bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
grat Igor, nem múlott ez olyan sokon, talán ha Harrison és Ronnie nem byeos, akkor szorosabb, bár nálad meg Foster betlizett, szal nincs mire fognom, grat

mondjuk Finley 1. snapben való kiesése nagyon idegesít..Hurka
Koszi a meccset, kicsit peches bukta.. you know, we had a great opponent, but you know, we just focused, you know, taking one game at a time, you know.. and a few bounces went our way you know, and we got ourselves a win. 😉

Eleg gyenge kor volt, 248 ponttal sikerult fordulot nyernem.. mondjuk aki vezeti a listat, es undefeated seasont akar, attol el is varhato 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Grat Rajna!

csapatom meg elmehet oda ahova gondolom. :mad:Danna
Kösz, megint mákom volt (Fortevel főleg), sajna nem túl stabil ez a csapat de 3-2-re így is jó lesz.Rajna
Azért Nicks is belehúzott nálad, nem csak Forte. 😊
Már tavaly megszoktam h mindig megszívom az ilyesmit, pedig PM még gyenge is volt, akár bizakodhattam is volna. 😀Danna
Nicks azért most elég jó, a Texans ellen nem vártam tőle sokkal kevesebbet. Forte viszont fluke, vagy van 2 nagy playe vagy egy utolsó szar 😀

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
na 10 pont előnnyel vágok neki az MNF-nek, ott Tomlinson, nálam meg Jared Allen és Eric Smith...meg kell lennieGöbi
meglesz az, hacsak... majd holnap kiderül 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Grat Rajna!

csapatom meg elmehet oda ahova gondolom. :mad:Danna
Kösz, megint mákom volt (Fortevel főleg), sajna nem túl stabil ez a csapat de 3-2-re így is jó lesz.Rajna
Azért Nicks is belehúzott nálad, nem csak Forte. 😊
Már tavaly megszoktam h mindig megszívom az ilyesmit, pedig PM még gyenge is volt, akár bizakodhattam is volna. 😀
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Ez a meccs 99% hogy megvan. Hatalmas monster eredmények kellenének az ellenfél játékosaitól. 3-2re feljöttem, 0-2es kezdés után nagyon jóóóó! Azt hittem meccset se nyerek idén.

több mint 13 éve
Göbi Indianapolis Colts 728 — Retired WR
Huh...átszámolás után már melegebb a pite, 210-207 ide...

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
grat Igor, nem múlott ez olyan sokon, talán ha Harrison és Ronnie nem byeos, akkor szorosabb, bár nálad meg Foster betlizett, szal nincs mire fognom, grat

mondjuk Finley 1. snapben való kiesése nagyon idegesít..
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Grat Rajna!

csapatom meg elmehet oda ahova gondolom. :mad:Danna
Kösz, megint mákom volt (Fortevel főleg), sajna nem túl stabil ez a csapat de 3-2-re így is jó lesz.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
lenyomtam a bűnrossz hetet kifogó soldit, szóval 3-1-1 a mérleg. jóféleHöri
Steelers bye week volt, így ezt zakóra is vettem. Grat. Hiába az egyik legjobb a csapatom, sztem simán lemaradok majd a PO-ról...Soldados
ez mekkkora "soldadosi elszólás" 😀haromt
A forduló előtt Igorral elég magasan kiemelkedtünk a szerzett pontokban. Mostanáig pedig nem volt 210 alatti teljesítményem. (Most várható volt, hogy 200 alatt leszek)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
lenyomtam a bűnrossz hetet kifogó soldit, szóval 3-1-1 a mérleg. jóféleHöri
Steelers bye week volt, így ezt zakóra is vettem. Grat. Hiába az egyik legjobb a csapatom, sztem simán lemaradok majd a PO-ról...Soldados
ez mekkkora "soldadosi elszólás" 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
lenyomtam a bűnrossz hetet kifogó soldit, szóval 3-1-1 a mérleg. jóféleHöri
Steelers bye week volt, így ezt zakóra is vettem. Grat. Hiába az egyik legjobb a csapatom, sztem simán lemaradok majd a PO-ról...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Göbi Indianapolis Colts 728 — Retired WR
na 10 pont előnnyel vágok neki az MNF-nek, ott Tomlinson, nálam meg Jared Allen és Eric Smith...meg kell lennie

több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
A szezon első 200+ meccse, de még így is egy csomó emberkémet legszívesebben kihajítanám. Amit Colston művel idén az valami tragédia...
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
101 pont előny Somossal szemben
Itt Vernon Davis, Bart Scott és Jets HC ott Percy, Pouha, S.Bradley, Leonhard és Weatherford.
Ha innen kikapok lemondok 😛haromt
Grat, ez tragédia volt.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
végre győzelem 😀
a sok 1 pontos zakó után már ideje volt 😊

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Grat Rajna!

csapatom meg elmehet oda ahova gondolom. :mad:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
101 pont előny Somossal szemben
Itt Vernon Davis, Bart Scott és Jets HC ott Percy, Pouha, S.Bradley, Leonhard és Weatherford.
Ha innen kikapok lemondok 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
lenyomtam a bűnrossz hetet kifogó soldit, szóval 3-1-1 a mérleg. jóféle

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Dehogynem Danna! Minden Pats drukker 😉visi_b
Drága vagy. 😊

Tyr: ne viccelj, semmi gond. 😊
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Az első nflhus döntő, mikor Tulloch nullázott és 7 ponttal buktam, na az nem volt a máker, igaz? Azt soha nem felejtem el neked Igor 😊
Danna, tőled meg bocs, csak nem szeretek veszteni 😊
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igazad van, sajnálom. iszonyat nagy mákom volt... 😕 Csúnyán elszúrtad ott a padoztatást...
A gratot köszi azért, ezért a győzelemért drukkoltam nagyon, a PFC-st tényleg neked kellett volna nyerni.Danna
nem értem. Mi az hogy sajnálod? Itt nincs sajnálat meg kegyelem. Célod mindig az ellenfél megalázása legyen.
Mingyá le is vonok tőled pár style pontot és akkor kikapsz 😛haromt
:lájkolja:TyR
Igor pedig meg is valositja 😛

Amugy az 1 pontos gyozelem abszolut nem maker.. a felpontos az 😉 mikor a 300-asokat gyujtottem tegnap, feltunt, hogy volt olyan evem, ahol ket felpontos sikerem volt 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Igazad van, sajnálom. iszonyat nagy mákom volt... 😕 Csúnyán elszúrtad ott a padoztatást...
A gratot köszi azért, ezért a győzelemért drukkoltam nagyon, a PFC-st tényleg neked kellett volna nyerni.Danna
nem értem. Mi az hogy sajnálod? Itt nincs sajnálat meg kegyelem. Célod mindig az ellenfél megalázása legyen.
Mingyá le is vonok tőled pár style pontot és akkor kikapsz 😛haromt
Jó, hát ha már a sors így hozta h mind a két ligában egyszerre kerültünk össze, akkor lehetett volna 1-1 is. Csak azon drukkoltam h az én egyem itt legyen, mivel onnan nem lehet kizúgni. 😀
Amúgy sem szeretem az 1 pontos, mákeres győzelmeket, tavaly szívtam ezekkel rendesen (nem feltétlen az 1 pontosokkal, hanem h mindenki ellenem játszotta a szezonja legjobb meccsét, k. idegesítő tud lenni), ezért írtam h sajnálom. 😊

Abból a kevésből?! :o Engem senki se nem szeret. 😕 😂Danna
Dehogynem Danna! Minden Pats drukker 😉

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Danna, a div-1ért grat (gondoltam én hogy Hernandez nem lesz annyira állat), viszont a PFC-sért mérges vagyok rád, azt nekem kellett volna nyerni, nem neked... egy ponttal... 😕TyR
Igazad van, sajnálom. iszonyat nagy mákom volt... 😕 Csúnyán elszúrtad ott a padoztatást...
A gratot köszi azért, ezért a győzelemért drukkoltam nagyon, a PFC-st tényleg neked kellett volna nyerni.Danna
nem értem. Mi az hogy sajnálod? Itt nincs sajnálat meg kegyelem. Célod mindig az ellenfél megalázása legyen.
Mingyá le is vonok tőled pár style pontot és akkor kikapsz 😛haromt
Jó, hát ha már a sors így hozta h mind a két ligában egyszerre kerültünk össze, akkor lehetett volna 1-1 is. Csak azon drukkoltam h az én egyem itt legyen, mivel onnan nem lehet kizúgni. 😀
Amúgy sem szeretem az 1 pontos, mákeres győzelmeket, tavaly szívtam ezekkel rendesen (nem feltétlen az 1 pontosokkal, hanem h mindenki ellenem játszotta a szezonja legjobb meccsét, k. idegesítő tud lenni), ezért írtam h sajnálom. 😊

Abból a kevésből?! :o Engem senki se nem szeret. 😕 😂
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Összetett legjobb offense: igor 946 szerzett pont
haromt
Ehhez még annyit tennék hozzá, hogy én vagyok a második 941,5 ponttal, azaz kemény 4,5 ponttal vagyok az elsőtől, aki mint tudjuk, most hozott egy rekordpontszámot... A 3. pedig már 40 pontra van tőlem, azaz a messze legkiegyensúlyozottabb jó csapatom van, de mégis 2-2. 😕

Íme: 254,5, 211, 233, 243...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Danna, a div-1ért grat (gondoltam én hogy Hernandez nem lesz annyira állat), viszont a PFC-sért mérges vagyok rád, azt nekem kellett volna nyerni, nem neked... egy ponttal... 😕TyR
Igazad van, sajnálom. iszonyat nagy mákom volt... 😕 Csúnyán elszúrtad ott a padoztatást...
A gratot köszi azért, ezért a győzelemért drukkoltam nagyon, a PFC-st tényleg neked kellett volna nyerni.Danna
nem értem. Mi az hogy sajnálod? Itt nincs sajnálat meg kegyelem. Célod mindig az ellenfél megalázása legyen.
Mingyá le is vonok tőled pár style pontot és akkor kikapsz 😛haromt
:lájkolja: