Eagles NFL liga

15 feliratkozó

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 170 — Eagles fan
My Team menüpont alatt se látod a tradeket? Nekem ott látszanak...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 514
Izéé... Valahogy accepted lett egy tréd amit annyira nem kívánok véghezvinni (Cassel for Fitzpatrick). Lehet még ilyenkor cancelt nyomni? Ha nem szavazzátok már le pls.! 😊 Shawn, esetleg Te nem tudod megsemmisíteni? 😊Rataxes
Az a baj, hogy nálam semmiféle Trade nem szerepel, ezért egyenlőre semmit nem tudok kezdeni vele.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
én felajánlok a győztesnek egy XL-es Jerome Bettis mezt. Köze nincs az Eagles-höz de nekem fölösleges.

illetve a 2. helyezettnek, mert én nyerek 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 170 — Eagles fan
Izéé... Valahogy accepted lett egy tréd amit annyira nem kívánok véghezvinni (Cassel for Fitzpatrick). Lehet még ilyenkor cancelt nyomni? Ha nem szavazzátok már le pls.! 😊 Shawn, esetleg Te nem tudod megsemmisíteni? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
David Garrard QB érdekel valakit?
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Ha valaki hozzáértő az én draftomat is megnézné és írna pár hasznos észrevételt azt megköszönném, kellenének a tanácsok. Negatív kritikát is elfogadok, ha emberi módon van megfogalmazva! 😊
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
M. Hasselback-et és Jordy Nelson-t adnám DL-ért. 1 jobb v két rossz 😀

és Graham Gano K is eladó

ja, és 2. számú rb-t is keresek 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 514
Kezdő futót keresek. Valakinek nincs egy feleslegben?
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 514
Deny biztos felajánlja a Kolb mezét 😀tenorx
Az kizárt dolog. Kivéve ha miatta esnénk ki a Konf. döntőn 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Deny biztos felajánlja a Kolb mezét 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 514
Még jó, hogy nem térre megy a liga. Majd jövőre már szerzünk hozzá valami nyereményt is. talán egy szép mezt 😊
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 605 — Apu ökölbeszorított keze
nem faszság már én is soknak éreztem 😊

ténykedésem befejeztem csak ez az első fantasym majd később már pont leszarom leszek ám

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Janek nem akarok fasz lenni, de ne kérdezgess már minden topicban minden egyes játékosodról :p
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 605 — Apu ökölbeszorított keze
Mojo bevonható valami megfelelő trade-be ha valaki komolyan gondolja.
Az ő árán akarom a védelmet feldobni picit

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 605 — Apu ökölbeszorított keze
Közben ugye lesz nálam némi változás,Arrington ,MM,COLE.Tatupu kirakva jönnek új LB-k és DB-k

utána ismét nyaggatlak de azért gracias

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Janek
Látom már somos is értékelt (elég jól, ahogy szokott 😊 ), de legyen.
Orton jó, de nem lesz olyan domináns, mint tavaly volt.
MJD-t leírta somos, egyetértek vele, top10 azért vsz meglesz. Wellsben nem bízok annyira, eddig semmit nem ért el, sem IRL, sem fantasyban, a Cards fala ráadásul nem kedvez neki, ahogy Kolb sem.
A WR sor király, Julio egy állat, Manninghamtől pedig vsz kicsúszik egy 1000 yard, 10 TD körüli év.
Zach Millernek nincs irányítója, így annyira nem tetszik. Átlagos fantasy TE.
A DL gyenge, sok DT és 3-4-es, nem domináns DE. Williams ráadásul nem is játszik az első két héten.
A LB sor sem az igazi, Orakpo egy pass rusher OLB, Tatupunak csapata sincs, Witherspoon átlagos fantasy LB, semmi több, Scott átlag alatti. Bradley az egyetlen, aki tetszik, 3-4-ben lehet megújul, de ő is nagy kérdés jelenleg.
A DB sor se tetszik, Doughty és Arrington IRL nem kezdők, Fletcher egy átlagos játékos. Trufant egyre szarabb és egyre lassabb, ez fantasy szempontból jó, így átlag feletti DB, Quin már tavaly is top10 körüli CB volt, idén azonban SS, így még jobb szezon várható tőle.

Egy kicsivel átlag feletti támadosór áll Janek rendelkezésére, a nagyobb gond a D#-zel van, az sajnos elég gyenge.
4.5/10


Shadowt5
Matt Ryan király, sok célpontja van és Turner szerepe is csökken valószínűleg, így idén robbanthat egy nagyot.
McFaddent top5-be várom (nagy kedvencem 😊 ), Thomas viszont átlag alatti, Bush a Miami no1 RB-je és ez egy ideig nem is fog változni. (talán idén végén, ha nem úgy alakul Reggienek, ahogy tervezte)10-15 érintésnél nem tippelek többet neki, meccsenként.
Colston jó, ha egészséges. Knox 2.-3. számú WR, nagyon meg fognak oszlani a labdák a Knox-Hester-Bennett trió között. Az első számú ugye Williams. (ő mondjuk egy balfasz 😀)
Clark kiemelkedő, ha nem sérül le.
A DL nem adja, 2 3-4-es DE, egy NT és egy rookie, nem domináns DE. Kyle Williams még talán, Campbell éppen, hogy átlagos, a többi felejtős.
Ray Lewis elit LB, Harrison is jó, Chaney nagy kérdés az erős oldalon, eddig nem volt bíztató a PS-ban, ha átveszi az MLB posztot, akkor jó lenne.
Flowers nem faktor, Dahl nem biztos, hogy kezdő lesz a Ramsben, ha igen, akkor megfelel.
Cason és Williams top15 körüli fantasy CB-k, DB-ek között így átlagosnak mondhatók.

Jóféle offense, közepes LB sor, defense többi része nem túl erős.
Dahl úgy látom nem lesz kezdő, ezért
5.5/10

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 605 — Apu ökölbeszorított keze
Janek nem találtam olyat a te csapatodban aki igazából érdekelne.Shadowt5
majd nézd meg a csapatom pár nap múlva 😊

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Rataxes
A LB poszt viszont gyenge, Waret és Halit sikerült benézni a projectionök miatt, Petersonnak csapata sincs. Maulauga az egyetlen értékelhető itt.
A hátsó sorban Bethea jó, Reed átlagos, Bailey, ha nem lassul IRL sokat, akkor nem faktor, Hall amúgy sem az. Hayden pedig nem kezdő. Átlag alatti sor.
Newman
Én igazából teljesen azt hittem, hogy nekünk ilyen a pontozásunk. (mármint hogy a monster-sack-gépek hozzák a pontot...) Pedig az offense-pontokat át is néztem korábban tüzetesen, de aztán a D# kimaradt, és abban a hitben éltem hogy a projections rész biztosan a pontrendszerünk miatt ilyen. Ezt sikerült jól benézni 😊Rataxes
Nem hibáztatlak, én is először Clay Matthewst akartam a projection miatt, csak elnéztem szerencsére és auto lett. 😊
Utánna gyorsan megnéztem a pontozást és feltűnt, hogy valami nem stimmel, nem lehetnek ilyen rendszerben ilyen jók a pass rusher OLB-k.
A projectionöknél meg feltűnt, hogy Matthewsnak meg Warenek is 100+tacklet jósolnak, ami a büdös életben nem lesz nekik. Az egyetlen ilyen valószínűleg James Harrison. 😊

több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Janek nem találtam olyat a te csapatodban aki igazából érdekelne.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
Á bazzeg a mester megmondta hogy Newman lesz a bajnok. Már nem is játszok faszom 😕














😂 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 605 — Apu ökölbeszorított keze
R.Lewis csere valamire?

több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
QB: Matt Ryan (Alex Smith)
RB: Darren McFadden, Daniel Thomas (Derrick Ward)
WR: Marques Colston, Johnny Knox (Kevin Walter, Titus Young)
TE: Dallas Clark
K: Matt Prater
DL: Kyle Williams, Antonio Smith, Calais Campbell, Adrian Clayborn
LB: Ray Lewis, Jamar Chaney, James Harrison (Aaron Curry)
DB: Brandon Flowers, Craig Dahl, Antoine Cason, Tramon Williams (Jabari Greer, Carlos Rogers)

Elsőre nem is tűnik rossznak. 😊

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 170 — Eagles fan
Rataxes
A LB poszt viszont gyenge, Waret és Halit sikerült benézni a projectionök miatt, Petersonnak csapata sincs. Maulauga az egyetlen értékelhető itt.
A hátsó sorban Bethea jó, Reed átlagos, Bailey, ha nem lassul IRL sokat, akkor nem faktor, Hall amúgy sem az. Hayden pedig nem kezdő. Átlag alatti sor.
Newman
Én igazából teljesen azt hittem, hogy nekünk ilyen a pontozásunk. (mármint hogy a monster-sack-gépek hozzák a pontot...) Pedig az offense-pontokat át is néztem korábban tüzetesen, de aztán a D# kimaradt, és abban a hitben éltem hogy a projections rész biztosan a pontrendszerünk miatt ilyen. Ezt sikerült jól benézni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 605 — Apu ökölbeszorított keze
tehát...

Rataxes
A QB-RB poszt nagyon rendben van, Miller se rossz az offenseben, de a WR poszt gyenge. Thomas Garrardtól/Gabberttől kapja a labdákat, Henderson meg hiába van no2-ként feltüntetve, csak egy sima deep threat, 500 yard 4-5 TD-nél nem várok tőle többet.
A védelemben a DL erős, Ngata elit DT, Wimbley LB, tehát a posztja miatt alapból jó, Johnson is LB, Bryant meg egy DT testű DE. Smith is elit DT, Robison egy jó kis sleeper.
A LB poszt viszont gyenge, Waret és Halit sikerült benézni a projectionök miatt, Petersonnak csapata sincs. Maulauga az egyetlen értékelhető itt.
A hátsó sorban Bethea jó, Reed átlagos, Bailey, ha nem lassul IRL sokat, akkor nem faktor, Hall amúgy sem az. Hayden pedig nem kezdő. Átlag alatti sor.

Felemás csapat, RB és QB együtt átlag feletti. Viszont a sok pontot hozó védőposztok (LB, DB) gyengék. 5.5/10

Shawn
Schaub átlag feletti QB, bár sztem hamar húztad. A RB sor gyenge, Ingram durva split carrybe került, bár vsz így is workhorse lesz, Helu viszont nem kap sok labdát.
Andre Johnson ugye elit, Greentől viszont nem várható sok a Dalton faktor miatt. Lewis nem rossz, Bironas mind1.
A védelemben Suh és Tuck elit, de Fairley még nem kezdő, ahogy tudtommal Jordan és Quinn sem.
A LB sorban Ruud átlag feletti és Millertől is sokat várok. Reed egy pass rusher OLB, kevés szereléssel. Weatherspoon egy átlagos fantasy LB.
Weddle jó, Delmas semmi extra. Harris nem kezdő szint, Moore átlag alatti fantasy DB, ahogy Meriweather is.

Irányító poszt erős, a RB viszont már átlag alatti, a WR közepes. A LB és DB is alakításra szorul.
5/10


Herremans
Rodgers elit, Bradshaw és Lynch együtt átlagosak, ahogy a WR-ek is. Davisnek gyenge az irányítója, de így is átlag feletti. Gould mind1.
A DL-ban sok a DT, ami nagy baj a pontokat tekintve.
A Williams, Lau, Hawk tengely viszont tetszik, Angerer se rossz.
A DB sor is erős, Landry, ha egészséges tud maradni, akkor top S, Huff és Berry is top10 körül lesz vsz, Rolle átlagos.

Erős offense, egy átlag feletti védelemmel.
7.5/10


Greengo
Romo fasza, Foster és Moreno átlag feletti sor. Lloyd elit, a vének tanácsa viszont csak átlagos/átlag alatti. Finley elit, ha nem sérül le.
A DL nem rossz, főleg, mert DE-ek alkotják.
A LB sor viszont gyenge, Suggs és Wake pass rusher OLB-k, Dhani Jonesnak csapata sincs, Farrior türhető.
Newman sérült, am sem nagy érték. Haden jó, Talib viszont, csak IRL egy állat, fantasyban nem. Joseph súlytalan, Sensabaugh elmegy.

Kiemelkedő offensehez nagyon gyenge LB és DB sor társul.
5.5/10


Mardel
QB ok, RB sor nem tetszik, Stewart kérdéses mennyi labdát fog kapni, Hightowerben se bízom annyira, hiába volt jó PS-ja.
A WR sor tetszik, Heap se rossz.
A DL átlag alatti, Avril jó, Mathis király. JPP egy állat, de Osi miatt lehet kevés lesz. Parker meg egy gyenge szar. 😛
A LB sor állat, Beason és Willis top5 szintű LB-ek, Burnett se rossz. A cserék is jók.
Earl Thomas állat, Phillips közepes, Peterson nagy kérdés, de sok szerelést várok tőle újonc szezonjában, ahogy Jacksontól is. Cromartie nem faktor.

Közepes offense, átlag feletti D# .
6/10


sharki13
Kolb jó fantasy QB, Cassel jó csere. A RB sor átlagos (McCoy király, de Tomlinsontól átveszi Greene a kezdő posztot a Jetsben)
Ocho közepes lesz, de benne lehet Brady miatt a top10-ben, Wayne király, ahogy Hernandez is.
Idonije, Hall, Osi király, Brock/Williams kevésbé.
A LB sor nem tetszik, Hayes átlagos, Guyton nem is kezdő vsz, Brooking Lee miatt nem lesz jó, Dansby ok.
Sherrod Martin elmegy, Collins nem nagy fantasy faktor, Polamalu jóféle, ahogy Berry is, Cox szar.

Átlagos támadóegységhez, átlagos védelem társul.
5/10


Mex
Cutler átlagos fantasy QB, nincs fala. 😀
A RB sor szar, Spiller nem kezdő (de állat, mint tudjuk 😀), Addai gyenge, McGahee csak goal-line back.
Az elkapóegység jó, Fitz elit, Crabtree átlagos, de nagy potenciállal, Winslow korrekt.
A D-line nagyon jó Johnson, Dumervil sack mesterek, Houston és Long pedig jó futásmegállítók. Átlag feltti sor.
Haggan IRL nem kezdő, Lenon se vsz (Bradley és Washington miatt), Ayers átlagos lesz, mert mellette Ruud fogja enni a pontokat, Ayodele se kezdő. Ez kritikán aluli. 😀
Toler IR, McFadden közepes, ahogy Goldson is, Atogwe jó.

Közepes offense, bitang gyenge védelem. A LB sor tuti a liga leggyengébbje.
4/10

Newman
Fantasztikus, zseniális, bajnok lesz.
10/10 😀Newman
az enyémet kihagyta mester!

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 608 — Eagles fan
Dhaninak nincs csapata?Mondjuk meglep a tavalyi éve után.Ha meg vkinek nincs csapata azt miért nem írják oda mint az IR-t?! Ám thx az értékelést LB sort én is gyengébbnek látom szval várom a trade ajánlatokat azoktól akiknek van bőven. 😀
DB helyzetet nem tartom vészesnek Joseph sztem nagy király lesz a Texansban.
Plax meg ha rákap az ízére akkor nagyon sokat hozhat.


E-A-G-L-E-S EAGLES !