bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Remek, a mult heten nem volt kezdofutom, ezen a heten meg van vagy 4...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Brees+Fleener+McDonald 100 pont, igy nehez barmit csinalni. Grat ata, sztem ezt mar nem nyerem meg. Ugy kapok ki, hogy kb mindenki mas ellen nyertem volna... Idegesito, de van ilyen
Toto21
Köszi, néha van ilyen hét is 😊

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mostantól ki sem szedem Ryant a kezdőmből, szar napján is hoz 30 pontot. Megint a padon hagytam a W-t.
Persze azzal nem számoltam, hogy egy-egy 16 pontot átlagoló játékosom megsérül a második negyedben, amin szintén ott maradt pár pont.

Kár érte, hisz az én csapatom a legjobb, ezt mindenki tudja. 😀

Csak összeesküdött ellenem a világ, de hát minden világverő birodalomnál így van ez előbb-utóbb…

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Nyilván a bye week-ek majd rontanak a helyzeten, de ha ezt a teljesítményt tudná tartani a csapat, akkor közel 3000 pontos alapszakasz jönne össze. 😊

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Ellenem szerezték szinte a legkevesebb pontot...

Mondjuk ha nem lenne DJ meg a két cb akkor csak L lenne a nevem mellett

több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Most nézem, hogy Sheldon mentette a DL becsületét, persze szarra se volt elég.

Az egyébként teljesen unfair, hogy néhány 3-4 OLB megkapja a DE posztot is, Chandler Jones wink-wink

Perception is reality.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Viszonylag átlagos munkanapon van túl a csapat, ha Ch. Jones és M. Williams hozza az átlagot, akkor 240 pont környéke megint. Nagy extra most nem volt, Brady azért nem baj, hogy visszatért, az kapásból +20 pont Flacco-hoz képest meccsenként.

Ami érdekes, hogy ezúttal olyan posztokon alakult ki a különbség nagy része, ahol nem szokott, DL, CB és S poszton sikerült előnyt kiharcolni (főleg a sec, ott ha Williams hozza magát, akkor 50 pont vs. 22), miközben az LB-sor csendesebb napot zárt, offense skill posztokon meg ki is kaptam.

Meredith és Fiedorowicz remélem, tartják a formát, akkor elég jó találat volt mindkettő.
somoskovig
A DL-em és a secondarym siralmas volt, benchelhettem volna jobban, de Cox megint nullázott, JNo-ra meg most se dobtak semmit, szóval ez így bebaszott. Rodgers terített betli, volt két röhejes turnoverje is azon felül, hogy alig volt jó passza, köcsög Bengals D meg levente TD-ket szopott a béna pecc ellen 😛

Pechem volt azzal, hogy Michael elvesztett egy TD-t, pont akkor volt concussion protocollban, amikor 1 yardon voltak, így az újonc gyerek vitte be. Golden Tate ugyan végre megérkezett az idénybe, de neki is volt egy elbukott TD-je, amikor majdnem bebukdácsolt az end zone-ba, de aztán mégse. TE poszton a múlt hétre kukázott Kendricks sokkal jobb lett volna most is, mint ez a pöcs Thomas. Foster meg demotálva lett, nem mondom, hogy ő is futott volna 200 yardot, mint Ajayi, de 1 pontnál többet hozott volna kezdőként.

De legalább a rúgóim faszák 😛

Perception is reality.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Tényleg szoros (vélhetően sokat fog számítani a végén a szerzett pont a sok holtverseny miatt), mondjuk Rajna 5-1-es eredménye nem kicsit mákos, tekintve, hogy 195-ös átlaggal sikerült ezt elérnie.

Igor, te meg figyelj oda, nehogy lecsússz az alsóházi rájátszásról is 😉
Szesze
13. helyen állok ha jól számolom, s egy meccsre vagyok egy rájátszást érő helytől.. ez egyelőre nem rossz.

De hiába vagyok hátul, még mindig túl sok pontot szereztem, egyelőre a waiverekkel sincs szerencsém, nagyon kevés jackpotot érő ember volt, s általában elszórva különböző hetekben, nem tudtam se RB-t (meglátjuk, hátha Jacquizzból lesz valami..), se harmadik LB-t fogni..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Tényleg szoros (vélhetően sokat fog számítani a végén a szerzett pont a sok holtverseny miatt), mondjuk Rajna 5-1-es eredménye nem kicsit mákos, tekintve, hogy 195-ös átlaggal sikerült ezt elérnie.

