Fórum foci

23 feliratkozó

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Amúgy én ezt amolyan semi-tackle focinak hívnom.. 😊 (pláne ha nincs Ork ugye)Igor
ez jól hangzik, barátokkal mi úgy szoktunk játszani, hogy ameddig a labdát birtokló akarja. szóval ha erőszakoskodik akkor persze le lehet baszni a földre de általában csak átkarolás szokott lenni a dologból.

áááh, várom már 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Soldi, nem miattad hoztuk előre.. hmmm.

Amúgy én ezt amolyan semi-tackle focinak hívnom.. 😊 (pláne ha nincs Ork ugye)Igor
De.

Lehet vmit félreértettem? A margitszigeti buszmegállóban van a találkozó vagy még a Nyugatinál? (Én utóbbit értettem, ezért írtam, hogy 13-ra Margitszigeten vagyok) De ha 12:30-kor már a Margitszigeten van a találka, akkor természetesen ott leszek akkorra.Soldados
te papa direkt nem olvasod el amit irok ?

soldi amugy 12:30kor a szigeten van a talalka csak nem ott ahol regebben jatszottunk hanem a nagyretnel a hoteleknel levo buszmegalloban. tehat gyere csak oda batran idore mert azzal kar kalkulalnod h nekunk ugyis kell v 30 perc mire odaerunk a nyugatibol. nem ertem ezt h olvashattad felre de azert gondoltam leirom a felreertes tisztazasa vegett.Fake
fviktor meg mindenki aki nem jaratos arrafele :
Szállodák (Hotels) a megallo neve. amint befordul a szigetre a nyugati felol erkezo busz a 6. megallo a szigeten a bejaron levo megallot beszamitva. meg annyi h ilyenkor telen eleg ritkan jar az a szar tehat inkabb szolok h 12:05kor es 12:20kor indul a nyugatibol vasarnap.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
nyugatinál mikor találkoztok? csak mert eaglesmcnabb-el nekünk az útba esik
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Soldi, nem miattad hoztuk előre.. hmmm.

Amúgy én ezt amolyan semi-tackle focinak hívnom.. 😊 (pláne ha nincs Ork ugye)Igor
De.

Lehet vmit félreértettem? A margitszigeti buszmegállóban van a találkozó vagy még a Nyugatinál? (Én utóbbit értettem, ezért írtam, hogy 13-ra Margitszigeten vagyok) De ha 12:30-kor már a Margitszigeten van a találka, akkor természetesen ott leszek akkorra.Soldados
Sztem is a margitszigeten lévő megállóra gondolt Fake.. szóval inkább hamarabb gyere 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, nem miattad hoztuk előre.. hmmm.

Amúgy én ezt amolyan semi-tackle focinak hívnom.. 😊 (pláne ha nincs Ork ugye)Igor
De.

Lehet vmit félreértettem? A margitszigeti buszmegállóban van a találkozó vagy még a Nyugatinál? (Én utóbbit értettem, ezért írtam, hogy 13-ra Margitszigeten vagyok) De ha 12:30-kor már a Margitszigeten van a találka, akkor természetesen ott leszek akkorra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Mi a pontos neve a megállónak? Mert szégyenemre arra még soha nem jártam.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ha 13an lennenk bepisalnek a gyonyortol 😀 azzal mar egesz korrekt gamet lehet nyomatni.
foleg h volt h a tibi spanjaival egyutt voltunk 8-10en ... az sem volt rossz de azert megcsappantja a jatekelmenyt ha 1 ol kuzd az 1 dl ellen es nem lehet blitzelni sem 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
fogvedo azert nem kell sztem legalabbis egyszer igor szaja verzett kicsit de hamsebek sem lesznek nagyon. kb rogbis tackleoket kene elkepzelni. es nem nfl biraskodas megy h addig van play ameddig a tamadon 8an nem fekszenek 😀
soldi amugy 12:30kor a szigeten van a talalka csak nem ott ahol regebben jatszottunk hanem a nagyretnel a hoteleknel levo buszmegalloban. tehat gyere csak oda batran idore mert azzal kar kalkulalnod h nekunk ugyis kell v 30 perc mire odaerunk a nyugatibol. nem ertem ezt h olvashattad felre de azert gondoltam leirom a felreertes tisztazasa vegett.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
akkor viszek fogvédőt 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Soldi, nem miattad hoztuk előre.. hmmm.

Amúgy én ezt amolyan semi-tackle focinak hívnom.. 😊 (pláne ha nincs Ork ugye)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
amúgy ez lesz az első fórumfocim, hogy szoktatok látszani? touch v tackle?
______________________________________________________________________
vasarnap delutan 12:30 26os megallo a hotelek megallonal

fakex2, fviktor, tenorx, igor, jozsua, farky, eaglesmcnabb, fega, soldados, kevertbacsi
pcx, brk., catattack.brk
Tackle. 😀

fakex2, fviktor, tenorx, igor, jozsua, farky, eaglesmcnabb, fega, soldados, kevertbacsi
pcx, brk., catattack, Soldi (én 13-ra a Margitszigetre megyek)Soldados
látom te már készülsz arra, hogy duplát lássunk belőled 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
amúgy ez lesz az első fórumfocim, hogy szoktatok látszani? touch v tackle?
______________________________________________________________________
vasarnap delutan 12:30 26os megallo a hotelek megallonal

fakex2, fviktor, tenorx, igor, jozsua, farky, eaglesmcnabb, fega, soldados, kevertbacsi
pcx, brk., catattack.brk
Tackle. 😀

fakex2, fviktor, tenorx, igor, jozsua, farky, eaglesmcnabb, fega, soldados, kevertbacsi
pcx, brk., catattack, Soldi (én 13-ra a Margitszigetre megyek)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
amúgy ez lesz az első fórumfocim, hogy szoktatok látszani? touch v tackle?
______________________________________________________________________
vasarnap delutan 12:30 26os megallo a hotelek megallonal

fakex2, fviktor, tenorx, igor, jozsua, farky, eaglesmcnabb, fega, soldados, kevertbacsi
pcx, brk., catattack
több mint 12 éve
catattack 3 520
vasarnap delutan 12:30 26os megallo a hotelek megallonal

fakex2, fviktor, tenorx, igor, jozsua, farky, eaglesmcnabb, fega, soldados, kevertbacsi
pcx, brk., catattack

Hozom az agancsos barátomat is! 😊
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
+brk
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
+pc


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
akkor ha mar igy alakult

vasarnap delutan 12:30 26os megallo a hotelek megallonal

fakex2, fviktor, tenorx, igor, jozsua, farky, eaglesmcnabb, fega, soldados, catattack?, kevertbacsi
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én is megyek!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
akkor tutizzuk le a f1et. de soldi ha nem leszel ott akkor 😀 tudok vinni 8 db bolyat. kell v felesleges ?Fake
Sztem hozd.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
akkor tutizzuk le a f1et. de soldi ha nem leszel ott akkor 😀 tudok vinni 8 db bolyat. kell v felesleges ?
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
persze igyunk 😀
fél 1 is jó akár, megyek és is!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én is innék szvesen. 😊 De ezúttal csak mértékkel, mert utána melózni kell. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
catattack 3 520
Ki hozza a kevertet? 😀tenorx
Te vagy az én emberem. Ha lesz kivel piálni én is mennék! :cool:
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Ki hozza a kevertet? 😀
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Megtisztelő lenne, ha miattam előrehoznátok. 😊 Ígérem, hogy a csapattársaim egy shutdown cornerrel gazdagodnak. 😀 😀 És egy cluth deep threat WR-rel. 😊Soldados
"Nem lesz mély passz" 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)