bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Jól állunk, nyerünk. Kell is.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
3 pont a hátrány
Felix Jones, Jennings, JPP, Bradie James, A.Rolle vs. Winfield.
Ha ez nem lesz meg leszopom magam

Mondjuk el van számolva mert a Peccesek eredménye nincs benne rendesen
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
mivel megláttam hogy dannával játszok és ez ugye egy komoly rivalizálás, már a div 1 indulása óta, visszanéztem mik történtek eddig
2006/1: danna nagy győzelme 253-173 arányban. A meccs legjobbja a nálam szereplő Brees 32 ponttal
2006/2: a playoffban összefutottunk ismét. Megint vereség. ezúttal 201-183-ra. Az MVP a 26 pontos Dwight Smith dannától
2007: megint hatalmas zacskóba szaladtam bele 227,5-160 MVP Tom Brady 38 ponttal danna csapatában
2008: megvan az első győzelem. Nem is kicsi 272,5-191. A meccs embere viszont dannától került ki. Drew Brees 35 ponttal
2009: Ha egy üzlet beindul. 208-181 ide. Percy Harvin 26 pont
Az összetett állás tehát 2-3 Danna javára. 996,5 - 1053,5

A legviccesebb "statisztika" az hogy mind az 5 meccsünkön játszott a két csapat valamelyikében Drew Brees vagy Tom Brady
meglepő módon a következő meccsünkön a két csapat irányítója: Nálam Tom Brady. Dannánál Drew Brees.

Ha lesz legközelebb is 5 évre visszanyúló rivalizálás akkor ismét szolgálok statokkal 😊haromt
Van egy olyan érzésem, h ez nagyon sima lesz neked, létrejön a 3-3. 😊

Sajna sok poszton úgy kukáztam össze a játékosokat, ez nagyon nem az én hetem lesz. :/
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Cserélni meddig lehet?
Ryans meghalt, így kéne WR-ért cserébe valami brutál LB, olyan 19-20 körüli átlaggal, ha valaki WR-hiánnyal küzd.

Adnám ellenértéktől, bye weektől függően a T. Owens, Roy Williams, Brandon Marshall, Lance Moore, Vincent Jackson csomagból valamelyiket (10-15 közti az átlaguk, Jackson kivételével mind a top20-ban van a WR-átlagpontok alapján).
A különbözetet meg lebeszélnénk. Ha tényleg jó ajánlat jön, adnám a WR mellé esetleg a Brooking-Julian Peterson duóból valamelyiket, de más megoldásra is nyitott vagyok, ha jól járok vele 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fucu szerintem kétszer lett seggutolsó az alapszakaszban 😛 ő az igazi gáz 😊haromt
Ezt a terelést...
Azért nem gondoltam hogy Mr. Fantasy előtt vagyok (nem sokáig, teszem hozzá).TyR
Div 1-ben sosem voltam jo, amikor PO-ba jutottam akkor is 7 v. 8 gyozleem volt, mindig .500 korul voltam.. (keeperben volt egy brutalis evem) de legalabb sosem estem ki 😛 Nekem gyanus, hogy Tibi 1 szar evvel is +18 .500 felett 😛Igor
a szar évem amikor kiestem 6-7 volt. utána 3 zsinórzakcskó a consolationben
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
de te egyszer kiestél 😀Höri
fucu szerintem kétszer lett seggutolsó az alapszakaszban 😛 ő az igazi gáz 😊haromt
Ezt a terelést...
Azért nem gondoltam hogy Mr. Fantasy előtt vagyok (nem sokáig, teszem hozzá).TyR
Div 1-ben sosem voltam jo, amikor PO-ba jutottam akkor is 7 v. 8 gyozleem volt, mindig .500 korul voltam.. (keeperben volt egy brutalis evem) de legalabb sosem estem ki 😛 Nekem gyanus, hogy Tibi 1 szar evvel is +18 .500 felett 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
vicces lesz a Soldival való egy nagyon kicsit csak, nálam a Steelers, nála a Packers coach van 😀 😀
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Te olyan vagy, mint az MLSZ, tudsz játszani a csapatlétszámokkal.

Fucu meg megveszi a feljutóktól a licencet! 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szar vagyok és?Fucu
csak unalmas már hogy mindig csak engem basztatnak az adminisztratív bennmaradásért 😛
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
szar vagyok és?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
de te egyszer kiestél 😀Höri
fucu szerintem kétszer lett seggutolsó az alapszakaszban 😛 ő az igazi gáz 😊haromt
Ezt a terelést...
Azért nem gondoltam hogy Mr. Fantasy előtt vagyok (nem sokáig, teszem hozzá).
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de te egyszer kiestél 😀Höri
fucu szerintem kétszer lett seggutolsó az alapszakaszban 😛 ő az igazi gáz 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
de te egyszer kiestél 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tovább poénkodtam így megcsináltam azoknak az örökmérlegét akik eddig mindig játszottak ebben a ligában
Az örökranglista:

haromt 38-20
rajna 36-22
tyr 33-25
danna 31-26-1
igor 30-27-1
somos 25-33
fucu 22-36

árulkodó statisztikák 😊 (csak az alapszakasz van benne, mert ott mindenki ugyan annyit játszott
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mivel megláttam hogy dannával játszok és ez ugye egy komoly rivalizálás, már a div 1 indulása óta, visszanéztem mik történtek eddig
2006/1: danna nagy győzelme 253-173 arányban. A meccs legjobbja a nálam szereplő Brees 32 ponttal
2006/2: a playoffban összefutottunk ismét. Megint vereség. ezúttal 201-183-ra. Az MVP a 26 pontos Dwight Smith dannától
2007: megint hatalmas zacskóba szaladtam bele 227,5-160 MVP Tom Brady 38 ponttal danna csapatában
2008: megvan az első győzelem. Nem is kicsi 272,5-191. A meccs embere viszont dannától került ki. Drew Brees 35 ponttal
2009: Ha egy üzlet beindul. 208-181 ide. Percy Harvin 26 pont
Az összetett állás tehát 2-3 Danna javára. 996,5 - 1053,5

A legviccesebb "statisztika" az hogy mind az 5 meccsünkön játszott a két csapat valamelyikében Drew Brees vagy Tom Brady
meglepő módon a következő meccsünkön a két csapat irányítója: Nálam Tom Brady. Dannánál Drew Brees.

