bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Danna, a div-1ért grat (gondoltam én hogy Hernandez nem lesz annyira állat), viszont a PFC-sért mérges vagyok rád, azt nekem kellett volna nyerni, nem neked... egy ponttal... 😕TyR
Igazad van, sajnálom. iszonyat nagy mákom volt... 😕 Csúnyán elszúrtad ott a padoztatást...
A gratot köszi azért, ezért a győzelemért drukkoltam nagyon, a PFC-st tényleg neked kellett volna nyerni.Danna
nem értem. Mi az hogy sajnálod? Itt nincs sajnálat meg kegyelem. Célod mindig az ellenfél megalázása legyen.
Mingyá le is vonok tőled pár style pontot és akkor kikapsz 😛
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
előző héten 1 pontos vereség, most 2 pontos... div 2 jövökbriareos
Bocsi, most hatalmas szerencsém volt, ahogy eddig az egész szezon során, ahogy nézem te is állhatnál könnyedén 3-1-el én pedig 0-4-el, csak eddig a sorsolásban nagyobb szerencsém volt.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
tényleg elnézést mindenkitől, hogy már másodszorra vagyok én a hét mákere 😀
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Danna, a div-1ért grat (gondoltam én hogy Hernandez nem lesz annyira állat), viszont a PFC-sért mérges vagyok rád, azt nekem kellett volna nyerni, nem neked... egy ponttal... 😕TyR
Igazad van, sajnálom. iszonyat nagy mákom volt... 😕 Csúnyán elszúrtad ott a padoztatást...
A gratot köszi azért, ezért a győzelemért drukkoltam nagyon, a PFC-st tényleg neked kellett volna nyerni.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Sorozatban másodszor hét lúzere. 😕 Ezúttal a fuck the bench award is összejött hozzá...Soldados
Minden idok legjobb div 1-es pontszama.. 😉 elit RB, DL, CB, K 😂 teljesitmeny.. peches voltal.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sorozatban másodszor hét lúzere. 😕 Ezúttal a fuck the bench award is összejött hozzá...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Week 4
Állás:
1. igor 3 0 1 .875
2. fucu 3 1 0 .750
3. hurka 3 1 0 .750
4. dodo 3 1 0 .750
5. haromt 3 1 0 .750
6. danna 2 1 1 .625
7. xrace77 2 1 1 .625
8. höri 2 1 1 .625
9. soldados 2 2 0 .500
10. rajna 2 2 0 .500
11. atapapa 2 2 0 .500
12. somos 2 2 0 .500
13. visi_b 2 2 0 .500
14. göbi 1 3 0 .250
15. tyr 1 3 0 .250
16. go vikings 1 3 0 .250
17. briareos 0 4 0 .000
18. gabo 0 4 0 .000


A hét legjobbja: igor 315 pont
A hét legrosszabbja: höri 151,5 pont
A hét mákere: hurka 175 ponttal nyert
A hét lúzere: soldados 243 ponttal kikapott
Fuck the Bench award: soldados 65 pont a padon
Összetett legjobb offense: igor 946 szerzett pont
Összetett legrosszabb offense: gabo 668,5 szerzett pont
Összetett legjobb védelem: haromt 714,5 kapott pont
Összetett legrosszabb védelem: gabo 977 kapott pont


Heti all-star:
QB: David Garrard (go vikings) 28
RB: Arian Foster (igor) 37
RB: LaDainian Tomlinson (fucu) 29
WR: Terrell Owens (atapapa) 37
WR: Eddie Royal (rajna) 22
RB/WR: Maurice Jones-Drew (visi_b) 25
TE: Antonio Gates (briareos) 28


DT: Haloti Ngata (tyr) 25
DT: Dwan Edwards (rajna) 18
DE: Justin Tuck (igor) 28
DE: Osi Umenyiora (briareos) 23
LB: James Anderson (somos) 47
LB: Shaun Phillips (soldados) 37
LB: Jerod Mayo (soldados) 36
CB: Charles Woodson (hurka) 41
CB: David Jones/Alterraun Verner (FA/igor) 28-28
S: Pat Chung (fucu) 29
S: Taylor Mays (briareos) 29


K: Jason Hanson (igor) 17
P: Donnie Jones (danna) 13
HC: Patriots/Chargers (atapapa/igor) 7-7


Week 5 schedule:
haromt(3-1) - somos(2-2)
soldados(2-2) - höri(2-1-1)
danna(2-1-1) - rajna(2-2)
hurka(3-1) - igor(3-0-1)
gabo(0-4) - tyr(1-3)
fucu(3-1) - göbi(1-3)
go vikings(1-3) - visi_b(2-2)
dodo(3-1) - atapapa(2-2)
briareos(0-4) - xrace77(2-1-1)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A múlt heti 233-as sz.pásom után most a 243 is kevésnek bizonyult. :/ Mé' mindenki ellenem játssza az év meccsét... 315-243-ra sz.pni nem vicces, egész konkrétan ennél csak ketten voltak jobbak...

