bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
didn't see that coming

Atmo minimum 216.5 pontot fog ellenem szerezni a héten. (Még van egy DT-je vissza.)

Eddig 170 pont volt az átlaga, az első fordulóban volt egy 217,5 azóta egyszer sem volt 200 közelében sem.
zinedine5
Ezt ismerem, néhány ellenfelem az elmúlt fordulókban:

Göbi: 141, 230, 146, kb. 190 ebben a körben
Caminoi: 179, 163, 215, 188, 183

Ki lehet válogatni, melyik meccs volt ellenem. 😊

több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
didn't see that coming

Atmo minimum 216.5 pontot fog ellenem szerezni a héten. (Még van egy DT-je vissza.)

Eddig 170 pont volt az átlaga, az első fordulóban volt egy 217,5 azóta egyszer sem volt 200 közelében sem.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért kicsit pipa vagyok, hogy kb. a második legtöbb ponttal fogok kikapni…
Pedig most kb. minden jól ment, DB-sor jobb volt, mint vártam, WR-sor brutális volt, Ryan sajnos mélyen átlagán alul hozott, ám szerintem ezt a meccset az ő +17-20 pontjával sem nyerném meg...

Ez a szezon elment, mindenki eladó!

Küldjetek kurvákat és alkoholt, vihetitek a csapatot.

több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Hát nem volt ez a hét se matyóhímzés, Telvin és Kwon is nagyon visszafogottan termelt, mondjuk Damien Williams nem fog még egyszer két TD-t csinálni egy meccsen. Rivers elmehet a picsába, elvett két FG-t meg még három pontot a W-ért, összesen minimum 12 pont mínusz a gyökérkedése, így valszeg 200 alatt maradok, de ha Green nem hoz extrát, akkor meglehet a W.

Perception is reality.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Na végre, ez baromira kellett, 3 zacsi után zsinórban már kezdtem aggódni még a PO miatt is...

Itt is sűrűsödik az eleje szépen, a top 5-ból 4 csapat kikap, ha jól nézem.

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Ez a het szerencsetlenul alakult nekem is, elbasztam az osszeallitast es mivel senkitol nem jott extra, igy nem fert bele a qb nelkuli jatek. Persze nagy gond ettol meg nincs.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Fasza... ugy nezem, sikerult kikapni Fucu 5 emberes csapata ellen.... ezt azert nem gondoltam volna.
Igor
mondjuk ez valóban nem kis bravúr lenne 😊
Szesze
Jo, kis tulzassal nalam mindenki bustol, odaat meg mindenki season hight hoz.. kb. 60 ponttal kellett volna a meccset nyernem, es jelenleg elegge Fucunak all.

Az offenset mar megszoktam, hogy mindig a masik ember csinalt TD-t (Hurns vs Stills, DuJuan vs Rogers, Ertz vs Henry...), de borzalmasan FA-zok iden a defense-ben is.

Sorensen/JAB 3 pontja no comment, de a fo gond a LB poszt volt... 7 pont 2 LB-tol elfogadhatatlan.
Kerrigan helyett Preson Smith szedte a sackeket a Minny OL-el szemben(15+ pont difi), a Titans meccsen meg a fene gondolta volna ezt az abszurd gameflowt, hogy elmennek 20 ponttal.

Mondjuk most Lippett kicsit segitett.. es bar tobb ball controlt vartam a Cardstol (ergo kevesebb tackle az ARI vedoknek), ha 50-en belul vagyok SNF utan (persze Prosise-bol kinez egy 20-25 pont...), akkor meg azert lehet sanszom az MNF-en.
Igor
cserébe ha Fucu nem adja fel a meccset eleve, akkor simán nyer 😊
Szesze
Igy is tukorsima lesz.
Ez van, ha minden egyes embered a projection folott / season-best kozeleben teljesit.. elnezest tevedtem, Swearinger alatta maradt. Egy kivetelevel az osszes embered a projection folott / season-best kozeleben.

Elmehetsz a picsaba, Fucu... 😕

Remelem holnap raadasnak megserul Collins, megy IR-re, en meg mehetek a Div 2-be, mert kb. az osszes mogottem allo csapat nyert...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Fasza... ugy nezem, sikerult kikapni Fucu 5 emberes csapata ellen.... ezt azert nem gondoltam volna.
Igor
mondjuk ez valóban nem kis bravúr lenne 😊
Szesze
Jo, kis tulzassal nalam mindenki bustol, odaat meg mindenki season hight hoz.. kb. 60 ponttal kellett volna a meccset nyernem, es jelenleg elegge Fucunak all.

Az offenset mar megszoktam, hogy mindig a masik ember csinalt TD-t (Hurns vs Stills, DuJuan vs Rogers, Ertz vs Henry...), de borzalmasan FA-zok iden a defense-ben is.

Sorensen/JAB 3 pontja no comment, de a fo gond a LB poszt volt... 7 pont 2 LB-tol elfogadhatatlan.
Kerrigan helyett Preson Smith szedte a sackeket a Minny OL-el szemben(15+ pont difi), a Titans meccsen meg a fene gondolta volna ezt az abszurd gameflowt, hogy elmennek 20 ponttal.

Mondjuk most Lippett kicsit segitett.. es bar tobb ball controlt vartam a Cardstol (ergo kevesebb tackle az ARI vedoknek), ha 50-en belul vagyok SNF utan (persze Prosise-bol kinez egy 20-25 pont...), akkor meg azert lehet sanszom az MNF-en.
Igor
cserébe ha Fucu nem adja fel a meccset eleve, akkor simán nyer 😊
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Fasza... ugy nezem, sikerult kikapni Fucu 5 emberes csapata ellen.... ezt azert nem gondoltam volna.
Igor
mondjuk ez valóban nem kis bravúr lenne 😊
Szesze
Jo, kis tulzassal nalam mindenki bustol, odaat meg mindenki season hight hoz.. kb. 60 ponttal kellett volna a meccset nyernem, es jelenleg elegge Fucunak all.

Az offenset mar megszoktam, hogy mindig a masik ember csinal TD-t (Hurns vs Stills, DuJuan vs Rogers, Ertz vs Henry...), de borzalmasan FA-zok iden a defense-ben is.

Sorensen/JAB 3 pontja no comment, de a fo gond a LB poszt volt... 7 pont 2 LB-tol elfogadhatatlan.
Kerrigan helyett Preson Smith szedte a sackeket a Minny OL-el szemben(15+ pont difi), a Titans meccsen meg a fene gondolta volna ezt az abszurd gameflowt, hogy elmennek 20 ponttal.

Mondjuk most Lippett kicsit segitett.. es bar tobb ball controlt vartam a Cardstol (ergo kevesebb tackle az ARI vedoknek), ha 50-en belul vagyok SNF utan (persze Prosise-bol kinez egy 20-25 pont...), akkor meg azert lehet sanszom az MNF-en.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Fasza... ugy nezem, sikerult kikapni Fucu 5 emberes csapata ellen.... ezt azert nem gondoltam volna.
Igor
mondjuk ez valóban nem kis bravúr lenne 😊
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
nálam megint az offense volt kevés + úgy néz ki el is bencseltem magam kicsit, ez így QB nélkül nem biztos, h bele fog férni
több mint 7 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Parádés kezdés után a félidőben mindenki maradt az öltözőben nálam...így baromi nehéz lesz még

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Stupar 1 pont .
Koszi
Trew persze 27

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Fasza... ugy nezem, sikerult kikapni Fucu 5 emberes csapata ellen.... ezt azert nem gondoltam volna.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
de közben Igor már beelőzött egy egyértelműen szarabb trade-del, mint amit velem köthetett volna Stez..
Szesze
Üdv a klubban, szerintem én Sprolesnál jartam pont ugyanigy 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Kaepernick még mindig eladó 😊
Göbi
milyen posztra érdekel ember érte?
Szesze
Először is LB, RB, S...ebben a sorrendben
Göbi
igazából külön-külön sem cserélnék el 1-1 kezdőt a fő posztokról, mert nekem csak egy meccsre lenne jó Kaep, ráadásul az sem létfontosságú, de a kettő együtt pláne túlzás. Stez QB-i csábítóak voltak, értük hajlandó lettem volna komoly áldozatra is, de közben Igor már beelőzött egy egyértelműen szarabb trade-del, mint amit velem köthetett volna Stez..
Na mind1, én idén már nem valószínű, h cserélnék (amúgy is kb kétévente 1x szoktam), kivétel lenne, ha Taylor lesérülne. (remélem nem festettem az ördögöt a falra)
Szesze
Az a baj, hogy folyton ezzel jöttetek, hogy csábító Ryan, csábító Luck, megfizetnétek őket, aztán a végén már oda jutottunk, hogy két játékost sem voltatok hajlandóak adni értük, vagy ha igen, azok olyanok is voltak. 8)
Ha én még valamit akarok ebben a szezonban, sokáig már nem húzhattam a dolgot, Igor meg valóban beelőzött téged.

Amúgy szerintem nem tudtunk volna megegyezni, én nekem futó mellett egy faja corner kellett volna, azt meg kétlem, hogy Bernard mellé odaadtad volna a McCourtyt vagy Sheadet, főleg, miután Chris Harrist elpasszoltad.

