Eagles NFL liga

15 feliratkozó

több mint 12 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
manbearpig, ment PM!

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Kösz a helpet srácok!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Én se nem látom!Shawn84
Szép magyaros lett ez a "Én se nem látom!". 😀Shadowt5
Direkt vót vázze! 😀 😀Shawn84
Gondolhattam volna. 😀

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Én se nem látom!Shawn84
Szép magyaros lett ez a "Én se nem látom!". 😀Shadowt5
Direkt vót vázze! 😀 😀
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Jó a csapatom.Fél brigád nem edz vmi sérülés miatt. :rolleyes: 20 emberre rövid a pad. 😀Greengo
Aztán meg játszanak és begyűjtenek sok pontot. 😀

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Jó a csapatom.Fél brigád nem edz vmi sérülés miatt. :rolleyes: 20 emberre rövid a pad. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Én se nem látom!Shawn84
Szép magyaros lett ez a "Én se nem látom!". 😀

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Én se nem látom!
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
A qrvaéletbe... Megint a rohadt accept trade gombra nyomtam a kísérőszöveg megírása után, rohadt rossz helyre rakták azt a szart (alapból oda kattint az ember, a send message gomb szokott hasonló elhelyezést kapni fórumokon pl.). Mondjuk lehet hogy sikerült "elkattintanom" még időben, mert nem látom a pending trade-k között... Shawn, meg tudnád azért nézni, és ha él a trade vétóznád (részemről többek között Ngata, Janek részéről meg pl. Carr van benne) ? Bocs a szerencsétlenkedésért, ígérem utoljára fordul ilyen elő.Rataxes
Szerintem időben kattintottál el, mert akkor mindenki látná, hogy trade van elfogadva, de nem látok semmit.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
A qrvaéletbe... Megint a rohadt accept trade gombra nyomtam a kísérőszöveg megírása után, rohadt rossz helyre rakták azt a szart (alapból oda kattint az ember, a send message gomb szokott hasonló elhelyezést kapni fórumokon pl.). Mondjuk lehet hogy sikerült "elkattintanom" még időben, mert nem látom a pending trade-k között... Shawn, meg tudnád azért nézni, és ha él a trade vétóznád (részemről többek között Ngata, Janek részéről meg pl. Carr van benne) ? Bocs a szerencsétlenkedésért, ígérem utoljára fordul ilyen elő.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Még mindig DL-be kéne játékos. Cserealap lehet tőlem bárki a LB sorból (Curry, Chaney, Harrison, Ray Lewis csak elit játékosért vagy 1 jó DL/WR/RB és 1 jó LB-ért) illetve a DB sorból Morgan Burnett és Nick Collins.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Valóban nem olcsók + őszintén szólva az LB sorom már eléggé telített... WR, DB kellene még, de előbbiben Te sem dúskálsz ha jól látom.Rataxes
ment egy ajánlat

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Rata! Mason nem kell DL-ért?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Abban én sem, az tény. DB is épphogy csak megvan, de 3 DB-m is ugyanazon a héten byeweekes szóval onnan is nézhetsz (értelemszerűen a 2 Packers DB van ugyanakkor, meg Cody Grimm, de Grimmben bízom, ezért tőle nem szívesen válnék meg).

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Valóban nem olcsók + őszintén szólva az LB sorom már eléggé telített... WR, DB kellene még, de előbbiben Te sem dúskálsz ha jól látom.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Bármelyik DL embered jól jönne a kezdődből (mindegyik elég jó és ahogy látod az én DL sorom ott csak egy olyan van akinek elég magas a projectionje, Kiwanuka-nak), mondjuk Jarret Johnson vagy Wimbley, tudom, hogy borsos áruk lenne. 😀

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Amúgy Rata érdekelne tőled DL ember, nézzed meg az én csapatom, hogy érdekelne vki (leginkább az LB soromban van trade alap, a többi sor épphogy megvan azokból nemigazán szeretnék tradelni).Shadowt5
Kire vetettél szemet?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Bowers nem waiveres húzás hanem trade keretében kerül hozzám. Waiveres húzásról egyértelműen nem számolok be.Shadowt5
Akkor az nem Te voltál 😊 Többen is beírogatták az utóbbi napokban hogy majd kit hoznak el waiverről 😊 Boley-t pl. majdnem behúztam valaki elől ilyen miatt múlt héten, de aztán úgy döntöttem D'Qwell Jackson jobb vétel lesz...Rataxes
Amúgy Rata érdekelne tőled DL ember, nézzed meg az én csapatom, hogy érdekelne vki (leginkább az LB soromban van trade alap, a többi sor épphogy megvan azokból nemigazán szeretnék tradelni).

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Bowers nem waiveres húzás hanem trade keretében kerül hozzám. Waiveres húzásról egyértelműen nem számolok be.Shadowt5
Akkor az nem Te voltál 😊 Többen is beírogatták az utóbbi napokban hogy majd kit hoznak el waiverről 😊 Boley-t pl. majdnem behúztam valaki elől ilyen miatt múlt héten, de aztán úgy döntöttem D'Qwell Jackson jobb vétel lesz...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Amolyan Eagles féle aktivitás volt FA-ban nálam (a Bowers-Flowers csere majd pénteken történik meg de már beleszámoltam).Shadowt5
Nem vagyok biztos hogy célszerű beszámolni előre a jövőbeli waiveres húzásaidról... Vagyis nekem jó ez, csak Neked nem 😊 Most pl. így ismervén a terveidet simán behúzhatnám előled Bowerst (asszem most én vagyok előrébb a waiver rangsorban). Ez a többieknek is szól 😊Rataxes
Bowers nem waiveres húzás hanem trade keretében kerül hozzám. Waiveres húzásról egyértelműen nem számolok be.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Amolyan Eagles féle aktivitás volt FA-ban nálam (a Bowers-Flowers csere majd pénteken történik meg de már beleszámoltam).Shadowt5
Nem vagyok biztos hogy célszerű beszámolni előre a jövőbeli waiveres húzásaidról... Vagyis nekem jó ez, csak Neked nem 😊 Most pl. így ismervén a terveidet simán behúzhatnám előled Bowerst (asszem most én vagyok előrébb a waiver rangsorban). Ez a többieknek is szól 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
DL hiány nálam is.(esetleg DB is)WR-t (RB-t) tudok felajánlani csereértékként.Ide sasoljatok: http://fantasy.nfl.com/league/526574/team/10


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Mex a csapatodból érdekelne DL ember (lényegileg bármelyik) és ahogy elnézem kéne oda LB, nézzed meg a csapatom hátha találsz vkit onnan.
Rata tőled is érdekelne bármelyik DL ember.
Illetve továbbra is érdekel LeGarrette Blount és Mason Foster esetleg Barret Ruud is.

Jelenleg így néz ki a csapatom:
QB: Matt Ryan (Alex Smith)
RB: Darren McFadden, Leon Washington (Roy Helu)
WR: Marques Colston, Roscoe Parrish (Johnny Knox, Kevin Walter)
TE: Dallas Clark
K: Matt Prater
DL: Kyle Williams, Mathias Kiwanuka, Calais Campbell, Adrian Clayborn (Da'Quan Bowers)
LB: Ray Lewis, Jamar Chaney, James Harrison (Aaron Curry)
DB: Morgan Burnett, Nick Collins, Eric Weddle, Cody Grimm (Jabari Greer)

Amolyan Eagles féle aktivitás volt FA-ban nálam (a Bowers-Flowers csere majd pénteken történik meg de már beleszámoltam).

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Jacob Tamme és Kevis Boss is eladóvá vált. DL-ért adnám őket 😀
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
reggel választ adok az orapko-s trade re