Igor, te meg figyelj oda, nehogy lecsússz az alsóházi rájátszásról is 😉

Szerkesztette: Szesze
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Elegge kiegyensulyozott a liga - ha nem lesz atszamolas sehol - a 3. es 20. helyen allo csapatok kozott ket meccs kulonbseg lesz, mindenki 4-2-vel, 3-3-mal vagy 2-4-gyel all.. Rajna es somos szegyellje magat 😛

Az hogy mindenki nyert mar legalabb 2 meccset, szerintem ez sem fordult meg elo ilyen hamar..
Igor
Inkább Te, már mindkettőnktől kikaptál, mindkétszer 190 pont alatti teljesítményt felmutatva, szóval ez ellen Te tehettél volna a legtöbbet! 😛

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elegge kiegyensulyozott a liga - ha nem lesz atszamolas sehol - a 3. es 20. helyen allo csapatok kozott ket meccs kulonbseg lesz, mindenki 4-2-vel, 3-3-mal vagy 2-4-gyel all.. Rajna es somos szegyellje magat 😛

Az hogy mindenki nyert mar legalabb 2 meccset, szerintem ez sem fordult meg elo ilyen hamar..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Végre az offense már az elfogadhatót karcolta (de összességében még mindig kevés), a védelem rendben van (Brown óriási segítség)...3/3 baby 😀

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Viszonylag átlagos munkanapon van túl a csapat, ha Ch. Jones és M. Williams hozza az átlagot, akkor 240 pont környéke megint. Nagy extra most nem volt, Brady azért nem baj, hogy visszatért, az kapásból +20 pont Flacco-hoz képest meccsenként.

Ami érdekes, hogy ezúttal olyan posztokon alakult ki a különbség nagy része, ahol nem szokott, DL, CB és S poszton sikerült előnyt kiharcolni (főleg a sec, ott ha Williams hozza magát, akkor 50 pont vs. 22), miközben az LB-sor csendesebb napot zárt, offense skill posztokon meg ki is kaptam.

Meredith és Fiedorowicz remélem, tartják a formát, akkor elég jó találat volt mindkettő.

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Én viszonylag simán nyerek, az összpontszám is elfogadható nagyjából, de az offense az megint betlizett egy nagyot, szerencsére a védelem (főleg a secondary) kompenzált. Azért többet várnék ettől az O-tól..
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Brees+Fleener+McDonald 100 pont, igy nehez barmit csinalni. Grat ata, sztem ezt mar nem nyerem meg. Ugy kapok ki, hogy kb mindenki mas ellen nyertem volna... Idegesito, de van ilyen
Toto21
hát igen, ez fájdalmas vereség neked az biztos, de azért a sok pont a végjátékban sokat tud számítani az előre borítékolható döntetlenek esetén.
több mint 7 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Brees+Fleener+McDonald 100 pont, igy nehez barmit csinalni. Grat ata, sztem ezt mar nem nyerem meg. Ugy kapok ki, hogy kb mindenki mas ellen nyertem volna... Idegesito, de van ilyen
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Annyira tudtam, hogy belenezek az elso nagy Gronk hetbe... es meg igy is lett volna eselyem (150 ponttal), mert Rajna ertelmezhetetlen modon Tannehillt kezdette, de 0 TD-vel nem lehet meccset nyerni.. az meg hogy a WR sorban is kikapok, csak cseresznye a tortahab tetejen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
szerintem pentekig varj, elvileg akkor van a stat correction (marmint csutortok USA time)
ESPN adatbazis... no comment..
Igor
Köszi, hát sajna nem kaptam meg, sőt az eheti pontjait se... Hihetetlen, így is 19. vagyok a szerzett pontokban, és még az ESPN is szívat. Holnap felveszem Ken Crawley-t is CB-be, őrá sokat kellett várnom, lehet nála se kapok majd pontokat

Szerkesztette: caminoi
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Simán vezetek somos ellen, már csak ki kell húzni 😛
Jakehomer
Banyek, kezd elegem lenni a schedule-ből, első 6 fordulóban az Igor, Szesze, Jakehomer trió combos. 😊

Pont az utolsó 3 percet láttam a közvetítésből, amiben összefoglalták a meccset, csak Lambo FG-ok voltak benne, mondtam is magamban, hogy fasza... 😊

több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Simán vezetek somos ellen, már csak ki kell húzni 😛

Perception is reality.
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
utálom ezeket a csütörtöki meccseket.. nem volt időm a csapattal foglalkozni és bent hagytam Davis-t, pedig cserélni akartam mindenképp Jones-ra.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igazság szerint elkapó nem érdekel. Noha Hilton mozgatná a fantáziám, de Hurns és Diggs Julio Jones mellett szvsz bőven jobb az átlagnál.

Persze, Hilton upgrade lenne, csak nem akkora, mint más posztokon. Én meg azt mondom, hogy netán Huntert el tudnám engedni, és helyette Yannick, de a McKinnon, Collins páros a lényeg (mondhatnám, hogy add Collins helyett Churchöt, mert azért ő is stabil 14-16 pontos safety).

De elsődlegesen mindenképp a McKinnon, Collins páros mozgatja meg a fantáziám.

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kicsit soknak erzem. Nem volt nonszensz ajanlat es instant reject... de 5 masodperc gondolkodas utani reject 😊

DE-t tudnek adni, azzal nincs gond, ott belemennek Hunterbe is akar.. de az egyetlen fix futom es egy TOP 5 safety egyutt eleg huzos ar. Ket poszton bukok hatalmasat (kezdo safetyt talan tudnek kukazni, de minimum 6-8 pont buko, es Cravensbol valszeg nem lesz semmi... szoval mar az is necces), viszont a RB posztom jelenleg is gyalazatos, lasd kiket kezdetek a heten... es sajnos Dixon helyzete is sokkal rosszabbnak tunik, mint 2 hete.. ez a legfobb gond. Ha o esetleg bevalna/lenne ra esely hogy feature back lesz.. akkor visszaterhetunk McKinnonra. (De ha ez esetleg meg is tortenik, valszeg csak trade deadline utan realizalodik majd.. hacsak meg nem serul West.)

Szivesebben csomagolnam D. Huntert + valamelyik elit WR-t (azt gondoltam, azzal jossz majd vissza, azert inditottam Kerleyvel).. de meg azt is soknak erzem, de ott lehet konnyebben megalkudnank.

Egyelore korbenezek masnal, mert ugy erzem eleg sok poszton van elit kezdo es cseresorom is (WR, TE, DE), ami miatt nem feltetlen kellene 2 fontos poszton meggyengiteni magam.. akarmennyire is lutri a QB poszt.

Bar Hoyer az elmult 3 het alapjan TOP 3 QB volt, Luck elott s hajszallal Ryan mogott 😊 s persze ezt nem fogja vegig tartani (de mondjuk az hogy csak egy Vikes meccse esik bele a szezonba, az eleg mazlis, es neki is sok konnyu matchupja van, a Week 14-16 scheduleja pl nagyon igeretes, es meg ott van mellette Frisco, TB, GB, vagy Jax a heten..), igy sztem TOP 12 QB kornyekere siman odaerhet ev vegere.

Igazabol csak Week 8/9-re kene QB-t keresnem. Ugyhogy egyelore declineolom, aztan majd max megint kereslek 😊

PS: Hunter Henry (vagy Ertz) meg mindig elado... Henry a padon 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
valaki cserélne velem egy qb-t erre a hétre? az egyetlen elérhető is hamar gazdára talált ma...
lol
Eladó a Luck, Ryan páros egyike.

(Egy rekesz sör megteszi)
Stez
Milyen poszton akarsz erosodni? Kuldtem egy ajanlatot, de ugy latom nem tetszett 😕
Igor
A DB-soromba szükségem van mindenképpen egy playára, aki stabilan hoz 15+ pontokat. A 10-es átlagok megvannak, de annyira hullámzó a hátsó négyesem, hogy ott elférne valaki.

Küldtem egy countert, leginkább ezt a hármat tudom mondani, akik érdekelnek, és amivel úgy vélem, pár pontot ténylegesen javulna is a csapat. McKinnon nem hoz szép számokat, de most már legalább kap labdákat, ő emiatt meggyőzőbbé vált, de Rodgers nem érdekel. Noha van egy sanda gyanúm, hogyha visszatér Martin, akkor sem fogja sokáig bírni, viszont az MNF ellenére nem nézek ki Rodgersből nagyon extrát.

A futók közül emiatt McKinnon. Az end ajánlatod nem volt rossz, lehet erősíteni a poszton, elfér Yannick is, vele egyedül annyi gondom van, hogy rotációs játékos. Eddig hozza a sackjeivel a 10-es átlagot, de benne nem bízom. Hunter és közte nincs nagy difi, ami az átlagot illeti, de itt a biztosabbra akarok menni.

GM-hez vagyok szokva, nem tudom, ez milyen offer, amit visszaküldtem, szerintem nem vészes, ha azt nézem, hogy a jelenlegi #1 QB-ról beszélünk. Ha csak a Falcons további sorsolását nézem, elég sok gyenge védelem vár Ryanre, hozni is fogja a pontokat.

De Ha Luck valamiért jobban tetszik, a counterért viheted akár őt. Kevesebbért viszont nem adom el egyiket sem, akkor már inkább padozik nálam valamelyik, de te gyengébb leszel/bízhatsz Hoyerben, ami azért nem jó ómen. 8))

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
valaki cserélne velem egy qb-t erre a hétre? az egyetlen elérhető is hamar gazdára talált ma...
lol
Eladó a Luck, Ryan páros egyike.

(Egy rekesz sör megteszi)
Stez
Milyen poszton akarsz erosodni? Kuldtem egy ajanlatot, de ugy latom nem tetszett 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)