Én meg olcsóbban nemigen adtam volna oda Luckot, RB, CB, WR volt, ahol elfért az erősítés. Elkapód neked nincs, akire felcsillant volna a szemem, így maradt volna a Bernard+top corner páros. Na most azt hiszem, hogy ugyanezt az offerem utasítottad el két napja, azzal megtoldva, hogy ott Luck mellé ajánlottam még Hurnsöt vagy Stillset (két napja, amikor nézted a sorod, bőven befért volna bármelyik a kezdődbe).

Szóval szerintem nem vesztettem sokat azzal, hogy Igorral boltoltam, mert veled nem tudtam volna megegyezni.

(Ha igen, hát így jártam, ettől függetlenül nem bánom, Robinsonban bármikor ott van, hogy robbant, a cornereim sem annyira gyászosak azért. A Ryan, Robinson, JJ, Diggs négyes azért nekem nagyon bejön.)
Stez
nem utasítottam el, te vontad vissza 😊
én csak Freemanre mondtam előtte, h nem cserélem (bár a mostani helyzetben már ezen is elgondolkodtam volna, bár mellé tényleg nem adtam volna top cornert is)
na mind1, a csapatom jó így is, benne lehet a címvédés is akár, bár Zizou, Somos és Ata csapata simán versenyképes az enyémmel jelenleg + még nagyon sok van vissza, a POra már lehet teljesen más lesz a szitu

Szerkesztette: Szesze
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kaepernick még mindig eladó 😊
Göbi
milyen posztra érdekel ember érte?
Szesze
Először is LB, RB, S...ebben a sorrendben
Göbi
igazából külön-külön sem cserélnék el 1-1 kezdőt a fő posztokról, mert nekem csak egy meccsre lenne jó Kaep, ráadásul az sem létfontosságú, de a kettő együtt pláne túlzás. Stez QB-i csábítóak voltak, értük hajlandó lettem volna komoly áldozatra is, de közben Igor már beelőzött egy egyértelműen szarabb trade-del, mint amit velem köthetett volna Stez..
Na mind1, én idén már nem valószínű, h cserélnék (amúgy is kb kétévente 1x szoktam), kivétel lenne, ha Taylor lesérülne. (remélem nem festettem az ördögöt a falra)
Szesze
Az a baj, hogy folyton ezzel jöttetek, hogy csábító Ryan, csábító Luck, megfizetnétek őket, aztán a végén már oda jutottunk, hogy két játékost sem voltatok hajlandóak adni értük, vagy ha igen, azok olyanok is voltak. 8)
Ha én még valamit akarok ebben a szezonban, sokáig már nem húzhattam a dolgot, Igor meg valóban beelőzött téged.

Amúgy szerintem nem tudtunk volna megegyezni, én nekem futó mellett egy faja corner kellett volna, azt meg kétlem, hogy Bernard mellé odaadtad volna a McCourtyt vagy Sheadet, főleg, miután Chris Harrist elpasszoltad.

Én meg olcsóbban nemigen adtam volna oda Luckot, RB, CB, WR volt, ahol elfért az erősítés. Elkapód neked nincs, akire felcsillant volna a szemem, így maradt volna a Bernard+top corner páros. Na most azt hiszem, hogy ugyanezt az offerem utasítottad el két napja, azzal megtoldva, hogy ott Luck mellé ajánlottam még Hurnsöt vagy Stillset (két napja, amikor nézted a sorod, bőven befért volna bármelyik a kezdődbe).

Szóval szerintem nem vesztettem sokat azzal, hogy Igorral boltoltam, mert veled nem tudtam volna megegyezni.

(Ha igen, hát így jártam, ettől függetlenül nem bánom, Robinsonban bármikor ott van, hogy robbant, a cornereim sem annyira gyászosak azért. A Ryan, Robinson, JJ, Diggs négyes azért nekem nagyon bejön.)

Szerkesztette: Stez

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Kaepernick még mindig eladó 😊
Göbi
milyen posztra érdekel ember érte?
Szesze
Először is LB, RB, S...ebben a sorrendben
Göbi
igazából külön-külön sem cserélnék el 1-1 kezdőt a fő posztokról, mert nekem csak egy meccsre lenne jó Kaep, ráadásul az sem létfontosságú, de a kettő együtt pláne túlzás. Stez QB-i csábítóak voltak, értük hajlandó lettem volna komoly áldozatra is, de közben Igor már beelőzött egy egyértelműen szarabb trade-del, mint amit velem köthetett volna Stez..
Na mind1, én idén már nem valószínű, h cserélnék (amúgy is kb kétévente 1x szoktam), kivétel lenne, ha Taylor lesérülne. (remélem nem festettem az ördögöt a falra)

Szerkesztette: Szesze
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szesze valoszinuleg az esti kurvakat is fizeti Chris Harris odaadasa mellett.
Mondjuk ebbol a korbol megint en jottem ki a legjobban, korrekt ajanlataim visszautasitottak, kozben futot mar attol sem tudok hozni, akinel lenne, mert eladta mashova, raadasul jo olcsoert. 8D
Stez
McKinnont odaadom olcson, ha gondolod..
Igor
olcson erdekel is, ha 3-4 pontot hoz, mar az is jobb a semminel
most waiveren ilyet sem igazan lehet talalni
Stez
most raktam ki Washington-t.
De amúgy nekem van futóm cserére 😉
Szesze
Ment egy PM. Csak pozitív választ fogadok el, ez azt jelenti, hogy puntert kérsz cserébe. Na? 8)

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Szesze valoszinuleg az esti kurvakat is fizeti Chris Harris odaadasa mellett.
Mondjuk ebbol a korbol megint en jottem ki a legjobban, korrekt ajanlataim visszautasitottak, kozben futot mar attol sem tudok hozni, akinel lenne, mert eladta mashova, raadasul jo olcsoert. 8D
Stez
McKinnont odaadom olcson, ha gondolod..
Igor
olcson erdekel is, ha 3-4 pontot hoz, mar az is jobb a semminel
most waiveren ilyet sem igazan lehet talalni
Stez
most raktam ki Washington-t.
De amúgy nekem van futóm cserére 😉
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szesze valoszinuleg az esti kurvakat is fizeti Chris Harris odaadasa mellett.
Mondjuk ebbol a korbol megint en jottem ki a legjobban, korrekt ajanlataim visszautasitottak, kozben futot mar attol sem tudok hozni, akinel lenne, mert eladta mashova, raadasul jo olcsoert. 8D
Stez
McKinnont odaadom olcson, ha gondolod..
Igor
olcson erdekel is, ha 3-4 pontot hoz, mar az is jobb a semminel
most waiveren ilyet sem igazan lehet talalni

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szesze valoszinuleg az esti kurvakat is fizeti Chris Harris odaadasa mellett.
Mondjuk ebbol a korbol megint en jottem ki a legjobban, korrekt ajanlataim visszautasitottak, kozben futot mar attol sem tudok hozni, akinel lenne, mert eladta mashova, raadasul jo olcsoert. 8D
Stez
McKinnont odaadom olcson, ha gondolod..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szesze valoszinuleg az esti kurvakat is fizeti Chris Harris odaadasa mellett.
Mondjuk ebbol a korbol megint en jottem ki a legjobban, korrekt ajanlataim visszautasitottak, kozben futot mar attol sem tudok hozni, akinel lenne, mert eladta mashova, raadasul jo olcsoert. 8D

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Erdekel valakit Sproles,Blount,West 3-bol az egyik playa? QB nem izgat @Stez
Toto21
Nem izgat? Akkor mi izgat (Emily Ratajkowskin kivul, mert ot nem adom)?
Stez
Emilyert tied mind a 3! De ket nap mulva a trade-el egy idoben kernem ot.

S, CB, DT erdekel, ha mas ennel jobb ajanlatot tudna tenni.
Toto21
Chris Harris - Sproles?
Szesze
Leküldtem
Toto21
LOL, ez komoly.. ??
Bye week-es CB-ert, aki mondjuk alapbol heti 3 ponttal hoz majd tobbet, mint a waiver/sajat kezdo CB-id, RB1-et lehet kapni?

Igy mondjuk valoban eleg nehez lesz megverni Szeszet, hogy mindenki az o csapatat tomi... meg esetleg Stez odatradelhetne Ryant egy P-ert.

Raadasul a legbiztosabb futodat adod oda, s baromira meggyengited magad az adott poszton (Lewis visszajon, akkor Blountnak annyi.. West meg kb. 1 szar teljesitmenyre van attol, hogy Dixon kapja a carryk nagyobb reszet)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Toto21 Chicago Bears 5 105
Erdekel valakit Sproles,Blount,West 3-bol az egyik playa? QB nem izgat @Stez
Toto21
Nem izgat? Akkor mi izgat (Emily Ratajkowskin kivul, mert ot nem adom)?
Stez
Emilyert tied mind a 3! De ket nap mulva a trade-el egy idoben kernem ot.

S, CB, DT erdekel, ha mas ennel jobb ajanlatot tudna tenni.
Toto21
Chris Harris - Sproles?
Szesze
Leküldtem