Fórum foci

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
ha kell beállok én is, csak nem akarok alázni 😀Farky
Az új cipőben jössz? 😂catattack
nem új, de természetesen abba, viszek egy kis színt a játékba 😛

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
catattack 3 520
ha kell beállok én is, csak nem akarok alázni 😀Farky
Az új cipőben jössz? 😂
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
újabb dumb kérdés, QB hány van? Mert a tesóm kb csak annak használható, mobilitása Pennington rosszabb napjait idézi.Höri
szerintem eddig csak sonka + farkaspeti. kell a qb..brk
de úgye a throw power-je jobb 😀
ha kell beállok én is, csak nem akarok alázni 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
újabb dumb kérdés, QB hány van? Mert a tesóm kb csak annak használható, mobilitása Pennington rosszabb napjait idézi.Höri
szerintem eddig csak sonka + farkaspeti. kell a qb.
több mint 11 éve
catattack 3 520
11:25 kökiHöri
Ha jobb nektek, akkor tudunk ütközni a kökinél...
Nekem hót' mindegy...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
újabb dumb kérdés, QB hány van? Mert a tesóm kb csak annak használható, mobilitása Pennington rosszabb napjait idézi.

több mint 11 éve
catattack 3 520
az alacsony létszám miatt, lehet viszek magammal még egy embert ha nem gond.

kesztyűt meg majd vennem kell a keletinél 200ért valamelyik cigánytól, de lehet anélkül tolom majd, Herremans nem fázik.eaglesmcnabb
Te nagyon kemény vagy! Remélem egy csapatban leszünk...
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
az alacsony létszám miatt, lehet viszek magammal még egy embert ha nem gond.

kesztyűt meg majd vennem kell a keletinél 200ért valamelyik cigánytól, de lehet anélkül tolom majd, Herremans nem fázik.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Catattack, akkor ha nincs kedved várni, nyugodtan menj a magad útján, innen ez kivitelezhető önerőből 😀Höri
Nekem már mindegy lesz, mert be leszek baszva... 😀
Ahogy gondolod... 11:10-re érek be a Népligetbe... ti hova érkeztek...catattack
11:25 köki

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
de ha már felkerekedek akkor a facebookon a talánosok nyomjanak igentmert ez a 12 ember kicsit kevés

több mint 11 éve
catattack 3 520
Catattack, akkor ha nincs kedved várni, nyugodtan menj a magad útján, innen ez kivitelezhető önerőből 😀Höri
Nekem már mindegy lesz, mert be leszek baszva... 😀
Ahogy gondolod... 11:10-re érek be a Népligetbe... ti hova érkeztek...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kökinél vagy ferencvárosban is le tudunk szállni.Höri
kökitől eljöttök nyugatiig 3as metróval, a west end és nyugati pu. közti buszmegben lesz gyülekező, ha odaértek 11.45-ig akkor együtt megyünk a szigetre. ha nem, akkor a 26-os buszra kéne felszállnotok, szerintem nem kell oda jegyet vennetek, szal fejenként 2 menetjegyből megvan a nap.brk
hát a 11.45 csücskös, de ha egyből jön a metró akkor elcsíphetjük 😊 várjatok meg, max 11.50-ig odaérünk, megéri! Szerencsére az öcsémnek van bérlete.

Catattack, akkor ha nincs kedved várni, nyugodtan menj a magad útján, innen ez kivitelezhető önerőből 😀

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
kökinél vagy ferencvárosban is le tudunk szállni.Höri
kökitől eljöttök nyugatiig 3as metróval, a west end és nyugati pu. közti buszmegben lesz gyülekező, ha odaértek 11.45-ig akkor együtt megyünk a szigetre. ha nem, akkor a 26-os buszra kéne felszállnotok, szerintem nem kell oda jegyet vennetek, szal fejenként 2 menetjegyből megvan a nap.brk
metroval viszont vigyázni, mert sok a köcsög 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
kökinél vagy ferencvárosban is le tudunk szállni.Höri
kökitől eljöttök nyugatiig 3as metróval, a west end és nyugati pu. közti buszmegben lesz gyülekező, ha odaértek 11.45-ig akkor együtt megyünk a szigetre. ha nem, akkor a 26-os buszra kéne felszállnotok, szerintem nem kell oda jegyet vennetek, szal fejenként 2 menetjegyből megvan a nap
több mint 11 éve
catattack 3 520
a keleti az sehogy nem esik útba 😕

de az is érdekelne hogy milyen és mennyi járműre kell jegyet venni mert akkor annyi pénzt viszek
Höri
2 vonaljegy oda, kettő vissza (hivatalosan).
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a keleti az sehogy nem esik útba 😕

de az is érdekelne hogy milyen és mennyi járműre kell jegyet venni mert akkor annyi pénzt viszek

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
én is jönnék az öcsémmel de írjátok le, hogy mivel és merre kell menni. azt se bánom ha valaki csatlakozik a konvojhoz vagy elvisz kocsival.

kökinél vagy ferencvárosban is le tudunk szállni.Höri
én keletibe megyek, de ha kell össze tudunk futni valahol

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
catattack 3 520
én is jönnék az öcsémmel de írjátok le, hogy mivel és merre kell menni. azt se bánom ha valaki csatlakozik a konvojhoz vagy elvisz kocsival.

kökinél vagy ferencvárosban is le tudunk szállni.Höri
Én a népligetnél szállok le a buszról... Ha gondolod ott találkozhatunk, vagy a kökihez is elétek tudok menni...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én is jönnék az öcsémmel de írjátok le, hogy mivel és merre kell menni. azt se bánom ha valaki csatlakozik a konvojhoz vagy elvisz kocsival.

kökinél vagy ferencvárosban is le tudunk szállni.

több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
sajnos a holnapit kihagyom mert megyek haza vidékre végül már ma (aminek azért örülök valamennyire). azért egyszer remélem eljutok, jó játékot nektek!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
előbb voltunk kint brk-val dobálózni egy-két órát. tapasztalatom szerint hozzatok minél több kesztyűt, mert az ujjaimat megölte a labda. pedig leginkább dobtam! 😀

sár és mocsok lesz, szóval tényleg olyan ruhában gyertek, ami bántható.
több mint 11 éve
catattack 3 520
Szerintem meg gyertek mindketten! 😊
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Ha te arra fogadsz, hogy se te, se én nem megyek, akkor azt már akkor megnyerem, ha én megyek.
A többit amit írsz te se érted.
Pláne távcsővel, lengő pöccsel a minuszokban leskelődve.
Micsoda perverziók jönnek felszínre...
Sobri Jóska
valo igaz. na most sikerult neked egy rendkivul elonytelen reklamot csinalni, ugy hogy en pont az ellenkezojet akartam volna. hat kellett ez neked ? 😛
az meg h neked mifele perverzioid jottek felszinre, a te dolgod. fogalmam sincs, hogy ide mitol sikerult logo pocsot vizionalnod 😀 tavcsovem meg nincs, ha ram celoztal volna, csak sasszemem, ha esetleg megis.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Nálam lehet fogadni.
Livebet is lehet, azonnal, készpénzben fizetek a nyerteseknek. 😊
De amint összejátszás gyanúja merül fel, minden fogadást törlök, a téteket további intézkedésig megtartom.Sobri Jóska
fogadnek arra, hogy te sem mesz, meg en sem. hogye adod az odds-szat ? MMMS
Mennyit akarsz feltenni?
Gondold át, könnyű pénz lenne. Csak le kell hajolnom érte. 😉Sobri Jóska
gondold csak at 😉
nekem meg konnyebb lenne, mivel ahhoz h nyerj mindket feltetelnek teljesulnie kell. ha viszont csak annyira is megyek ki, h az alsogatyas playt lejatsszam, mar en nyertem 😉
igaz belegondolva nem fogalmaztam eleg pontosan. a fogadas arra vonatkozna, hogy egyikunk sem jatszik. ergo nekem eleg kimennem megnezni, h te jatszol-e. ha nem beszallhatok. ha igen, kiszallok.
de, ha nem pontositok, akkor is konnyu penz nekem 😀 megnezem a parkolobol tavcsovel, hogy ott vagy-e avagy sem. ha ottvagy, lebuktal, ha nem akkor odasetalok. latod-latod.MMMS
Ha te arra fogadsz, hogy se te, se én nem megyek, akkor azt már akkor megnyerem, ha én megyek.
A többit amit írsz te se érted.
Pláne távcsővel, lengő pöccsel a minuszokban leskelődve.
Micsoda perverziók jönnek felszínre...

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Nálam lehet fogadni.
Livebet is lehet, azonnal, készpénzben fizetek a nyerteseknek. 😊
De amint összejátszás gyanúja merül fel, minden fogadást törlök, a téteket további intézkedésig megtartom.Sobri Jóska
fogadnek arra, hogy te sem mesz, meg en sem. hogye adod az odds-szat ? MMMS
Mennyit akarsz feltenni?
Gondold át, könnyű pénz lenne. Csak le kell hajolnom érte. 😉Sobri Jóska
gondold csak at 😉
nekem meg konnyebb lenne, mivel ahhoz h nyerj mindket feltetelnek teljesulnie kell. ha viszont csak annyira is megyek ki, h az alsogatyas playt lejatsszam, mar en nyertem 😉
igaz belegondolva nem fogalmaztam eleg pontosan. a fogadas arra vonatkozna, hogy egyikunk sem jatszik. ergo nekem eleg kimennem megnezni, h te jatszol-e. ha nem beszallhatok. ha igen, kiszallok.
de, ha nem pontositok, akkor is konnyu penz nekem 😀 megnezem a parkolobol tavcsovel, hogy ott vagy-e avagy sem. ha ottvagy, lebuktal, ha nem akkor odasetalok. latod-latod.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.