Fórum foci

23 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
elkapo szeretnek mar lenni a hiresen dirty shutdown anyamasszonykatonaja soldados ellen
futballt a nepnek !
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
A vasárnapi fórumtali előtt kinek lenne kedve "még nem eldöntött helyszínen" dobálgatni, esetleg Touch focizni egy kicsit? 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
megérte aktívnak lenni 😛 bár az a baj asszem pont 11. vagyok a toplistán, szal ha 5v5 lenne akkor szopó 😛konqueror
tibi 3 percet játszik 10 percet pihen. Csere mindig kell 😊haromt
JJ meg úgyse játszana, helyette beállnék én 😛Hurka
de te beletartozol az "aki véletlen pont 6 szoros világválogatott csak épp kijött neki az 5 sárgája és pihen." csoportkörbe 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
fórumsoccernek csak akkor lenne értelme ha megadnánk egy limitet, hogy X ezer hsz alatt nem állhatsz be 😛

mert különben mindenki szólna a haveroknak, aki véletlen pont 6 szoros világválogatott csak épp kijött neki az 5 sárgája és pihen.Höri
megérte aktívnak lenni 😛 bár az a baj asszem pont 11. vagyok a toplistán, szal ha 5v5 lenne akkor szopó 😛konqueror
tibi 3 percet játszik 10 percet pihen. Csere mindig kell 😊haromt
JJ meg úgyse játszana, helyette beállnék én 😛
több mint 13 éve
mighty8 34 — The Rebels' C
olyan 8-10 ember már lenne rá, ha nyomnánk egyet novemberben, tájbor nem tűzöl ki egy napot mint kedves vezető? 😛

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 325 — "Grammar maci"
tényleg hülye kérdés 😊 soccer fórum ez?gabtsi
jó nem de tényleg olyan rossz ötlet? 😉

lenne az európai változatra is ember szerintem, más sporttal is fel kell dobni néha az edzést ugyebár 😀davemayer
fórumsoccernek csak akkor lenne értelme ha megadnánk egy limitet, hogy X ezer hsz alatt nem állhatsz be 😛

mert különben mindenki szólna a haveroknak, aki véletlen pont 6 szoros világválogatott csak épp kijött neki az 5 sárgája és pihen.Höri
Ha ez így van akkor ezentúl betűnként elmentem a hsz-t :cool: 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó nem de tényleg olyan rossz ötlet? 😉

lenne az európai változatra is ember szerintem, más sporttal is fel kell dobni néha az edzést ugyebár 😀davemayer
fórumsoccernek csak akkor lenne értelme ha megadnánk egy limitet, hogy X ezer hsz alatt nem állhatsz be 😛

mert különben mindenki szólna a haveroknak, aki véletlen pont 6 szoros világválogatott csak épp kijött neki az 5 sárgája és pihen.Höri
megérte aktívnak lenni 😛 bár az a baj asszem pont 11. vagyok a toplistán, szal ha 5v5 lenne akkor szopó 😛konqueror
tibi 3 percet játszik 10 percet pihen. Csere mindig kell 😊
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
tényleg hülye kérdés 😊 soccer fórum ez?gabtsi
jó nem de tényleg olyan rossz ötlet? 😉

lenne az európai változatra is ember szerintem, más sporttal is fel kell dobni néha az edzést ugyebár 😀davemayer
fórumsoccernek csak akkor lenne értelme ha megadnánk egy limitet, hogy X ezer hsz alatt nem állhatsz be 😛

mert különben mindenki szólna a haveroknak, aki véletlen pont 6 szoros világválogatott csak épp kijött neki az 5 sárgája és pihen.Höri
megérte aktívnak lenni 😛 bár az a baj asszem pont 11. vagyok a toplistán, szal ha 5v5 lenne akkor szopó 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tényleg hülye kérdés 😊 soccer fórum ez?gabtsi
jó nem de tényleg olyan rossz ötlet? 😉

lenne az európai változatra is ember szerintem, más sporttal is fel kell dobni néha az edzést ugyebár 😀davemayer
fórumsoccernek csak akkor lenne értelme ha megadnánk egy limitet, hogy X ezer hsz alatt nem állhatsz be 😛

mert különben mindenki szólna a haveroknak, aki véletlen pont 6 szoros világválogatott csak épp kijött neki az 5 sárgája és pihen.

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 325 — "Grammar maci"
tényleg hülye kérdés 😊 soccer fórum ez?gabtsi
jó nem de tényleg olyan rossz ötlet? 😉

lenne az európai változatra is ember szerintem, más sporttal is fel kell dobni néha az edzést ugyebár 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tényleg hülye kérdés 😊 soccer fórum ez?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 325 — "Grammar maci"
lenne egy hülye kérdésem: ez most soccer vagy football? 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én rajta lennék.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
mighty8 34 — The Rebels' C
Novemberben nem tolunk valami nagyobb meccset még vizsgaidőszak előtt?

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
délután fél5től orczyban haverokkal focizgatunk, ha vkinek van kedve ugorjon le, olyan 7g ott leszünk. bár ez nem fórumos foci, de a.) attól még sztem befér ide, hátha b.) fel kéne éleszteni a topicot, most már úgyis többen kerültünk pestre.
több mint 13 éve
gsn 3 548
A fórumos focizások topikja

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness