Fórum foci

23 feliratkozó

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
összevetettem teljesítményem, elkaptam legalább 80 yardot (pálya maga volt 50 yard) + ugye 2 TD. volt egy fumbleöm, de azt kompenzáltam egy fumble recoveryvel. ezen kívül természetesen számtalan clutch moment + tackle, illetve eaglesmcnabb utolsó TD-ét leszámítva (ahol már sérülten játszottam) szerintem nem is engedtem elkapást. hát igen, brk island.brk
Na neee... pályán se voltál... meg milyen sérülés? 😀SeaSzilaHawk
szerintem arra a big hitre gondol, amit a safety királyunk osztott ki neki 😀 dehát az kellett különben TD 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
összevetettem teljesítményem, elkaptam legalább 80 yardot (pálya maga volt 50 yard) + ugye 2 TD. volt egy fumbleöm, de azt kompenzáltam egy fumble recoveryvel. ezen kívül természetesen számtalan clutch moment + tackle, illetve eaglesmcnabb utolsó TD-ét leszámítva (ahol már sérülten játszottam) szerintem nem is engedtem elkapást. hát igen, brk island.brk
Na neee... pályán se voltál... meg milyen sérülés? 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
én már kihívtam a papot, hogy feladja az uccsó kenetet, annyira fáj mindenem 😀 kár, hogy ez a fasza kis hóesés nem tegnap érkezett, úgy aztán tényleg epikus lett volna 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
catattack 3 520
Már csak a tagek hiányoznak... 😛
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt senki sem említette, hogy kb. tesód a legjobb QB aki valaha játszott fórum focin.eaglesmcnabb
Tekintve hogy én voltam már Maxnak is csapattársa fórumfocin, így visszafognám a hype-ot 😀

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
összevetettem teljesítményem, elkaptam legalább 80 yardot (pálya maga volt 50 yard) + ugye 2 TD. volt egy fumbleöm, de azt kompenzáltam egy fumble recoveryvel. ezen kívül természetesen számtalan clutch moment + tackle, illetve eaglesmcnabb utolsó TD-ét leszámítva (ahol már sérülten játszottam) szerintem nem is engedtem elkapást. hát igen, brk island
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
fájdítjátok itten az ember szívét 😕JSanyo
legközelebb jön a magyar Herremans is, különben nem megyek!!!eaglesmcnabb
de hát a kettőből az egyik most is ott volt 😀JSanyo
kis tényező vagyok én még! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
catattack 3 520
legközelebb jön a magyar Herremans is, különben nem megyek!!!eaglesmcnabb
de hát a kettőből az egyik most is ott volt 😀JSanyo
Az igazi! 😊
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
fájdítjátok itten az ember szívét 😕JSanyo
legközelebb jön a magyar Herremans is, különben nem megyek!!!eaglesmcnabb
de hát a kettőből az egyik most is ott volt 😀

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
fájdítjátok itten az ember szívét 😕JSanyo
legközelebb jön a magyar Herremans is, különben nem megyek!!!
kérdésem lenne hogy egy Bowl.hu közös superbowl nézésben ki lenne benne? helyet ha elegen lennénk tudok intézni  fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/252270_559063104107827_1798931127_n.jpg ilyen vagy nagyobb kivetitőn vagy falra kivetitve tudnánk nézni a hely nyugati és a jászai között van neve yes pub 280 a mister sör 750ért 32cm -s pizzát is ehetszpatriksteelers
a sugár bowling pubban szoktuk nézni, legközelebb téged is szeretettel várunk 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
catattack 3 520
Höri
A bowl.hu FB oldalára is fel lehetne tölteni, hogy lássa mindenki, hogy a fórumnak az interneten kívül is van élete...
Hátha valaki kedvet kap legközelebb hozzá!
több mint 11 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
kérdésem lenne hogy egy Bowl.hu közös superbowl nézésben ki lenne benne? helyet ha elegen lennénk tudok intézni  fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/252270_559063104107827_1798931127_n.jpg ilyen vagy nagyobb kivetitőn vagy falra kivetitve tudnánk nézni a hely nyugati és a jászai között van neve yes pub 280 a mister sör 750ért 32cm -s pizzát is ehetsz

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
fájdítjátok itten az ember szívét 😕

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
zseniális volt a fórum foci srácok, talán tényleg az eddigi legjobb 😊 mindent leírtak már előttem, így csak annyit, hogy még még ilyet!
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
azt senki sem említette, hogy kb. tesód a legjobb QB aki valaha játszott fórum focin. + a végén az első szűzmáriájából TD lett 😀 csak mcclustert be kellett rakni WR-nek 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
jó volt, izgalmas volt, kurvára fáj mindenem, várom a következőt

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát minálunk volt elsőre Catattack, Ork és Eaglesmcnabb mint OL, Shawnka QB, .brk, Farky és Farkaspeti WR, én meg RB.

Az ellenfelet majd leírják az érintettek 😀

35-14 volt az első félidő, 49-35 a vége. Idő közben ketten hazamentek az ellenfélből, így McNabb átállt és ezzel felvirágzott az offense-ük a sok spin move-tól.

Az első félidőben Shawnka futott egy 1 yardos Td-t, majd .brk kapott el egy hosszút, aztán picksix. 14-7. Ugyanitt első pass playre Farky fogott interceptiont, később Shanwka is, én is, szóval eléggé romokban hevert a feketék offense-e az első negyedben. 21-7-re wildcat QB futásból módosítottam az állást.
Egy hosszú futással lett 21-14 aminél azt hittem hatalmas TD saving tackle-t mutattam be az egyesen, de a 2 bója nem volt szinkronban és kiderült, hogy az előrébb lévő a legit 😀, de utána jött egy wheel route-ból fogott TD-m, a félidő vége előtt pedig Brk megfogta a második Td-jét, Shawnka 3. hatpontos passzát összehozva.
Két fumble-t is szereztünk az első két negyedben, de nem tom hogy abból lettek-e a pontok vagy nem.

A második félidőben Brk állt be irányítani, option play, fumble, SeaSzilaHawk össze is szedte az end zone-ban, 35-21, ígéretes kezdés első playre.

Komoly field position battle alakult ki, mindkét csapat messze járt a másik end zone-jától, sorra mentek le a drive-ok punttal vagy turnoverondowns-szal, aztán előjött EaglesMcNabb és a Spin Move Miracle, amiből több hosszú játékot is megettük, de valamiért ahelyett, hogy a feketék etették volna klasszis tailback-jüket, 3-ból kétszer tight endnek állították be. Persze több 3rd and longot beszoptunk így is, és 35-28-nál elkeseredetten próbálkoztunk no-huddle-lel de eredménytelenül.

Aztán megtört a jég, Farkaspeti pickje utáni támadásunkból egy counter futással 15 yardos gaint hoztam össze, ami kiemelkedő volt a játék ezen szakaszában a mi részünkről, majd a very next play, a fullback Ork hasonló távolságú touchdwonjával visszaállt a 2 labdabirtoklásos előny, megnyugtatva bennünket.

Mivel tudtam hogy Eaglesmcnabb mindenképpen vissza akarja hozni a kirúgást, odacsavartam neki az 1 yardos vonalra, amit nagy nehezen tudott csak megszelidíteni majd kilépett az egyesen, Hester módjára.
Löfli váltotta a QB szerepkörben az öcsémet, akinek az elbaszott shotgun snap-jét Farky összeszedte az end zone-ban, 49-28, eldőlt.

Utána QB csere vissza, hail mary passzok, egy összejött a sok drop után, talán McNabb kapta el, nem emlékszem már, én ott kummantottam és csak safety blitzeltem végig 😀 49-35

Az eredmény nem írja le a mérkőzés kiélezettségét, mert bár a játék több szakaszában domináltuk a játékot (főleg rutinosabb játékosainknak köszönhetően), de mikor mcnabb beindult, simán benne volt, hogy come-from-behind győzelmmel a feketék fognak örülni.

Legközelebb is reméljük legalább ennyien össze tudunk jönni.

több mint 11 éve
catattack 3 520
Jaj... Leszakadt a tüdőm és a jobb bicepszem is haldoklik...

Talán ez volt az eddigi legjobb meccs, mert nem dőlt el az első pillanatban. Tény, hogy a győzelmünk borítékolható volt, de legalább szoros csata kerekedett ki...
Baszhatod MMMS, hogy nem jöttél, mert komplett OL volt mindkét oldalon 85kg fölötti emberekkel (kiv. Eagles).
Nagyon fasza volt.
Várom Höri PR-jét! 😀
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
play-by-play elemzést írjunk a box score mellé? 😛
shawnka
bocs, erre a kronikus faszveresre nem vagyok kivancsi, en sem irok soha statot, mert pl az ellenfel folyamatos verbalis megsemmisitese semmilyen statba nem kiirhato. normalisan kertem, ha erre ez a valasz, akkor szopj le 😛

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
play-by-play elemzést írjunk a box score mellé? 😛

Höri amúgy magyarázott valami hogyvolt írásról... 😛
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
o hogy basznatok meg, ekkora szopasban, mint a mai reg volt reszem es a tetejebe meg itt fajditjatok az ember lelket. nem lett vna eleg ezen kattogni egesz keso delelottol, amikor mar lattam, hogy ez nekem total buko 😕 ennel meg az is jobb lett volna, ha az ork lokomotiv minden playben ugy megy at rajtam, mint jarvis jones gapjein a rohadt blama :/
reszletes beszamolot kovetelek, csapatosszeallitasokkal posztok megjelolesevel, eredmennyel, mindennel.
hori remelem tudod, h miattad van minden. ha nem jossz, a sors tuti nem kuldi pont ehetvegen ram a szoporolleres hadosztalyt.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
mindenki jól el van magával... én csak annyit mondok, h én kaptam a legnagyobb pancake-et, illetve kiosztott egy jó pár remélhetőleg elég kemény) tackle-t 😀
Jó volt, a következőn is számíthattok rám.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Hogy volt ennyi fumble..
Igor
nem volt olyan nagy gond belőle, ugyanis csúcsot állítottam fel a saját csapatom által elejtett, és általam újból megszerzett labdák számában 😀


több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
most jöhetnék, és nagyzolhatnék az egyéni statokkal, de az első félidőben alázó csapat OL-DL-jének oszlopos tagjaként átállva az ellenhez, teljesen más posztokon játszva felhoztuk a csapatot a meccsbe. Igaz a végére kifáradtunk, és elment a meccs, de köszönöm a feka HC-nak a bizalmát, hogy kipróbálhattam magam teljesen új szerepkörökben is.
semmim nem fáj csak a könyököm, és az alkarom. utóbbi viszont kurvára, nem jött be az OT élet 😀 olyan izomlázam lesz mint a picsa!

ui.: horzsol a D, és főleg a FAL!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Shawnka! Basszál ám le, ha szar a snap...
Próbálom finomítani...catattack
mondtam volna, de szerintem igenjó snapeket adtál ma. legalábbis nekem nem volt bajom velük, odajöttek, ahova kellett 😊