bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
QB ínségben szenvedőknek. Sanchez eladó 😊 Egy nem Bradyvel együtt byeos QBért és egy értelmes LBért
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na megint én leszek az eheti FTB díjas. Urlacheren áll vagy bukik a meccs, amúgy minden játékosomat gyűlölöm.TyR
117 pontom van a padon 😛
több mint 13 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
kemény lesz a vége...bár nem nagyon hiszek a győzelmemben, ráadásul elfeljtettem Suggsot betenni 20 pontért...helyette egy 1 pontos LB-t játszattam ügyesen...

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Végre egy győzelem. 13 pont előnyöm van és még nálam hátravan Barnett 😀 Végre!!! Pedig Brees mindent megtett, hogy elrontsa és Winfield is. MoJo eddig hatalmas 0. De legalább már nem győzelem nélkül esek ki.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kibaszott ideges leszek, ha megtörténik, de sztem ki fogok sz.pni.

222-200-ra vezetek, de Göbinél még AJ Hawk és Briggs van hátra, nálam meg csak Driver és a GB HC.... Mondjuk azzal nehéz mit kezdeni, ha az ellennél 3 playa (Vick, Collie, DeSean) 101 pontot hoz.

Bár mennyivel könnyebb lenne, ha nem benchelném el magam, most csak nettó 39 pont van a padomon...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
Na megint én leszek az eheti FTB díjas. Urlacheren áll vagy bukik a meccs, amúgy minden játékosomat gyűlölöm.TyR
Na, itt kussolok és egy szót sem szólok a benchelésre, egyébként remélem, lesz még némi fejlődés az átszámolás után a különbségben, és akkor igazi idegbeteg MNF jöhet, Urlacher vs. pontkülönbség... Remélem, a GB csak passzolni fog...

Ja, és Palmer rohadjon meg lábon...

több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Na megint én leszek az eheti FTB díjas. Urlacheren áll vagy bukik a meccs, amúgy minden játékosomat gyűlölöm.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
10,5 pont előny rajna ellen.
Nálam Shonn Greene, G.Jennings, Mike DeVito, Bart Scott és a Jets HC.
nála Forte és Danieal Manning.
Illene megnyerni de nálam bármi lehet...haromt
Ezt nem nyerhetem meg. Szar ez a csapat, nem tudtam a drafton RBket húzni... Forte meglepően jó, de Bush sajna bust Harrison dettó. LBk sem hozzák amit kéne, az eddigi két győzelmem is túltelejsítések miatt volt. Grat előre is, bár ki tudja, Forte az első heti pontszámot lekopírozza és helyben vagyunk 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Alacsony színvonalú csata a legtöbb meccsen.. de úgy nézem, sikerült legyűrni Hörit. 24 pontos underdogként.. Flacco a király 😛

És ami érdekesebb, a legtöbb 2-0-s csapat vereségre áll (Rajna, Hurka, Yoda és Höri), úgy látom csak Soldi és a Hangover Boyz marad veretlen három kör után a Div 1-ben. 😊Igor
jó szar volt a csapat, pedig a Bills RB tandem bejött 😀 (semmi más)
még Rodgers-től kéne egy 8 TD és akkor van esély

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Alacsony színvonalú csata a legtöbb meccsen.. de úgy nézem, sikerült legyűrni Hörit. 24 pontos underdogként.. Flacco a király 😛

És ami érdekesebb, a legtöbb 2-0-s csapat vereségre áll (Rajna, Hurka, Yoda és Höri), úgy látom csak Soldi és a Hangover Boyz marad veretlen három kör után a Div 1-ben. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
10,5 pont előny rajna ellen.
Nálam Shonn Greene, G.Jennings, Mike DeVito, Bart Scott és a Jets HC.
nála Forte és Danieal Manning.
Illene megnyerni de nálam bármi lehet...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Traktor a padon állatkodik, Felix Jones meg hozza az 1 pontos átlagát. Tuti emiatt fogok szopni...haromt
Felix Jonest kezdetni eléggé szar ötlet volt amúgy is szerintem pláne a kedvenc traktorral szemben, gondolj bele a Hillis-Woodhead RB páros milyen jól termelne 😀

most látom csak hogy Woodhead WRként van az espnnél 😀Ork
Gondoltam Hillis nem ér semmit a Ravens ellen. Arra nem figyeltem hogy Harrison out.
Fafej meg tavaly WR volt még a Jetsben gondolom azért szerepel ott az espnnél.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Traktor a padon állatkodik, Felix Jones meg hozza az 1 pontos átlagát. Tuti emiatt fogok szopni...haromt
Felix Jonest kezdetni eléggé szar ötlet volt amúgy is szerintem pláne a kedvenc traktorral szemben, gondolj bele a Hillis-Woodhead RB páros milyen jól termelne 😀

most látom csak hogy Woodhead WRként van az espnnél 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Traktor a padon állatkodik, Felix Jones meg hozza az 1 pontos átlagát. Tuti emiatt fogok szopni...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Moreno ledöglött, így az izmos futóegységemből a CJ Spiller - Marshawn Lynch duó fog kezdeni Igor ellen. 😀
jó az, bízni kell a Pats DST-ben.Höri
a mindenki által jónak tartott Felix-Greene páros, írd és mond 10 pontot szorgoskodott össze 2 forduló alatt együtt. Ehhez képest Lynch és Spiller pontgyárosok
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Moreno ledöglött, így az izmos futóegységemből a CJ Spiller - Marshawn Lynch duó fog kezdeni Igor ellen. 😀
jó az, bízni kell a Pats DST-ben.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
211-139-re vezetek atapapa ellen, nála még 4 (Will Smith, Tracy Porter, Greer, Andy Lee) van hátra. Ennek meg kell lennie, úgyhogy 2-0! :cool:Soldados
kivan a répa hogy minden héten kapok egy 30+ pontos védőt ellenfélnek. Favre is kielégíthetne orálisan egy marhacsordát a két red zone-ban dobott int. miatt.
ráadásul a secondarybe elsőként draftolt Jacksont is elmeszelték egy évre, és nem tehetem a helyére a padon lévő Jenkins-t, mert az ESPN CB-ként tartja nyilván, miközben S-t játszik. Írtam is egy emailt nekik, de udvariasan beintettek, nem változtatnak év közben a posztokon.

szívok rendesen

több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
köszi, hogy Doughtyt bent hagytátok nekem 😀Hurka
Amíg Kareem Moore nem épül fel biztos jó lesz 😊TyR
téged de gyűlöllek 😛
most azonnal cseréljük el Bay-Bayt 😛haromt
Abból nem eszel😊 Behúztam drafton, aztán kidobtam, most visszajött. Így van ez rendjén. Amúgy most hogy behúztam, hétvégén biztos dupla ACL tear-career ending...
Courtney Greene-re leszek kíváncsi, hogy egy egymeccses királykodásnál többet tud-e (anno őt is kiscoutoltam magamnak GM-be, de végül a nagysikerű Chip Vaughnt húztam).
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
köszi, hogy Doughtyt bent hagytátok nekem 😀Hurka
O miert is akkora nagy huzas?
Landry-t nem fogja kirobbantani a boxbol..Igor
14-ként húztam be, eddig jó teljesítményt nyújtott
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
köszi, hogy Doughtyt bent hagytátok nekem 😀Hurka
O miert is akkora nagy huzas?
Landry-t nem fogja kirobbantani a boxbol..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
köszi, hogy Doughtyt bent hagytátok nekem 😀Hurka
Amíg Kareem Moore nem épül fel biztos jó lesz 😊TyR
téged de gyűlöllek 😛
most azonnal cseréljük el Bay-Bayt 😛
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
köszi, hogy Doughtyt bent hagytátok nekem 😀Hurka
Amíg Kareem Moore nem épül fel biztos jó lesz 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
köszi, hogy Doughtyt bent hagytátok nekem 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hihetetlen bazmeg hogy mindig elviszik a waivereimet...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nyomom mind a kettőt természetesen

Höri: ez a jó helyen jókor tipikus esete volt 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter