bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Valamit nem értek. Verrett és Flowers sérülése miatt itt is és a yahoos ligámban is felvettem Steve Williams-et, a yahoo adott 15 pontot (7 solo tackle), de itt nulla pontos Williams.
caminoi
Van valakinek ötlete? Vegyem ki a csapatból, ha nem kapja meg a pontjait?
caminoi
Tavaly is volt ilyen, valamelyik LB volt benne asszem duplán az ESPN adatbázisában.
somoskovig
Valamelyik Giants LB... szerintem pentekig varj, elvileg akkor van a stat correction (marmint csutortok USA time)

ESPN adatbazis... no comment..
En jelenleg kb. 3 olyan emberre varok waiveren/FA-kent, aki nincs az ESPN adatbazisban benne...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Valamit nem értek. Verrett és Flowers sérülése miatt itt is és a yahoos ligámban is felvettem Steve Williams-et, a yahoo adott 15 pontot (7 solo tackle), de itt nulla pontos Williams.
caminoi
Van valakinek ötlete? Vegyem ki a csapatból, ha nem kapja meg a pontjait?
caminoi
Tavaly is volt ilyen, valamelyik LB volt benne asszem duplán az ESPN adatbázisában.

több mint 7 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Valamit nem értek. Verrett és Flowers sérülése miatt itt is és a yahoos ligámban is felvettem Steve Williams-et, a yahoo adott 15 pontot (7 solo tackle), de itt nulla pontos Williams.
caminoi
Van valakinek ötlete? Vegyem ki a csapatból, ha nem kapja meg a pontjait?
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Uggghhh. Jacquizzt 1 hetes rentalnak terveztem, igy most teljesen meg vagyok love a futoimmal. Kuhn+Dixon paros mindennek a legalja, ezert imadja az ember a 20 csapatos ligakat. 😀 nem mintha a waiveren amugy tobzodnanak a jobbnal jobb lehetosegek...

Igaz, hogy eddig 5-bol 4-szer siman utottem volna Rajnat 😛 de most persze valoszinuleg sikerul majd olyan hetet kifogni hogy Bell (Miami ellen, remek..), Baldwin (Atlanta ellen, pfff) es az ebredezo Gronkowski ellen nem sok eselyem lesz, ha csak a vedelmem a MIN DL vezetesevel nem csinal 200 pontot.
Oh, hogy Minny bye week van.... remek.

Rogton be is irhatjuk a losst...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Egyértelmű előnyöm van Szesze előtt a total szerzett pontok tekintetében, 1145,5 vs 1145. 😊
somoskovig
hogy fogom ezt behozni?
egyébként jelenleg sokkal jobbnak látom a csapatod, nagyon meglepne, ha hosszabb távon is tudnám tartani a versenyt. Nekem a POba csúszás a cél, aztán ha sikerül akkor ott majd meglátjuk mi lesz. (bár egyébként én a rendszer ellenére az alapszakasz összpontszáma alapján szoktam megítélni, h valaki hogyan szerepelt az adott évben)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Nem gondoltam hogy elég a 20 pont előny Winston es Ginn jr ellen.
Winstonnak kinézett egy nagy meccs a harmatgyenge car sec ellen

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Egyértelmű előnyöm van Szesze előtt a total szerzett pontok tekintetében, 1145,5 vs 1145. 😊

több mint 7 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Valamit nem értek. Verrett és Flowers sérülése miatt itt is és a yahoos ligámban is felvettem Steve Williams-et, a yahoo adott 15 pontot (7 solo tackle), de itt nulla pontos Williams.
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Azért persze a végén csak ezen a Coats-Brown cserén múlt a meccs, h jobban bosszantson.. inkább kaptam volna ki jobban 😊
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
nah jólvan, Cooper megadta a kegyelemdöfést 😊 grat Ata!
Szesze
köszi, bár itt inkább a tieid teljesítettek alul
atapapa
Sejtettem hogy lesznek gondok a héten, de azért persze sok embertől csalódás ez a teljesítmény. Viszont a te csapatod jól húzott azért, ha nem is extrát hozott, de ez azért egy jó átlag volt ami ált elég szokott lenni.
PO-ban majd visszavágok 😊
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
nah jólvan, Cooper megadta a kegyelemdöfést 😊 grat Ata!
Szesze
köszi, bár itt inkább a tieid teljesítettek alul

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
sajnos minden csapatrész csődöt mondott a héten, az edzőt is beleértve 😊
több mint 7 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Beasley eléggé besegített, az offense egyre rozogább, de ha a Newton, Dez Bryant, Jamal Charles, Eifert kvrattet ne adj isten felépülne, akkor még jó is lehetne a csapat

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
na most ryan volt a kezdő cb-m persze most 4 pont.
7 elött pár perccel még jó ötletnek tűnt...

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Ha jól nézem, a forduló előtt első 10 csapatból 8 ki fog kapni, a második 10-ből meg - nem meglepő módon - 8 nyerni fog, eléggé sűrű lesz a mezőny...
somoskovig
De ez is csak azért van igy, mert egymás közt játszottatok 😊 úgy is mondhattam volna, ahol TOP 10 vs Bottom 10 párharc van (6 db), azt valoszinuleg mind az alsóház nyeri.

A QB-RB-RB sorod ijesztö, bár mindenki egészséges, ezt ritka kincs.. de messze még a vége, s némi eröt ad a tudat, hogy az elsö heti betli óta javulgatunk, s a 3., 4. és valszeg az 5. héten is meg tudtalak volna fogni.. 😊
Igor
Viszonylag mázlim volt azzal, hogy kivették előlem AP-t és Gurley-t, mindkettőt előbb húztam volna, Elliott volt a 3. számú RB a boardomon, szerencse, hogy így alakult. Brady-t meg Burfictet megérte kivárni a jelek szerint. 😊

A stabilitása tetszik ennek a keretnek, most se volt olyan baromi nagy extra teljesítmény (Elliott + TB mondjuk +10-10 pont az elvárthoz képest), a LB-sorból Ogletree és Brown is bőven átlag alatt hozott, hagytam nettó 40 pontot a padon, és így is 240 körül lesz a vége.

Egy épkézláb safety-ért viszont szívesen tradelnék, nem kell elit, csak stabilan tudjon 10-12 pontot kb... Elsősorban WR-t adnék érte.
somoskovig
10 pontos van waiveren is böven.

Sorry not interested, nem hiszem hogy tudsz nekem olyan WR-t adni aki beférne hozzánk 😊
Igor
A trade felhívás általános volt, nem Neked szólt. 😊

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha jól nézem, a forduló előtt első 10 csapatból 8 ki fog kapni, a második 10-ből meg - nem meglepő módon - 8 nyerni fog, eléggé sűrű lesz a mezőny...
somoskovig
De ez is csak azért van igy, mert egymás közt játszottatok 😊 úgy is mondhattam volna, ahol TOP 10 vs Bottom 10 párharc van (6 db), azt valoszinuleg mind az alsóház nyeri.

A QB-RB-RB sorod ijesztö, bár mindenki egészséges, ezt ritka kincs.. de messze még a vége, s némi eröt ad a tudat, hogy az elsö heti betli óta javulgatunk, s a 3., 4. és valszeg az 5. héten is meg tudtalak volna fogni.. 😊
Igor
Viszonylag mázlim volt azzal, hogy kivették előlem AP-t és Gurley-t, mindkettőt előbb húztam volna, Elliott volt a 3. számú RB a boardomon, szerencse, hogy így alakult. Brady-t meg Burfictet megérte kivárni a jelek szerint. 😊

A stabilitása tetszik ennek a keretnek, most se volt olyan baromi nagy extra teljesítmény (Elliott + TB mondjuk +10-10 pont az elvárthoz képest), a LB-sorból Ogletree és Brown is bőven átlag alatt hozott, hagytam nettó 40 pontot a padon, és így is 240 körül lesz a vége.

Egy épkézláb safety-ért viszont szívesen tradelnék, nem kell elit, csak stabilan tudjon 10-12 pontot kb... Elsősorban WR-t adnék érte.
somoskovig
10 pontos van waiveren is böven.

Sorry not interested, nem hiszem hogy tudsz nekem olyan WR-t adni aki beférne hozzánk 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Ha jól nézem, a forduló előtt első 10 csapatból 8 ki fog kapni, a második 10-ből meg - nem meglepő módon - 8 nyerni fog, eléggé sűrű lesz a mezőny...
somoskovig
De ez is csak azért van igy, mert egymás közt játszottatok 😊 úgy is mondhattam volna, ahol TOP 10 vs Bottom 10 párharc van (6 db), azt valoszinuleg mind az alsóház nyeri.

A QB-RB-RB sorod ijesztö, bár mindenki egészséges, ezt ritka kincs.. de messze még a vége, s némi eröt ad a tudat, hogy az elsö heti betli óta javulgatunk, s a 3., 4. és valszeg az 5. héten is meg tudtalak volna fogni.. 😊
Igor
Viszonylag mázlim volt azzal, hogy kivették előlem AP-t és Gurley-t, mindkettőt előbb húztam volna, Elliott volt a 3. számú RB a boardomon, szerencse, hogy így alakult. Brady-t meg Burfictet megérte kivárni a jelek szerint. 😊

A stabilitása tetszik ennek a keretnek, most se volt olyan baromi nagy extra teljesítmény (Elliott + TB mondjuk +10-10 pont az elvárthoz képest), a LB-sorból Ogletree és Brown is bőven átlag alatt hozott, hagytam nettó 40 pontot a padon, és így is 240 körül lesz a vége.

Egy épkézláb safety-ért viszont szívesen tradelnék, nem kell elit, csak stabilan tudjon 10-12 pontot kb... Elsősorban WR-t adnék érte.

több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Vicc Beasley 40 pontos meccs lol
Jakehomer
100 pont meglesz azert? 😛
Igor
Nem biztos 😀

Perception is reality.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha jól nézem, a forduló előtt első 10 csapatból 8 ki fog kapni, a második 10-ből meg - nem meglepő módon - 8 nyerni fog, eléggé sűrű lesz a mezőny...
somoskovig
De ez is csak azért van igy, mert egymás közt játszottatok 😊 úgy is mondhattam volna, ahol TOP 10 vs Bottom 10 párharc van (6 db), azt valoszinuleg mind az alsóház nyeri.

A QB-RB-RB sorod ijesztö, bár mindenki egészséges, ezt ritka kincs.. de messze még a vége, s némi eröt ad a tudat, hogy az elsö heti betli óta javulgatunk, s a 3., 4. és valszeg az 5. héten is meg tudtalak volna fogni.. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nyilván baszki, hogy mocskos Dalton garbage-ban kozmetikázza a számait, ráadásul pont LaFellnek dobált mindent. Ez a meccsbe is került, bár mondjuk a 170 ponttal, amit vártam, egyértelmű volt, hogy nem lehet nyerni.

De csodás, hogy Diggs az utolsó pillanatban out, így oda is hozhattam valakit, ahol örülhettem, ha 2-3 pont jön egyáltalán. Az LB-sorban már Dansby is komolytalan hetek óta, a DB-sor úgyszintén nagyon hullámzó. Így nehéz. Megcélozzuk a bentmaradást mindenesetre, az talán meglesz azért.

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Ha jól nézem, a forduló előtt első 10 csapatból 8 ki fog kapni, a második 10-ből meg - nem meglepő módon - 8 nyerni fog, eléggé sűrű lesz a mezőny...

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Vicc Beasley 40 pontos meccs lol
Jakehomer
100 pont meglesz azert? 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Vicc Beasley 40 pontos meccs lol

Perception is reality.
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
nah jólvan, Cooper megadta a kegyelemdöfést 😊 grat Ata!
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Egyszer eltalálnám a nyomorult DE és CB poszton kit tegyek padra, most éppen 20 pontomba került ez a sztori, meg persze okosan Meredith is a padon csücsült, így már közel nettó 40 pont. Ennek ellenére esélyesebb vagyok, welcome back Tommyboy, de azért a 3 LB tegye oda magát, ha lehet.
somoskovig
CB poszt teljesen eselytelen, abszolut lutri, azon nincs ertelme sirankozni..

Gondolkodtam azon hogy a DAL vagy a CAR CB parost megjatszom, es akkor nagyjabol lehedzselem magam.. de sztem tuti a rossz kombot valasztottam vegul.
Igor
Ez OK, de mondjuk Cox - 17,5 pont, 14,5 pont, 17 pont --> berakom a kezdőbe --> 2 pont...
somoskovig
Azert a felelmetes Miami passzjatekot ismerve, benne volt a pakliban egy gyengebb nap (meg ha a 12 completed passz valoban picit keves Tannehilltol), de most Claiborne detto ugyanez volt elso felidoben eddig, mert Green nem kap labdat.. 😀 😕 teljes nullazas az elmult harom meccsen szerzett 5,6,7 tackle utan.

Szerintem a CB posztnal ki kell talalnod hogy ki kit fog fedezni, aztan imadkozni, hogy 1) valoban igy legyen es 2) ugy tortenjen a gameflow..
Igor
Hátrányban voltak egész meccsen, erre passzolt Tanny 18-at, kutya legyek, ha megértem. 😊