Eagles NFL liga

15 feliratkozó

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
El akartam utasítani a tredet és sikerült elfogadni a levél végén....aki tud segítsen kérem!(team bring it-el)

Az eleve vékony LB soromból "cseréltem" el egy WR-re amiből van két erősJanek
El van intézve!Shawn84
Gracias !

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Igen de semmi értelmes nincs majd valamivel feltöltöm ami lesz...

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
El akartam utasítani a tredet és sikerült elfogadni a levél végén....aki tud segítsen kérem!(team bring it-el)

Az eleve vékony LB soromból "cseréltem" el egy WR-re amiből van két erősJanek
El van intézve!
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Janek gondolom már észrevetted de a DL-d hiányos, nincs elég embered ott a kezdőhöz.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Egyetértek Rata, ezek szerint előttem voltál waiveren, mert én is rá akartam tenni a kezem. 😀 Nálam is volt mozgás, új játékosok: Cody Grimm, Roscoe Parrish, Morgan Burnett, Kiwanuka, Leon Washington. Még DL-be kéne 1-2 jtákos és akkor már egész pofás lenne a csapat, szóval akinek van eladó DL embere attól várom itt az ajánlatokat.Shadowt5
Cody Grimmre meg nekem fájt a fogam 😊 Így viszont örülök, sikerült jól beállítanom a waiver sorrendet, D'Q Jackson megszerzését azért fontosabbnak érzem mint Grimmét éreztem volna 😊

Szerk:
Ez mit jelenthet a pontozási rendszerünkben?
Sack Yards:
1 point per 1 yard

Ahány yard mínuszt hoz a sack az offense-nek, annyi pontot kap plusszba a sacket szerző játékos? Mert akkor lehet érthető a Pass rusherek előtérbe kerülése a projection rangsorban.Rataxes
Én így értelmeztem. Más nem jutott eszembe.
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
El akartam utasítani a tredet és sikerült elfogadni a levél végén....aki tud segítsen kérem!

Az eleve vékony LB soromból "cseréltem" el egy WR-re amiből van két erősJanek
Shawn tudja megvétózni a tradet, majd neki szóljál (ha jól tudom League Manager Veto van szóval csak ő tudja megtenni).

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
El akartam utasítani a tredet és sikerült elfogadni a levél végén....aki tud segítsen kérem!

Az eleve vékony LB soromból "cseréltem" el egy WR-re amiből van két erősJanek
Ugyanezt sikerült tegnap nekem is 😊 Shawn mint commish meg tudja vétózni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
El akartam utasítani a tredet és sikerült elfogadni a levél végén....aki tud segítsen kérem!(team bring it-el)

Az eleve vékony LB soromból "cseréltem" el egy WR-re amiből van két erős

több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Egyetértek Rata, ezek szerint előttem voltál waiveren, mert én is rá akartam tenni a kezem. 😀 Nálam is volt mozgás, új játékosok: Cody Grimm, Roscoe Parrish, Morgan Burnett, Kiwanuka, Leon Washington. Még DL-be kéne 1-2 jtákos és akkor már egész pofás lenne a csapat, szóval akinek van eladó DL embere attól várom itt az ajánlatokat.Shadowt5
Cody Grimmre meg nekem fájt a fogam 😊 Így viszont örülök, sikerült jól beállítanom a waiver sorrendet, D'Q Jackson megszerzését azért fontosabbnak érzem mint Grimmét éreztem volna 😊

Szerk:
Ez mit jelenthet a pontozási rendszerünkben?
Sack Yards:
1 point per 1 yard

Ahány yard mínuszt hoz a sack az offense-nek, annyi pontot kap plusszba a sacket szerző játékos? Mert akkor lehet érthető a Pass rusherek előtérbe kerülése a projection rangsorban.Rataxes
Igen, azt jelenti.

több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Egyetértek Rata, ezek szerint előttem voltál waiveren, mert én is rá akartam tenni a kezem. 😀 Nálam is volt mozgás, új játékosok: Cody Grimm, Roscoe Parrish, Morgan Burnett, Kiwanuka, Leon Washington. Még DL-be kéne 1-2 jtákos és akkor már egész pofás lenne a csapat, szóval akinek van eladó DL embere attól várom itt az ajánlatokat.Shadowt5
Cody Grimmre meg nekem fájt a fogam 😊 Így viszont örülök, sikerült jól beállítanom a waiver sorrendet, D'Q Jackson megszerzését azért fontosabbnak érzem mint Grimmét éreztem volna 😊Rataxes
Mondjuk nekem nem volt akkora need D'Q, mert LB sorom az ami azért erős (Ray Lewis, James Harrison, Chaney, Aaron Curry).
Akkor jól oldódott meg, mert nekem meg a DB volt nagyob need. 😊

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Egyetértek Rata, ezek szerint előttem voltál waiveren, mert én is rá akartam tenni a kezem. 😀 Nálam is volt mozgás, új játékosok: Cody Grimm, Roscoe Parrish, Morgan Burnett, Kiwanuka, Leon Washington. Még DL-be kéne 1-2 jtákos és akkor már egész pofás lenne a csapat, szóval akinek van eladó DL embere attól várom itt az ajánlatokat.Shadowt5
Cody Grimmre meg nekem fájt a fogam 😊 Így viszont örülök, sikerült jól beállítanom a waiver sorrendet, D'Q Jackson megszerzését azért fontosabbnak érzem mint Grimmét éreztem volna 😊

Szerk:
Ez mit jelenthet a pontozási rendszerünkben?
Sack Yards:
1 point per 1 yard

Ahány yard mínuszt hoz a sack az offense-nek, annyi pontot kap plusszba a sacket szerző játékos? Mert akkor lehet érthető a Pass rusherek előtérbe kerülése a projection rangsorban.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Egyetértek Rata, ezek szerint előttem voltál waiveren, mert én is rá akartam tenni a kezem. 😀 Nálam is volt mozgás, új játékosok: Cody Grimm, Roscoe Parrish, Morgan Burnett, Kiwanuka, Leon Washington. Még DL-be kéne 1-2 játékos és akkor már egész pofás lenne a csapat, szóval akinek van eladó DL (nem need de elférne még DB/WR/RB is, de oda inkább már csak 2-3. számúak) embere attól várom itt az ajánlatokat.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Hehe én meg épp örültem Demarcusnak..

Igaz nekem még ő is erősítés sajna

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Nos, sikerült leváltanom Ware-t és Halit... Utóbbit D'Qwell Jackson váltotta, aki szerintem hatalmas fogás így FA-ról, előbbit pedig Rolando McClain, vsz. Ő sem olyan vészes megoldás. Már csak a DB sort kéne megerősíteni...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
A másik Trade az hogy van? 4 játékost Jamaal Charlesért?
Az kicsit erős lesz nem?
Greenway, Ellis Taylor és Matthews=Charles?Shawn84
jó de charles meccsenként hoz 30 pontot 😀eaglesmcnabb
Én azért Ellist vagy Taylort kivenném.Shawn84
Kb. csak Greenway több pontot ér mint Charles

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
látom titeket hidegen hagy a felajánlott (jelentős 😀) tárgynyeremény 😀eaglesmcnabb
Én imádtam "a busz" játékát.Nekem felajánlhatod. 😀
+lenne nekem első és második számú RB-m,de csak komoly LB csere érdekel. :cool:
K.Coleman is érdekelne egy marék szotyiért.Greengo
Lehet érdekelne Coleman

több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Elfogadva. Holnap meg is történik a csere.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Mondjuk úgy, hogy: Rogers + T. Williams + D. Thomas - Weddle + Ingram (meg esetleg még1 DB csak, hogy egyenlő számú legyen), ez mehetne.Shadowt5
Az kizárt. Ingramot nem adom mert nincs más futóm. Maradjon akkor úgy ahogy volt.
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Mondjuk úgy, hogy: Rogers + T. Williams + D. Thomas - Weddle + Ingram (meg esetleg még1 DB csak, hogy egyenlő számú legyen), ez mehetne.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ez mehet Shawn. Küldheted is a trade ajánlatot nfl.com-on.Shadowt5
Carlos Rogerst még hozzá lehet csapni?
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Ez mehet Shawn. Küldheted is a trade ajánlatot nfl.com-on.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Whitehurst nem kell. Mondjuk vmi olyan ajánlat amibe Weddle is benne van D. Thomasért (plusz ha kell más az is benne lehet).Shadowt5
Weddletől nehezen válnék meg. Kit tudnál még ajánlani?Shawn84
Ryan-en kivül lényegileg bárki aki érdekel.Shadowt5
Ehhez mit szólsz?
Tramon Williams + Daniel Thomas = Eric Weddle + Roy Helu
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Peteron, Charles, vagy CJ érdekelne. adnék érte egy Lynchet+ mellé egy Michael Busht, esetleg angerert, vagy massaquoi-t.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Whitehurst nem kell. Mondjuk vmi olyan ajánlat amibe Weddle is benne van D. Thomasért (plusz ha kell más az is benne lehet).Shadowt5
Weddletől nehezen válnék meg. Kit tudnál még ajánlani?Shawn84
Ryan-en kivül lényegileg bárki aki érdekel.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Oké most már jó. megvétóztam. törölte is. Jó hogy szóltál. Ezt a részt átugrottam.Shawn84
Örök hála! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes