Eagles NFL liga

15 feliratkozó

több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
és most mi a teendő? mert mutatja h elfogadtad viszont a játékosok még nem cserélődtek ki. Shawn nak rá kell bólíntania? 😀EaRl
Nem, irja hogy péntekig várni kell és ha addig nem lesz megvétózva akkor meg fog történni a csere, mindig van ilyen átfutási idő.

Kieg.: Továbbra is DL kerestetik, illetve ha eladó Mason Foster illetve LeGarrette Blount akkor ők is érdekelnének.

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
és most mi a teendő? mert mutatja h elfogadtad viszont a játékosok még nem cserélődtek ki. Shawn nak rá kell bólíntania? 😀
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Deal. akk küldök is egy trade ajánlatotEaRl
Küldjed is, el fogom fogadni.😊

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Deal. akk küldök is egy trade ajánlatot
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Casonban bizom, hogy elmegy waiveren (ha nem kell másnak az akiért kitenném). Brandon Flowers viszont lehet cserealap Earl.Shadowt5
az én bivaly backjeim közé simán jól jön 😀 Revis helyett mást kellett volna huznom :/ kit kérnél érte?EaRl
Mondjuk Bowers? Benne bizom, hogy teljesen egészséges és jó lesz.

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Casonban bizom, hogy elmegy waiveren (ha nem kell másnak az akiért kitenném). Brandon Flowers viszont lehet cserealap Earl.Shadowt5
az én bivaly backjeim közé simán jól jön 😀 Revis helyett mást kellett volna huznom :/ kit kérnél érte?
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Casonban bizom, hogy elmegy waiveren (ha nem kell másnak az akiért kitenném). Brandon Flowers viszont lehet cserealap Earl.

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
hát a legjobb dl akit adni tudok az Carlos Dunlap... nekemis elég nagy need amugy a DL de egy ligaelit lb sorért elcseréltem volna az egészet 😀EaRl
Azt látom, de még 1 másik játékossal megtámogatva se tdnék olyat találni nálad aki elég lenne Lewisért (amint látod a Lewis-Harrison-Chaney-Curry LB sorom elég erős, úgyhogy oda nemigazán kell senki, meg azért Lewis sokat is ér).Shadowt5
hát majd hátha év közben lesz vkim aki jo lesz neked. Lewist kiszemeltem magamnak 😀
a 2 csere DB közül nem eladó egyik sem? 😛
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
hát a legjobb dl akit adni tudok az Carlos Dunlap... nekemis elég nagy need amugy a DL de egy ligaelit lb sorért elcseréltem volna az egészet 😀EaRl
Azt látom, de még 1 másik játékossal megtámogatva se tdnék olyat találni nálad aki elég lenne Lewisért (amint látod a Lewis-Harrison-Chaney-Curry LB sorom elég erős, úgyhogy oda nemigazán kell senki, meg azért Lewis sokat is ér).

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
hát a legjobb dl akit adni tudok az Carlos Dunlap... nekemis elég nagy need amugy a DL de egy ligaelit lb sorért elcseréltem volna az egészet 😀
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Visszautasitottam Earl. Komoly DL játékos kéne, akár Ray Lewist is adnám (de őt tényleg csak igen jóért), meg a többi LB játékosom is cserealap megfelelő DL játékosért (LB soromban van depth de a DL-em egyenlőre nemigazán ütős, kéne oda még legalább 1 ha nem 2 jobb játékos).

több mint 12 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Goff nem biztos, hogy a legjobb vétel volt most, ha utánanézel. (:Mardel
Hú köszi, hogy szóltál! Igazán frissíthetné az nfl.com.
több mint 12 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
nézegetem de ... tettem én is de érzem még dolgozni kell a cserénken egy kicsitJanek
Ment egy PM!

manbearpig !
Goff nem biztos, hogy a legjobb vétel volt most, ha utánanézel. (:

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Janek!

Mike Williams-et odaadom bármelyik LB-ért cserébe! Kivéve Scott, mert a 8. héten pihizik. Na mit szólsz? Tipikus win-win 😊manbearpig
ha esetleg, valami csoda folytán😛 Shadowt5 visszautasítja a trademet, akkor Henderson-t oda tudom adni
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
(: Jó az oda.
Már tudatosult bennem egy ideje, de mivel így szoktam meg gyakran visszajön ha gyorsan gépelek.

De köszönöm a nyelvtani kiigazítást. (:

Ha már nem mobilról nézem akkor tudok majd érdemben foglalkozni de érdekesnek hangzik az ajánlatod!Janek
Ok, ment is ajánlat, nézd majd át.Mardel
nézegetem de ... tettem én is de érzem még dolgozni kell a cserénken egy kicsit

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Janek!

Mike Williams-et odaadom bármelyik LB-ért cserébe! Kivéve Scott, mert a 8. héten pihizik. Na mit szólsz? Tipikus win-win 😊manbearpig
Hát ezt ismét ki kell hagynom 😊

add oda Chung-ot Bradley-ért

több mint 12 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Janek!

Mike Williams-et odaadom bármelyik LB-ért cserébe! Kivéve Scott, mert a 8. héten pihizik. Na mit szólsz? Tipikus win-win 😊
több mint 12 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
(: Jó az oda.
Már tudatosult bennem egy ideje, de mivel így szoktam meg gyakran visszajön ha gyorsan gépelek.

De köszönöm a nyelvtani kiigazítást. (:

Ha már nem mobilról nézem akkor tudok majd érdemben foglalkozni de érdekesnek hangzik az ajánlatod!Janek
Ok, ment is ajánlat, nézd majd át.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
...upgrade lenne a roosteredenMardel
Ezt már sokadszor látom Tőled, úgyhogy muszáj szóvá tennem, bocsi... Rooster = Roster. Egy o-val 😊 A rooster egészen mást jelent.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Mit kit szeretnél adni érte?

nekem főleg a D -t kéne megerősítenemJanek
Ahogy látom D. Washington upgrade lenne a roostereden. És hozzá tudnám csapni még Torain-t vagy J. Parkert. Roszabb esetben mindkettőt. (:Mardel
Ha már nem mobilról nézem akkor tudok majd érdemben foglalkozni de érdekesnek hangzik az ajánlatod!

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Revis nemkell vkinek esetleg másik DB-ért?😀
több mint 12 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Mit kit szeretnél adni érte?

nekem főleg a D -t kéne megerősítenemJanek
Ahogy látom D. Washington upgrade lenne a roostereden. És hozzá tudnám csapni még Torain-t vagy J. Parkert. Roszabb esetben mindkettőt. (:

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Nem tudom akkor kihez megy Ware, de az a waiver lista szerint fog kialakulni, úgyis. Holnap kiderül.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
HEHE

Gondolkodtam Goff behúzásán de már nem kellJanek
Én is, most meg egyelőre lenyúltam Greg Jones-t meglátjuk hogy alakulnak így a dolgok.

Janek, Wells lehet érdekelne, amennyiben találnánk közös nevezőt. (:Mardel
Mit kit szeretnél adni érte?

nekem főleg a D -t kéne megerősítenem

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Casselt cserélném egy jófajta WR-re 😊 Maclin, Avant?? vagy DeSean.. 😊 (bár tudom senki nem válna meg tőlük egy Phily ligában!! 😊 az szentségtörés!! )
Vagy egy oylan irányítóra aki nem 6.ik héten pihen 😊