bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
10 pont szívó Atapapa ellen
Austin, Keller, Kris Jenkins, Castillo, Orakpo, DeA Hall, Scifres vs Dorsey, Brooking, Revis
ezt innen illene nyerni.

szerk. szünetben Austin 6, Orakpo 1, DeAngelo 28 pont 😀 ill. Brooking 7Höri
végül Austin 22, Orakpo 4, Hall 31 ill Brooking 15

megvan a W 😊

több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Ha Weddle és Ngata nem csinál csodát, akkor a Führer elég csúnyán lever. Volt olyan húzás ami bejött (Groves, Bryant), volt ami még nem (Byrd), és volt az eszméletlen szarul játszó offensem, élükön a Colston/Steve 2 Smith/Turner trióval.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
10 pont szívó Atapapa ellen
Austin, Keller, Kris Jenkins, Castillo, Orakpo, DeA Hall, Scifres vs Dorsey, Brooking, Revis
ezt innen illene nyerni.

szerk. szünetben Austin 6, Orakpo 1, DeAngelo 28 pont 😀 ill. Brooking 7

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
én is keményen tolom 103 ponttal égek soldi ellen 😀briareos
Jaja, elég nagy W lesz ez. Már most 194 pontom van, pedig most játszanak 3-an és még 4-en hátravannak... Ráadásul Nate Washington 19 és Florence 23 pontját padon hagytam.

Ez a csapatom egyre jobban tetszik. Volt, aki azt írta, hogy nem olyan jó ez az LB-sor, ehhez képest mindenki 20 pont felett, nekem egyre jobban tetszik, egyedül a DL szar. A CB-k is jók lettek B-Mac-kel és Florence, mert mindkettő épp annyira szar, hogy állandóan rájuk dobáljanak. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Elég királyos hetzem volt, mindenki ebben a hét órás sávban játszott (kivéve az emergency Jordant), így máris 244 pontom van :cool: PM, Forte, Nicks és Diles voltak igazán állatok, de a többség hozta az elvárhatót (Moss és Harrison nem). Forte mondjuk nem tudom, hányszor fogja ennek a felét hozni, tippem szerint kb soha, de azért élveztük 😊 nem hiszem, hogy lehet ebből még vereség.Rajna
Rohadjon meg Forte. Ekkora monstert tolni pont ellenem. :mad: Meg a többiek is. Van kb 150 pont előnyöd és nem hiszem, hogy ez megfordítható. Gratula!

több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
én is keményen tolom 103 ponttal égek soldi ellen 😀briareos
Nekem csak 82 pont a hátrányom Dannával szemben 😊 Ahogy nézem az eddigi pontszámokat, lehet idén a kiesés ellen küzdök nem a bajnoki címért 😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
én is keményen tolom 103 ponttal égek soldi ellen 😀

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Elég királyos hetzem volt, mindenki ebben a hét órás sávban játszott (kivéve az emergency Jordant), így máris 244 pontom van :cool: PM, Forte, Nicks és Diles voltak igazán állatok, de a többség hozta az elvárhatót (Moss és Harrison nem). Forte mondjuk nem tudom, hányszor fogja ennek a felét hozni, tippem szerint kb soha, de azért élveztük 😊 nem hiszem, hogy lehet ebből még vereség.

több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Ha Göbi nem válaszolna, akkor eladó E.J. Henderson egy kezdő RB-ért, hogy ne kelljen idegeskednem, hogy mindig rossz LB-t padoztattam a 4 LB-m közül 😊
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
Plusz Deucet 3rd WR, Holmes ugye el van tiltva, Husi is 3rd WR, Addai meg a 32. rush offense tagja.

Így első ránézésre a tavalyi csapatod jobb volt! 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Wilkerson 4. számú DE a csapatában.
Tolbert fullback.
Sharper PUP listás
Davis és Wilson nem fog kezdeni.

több mint 13 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Ezt is elemezze valaki, kiváncsi vagyok

QB Matt Ryan
Ray Rice, Bal RB
Joseph Addai, Ind RB
Early Doucet, Ari WR
DeSean Jackson, Phi WR
Austin Collie, Ind WR
Jason Witten, Dal TE
Daniel Muir, Ind DT
Albert Haynesworth, Was DT
Jared Allen, Min DE
Jimmy Wilkerson, NO DE
Lance Briggs, Chi LB
Terrell Suggs, Bal LB
Andra Davis, Buf LB
Terrell Thomas, NYG CB
Kareem Jackson, Hou CB
George Wilson, Buf S
Sebastian Janikowski, Oak K
Pat McAfee, Ind P
Ravens Coach, Bal HC
Santonio Holmes*, NYJ WR
Brian Westbrook, SF RB P
A.J. Hawk, GB LB
T.J. Houshmandzadeh, FA WR
Mike Tolbert, SD RB
Darren Sharper, NO S

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
http://games.espn.go.com/ffl/tradingblock?leagueId=30919&teamId=21
trade block updatelvebriareos
Ment itt az oldalon egy PM.somoskovig
válasz is ment

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
http://games.espn.go.com/ffl/tradingblock?leagueId=30919&teamId=21
trade block updatelvebriareos
Ment itt az oldalon egy PM.

több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Ezt sikerült összehoznom:

QB: Jay Cutler, Matt Cassel
RB: Chris Johnson, Pierre Thomas, Correll Buckhalter
WR: Pierre Garcon, Bernard Berrian, Mike Williams (Seahawks), Chaz Schilens, Eric Decker
TE: Greg Olsen
DT: Tommy Kelly, Pat Williams
DE: Mathias Kiwanuka, Derrick Harvey, Tim Crowder
LB: Karlos Dansby, Kirk Morrison, Daryl Smith, Demorrio Williams
CB: Charles Tillman, Johnathan Joseph, Ronde Barber
S: Brian Dawkins, LaRon Landry, Ryan Clark
K: Matt Prater
P: Chris Kluwe
HC: Dolphins

Aludtam rá egyet, felkészültem a legrosszabbra, 16-18-ra jó lesz.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
somos:
Felek a QB-idtol, a futok viszont jok lesznek, megha egyik sem akkora hatalmas steal.. volt WR reach,de atlagos. Miller mindegy.
DL egesz jo, nem elit, de kozel van; LB sor is hasonlo.. sztem ezt kicsit tulertekeled, nevre jobbak mint pontra, CB sztem bust lesz (mondjuk 1 bejohet a kettobol), a S osztag viszont tetszik.
Ezt is kb. 6-9 koze. Igor
Palmerrel tavaly beszoptam, de szerintem egyrészt Benson nem fog még egy olyan idényt futni, másrészt a schedule miatt több hátrányos meccset várok, harmadrészt ilyen minőségű elkapó állománya még sosem volt.
RB egyetértek, 9. helyen viszont nem volt már akkora monster RB, és a tavalyi Larry Johnson - Steve Slaton szopás megtanított rá, hogy normális kezdő RB aranyat ér. Tudom őket rotálni, nem egy workhorse van, akinek az esetleges sérülése tönkrevágja az egész posztot.
WR: Crab szerintem is reach volt, de itt kockáztattam, Harvin és Floyd szerintem OK, Burleson utolsóra meg szerintem steal, elég vicces WR-ek mentek ki már előtte. Nem elit, de stabil poszt.
DL: szerintem jó lesz, itt igazából 5-6 DT és DE van, aki szignifikánsan eredményesebb a többieknél, de a maradékból meg van a 18 pont/2 pont és a 10 pont/10 pont féle, nekem többet ér a második típus, ezért nagyon későn húztam, főleg DT posztra. Ettől még pl. Carter szerintem igen jó lehet, Wright is, de ide majd úgyis jön waiver.
LB: itt nem értünk egyet, sérülés előtt Bradley és Tatupu is top 10 LB volt, és Cushing is tavaly. Ráadásul a két sérült a szezon elején esett ki tavaly, vagyis volt idejük rendesen felépülni. Szerintem top 10 lesz a 3-ból kettő, és top 20 a 3. is (Cushing mondjuk nem totál, hanem meccsátlagban. Witherspoon meg szerintem 4. LB-nek bőven jó, tavaly vándorcigányként is csinált majdnem 100 tackle-t.
CB: Dahl tavaly is jó volt, amikor átvette a kezdő posztot, stabilan 13-14 pontokat hozott, ezt ráadásul általában tackle formájában, ami sokkal jobb, mint a kiszámíthatatlan pick vagy sack vagy fumble. Ball valóban lutri, McCourty szerintem szintén nem lesz kiemelkedő, de ha hozza a stabil 10-12 pontokat, akkor nem leszek mérges.
S: ez nekem is tetszik, Coleman top 10, stabil tackler, Leonhard lesz szerintem az idei év egyik nagy dobása, tőle sok big play is jöhet, ráadásul punt returner is, márpedig punt aztán lesz a Jets D ellen... Burnett meg majd kiderül.

Tavaly azzal szívtam, hogy sok olyan posztom volt, ahol jöttek felváltva a 18-20 és a 2-3 pontos meccsek játékosoktól, idén ezért inkább a biztonságra mentem néhány poszton, többet ér stabilan 35 pont a DL-tól minden meccsen, mint 70 pont majd 11 pont... CB dettó. Összességében csalódott lennék, ha most se férnék be a PO-ba, de a tavalyi és tavalyelőtti év azt mutatja, hogy nem az én terepem a div. 1.

Egyébként kit vársz 1-3. közé? 😊

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
QB: Alex Smith, Jake Delhome --- Alextől sokat várok, végre megtanulte gy offense-t teljesen és vannak félpontjai is
RB: Benson, Best, Tomlinson --- kéne még valaki, mert amúgy is elcsesztem a bye weeket
WR: Fitz, Maclin, Amendola, Chambers, Deon Butler --- betáraztam, valakinek vlamelyik fitz kivételével?
TE John Carlson --- remélem idén többet fogják használni
DT: Peko, Gerland McCoy --- ezt csöppet hanyagoltam
DE: Calais Campbell, KVB, Haralson --- első kettőtől sokat várok, Parys meg vészmegoldás
LB: Laurinaitis, DJ Williams, Dan Connor, Mike Peterson --- szerintem tűrhető
CB: Zack Bowman, Greg Toler, Josh Wilson --- nekem tetszik
S: Adrina Wilson, Pat Ching, Nate Allen --- so-so, de van bennük potenciál
K: Nedney --- jó lesz a 49ers offense és stabil megbízható K
P: Ben Graham --- csak úgy mint tavaly Benny 😊
HC: 49ers --- látens niners szurkoló lennék? 😊

Yodának jó lesz 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höriet nem latom most, tobbieket nem turom elo.. egyelore ennyi 😊Igor
S.K.H. 😛

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Beírom én is és várom az értékelést Igor

QB: Kolb
RB: Jones Drew, McGahee, L Johnson, Norwood
WR: Breaston, Roddy White, S Moss, Massaqoui
TE: Daniels, Schockey
DT: Patterson, Seymour
DE: Cole, Pryce
LB: Ray Lewis, Durant, Barnett, McIntosh, Fujita
CB: Leon Hall, Reynaldo Hill, Dunta Robinson
S: Goldson, Meriweather, Considine
K: Gostkowski
P: Supulveda
Coach: Colts

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Danna: Brees viszi a hatan az O-t, futoknal sok kerdojel.. sok jo No 2/3 WR, atlagos TE.
Elit DL, 2 elit LB+Dhani, eros CB-k, Atogwe.. remek depth. Talan a legjobb D, es ugye a D nyeri a ligat.
Mindent osszevetve kifejezetten tetszik, 3-6 koze.
Köszi Igor, megnyugtattál! 😊
Az igazsághoz egyébként az is hozzátartozik, h ez volt az első úgy igazán önálló draftom! Eddig míg volt gsn, vagy tavaly amikor bár már a játékban nem, de mindig tőle kérdeztem h ki legyen, általában 2-3 nevet bedobva, stb.
de tegnap tök egyedül, igaz gsn listájával, de egyébként senkitől nem tanácsot kérve csináltam meg. Illetve a draft előtt megkérdeztem gsnt és Fucut, h ha kimegy a 4 (sztem) tuti, akkor kit húzzak, mindketten RB-t mondtak, viszont ugye maradt Brees, így behúztam őt. 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azt a Babs picket nagyon csúnyán benéztem,DODO92
Ezt én keeperben sz.ptam be... Keepereltem, hogy egy évet még kap, erre nemhogy nem kap, hanem kivágták... 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Köszi Igor az értékelést! Azt a Babs picket nagyon csúnyán benéztem, mert úgy terveztem, hogy azzal a két pickkel Harpert és Bradie Jamest viszem el és pont előttem vitték el mindkettőjükőt így improvizáltam egyet gyorsan 😊 utána megpróbáltam javítani a hibámat, de nem nagyon sikerült. Most szerencsém van, hogy első vagyok waiveren és még van egy-kettő kezdő S a FA-k között.
Szerk.: Babs-ot ki is dobtam, jön helyette Sensabaugh, remélem őt nem vágják ki holnap. 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hurka:
QB okes, RB gyenge lesz, WR is one-done. TE okes, de Heap folos, DL sztem nagyon sovany, LB-ben a depth tetszik.. bar sztem csak egy elit lesz a negybol, a tobbi 30-50 kozotti, idealis esetben. Woodson iden sztem mar gyengebb lesz, DRC tul jo, Grimes nem biztos kezdo, S osztag korrekt de itt is voltak reachek.. so-so.
Ranezesre mezony masodik fele inkabb (11-14)

Soldados:
QB elit, RB osztag is jo lesz, Wr-eknel is van depth, de No 1 hianyzik majd.. Celek oke.
A DL sztem is gyenge lesz, elso ket LB jo, de tobbi kuka szvsz, CB atlagos, kicsit jobb mint gondolom.. viszont sztem a safetysor nem lesz annyira eros.
Kifejezetten eros O, atlagos/talan gyengebb D - sztem ez 7-10 koze predesztinal.