Ha lesz legközelebb is 5 évre visszanyúló rivalizálás akkor ismét szolgálok statokkal 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Grat Yodanak, ennyi volt a veretlen szezon 😕 mostantol meg jobban utalom a Jags/Titans duot 😛
De a pontok teren igy is eleg kellemes elonyom van meg.. innen muszaj PO-zni.Igor
Ne yodának gratulálj hanem nekem 😛
egyébként a győzelmet a Maclin, Tomlinson, DJ, Pat Chung négyesnek köszönöm 😊Fucu
esetleg változtasd már meg a csapatnevet 😛haromt
I won't jinx it 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Grat Yodanak, ennyi volt a veretlen szezon 😕 mostantol meg jobban utalom a Jags/Titans duot 😛
De a pontok teren igy is eleg kellemes elonyom van meg.. innen muszaj PO-zni.Igor
Ne yodának gratulálj hanem nekem 😛
egyébként a győzelmet a Maclin, Tomlinson, DJ, Pat Chung négyesnek köszönöm 😊Fucu
esetleg változtasd már meg a csapatnevet 😛
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Grat Yodanak, ennyi volt a veretlen szezon 😕 mostantol meg jobban utalom a Jags/Titans duot 😛
De a pontok teren igy is eleg kellemes elonyom van meg.. innen muszaj PO-zni.Igor
Ne yodának gratulálj hanem nekem 😛
egyébként a győzelmet a Maclin, Tomlinson, DJ, Pat Chung négyesnek köszönöm 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Grat xrace, most a hét mákosa is majdnem megvert volna, nemhogy a legjobb 😐atapapa
Kösz.
Erre nem számítottam,a forduló előtt ezt tuti L-nek gondoltam.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Tök jó, hogy átszámolták, így csak 2 ponttal kaptam ki, fasza...

Ha gabot se verem meg jövő héten, akkor kezdhetek csomagolni.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Grat xrace, most a hét mákosa is majdnem megvert volna, nemhogy a legjobb 😐

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kezd a f.szom tele lenni... Megint megvan a 210 pont és megint kisz.ptam. Miért mindenki ellenem hozza a 240-es vagy még jobb meccseit...? 4. legtöbb pont, 2-4, 13. hely...

Grat Tibi!Soldados
k.

egyébként talán sikeresebb lenne, ha nem lenne ennyi steeler a csapatodban. Hülyeség egy csapatra építkezniharomt
Már miért lenne sikeresebb? Az összes hozza magát. Rashard, Wallace, Timmons triótól elit teljesítményt vártam és hozzák is, B-Mactől átlagosat és az is megvan. Ennek egyetlen hátránya, hogy a Steelers bye weeken sz.pok, ezen túl is vagyok - messze a leggyengébb (egyedüli 210 alatti) teljesítményemmel.

Arról nem a sok Steelers-playa tehet, hogy rendre én fogom ki a 240 vagy még jobban túlteljesítő heti nagykirályt.Soldados
Gyenge a vedelmed 😛 de 1.5 meccs a hatrany meg belefer 5-2-re kell kb. hoznod a szezon masodik felet..
A keeperben somos meg en szopunk 2-3. legtobb ponttal. 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kezd a f.szom tele lenni... Megint megvan a 210 pont és megint kisz.ptam. Miért mindenki ellenem hozza a 240-es vagy még jobb meccseit...? 4. legtöbb pont, 2-4, 13. hely...

Grat Tibi!Soldados
k.

egyébként talán sikeresebb lenne, ha nem lenne ennyi steeler a csapatodban. Hülyeség egy csapatra építkezniharomt
Már miért lenne sikeresebb? Az összes hozza magát. Rashard, Wallace, Timmons triótól elit teljesítményt vártam és hozzák is, B-Mactől átlagosat és az is megvan. Ennek egyetlen hátránya, hogy a Steelers bye weeken sz.pok, ezen túl is vagyok - messze a leggyengébb (egyedüli 210 alatti) teljesítményemmel.

Arról nem a sok Steelers-playa tehet, hogy rendre én fogom ki a 240 vagy még jobban túlteljesítő heti nagykirályt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Természetesen Witherspoon szar volt, grat Danna.somoskovig
köszi! mázlim volt... de nagyon kellett.

Viszont a két LB-m mondjon le, több pontot hoztak a DT-m mint ők... grrr...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kezd a f.szom tele lenni... Megint megvan a 210 pont és megint kisz.ptam. Miért mindenki ellenem hozza a 240-es vagy még jobb meccseit...? 4. legtöbb pont, 2-4, 13. hely...

Grat Tibi!Soldados
k.

egyébként talán sikeresebb lenne, ha nem lenne ennyi steeler a csapatodban. Hülyeség egy csapatra építkezni