Fórum foci

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
-Hogy szoktatok playeket hívni? 😊farkaspeti
csak bemondjuk, hogy "mariota" "klein" "pat white" "thigpen" és mindenki tudja mi a stájsz

több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
basszus tök szégyenlem magam, hogy gyalog 15 percre lakom ti meg vidékről mentek el 😕 de már én is vidéken leszek addigra. (jó messze) jó focizást!!!
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Jaa, és még egy dolog: kb. meddig játszunk?farkaspeti
napnyugtáig! 😀

na az már fasza lenne ha 7v7-en meglennénk minimum!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
catattack 3 520
Jaa, és még egy dolog: kb. meddig játszunk?farkaspeti
Uzsonnára hazaérsz!
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Jaa, és még egy dolog: kb. meddig játszunk?


több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Akkor így az "előestén" néhány fontos infó:
-Mikor, hol van a találkozó?
-Kell-e labda, vagy van elég?
-Hogy szoktatok playeket hívni? 😊 Mert ha a QB találja ki, mint egy valóságos meccsszituációban, akkor készülök valamennyire, ha pedig az egész offense közösen, akkor nem 😊 farkaspeti
- 11:30, Nyugati tér
- Hozzál, persze, sosem árt a sok.
- Szerintem ez csapatfüggő, de általában a QB mondja be. Persze, ha bármelyik csapattárs akarja, akkor sincsen világégés.shawnka
Köszi. A Nyugati tér viszont elég nagy- hogy foglak megtalálni/megismerni titeket? 😀farkaspeti
egyetlen busszal tudsz csak odamenni így nem lesz nehéz dolgod 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Köszi. A Nyugati tér viszont elég nagy- hogy foglak megtalálni/megismerni titeket? 😀farkaspeti
Ne gondolj semmi extrára... csak egy slampos társaság...catattack
Oké, majd valahogy csak összefutunk


több mint 11 éve
catattack 3 520
Köszi. A Nyugati tér viszont elég nagy- hogy foglak megtalálni/megismerni titeket? 😀farkaspeti
Ne gondolj semmi extrára... csak egy slampos társaság...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Akkor így az "előestén" néhány fontos infó:
-Mikor, hol van a találkozó?
-Kell-e labda, vagy van elég?
-Hogy szoktatok playeket hívni? 😊 Mert ha a QB találja ki, mint egy valóságos meccsszituációban, akkor készülök valamennyire, ha pedig az egész offense közösen, akkor nem 😊 farkaspeti
- 11:30, Nyugati tér
- Hozzál, persze, sosem árt a sok.
- Szerintem ez csapatfüggő, de általában a QB mondja be. Persze, ha bármelyik csapattárs akarja, akkor sincsen világégés.shawnka
Köszi. A Nyugati tér viszont elég nagy- hogy foglak megtalálni/megismerni titeket? 😀farkaspeti
Elhaladsz a buszmegállók fele, és... hát nem lesz nehéz dolgod 😀
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Akkor így az "előestén" néhány fontos infó:
-Mikor, hol van a találkozó?
-Kell-e labda, vagy van elég?
-Hogy szoktatok playeket hívni? 😊 Mert ha a QB találja ki, mint egy valóságos meccsszituációban, akkor készülök valamennyire, ha pedig az egész offense közösen, akkor nem 😊 farkaspeti
- 11:30, Nyugati tér
- Hozzál, persze, sosem árt a sok.
- Szerintem ez csapatfüggő, de általában a QB mondja be. Persze, ha bármelyik csapattárs akarja, akkor sincsen világégés.shawnka
Köszi. A Nyugati tér viszont elég nagy- hogy foglak megtalálni/megismerni titeket? 😀


több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Akkor így az "előestén" néhány fontos infó:
-Mikor, hol van a találkozó?
-Kell-e labda, vagy van elég?
-Hogy szoktatok playeket hívni? 😊 Mert ha a QB találja ki, mint egy valóságos meccsszituációban, akkor készülök valamennyire, ha pedig az egész offense közösen, akkor nem 😊 farkaspeti
- 11:30, Nyugati tér
- Hozzál, persze, sosem árt a sok.
- Szerintem ez csapatfüggő, de általában a QB mondja be. Persze, ha bármelyik csapattárs akarja, akkor sincsen világégés.
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Akkor így az "előestén" néhány fontos infó:
-Mikor, hol van a találkozó?
-Kell-e labda, vagy van elég?
-Hogy szoktatok playeket hívni? 😊 Mert ha a QB találja ki, mint egy valóságos meccsszituációban, akkor készülök valamennyire, ha pedig az egész offense közösen, akkor nem 😊


több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
De azért annyira nem gáz a "pálya"?catattack
annyira, hogy lesz mire fogja az ellen hogy megint kikapnak 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
catattack 3 520
De azért annyira nem gáz a "pálya"?
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
újabb dumb kérdés, QB hány van? Mert a tesóm kb csak annak használható, mobilitása Pennington rosszabb napjait idézi.Höri
lol. azt hogy ? tortent vmi szegennyel ?

btw bocs de en kb 99% h nem megyek. cida mert tesom is jott vna velem, aki regebben rendszeres resztvevo volt. MMMS
ezt szomorúan hallom, mondjuk tesód attól még jöhet
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
én úgy döntöttem kipróbálom magam powerback szerepkörben, múltkor nem tudtam kibontakozni! eaglesmcnabb
tehetunk mi arrol h nyomorek vagy ?MMMS
hát ha a playek 99%-ban nem LT-t vagy RT-t toltam volna ki tudtam volna bontakozni más posztokon is!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
én úgy döntöttem kipróbálom magam powerback szerepkörben, múltkor nem tudtam kibontakozni! eaglesmcnabb
nem is tudom, szerintem a NT testhezállóbb lenne csabi .brk
ahhoz túlméretezett vagyok, túl magas! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
én úgy döntöttem kipróbálom magam powerback szerepkörben, múltkor nem tudtam kibontakozni! eaglesmcnabb
tehetunk mi arrol h nyomorek vagy ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
újabb dumb kérdés, QB hány van? Mert a tesóm kb csak annak használható, mobilitása Pennington rosszabb napjait idézi.Höri
lol. azt hogy ? tortent vmi szegennyel ?

btw bocs de en kb 99% h nem megyek. cida mert tesom is jott vna velem, aki regebben rendszeres resztvevo volt.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
én úgy döntöttem kipróbálom magam powerback szerepkörben, múltkor nem tudtam kibontakozni! eaglesmcnabb
nem is tudom, szerintem a NT testhezállóbb lenne csabi
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
én úgy döntöttem kipróbálom magam powerback szerepkörben, múltkor nem tudtam kibontakozni! eaglesmcnabb
ó jajj...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
én úgy döntöttem kipróbálom magam powerback szerepkörben, múltkor nem tudtam kibontakozni!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
catattack 3 520
fehér és fekete pólót persze hozzon mindenki magával!.brk
Meg fűtőanyagot a reaktorba!!
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
fehér és fekete pólót persze hozzon mindenki magával!
több mint 11 éve
catattack 3 520
ha kell beállok én is, csak nem akarok alázni 😀Farky
Az új cipőben jössz? 😂catattack
nem új, de természetesen abba, viszek egy kis színt a játékba 😛Farky
Nem lesz piszkos? 😛