bowl.hu div. 2./B

18 feliratkozó

7 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
DRAFT időpontja: szeptember 1, péntek, 1900 óra

Draftsorrend

1. @Vieri - Atomic Falcons
2. @Igor - Hangover Boyz
3. @Antman - Wampas Hoth
4. @Castleai01 - Castleai Rebels
5. @dr0725 - Manchester Patriots
6. @Arms - Barcika Wolverines
7. @zavi27 - Ujhegy Bulldogs
8. @miilann - Philadelphia Phireballs
9. @hrabovszki - Hrabomania
10. @ozibozi - Team Ozzy
11. @shagi0206 - Bihari Murderers
12. @alatriste - Klonilinlogdad Polarbears
13. @JoeyPorter - Team Tebow
14. @Jack Zoltán - Happy City Cats
15. @Greengo - Team Greengo
16. @zemanla - Budapest Blues
17. @Göbi - Reno Hightower
18.@clbass - Dunakanyar Dwarf Rabbits

Szerkesztette: Igor
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Gratulálok a Vaquerosnak! Nem gondoltam, hogy ilyen szoros lesz! (2,5 pont)
Sajnos a sok sérülést már nem tudtam ellensúlyozni. (meg ha Grantet nem padoztatom, mint a bajnokságban végig..... 😊 )zemanla
Köszönöm, a mázli faktor velem volt. 😊institucio
...és Rogers! 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Gratulálok a Vaquerosnak! Nem gondoltam, hogy ilyen szoros lesz! (2,5 pont)
Sajnos a sok sérülést már nem tudtam ellensúlyozni. (meg ha Grantet nem padoztatom, mint a bajnokságban végig..... 😊 )zemanla
Köszönöm, a mázli faktor velem volt. 😊
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Kösz zizou! Ez megvan 😀 😀 😀
Jó nagy mákkal, mert téged az O totál benne hagyott a pácban........
JPP azért iszonyat megint, fostam rendesen.
Játszom másik ligában is, alapszakaszgyőztesként kaptam ki a 8.-tól. Pont mint te 😀

Rataxes szép győzelmet aratott, a másik két felsőházi meccs meg még lehet bármi..... Kemény ez a PO!!!!!!!

Na meglátjuk mi lesz szerdára 😀



több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Én gratulálok kajzernek! Sajnos nekem itt már nem volt szerencsém, még jobb padoztatással is kikaptam volna.
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 397
Kérdés: Mi van ha itt lesz döntetlen? :/

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Gratulálok a Vaquerosnak! Nem gondoltam, hogy ilyen szoros lesz! (2,5 pont)
Sajnos a sok sérülést már nem tudtam ellensúlyozni. (meg ha Grantet nem padoztatom, mint a bajnokságban végig..... 😊 )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 397
Na???? Ilyen szoros eredményre gondoltál? :/
Mindegy mi lesz, Gratulálok neked Wyatt.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elvileg nyertem 0.5 (fél) ponttal 😂 Mondjuk szerintem újraszámlálásnál kapsz majd egyet, így féllel kikapok majd. Mindenképpen nagy szopás lesz a vesztesnek

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Hányan esnek ki?

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
LOL és még az újraszámolásból is szarabbul jövök ki 😀 Mondjuk nem értem mire kapott még két pontot Palmer pölö, de mindeeeeegy 😀 Na akkor Stewart tessék 13 ponttal többet szerezni Mikellnél, mert az elég csúnya lenne, ha 98 pados ponttal esnék ki 230+ szerzettel 😀Wyatt
Igazad van csúnya lenne, de én ilyen perverz vagyok és az ilyen csúnya dolgoknak is tudok örülni!!!! 😀 😀 😀 😀 😀Antman
Mindegy, ha nem jutok tovább sincs semmi, úgyis ebben a ligában akartam maradni 😊

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
😊

több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 397
LOL és még az újraszámolásból is szarabbul jövök ki 😀 Mondjuk nem értem mire kapott még két pontot Palmer pölö, de mindeeeeegy 😀 Na akkor Stewart tessék 13 ponttal többet szerezni Mikellnél, mert az elég csúnya lenne, ha 98 pados ponttal esnék ki 230+ szerzettel 😀Wyatt
Igazad van csúnya lenne, de én ilyen perverz vagyok és az ilyen csúnya dolgoknak is tudok örülni!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
LOL és még az újraszámolásból is szarabbul jövök ki 😀 Mondjuk nem értem mire kapott még két pontot Palmer pölö, de mindeeeeegy 😀 Na akkor Stewart tessék 13 ponttal többet szerezni Mikellnél, mert az elég csúnya lenne, ha 98 pados ponttal esnék ki 230+ szerzettel 😀

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Azt néztem, hogy minden meccsen az alacsonyabban kiemelt áll jobban.zinedine5
Én valszeg akkor is bebukom... 😕




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Azt néztem, hogy minden meccsen az alacsonyabban kiemelt áll jobban.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fasza, a 47 yardos mezőnygól legalább megvolt, de időkérés, majd blokkolták az új kísérletet... Na akkor hajrá Stewart 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az a csúnya, hogy már egész jól kezdtem állni, erre a 4. negyed közepén az addig semmit nem csináló Dez 50 yardos TD-jére kapott 16 pontot, amivel megint szopóágra kerültünk 😀
Na a hátralévő időben kérünk egy Boley- és egy Joseph-tackle-t, meg egy 4x yardos Bailey-mezőnygólt, és akkor csak fél pont hátrányom lenne az utolsó mérkőzés előtt

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Én lassan gratulálok kajzernek, mert innem már csoda lenne a visszatérés.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
98 pont a padon, a kezdő (eddigi legeredményesebb) safety tán nem is játszik a P ellenére, de szeretném megköszönni pár kezdőmnek is a segítséget azért (Y)

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, a waiverről lemaradtam faszán 😀
Hát kösz, de az irányító kiesése után az addigi legjobb futó elvesztése már soknak tűnik 😊 De igyekszünk 😀

több mint 12 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Köszönöm zinedine az elisemerő szavakat, remélem a csapat is meg fog ezeknek a várakozásoknak felelni. 😊 Természetesen gratulálok az alapszakasz sikerhez is, bár végig igyekeztem lépést tartani, sőt néha a bunda ötlete is felmerült bennem, de így se sikerült. 😊 Sebaj, irány a PO.
több mint 12 éve
jules New England Patriots 101 — ideasokszart@gmail.com
Sikerült az alsóházba kerülnöm, bár ez nem példanélküli esemény.
Az elkúrt draft után némi vigaszt a top5ös LB sorom jelentette, gyakorlatilag ők tartottak eddig meccsben. Természetesen el is hullott az összes, röpke két forduló alatt. Most szomorkodok egy picit.
Hányan esnek ki?

PunBB bbcode test

"We got Tom Bradyed again."
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Nekem a padom már tele van sérültekkel... innen minden meccs ajándék! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
No vége az alapszakasznak, amit több-kevesebb szerencsével az első helyen zártam. 😊 (Érdekes, hogy az egyetlen vereségem, szerintem pont egy elvett TD miatt van, amikor több meccsen is az ellenem játszó -magához képest- kevés pontja miatt nyerhettem.)

Ez volt a cél, mert a rájátszás már nagy lutri, szerintem kajzer meg is ver már az első körben, mert az O játékosai sokkal jobbak. Szerintem jelenleg egyébként institució csapata a legjobb a ligában, de Wyatt csapata is odaérhet a végére.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na lehet készülni a PO-ra.
Wyatt, remélem most fordítva lesz mint az alapszakaszban!!! 😀Antman
Egy kicsit lehet szorosabb, de azért meg ne forduljon 😀