bowl.hu div. 2./B

18 feliratkozó

8 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
DRAFT időpontja: szeptember 1, péntek, 1900 óra

Draftsorrend

1. @Vieri - Atomic Falcons
2. @Igor - Hangover Boyz
3. @Antman - Wampas Hoth
4. @Castleai01 - Castleai Rebels
5. @dr0725 - Manchester Patriots
6. @Arms - Barcika Wolverines
7. @zavi27 - Ujhegy Bulldogs
8. @miilann - Philadelphia Phireballs
9. @hrabovszki - Hrabomania
10. @ozibozi - Team Ozzy
11. @shagi0206 - Bihari Murderers
12. @alatriste - Klonilinlogdad Polarbears
13. @JoeyPorter - Team Tebow
14. @Jack Zoltán - Happy City Cats
15. @Greengo - Team Greengo
16. @zemanla - Budapest Blues
17. @Göbi - Reno Hightower
18.@clbass - Dunakanyar Dwarf Rabbits

Szerkesztette: Igor
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 397
Új szabály: a commish nem juthat fel! 😂zemanla
LIKE

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Új szabály: a commish nem juthat fel! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Úgy gondolom a történelem legnagyobb PO első körét toltuk. 😀 😀 😀 😀

Fájó szívvel néztem a kis különbségű vereségeket a felsőházban.
(játszom egy ligában Antmannal és zemanlával, ott döntetlent játszottunk a PO-ban most, én mentem tovább, mert 8-5 mérleg volt mindkettőnknek, de én 4. voltam az alapszakaszban, az ellenfél meg 5. Na ez a szopi igazán......)

A héten egyszerű meccsek lesznek, én kizúgok Rataxes ellen, Wyatt pedig a Vaquerostól.... Nagyon megy mindkét csapaotnak, sajnos 😀 😀 😀 😀 😀

A PO-ban minden nap ajándék. Remélem továbbjutok, a döntőben megint kikapok és a drafton jövőre megint a végén nyomhatom 😀 😀 😀 😀

Nem fontos, hanem hogy játszunk és az, hogy a Saints nyer........................

WHO DAT!!!!!!!!!!!!Kájzerszóze
Én ebben a Wyatt elleni győzelemben annyira, azért nem vagyok biztos. Az utóbbi hetekben nagyon hektikus a csapat, wyatt meg egyenletesen jónak tűnik mostanában. Kajzer, sajnálom de Ratat én is esélyesebbnek érzem, de hát akkor ki lenne itt a commish jövőre, ha te feljutnál. 😊
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
a Saints nyer.
WHO DAT!!!!!!!!!!!!Kájzerszóze
Ez a legfontosabb 😊
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Úgy gondolom a történelem legnagyobb PO első körét toltuk. 😀 😀 😀 😀

Fájó szívvel néztem a kis különbségű vereségeket a felsőházban.
(játszom egy ligában Antmannal és zemanlával, ott döntetlent játszottunk a PO-ban most, én mentem tovább, mert 8-5 mérleg volt mindkettőnknek, de én 4. voltam az alapszakaszban, az ellenfél meg 5. Na ez a szopi igazán......)

A héten egyszerű meccsek lesznek, én kizúgok Rataxes ellen, Wyatt pedig a Vaquerostól.... Nagyon megy mindkét csapaotnak, sajnos 😀 😀 😀 😀 😀

A PO-ban minden nap ajándék. Remélem továbbjutok, a döntőben megint kikapok és a drafton jövőre megint a végén nyomhatom 😀 😀 😀 😀

Nem fontos, hanem hogy játszunk és az, hogy a Saints nyer........................

WHO DAT!!!!!!!!!!!!



több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 018 — Ajmo Vatreni
Kösz zizou! Ez megvan 😀 😀 😀
Jó nagy mákkal, mert téged az O totál benne hagyott a pácban........
JPP azért iszonyat megint, fostam rendesen.
Játszom másik ligában is, alapszakaszgyőztesként kaptam ki a 8.-tól. Pont mint te 😀

Rataxes szép győzelmet aratott, a másik két felsőházi meccs meg még lehet bármi..... Kemény ez a PO!!!!!!!

Na meglátjuk mi lesz szerdára 😀Kájzerszóze
"Sajnos" az a "probléma" ezzel a rendszerrel, hogy ha valakinek akinek jól megy, de kiesik egy vagy több kezdő és fontos játékosa (mint mondjuk nálam J. Charles, v F. Jones) azt gyakorlatilag nem tudja pótolni. Értehtő mondjuk, hogy nem a jobb helyen állok kapnak lehetőséget, de ettől még ezeket az embereket én nem tudtam pótolni és év végére (nem csak most,inkább a 9-10 fordulóra) elfogyott a lendület.zinedine5
Ne panaszkodj, így is feljutottál. Bár még az idei alapszakasz győzelmeddel is maradt az osztálykülönbség köztünk 😉Szesze
Jövőre, ha a sorsolás is úgy akarja, megmérkőzünk és elkenem a szádat. 😊 Úgy is erre vársz már mióta játszunk. 😉
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Kösz zizou! Ez megvan 😀 😀 😀
Jó nagy mákkal, mert téged az O totál benne hagyott a pácban........
JPP azért iszonyat megint, fostam rendesen.
Játszom másik ligában is, alapszakaszgyőztesként kaptam ki a 8.-tól. Pont mint te 😀

Rataxes szép győzelmet aratott, a másik két felsőházi meccs meg még lehet bármi..... Kemény ez a PO!!!!!!!

Na meglátjuk mi lesz szerdára 😀Kájzerszóze
"Sajnos" az a "probléma" ezzel a rendszerrel, hogy ha valakinek akinek jól megy, de kiesik egy vagy több kezdő és fontos játékosa (mint mondjuk nálam J. Charles, v F. Jones) azt gyakorlatilag nem tudja pótolni. Értehtő mondjuk, hogy nem a jobb helyen állok kapnak lehetőséget, de ettől még ezeket az embereket én nem tudtam pótolni és év végére (nem csak most,inkább a 9-10 fordulóra) elfogyott a lendület.zinedine5
Ne panaszkodj, így is feljutottál. Bár még az idei alapszakasz győzelmeddel is maradt az osztálykülönbség köztünk 😉
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Div 2/B A LEGNAGYOBB KIRÁLY ÉOLÉ ÉOOOLÉ
HÁROBÚÚÚÚÚÚÚÚAntman
😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 397
Div 2/B A LEGNAGYOBB KIRÁLY ÉOLÉ ÉOOOLÉ
HÁROBÚÚÚÚÚÚÚÚ

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Mindenki a fedélzeten, mindenki pazar formában van. Harmatos Rodgers-el is a cél, a győzelem. 😀institucio
Mostmár neked drukkolok (na meg Kajzernak!!! 😉 )ha már kemény 1,5 ponttal kivertél. 😀zemanla
Akarod, hogy maradjak jövőre is alanyi jogon mi? 😀Wyatt
Nekem nem a feljutásról szól ez a történet. 😀
Szívesen játszok veletek és kész. 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 158 — Eagles fan
Én nagyon örülnék egy play-off győzelemnek, szép teljesítmény lenne 2 szezon alatt feljutni div 3-ból a div 1-be 😊 Remélem tartja a negyeddöntős formát a csapat!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindenki a fedélzeten, mindenki pazar formában van. Harmatos Rodgers-el is a cél, a győzelem. 😀institucio
Mostmár neked drukkolok (na meg Kajzernak!!! 😉 )ha már kemény 1,5 ponttal kivertél. 😀zemanla
Akarod, hogy maradjak jövőre is alanyi jogon mi? 😀

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Mindenki a fedélzeten, mindenki pazar formában van. Harmatos Rodgers-el is a cél, a győzelem. 😀institucio
Mostmár neked drukkolok (na meg Kajzernak!!! 😉 )ha már kemény 1,5 ponttal kivertél. 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Mindenki a fedélzeten, mindenki pazar formában van. Harmatos Rodgers-el is a cél, a győzelem. 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na hát most már remélem is 😀 Most láttam, hogy a #2 játszik a #3-mal, míg a túl oldalon #5–#8 párharc van. BooooWyatt
Itt már nincs 2., 3., meg 5.... Ez a play-off, új bajnokság kezdődött 😊Rataxes
Az a baj, hogy ez nem a playoff, ott az alapszakasz 2. a nyolcadikkal játszana 😀 Mondjuk nem hiszem, hogy jobban járnék, de akkor is 😀

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 158 — Eagles fan
Na hát most már remélem is 😀 Most láttam, hogy a #2 játszik a #3-mal, míg a túl oldalon #5–#8 párharc van. BooooWyatt
Itt már nincs 2., 3., meg 5.... Ez a play-off, új bajnokság kezdődött 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Köszönöm, a mázli faktor velem volt. 😊institucio
...és Rogers! 😀zemanla
😀 Egyébként most annyira nem is volt domináns, mint eddig. 21 pontot nyomott csak, ez rohadt kevés tőle, és az a helyzet, hogy félek tőle, hogy mivel sokat fogják padoztatni, ezért nem fog annyit hozni mostanság.institucio
Na hát most már remélem is 😀 Most láttam, hogy a #2 játszik a #3-mal, míg a túl oldalon #5–#8 párharc van. Boooo

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt elhiszem, de kössz 😀

több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 397
Még egyszer gratula!!! 😀
Azért az én mosolyom se őszinte most!!! :mad:

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát írtam, hogy fél ponttal nyertem 😀 12.5 volt a hátrány, de Stewart nagyon nagyot játszott 😊
Mondjuk szerintem Mikellnek nem írtak be egy PD-t, amivel nyertél volna, viszont Palmer valamiért kapott két plusz pontot, meg a pad is ugye, szal annyira nem bánom :W

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Köszönöm, a mázli faktor velem volt. 😊institucio
...és Rogers! 😀zemanla
😀 Egyébként most annyira nem is volt domináns, mint eddig. 21 pontot nyomott csak, ez rohadt kevés tőle, és az a helyzet, hogy félek tőle, hogy mivel sokat fogják padoztatni, ezért nem fog annyit hozni mostanság.institucio
Végül 1,5 ponttal maradtam alul..... 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Gratulálok a Vaquerosnak! Nem gondoltam, hogy ilyen szoros lesz! (2,5 pont)
Sajnos a sok sérülést már nem tudtam ellensúlyozni. (meg ha Grantet nem padoztatom, mint a bajnokságban végig..... 😊 )zemanla
Köszönöm, a mázli faktor velem volt. 😊institucio
...és Rogers! 😀zemanla
😀 Egyébként most annyira nem is volt domináns, mint eddig. 21 pontot nyomott csak, ez rohadt kevés tőle, és az a helyzet, hogy félek tőle, hogy mivel sokat fogják padoztatni, ezért nem fog annyit hozni mostanság.
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 018 — Ajmo Vatreni
Kösz zizou! Ez megvan 😀 😀 😀
Jó nagy mákkal, mert téged az O totál benne hagyott a pácban........
JPP azért iszonyat megint, fostam rendesen.
Játszom másik ligában is, alapszakaszgyőztesként kaptam ki a 8.-tól. Pont mint te 😀

Rataxes szép győzelmet aratott, a másik két felsőházi meccs meg még lehet bármi..... Kemény ez a PO!!!!!!!

Na meglátjuk mi lesz szerdára 😀Kájzerszóze
"Sajnos" az a "probléma" ezzel a rendszerrel, hogy ha valakinek akinek jól megy, de kiesik egy vagy több kezdő és fontos játékosa (mint mondjuk nálam J. Charles, v F. Jones) azt gyakorlatilag nem tudja pótolni. Értehtő mondjuk, hogy nem a jobb helyen állok kapnak lehetőséget, de ettől még ezeket az embereket én nem tudtam pótolni és év végére (nem csak most,inkább a 9-10 fordulóra) elfogyott a lendület.
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 397
Antman Boy's - Seychelles Sansations 238,5-239 ?!?Rataxes
És ez úgy, hogy a MNF előtt 12 pontal vezettem és csak a két STL S volt hátra mind a kettőnknél.
BASSZA+ :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 158 — Eagles fan
Antman Boy's - Seychelles Sansations 238,5-239 ?!?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes