bowl.hu div. 2./B

15 feliratkozó

több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 2 604 — playoffs???
Ha már ilyen jót derültök: legalább 10 percig néztem, bámultam, nem értettem. Végül elfogadtam.
Mondjuk jó elkapó hiányzik, de Welker mellett eddig Royal is jól teljesített.

több mint 9 éve
fetomy 9 003 — Törölt Felhasználó
mondjuk ez elég vicces volt 😛Wyatt
mi?Kájzerszóze
még a Clayton-féle trade-re gondoltam 😊Wyatt
Én azóta röhögök 😀 Ez azért nagyon komolytalan volt 😀 Egy hogy a hátralevő meccsekre is kell gondolni, de azért nonszensz, hogy Turner-nél csak azt nézi valaki, hogy 4 és 7 pont... Bár végülis bizonyára lényegtelen, hogy a 4 pontot a Steelers ellen szedte össze, akik ellen pl. a Titans-es Chris Johnson mennyit is szerzett? 2-t talán? A második héten meg Turner 1 negyed, és a 2-ból 2 percig tudott játszani, azalatt futott 76 yardot... (8.6-os átlag)

Persze mindez nem probléma, legalább nevettem egy jót ^^

ui.: Mondjuk azért sajnálom, mert nekem is jól jött volna egy top5 futó ilyen olcsón 😊
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 23 395 — Three-time EL-champ^^
mi?Kájzerszóze
még a Clayton-féle trade-re gondoltam 😊

több mint 9 éve
mi?

több mint 9 éve
mondjuk ez elég vicces volt 😛

több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 4 220 — Ajmo Vatreni
Welker 10-zel több pontot szerzett eddig, több elkapása is van mint Jenningsnek. Kájzerszóze
Eddig.

Fire McDaniels!
több mint 9 éve
elkapó kellene nekem még egy menő.

zizu: Jenningsért kit kérnél?Kájzerszóze
Velem nem tudsz ilyen üzletet kötni.
Welkert és mondjuk Ngatat.
Áá nem mégse. Nem tudsz olyat ajánlani.zinedine5
😀 😀 😀 😀

Welker 10-zel több pontot szerzett eddig, több elkapása is van mint Jenningsnek. Szóval szerintem semmivel sem rosszabb.
Ngata???? Egyedül többet hozott mint a két kedző DT-d.

Még szerencse, hogy csak viccelsz!

több mint 9 éve

zizu: Jenningsért kit kérnél?Kájzerszóze
Velem nem tudsz ilyen üzletet kötni.
Welkert és mondjuk Ngatat.
Áá nem mégse. Nem tudsz olyat ajánlani.

Fire McDaniels!
több mint 9 éve

zizu: Jenningsért kit kérnél?

több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 1 973 — Do Your Job
az. elfogadtam 😀Kájzerszóze
Ezt én is elfogadtam volna....... :/

2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
az. elfogadtam 😀

több mint 9 éve
Ez meg milyen trade? Komoly?

Fire McDaniels!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Én tavaly is megvoltam cserék nélkül, idén sem tervezek változtatni. 😊
több mint 9 éve
Srácok: ha egy erős játékosomat szeretnétek megszerezni, és adnátok érte cserébe egy ugyanazon a poszton játszó közepes, meg 2-3 másik poszton játszó használhatatlan játékost, az úgy nagyon nem fog működni.
Eddig csak ilyen ajánlatokat kaptam. Ráadásul a többi játékosnak hely sem lenne a kispadomon. 😊kd
pedig logikus, hogy ilyenekkel fog mindenki mindenkit bombázni, saját magát nem akarja majd lehúzni 😛Wyatt
Egyáltalán nem 😛 Én pl. ilyet nem is küldök, mert nincs az a hülye, aki egy sokpontost elcserél 2-3 kevéspontosra 😛 Fantasy-ban inkább az olyan cserék szoktak dominálni sztem, amiben BYE miatt cserélnek azonos posztúakat és képességűeket, vagy azonos képességűeket más posztról.
több mint 9 éve
Srácok: ha egy erős játékosomat szeretnétek megszerezni, és adnátok érte cserébe egy ugyanazon a poszton játszó közepes, meg 2-3 másik poszton játszó használhatatlan játékost, az úgy nagyon nem fog működni.
Eddig csak ilyen ajánlatokat kaptam. Ráadásul a többi játékosnak hely sem lenne a kispadomon. 😊kd
pedig logikus, hogy ilyenekkel fog mindenki mindenkit bombázni, saját magát nem akarja majd lehúzni 😛

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Eddig csak ilyen ajánlatokat kaptam. Ráadásul a többi játékosnak hely sem lenne a kispadomon. 😊
több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 1 973 — Do Your Job
😀 😀 😀 😀 😀

zemanla: átgondoltam és tettem egy fasza ajánlatot neked! 2-őt adsz én meg hármat neked, tuti üzlet. mindenki egészséges, a foguk is jó. jól jársz velük.Kájzerszóze
Na, megjöttem, mindjárt nézem....

Azt hittem Bowman érdekelne..... :/

2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
küldtem pömöt
több mint 9 éve
konqueror 2 486 — ...
újpesti rangadó eltörpül az Antman vs én chicagoi csata mellett. fura érzés lesz kicsit örülni annak, ha Cutler hibázgat. viszont Matthewstól félekkonqueror
Má bocs de én is a cukrosbácsinak + a maciknak drukkolok és most én osztódott tudattal nézem az MNF-et Matthews miatt.Antman
nekem nincs Bear a csapatban, viszont Packer és Viking akad jópár, ösmerem az érzést
több mint 9 éve
Antman Chicago Bears 360 — Újra itt van a NAGY csapat
újpesti rangadó eltörpül az Antman vs én chicagoi csata mellett. fura érzés lesz kicsit örülni annak, ha Cutler hibázgat. viszont Matthewstól félekkonqueror
Má bocs de én is a cukrosbácsinak + a maciknak drukkolok és most én osztódott tudattal nézem az MNF-et Matthews miatt.

több mint 9 éve
konqueror 2 486 — ...
újpesti rangadó eltörpül az Antman vs én chicagoi csata mellett. fura érzés lesz kicsit örülni annak, ha Cutler hibázgat. viszont Matthewstól félek
több mint 9 éve
Donald Brown RB, Bart Scott LB eladó.

Fred Taylor RB is mehet jó pénzért.

több mint 9 éve
Antman Chicago Bears 360 — Újra itt van a NAGY csapat
11 na mégegyszer próbálkozom
és Zizunak is ment

több mint 9 éve
11 New England Patriots 22
Hát én Tolber-re mentem volna, de erős volt a gyanu, hogy a 9. helyről nem lesz elérhető, ezért maradt első célpontnak Lenon.
Amilyen az LB sorom oda minden erősítés elfér még ha nem is elit player.
Főleg, hogy a drop-om avg. 2 pontot hozott össze eddig. 😊

De ettől még persze RB csere továbbra is érdekel...

több mint 9 éve
😀 😀 😀 😀 😀

zemanla: átgondoltam és tettem egy fasza ajánlatot neked! 2-őt adsz én meg hármat neked, tuti üzlet. mindenki egészséges, a foguk is jó. jól jársz velük.