bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
A te futód legalább nem sérült meg... akárkit veszek fel waiveren, mind meghal.
Reméljük Quizz visszatér jövő héten, Martint meg IR-re teszik... bár lehet egyszerűbb lenne ha a két RB posztról is lemondanék. :S

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Hát ez a hajnali teljesítmény valószínű nem lesz elég a héten.. Freeman-től igazán jöhetett volna legalább 1 TD
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Yaaay, van QB-m megint!
Köszi mindenkinek, úgyhogy akkor egyelőre a tradekkel várunk egy hetet. 😊

Mondjuk azt még el kell döntenem, hogy kezdetem-e a Vikings ellen, simán benne van egy -3 pontos meccs is...
Igor
én is próbáltam behúzni, de mondjuk egyértelmű volt, h legkésőbb te úgyis elviszed
Szesze
Te kis mocsok, ezt megjegyeztem 😛
Igor
nem kibaszásból vittem volna, hanem mert nincs cserém 😊
Szesze
Hmm-hmm... ez volt a második eset, hogy megpróbáltál kicseszni velünk (de sztem rossz QB-t húztál, Kesslert fogják kezdetni, ha egészséges) - ezt is megjegyeztem 😛
A következő után nem lesz kegyelem. 😛
Igor
hát igen, ezt úgy néz ki benéztem
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Yaaay, van QB-m megint!
Köszi mindenkinek, úgyhogy akkor egyelőre a tradekkel várunk egy hetet. 😊

Mondjuk azt még el kell döntenem, hogy kezdetem-e a Vikings ellen, simán benne van egy -3 pontos meccs is...
Igor
én is próbáltam behúzni, de mondjuk egyértelmű volt, h legkésőbb te úgyis elviszed
Szesze
Te kis mocsok, ezt megjegyeztem 😛
Igor
nem kibaszásból vittem volna, hanem mert nincs cserém 😊
Szesze
Hmm-hmm... ez volt a második eset, hogy megpróbáltál kicseszni velünk (de sztem rossz QB-t húztál, Kesslert fogják kezdetni, ha egészséges) - ezt is megjegyeztem 😛
A következő után nem lesz kegyelem. 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Quizz kb. a legnagyobb workhorse futo volt iden, siman lehetett volna TOP 10 ev vegere, ha birja, sztem teljesen korrekt deal lett volna QB-ert... mondjuk sajnos benne volt a pakliban, hogy nem fogja a meccsenkenti 30 touchot birni.

Amugy nem tudok mit adni, futora mindig mindenkinek szuksege van, latod hogy en is hogy allok futo teren...Mondjuk mult heten eltradeltem volna a Quizz+DE+Church kombot, akkor azert orulnek. 😀

Meh.. igazabol az idei szezon megintcsak megerositett a zero RB-hitemben.. csak az a baj, hogy iden az osszes handcuff akit huztam, az is mind kiesett 😀
Iden is van mondjuk 2-3 studmuffin RB, akik (egyelore) tuleltek a dolgot, igaz az elso ket korben huzottak kozul ez kb csak DJ, Bell (nala ugye plane messze a vege) es Elliott. McCoy es Freeman meg barmi lehet, viszont a bustok sora picit hosszabb AP, Gurley, Miller, Martin, Lacy, Jennings, CJA, Langford, Charles, Rawls, meg lehet Ingram is az lesz.

Ez kb 1/3-os talalati arany egyelore..es most vagyunk a szezon felenel ugye.
Igor
Elmondtam, hogy azert serult meg minden playad, mert egy tuvel megszurkaltam a kezem ugyebe kerulo Igor-babut. 😀 Nyilvan, ha a csere megy, en meg anyaztam volna. Reszben azert sem csereltem el egy az egyben futoert a kubet, legalabbis igy, hogy top1 kuberol beszelunk jelenleg, aki azert eleg megbizhatoan atlagol 25-30 pontokat, ellenben olyan futokat ajanlgattal, akiknel benne van a pakliban a brutalis pont, de boom or bust szaguak nagyon.