Grat Igor!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Ezért érdekes csata volt Hurkával ....két hurka teljesítmény...Vick sérülése miatt (első sorban ) be is szoptam

több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Danna, a div-1ért grat (gondoltam én hogy Hernandez nem lesz annyira állat), viszont a PFC-sért mérges vagyok rád, azt nekem kellett volna nyerni, nem neked... egy ponttal... 😕
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
előző héten 1 pontos vereség, most 2 pontos... div 2 jövök

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ata begyakott rendesen oda a veretlenség, Gratula!
a csapat bekaphatja 😊Fucu
köszi. sorban a második veretlen csapatot kapom el, úgy hogy 5 kezdőm pihent. talán beindulnak végre a smasszereim
a Favre-bye miatt az utcáról berángatott Gradkowski 8 ponttal többet hozott most, mint Favre az eddigi legjobb meccsén a szezonban :/

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ata begyakott rendesen oda a veretlenség, Gratula!
a csapat bekaphatja 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Az egész csapatomnak üzenem, hogy ott dögöljenek meg ahol vannak.TyR
Me too... azért szoros lesz, mert még bármi lehet ebből... hiába van nekem 3 játékosom, simán lehet h Aaron többet hoz tőlük...

A másikban is bármi lehet még. mondjuk meglepődnék ha Tate 8 pontot hozna, szal azt szerintem behúztad. azért Grat! 😊 Ez meg remélem az enyém lesz. 😉Danna
Jó lenne ha a doubleheaderből legalább az egyiket hoznám, mondjuk ott is elpadoztam magam mint állat...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
valószínűleg Igor fog vezetni és Hurka meg én leszünk mögötte. Elég jó kezdés 😊
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Az egész csapatomnak üzenem, hogy ott dögöljenek meg ahol vannak.TyR
Me too... azért szoros lesz, mert még bármi lehet ebből... hiába van nekem 3 játékosom, simán lehet h Aaron többet hoz tőlük...

A másikban is bármi lehet még. mondjuk meglepődnék ha Tate 8 pontot hozna, szal azt szerintem behúztad. azért Grat! 😊 Ez meg remélem az enyém lesz. 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
😂 😂

Kiszopok Igortól. Égek több mint 100 ponttal. Aki most azt gondolná, hogy szar voltam, az téved. 😊 Van 207 pontom és még hátravan egy LB-m (Mayo), tehát várhatóan a 4. fordulóban is simán 220 felett leszek, ahogy mindig. De azzal nehéz mit kezdeni, hogy az ellen 315 pontot csinált....

Grat Igor! Bár rohadt dühítő, hogy sorozatban 2. alkalommal szopok jó teljesítménnyel...Soldados
Tudod folszivta magat a csapat a rivalry meccsre.. 😉 az elozo harom korben utottel volna, szoval jol jott ki a lepes.. de nekem meg ugyse volt korabban 300-as hetem, szoval vegre ilyennel is buszkelkedhetek 😊

(kene az ilyet listazni, a 300 folotti pontszamokat, az eredmenyek topicban sztem!)Igor
hajrá. a historyban megtalálod a régi meccseket
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
😂 😂

Kiszopok Igortól. Égek több mint 100 ponttal. Aki most azt gondolná, hogy szar voltam, az téved. 😊 Van 207 pontom és még hátravan egy LB-m (Mayo), tehát várhatóan a 4. fordulóban is simán 220 felett leszek, ahogy mindig. De azzal nehéz mit kezdeni, hogy az ellen 315 pontot csinált....

Grat Igor! Bár rohadt dühítő, hogy sorozatban 2. alkalommal szopok jó teljesítménnyel...Soldados
Tudod folszivta magat a csapat a rivalry meccsre.. 😉 az elozo harom korben utottel volna, szoval jol jott ki a lepes.. de nekem meg ugyse volt korabban 300-as hetem, szoval vegre ilyennel is buszkelkedhetek 😊

(kene az ilyet listazni, a 300 folotti pontszamokat, az eredmenyek topicban sztem!)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
😂 😂

Kiszopok Igortól. Égek több mint 100 ponttal. Aki most azt gondolná, hogy szar voltam, az téved. 😊 Van 207 pontom és még hátravan egy LB-m (Mayo), tehát várhatóan a 4. fordulóban is simán 220 felett leszek, ahogy mindig. De azzal nehéz mit kezdeni, hogy az ellen 315 pontot csinált....

Grat Igor! Bár rohadt dühítő, hogy sorozatban 2. alkalommal szopok jó teljesítménnyel...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Az egész csapatomnak üzenem, hogy ott dögöljenek meg ahol vannak.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
Rajnát széttéptük, mint hülyegyerek a matekkönyvet, 50%, PO, jövünk! 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vicces meccs höri ellen. Eléggé szarok vagyunk mind a ketten.
49 pont előny.
Nálam még Brady, Antrel Rolle és a szittyamagyarpántersámán
nála Manningham, Welker, Knox, Coefield
Jó lenne ha nem kéne izgulni.haromt
csak a lényegtelennek számító LB és RB unitom a szar, szóval nem kell izgulni, ezt meg nem nyerem már.
Knox 2, Manningham 0, Cofield 12.5 vs Rolle 4

ha mákom lesz, Welker hoz 8 pontot és meglesz a bűvős 150 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vicces meccs höri ellen. Eléggé szarok vagyunk mind a ketten.
49 pont előny.
Nálam még Brady, Antrel Rolle és a szittyamagyarpántersámán
nála Manningham, Welker, Knox, Coefield
Jó lenne ha nem kéne izgulni.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, legyőztük a 27,5 pontos favoritot, nem is akárhogyan.. Dockett és Manny Lawson mondjon le, különben még majdnem a 300 is meglett volna.
Ráadásul asszem Fucu zakózik, szóval átvesszük a vezetést a ligában, yeah.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tessék
Sancho for Ray Lewis+Shaun Hill

lehet fikázni és vétózni 😛 mondjuk abszolút nem unfair de akkor is