Magamat 4-7 koze varom. 😊

somos:
Felek a QB-idtol, a futok viszont jok lesznek, megha egyik sem akkora hatalmas steal.. volt WR reach,de atlagos. Miller mindegy.
DL egesz jo, nem elit, de kozel van; LB sor is hasonlo.. sztem ezt kicsit tulertekeled, nevre jobbak mint pontra, CB sztem bust lesz (mondjuk 1 bejohet a kettobol), a S osztag viszont tetszik.
Ezt is kb. 6-9 koze.

Rajna: QB szolid, RB sor tragikus... egy jo WR, tobbi necces. TE kicsit atlag felett.
Brown es Scott tetszik a DL-bol, de kicsit sok a homarpick.. atlagos LB sor, atlagos CB, atlagos S, utobbinel depth is veszes.
Haat, annyira nem tetszik -> 9-12

TTT: Brady reach, de sikerult moge ertelmes futokat hozni.. talan depth sovany. Jennings szep volt.. es Murphy is jo lehet, Gaffney reach. Elit TE, apro plusz - atlag feletti O.
Alualu no comment, de amugy szolid (Jason Jones es Hali foleg), kicsit gyenge LB sor, sztem az otbol 1 fog bevalni. Eros CB, atlagos S sor.
A sok reach ellenere egesz pofas (4-7)

Danna: Brees viszi a hatan az O-t, futoknal sok kerdojel.. sok jo No 2/3 WR, atlagos TE.
Elit DL, 2 elit LB+Dhani, eros CB-k, Atogwe.. remek depth. Talan a legjobb D, es ugye a D nyeri a ligat.
Mindent osszevetve kifejezetten tetszik, 3-6 koze.

Dodo: Schaub okes, RB/WR itt is necces kicsit.. Cooley jo lesz.
Korrekt DT-k, atlag alatti DE. A legjobb LB-sor. CB-k nagy kerdojel, sztem gyenge lesz, Bell pirosport.. Babs elegtelen 😛
Gyengebb mint Danna, sztem 5-8 koze.

Gabo:
QB-k neccessek, RB osztag jo depth, de nincs elit; viszont legjobb WR trio (meg ugyis hogy Smitty kb. 40. WR lesz), atlag TE.
Pickett jo lesz, DE sor kicsit gyenge szvsz, LB sor szinten atlag alatt. CB-ket nehezen tudom megtippelni is, sztem 1 jo lesz a harombol (valszeg Flowers), S atlagos.
Atlagos, cakk und pakk: 7-10

briaeros:
QB eros, RB poszt kicsit sovany sztem, WR-nel meg csak No 3 WR-ek.. TE poszton luxus. (Rendkivul erdekes taktika amugy,
kivancsi vagyok a vegeredmenyre)
DL sor mondjuk atlagos, de elegge keleti-part centrikus.. Willis stud, Wake-et majd meglatjuk. Mays olyan keson szep huzas (Polamalu nagy kockazat es reach sztem), CB sor megint lutri.
Nem igazan tetszik oszinten szolva (10-13)

Horiet nem latom most, tobbieket nem turom elo.. egyelore ennyi 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
QB: McNabb, Trent Edwards
RB: Ronnie Brown, Bradshaw, Sproles, Donald Brown
WR: Andre Johnson, Evans, Mike Williams (Bucs)
TE: Finley, Heap
DT: Suh, Fred Robbins
DE: Kampman, Abraham, Randy Starks
LB: Vilma, James Harrison, Weatherspoon, Anthony Spencer
CB: Woodson, DRC, Grimes
S: Branch, Sanders, Kenny Phillips
K: Kaeding
P: Rocca
HC: Cards

valaki értékelje
több mint 13 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Tudom elkövettem pár nevetséges hibát, Schobel, Brown...de alapvetően, nem vagyok elégedetlen...olvasgattam sokat taktikáról és egyebekről, talán azt sem ártott volna, hogy ki vonul vissza hehehe