Egy top5-8-as futoert, aki stabilan #1 a csapataban, serulesbol visszaetork utan is megkapja kiegyensulyozottan a maga 15-20 carryjet, nyilvan odaadnam egyebkent az iranyitot. Csak McKinnon ugye nem ilyen volt, a Raidersnel is egyre tobben osztoznak a cipeleseken, meg serulesek, mig Martin ugye papiron nulla, de amikor Rodgers volt a tema, akkor alap volt, hogy ha Dugger visszater, rogton split carry, ami viszont mar keredesse teszi a dolgot.

Szesze peldaul Freemant nem adta oda, aki most kapja a lasztikat, de elotte siman split volt Colemannel, s a TD-t tobbseget raadasul Tevin hozta.

(Most az, hogy valaki odaadja mondjuk a stabil #1 Gurleyt, de annak elszakad a terde ket nap mulva, azzal nem lehet mit csinalni, nem mondhatom, hogy feltetlenul benne volt a levegoben, mint peldaul az, hogyha Martin egeszseges lesz, akkor Rodgers snapszamai, cipelesei alaposan lecsokkennek.)

Az ilyen so-so, ketseges playakert azert nem adtam el inkabb egyik kubem sem, hiaba padozik foloslegesen az egyik. Ha ugy van, nem feltetlenul erositem a masikat. 😊

Teszem hozza, en sem hiszek tulsagosan a futokban, allandoan felmegoldasokat valasztok ilyen Colemanekkel es Abdullah-kkal, aztan vagy robbantanak, vagy hoznak 5-7-es atlagokat, amikre mar azt mondom, nem panaszkodom.

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Quizz kb. a legnagyobb workhorse futo volt iden, siman lehetett volna TOP 10 ev vegere, ha birja, sztem teljesen korrekt deal lett volna QB-ert... mondjuk sajnos benne volt a pakliban, hogy nem fogja a meccsenkenti 30 touchot birni.

Amugy nem tudok mit adni, futora mindig mindenkinek szuksege van, latod hogy en is hogy allok futo teren...Mondjuk mult heten eltradeltem volna a Quizz+DE+Church kombot, akkor azert orulnek. 😀

Meh.. igazabol az idei szezon megintcsak megerositett a zero RB-hitemben.. csak az a baj, hogy iden az osszes handcuff akit huztam, az is mind kiesett 😀
Iden is van mondjuk 2-3 studmuffin RB, akik (egyelore) tuleltek a dolgot, igaz az elso ket korben huzottak kozul ez kb csak DJ, Bell (nala ugye plane messze a vege) es Elliott. McCoy es Freeman meg barmi lehet, viszont a bustok sora picit hosszabb AP, Gurley, Miller, Martin, Lacy, Jennings, CJA, Langford, Charles, Rawls, meg lehet Ingram is az lesz.

Ez kb 1/3-os talalati arany egyelore..es most vagyunk a szezon felenel ugye.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Még mindig van eladó, stabil 20-25+ pontos irányítóm.
Főként futó és CB/S érdekel cserébe.

(És egy rekesz sör.)
Stez
Antone Smith? 😀
Igor
Mindig nezem, hogy te vagy itt a legnagyobb mocsok, hetente szedsz valami futot, akibol kezdo lesz valamiert. 8D
De nem, Antone Smith nem tetszos. 😀
Stez
Talan azert, mert minden heten megserul 1.5 futom... 😊

Na nem baj, remelem robbant egy nagyot, a 9.1 YPC es 15.7 YPR eleg igeretesnek tunik... es a jovo heten majd banni fogod 😊
Igor
Igazabol tenyleg szuksegem lenne futora, annyira meghalt mindenki nalam, de banni nem fogom, Rodgerset sem bantam, emlekeim szerint kinaltad. 😀 Persze, ket jo het utan azert alap volt, hogy tenyleg lehet vele szamolni, de akkoris ugy voltam vele, hogy nem megyek egy bizonyos ar ala a top kubeval. 😀 Coleman es Abdullah serulese kozben meg jott mar annyi kiabrandito L, hogy a szezonom elment, ennek ellenere megis ugy vagyok vele, hogy tovabbra sem adom alabb kubenal, aztan inkabb nezem, ahogy te is szenvedsz es a sajat csapatom is. xD

Egyre inkabb az erdekel, hogy jo draftpoziciom legyen a kovetkezo evre, es ne essek ki, bar most van 4W-m, szerintem 1-2 meg azert lesz is, azzal ketlem, hogy kizugnek.

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Még mindig van eladó, stabil 20-25+ pontos irányítóm.
Főként futó és CB/S érdekel cserébe.

(És egy rekesz sör.)
Stez
Antone Smith? 😀
Igor
Mindig nezem, hogy te vagy itt a legnagyobb mocsok, hetente szedsz valami futot, akibol kezdo lesz valamiert. 8D
De nem, Antone Smith nem tetszos. 😀
Stez
Talan azert, mert minden heten megserul 1.5 futom... 😊

Na nem baj, remelem robbant egy nagyot, a 9.1 YPC es 15.7 YPR eleg igeretesnek tunik... es a jovo heten majd banni fogod 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Még mindig van eladó, stabil 20-25+ pontos irányítóm.
Főként futó és CB/S érdekel cserébe.

(És egy rekesz sör.)
Stez
Antone Smith? 😀
Igor
Mindig nezem, hogy te vagy itt a legnagyobb mocsok, hetente szedsz valami futot, akibol kezdo lesz valamiert. 8D
De nem, Antone Smith nem tetszos. 😀

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Még mindig van eladó, stabil 20-25+ pontos irányítóm.
Főként futó és CB/S érdekel cserébe.

(És egy rekesz sör.)
Stez
Antone Smith? 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Még mindig van eladó, stabil 20-25+ pontos irányítóm.
Főként futó és CB/S érdekel cserébe.

(És egy rekesz sör.)

több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Cseppet sűrű a mezőny 5-3 és 3-5 között 😊

Perception is reality.
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
A héten nagy teher lesz a védelmemen Rajna ellen, mert a támadósor ami alaphelyzetben is több sebből vérzik most még gyengébb lábakon fog állni.. pedig ez egy kulcs meccs, jó lenne behúzni, de tuti, h komoly extra teljesítményekre lesz hozzá szükség.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Na, asszem sikerült must win kategóriába jutni ezzel a meccsel, ha meglenne, akkor szinte tuti PO, főleg, hogy az elejében most lesz pár egymás elleni rangadó, de ha vereség, akkor necces lesz a vége.

több mint 7 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Valóban elégnek bizonyult, nekem most jön az a hét, ami előtt te álltál...rengeteg bye weekes, ráadásul az egyik legjobb csapat ellen, szinte sajnos tuti az L

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Sikerült fordítani, de itt még bármi lehet! Nagy csata
Göbi
Nehezen hiszem, 100+ yard és TD kellene Meredith-től. Gratulálok, komoly teljesítmény volt. Ja, és a Derrick Henry szezoncsúcs döntötte el, ha ő nem 15 pontot szerez, csak a szokásos 4-5-öt, akkor még lenne esélyem. 😊

Ami kicsit bosszantó, hogy a legszarabb bye weekemen is összesen 3 csapattól kaptam volna ki, ebből sikerült egybe belenéznem.

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Siman behozhato a 30 pont Vikes passrusher a bears oline ellen ...
Janek
Ja, meg egy LB meg egy 7-10 pontos punter?
Ugyanmár..
Viszont Igor megérdemelné a zacsit, hétről hétre szarakodik a fos irányítókkal, nem hajlandó a zsebébe nyúlni, Hilton most meg is sérült, Rodgers is, Ngakoue meg nem is játszott. Ez tuti a karma. 8D

Hajnalban Hunter is kidől, előre látom.
Stez
Child please.. Churchöt kihagytad. (meg Montgomeryt, meg McKinnont, meg valakit még én hagyok ki.)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Két emergency FA pickup cornerem 40 pontot hozott lol
Kösz, Igor, hogy Worleyt kidobtad 😊
Jakehomer
Nagyon sok hasznos embert kidobtam, már nem is számolom őket.. de a CB-k nem számítanak, azokat alapból streamelem.

Amúgy visszakérdezek.. na ki nyerte a Dez-Kelvin tradet? 😛
Igor
mondom, h benézitek ezt a CB kérdést, de nekem mind1 😊 nekem 3 stabil CB-m van, a legbiztosabb pontszerzőim éppen a secondary, azzal nyerem a meccseket
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Két emergency FA pickup cornerem 40 pontot hozott lol
Kösz, Igor, hogy Worleyt kidobtad 😊
Jakehomer
Nagyon sok hasznos embert kidobtam, már nem is számolom őket.. de a CB-k nem számítanak, azokat alapból streamelem.

Amúgy visszakérdezek.. na ki nyerte a Dez-Kelvin tradet? 😛
Igor
Fogalmam sincs, csak arra emlékszem, hogy kiröhögtünk a drafton, amikor Dezt draftoltad 😊

Perception is reality.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Viszont Igor megérdemelné a zacsit, hétről hétre szarakodik a fos irányítókkal, nem hajlandó a zsebébe nyúlni, Hilton most meg is sérült, Rodgers is, Ngakoue meg nem is játszott. Ez tuti a karma. 8D

Hajnalban Hunter is kidől, előre látom.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Siman behozhato a 30 pont Vikes passrusher a bears oline ellen ...

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Két emergency FA pickup cornerem 40 pontot hozott lol
Kösz, Igor, hogy Worleyt kidobtad 😊
Jakehomer
Nagyon sok hasznos embert kidobtam, már nem is számolom őket.. de a CB-k nem számítanak, azokat alapból streamelem.

Amúgy visszakérdezek.. na ki nyerte a Dez-Kelvin tradet? 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Két emergency FA pickup cornerem 40 pontot hozott lol
Kösz, Igor, hogy Worleyt kidobtad 😊

Perception is reality.
több mint 7 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Sikerült fordítani, de itt még bármi lehet! Nagy csata

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szörnyű, a fél csapatom lesérült. Az idény elejéhez képest a kifejezetten nagy potenciállal rendelkező RB-duóm teljesen kidőlt, az elkapók túlságosan hullámzóak, Jones egyik héten 30, másikon 3 pont.

Mondjuk a fő gond a futóknál van, illetve a secondaryben, ott is egyik héten 4-6, másikon 20 pont, túl nagy a szórás.
Teszem hozzá, most vezetek 9-10 ponttal, de ha innen kikapok az MNF után, akkor azt hiszem, leadom a szerelésem és visszavonulok.

Az a szerencse, hogy a rengeteg hullámzó mellett Ryan a rossz hetén is hozza a 25+ pontot, ezúttal is ő mentheti meg a seggem.
Stez
hogy tudnál kikapni innen 10 pont előnyről egy kicker ellen amikor neked még 3 játékosod van vissza? 😊
Szesze
Az a baj, hogy Bradford annyira tunya, hogy simán benne van Diggsnek 150 yardos meccs, mint ahogy az is, hogy elkapás nélkül zár, alapból sérült. Rudolph kedvence Bradfordnak, de ott is nagy a hullámzás, benne van az 1-2 pontos meccs.

Munnerlynt meg konkrétan 17.54-kor szedtem fel, miután az utolsó utáni pillanatban jött a hír, hogy Talib nem játszik Denverben. Viszont Munnerlyn dime lesz maximum, papíron negyedik számú corner, ott is benne van a 10 pont, de ugyanúgy a nulla is.

Bradford meg néha annyira balfasz, hogy a Vikingsnál pont benne van ilyen 5-6 mezőnygól is.
Persze szinte semmi esély arra, hogy mindegyik playám láthatatlan legyen, de Bradford szopatott meg meg rendesen ilyen téren az elmúlt években, amilyen szerencsés vagyok, még most is megteszi. 8D

Szóval óvatos vagyok nagyon.