Fórum foci

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megtisztelő lenne, ha miattam előrehoznátok. 😊 Ígérem, hogy a csapattársaim egy shutdown cornerrel gazdagodnak. 😀 😀 És egy cluth deep threat WR-rel. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
Szvsz elkezdhetjük korábban is, ha az jó mindenkinek,FViktor93
én is ezért írtam 😊

egy "fáradt" wilsont én is tudok vinni, csak nem tudom h még működőképes-e

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
catattack 3 520
labdát hozzon valaki 😀Joci
Innivaló nem köll?
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Szvsz elkezdhetjük korábban is, ha az jó mindenkinek,FViktor93
Azért Soldiból is megárt a sok.. fél 1? 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szvsz elkezdhetjük korábban is, ha az jó mindenkinek,
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kár hogy nem hamarabb van, mert én 15-től dolgozok. 😕 Ha déltől nyomnánk, kimentem volna.Soldados
Gyere ki egy sörre 😉 tuti lógsz nekem eggyel 😛Igor
Miért is? 😊

Amúgy hiányzik, hogy idén nem fogadtunk. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Kár hogy nem hamarabb van, mert én 15-től dolgozok. 😕 Ha déltől nyomnánk, kimentem volna.Soldados
Gyere ki egy sörre 😉 tuti lógsz nekem eggyel 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kár hogy nem hamarabb van, mert én 15-től dolgozok. 😕 Ha déltől nyomnánk, kimentem volna.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
akkor ha mar igy alakult

vasarnap delutan 1 ora 26os megallo a hotelek megallonal

fakex2, fviktor, tenorx, igor, jozsua, farky, eaglesmcnabb
viszek lasztit, sima Wilson, Decatlonba vettem asszem 7ért vagy 8ért remélem jó lesz 😀eaglesmcnabb
viszek egyet én is az is Wilson.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
akkor ha mar igy alakult

vasarnap delutan 1 ora 26os megallo a hotelek megallonal

fakex2, fviktor, tenorx, igor, jozsua, farky, eaglesmcnabb
viszek lasztit, sima Wilson, Decatlonba vettem asszem 7ért vagy 8ért remélem jó lesz 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
akkor ha mar igy alakult

vasarnap delutan 1 ora 26os megallo a hotelek megallonal

fakex2, fviktor, tenorx, igor, jozsua, farkyFake
jozsua faketől megy fórum focira


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
akkor ha mar igy alakult

vasarnap delutan 1 ora 26os megallo a hotelek megallonal

fakex2, fviktor, tenorx, igor, jozsua, farky
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
És akkor margit szigeten belül hol találkozunk?
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
labdát hozzon valaki 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Jövök én is... de most próbáljunk meg időben érkezni 😛 bár nincs TTT v. Soldi egyelőre, szóval még akár össze is jöhet 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Szerintem akkor én is kinézek.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
na akkor vasarnap mondjuk az 1 orat ki adja ? kesobb faszsag elkezdeni szvsz mert kb f4kor mar sotetedik ...Fake
nekem tökéletes.eaglesmcnabb
+1
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
na akkor vasarnap mondjuk az 1 orat ki adja ? kesobb faszsag elkezdeni szvsz mert kb f4kor mar sotetedik ...Fake
sőt akár egy picivel hamarabb is lehetne a sötétedés miatt

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
na akkor vasarnap mondjuk az 1 orat ki adja ? kesobb faszsag elkezdeni szvsz mert kb f4kor mar sotetedik ...Fake
nekem tökéletes.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
na akkor vasarnap mondjuk az 1 orat ki adja ? kesobb faszsag elkezdeni szvsz mert kb f4kor mar sotetedik ...
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Akkor lesz valami? Mert akkor úgy szervezem a hétvégémet.FViktor93
legyen!
vasárnap jön be jobban az embereknek úgy tűnik, szervezkedjünk
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Akkor lesz valami? Mert akkor úgy szervezem a hétvégémet.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
a vasárnap az jó lenne 😊Farky
+1

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
a vasárnap az jó lenne 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Ha valakinek valamelyik nap nem jó, az írja be.. és akkor aszerint szervezzük. Nekem spec egyelőre mindkettő jó.. ált. vasárnap kora du szokott lenni amúgy (legalábbis amiken még én részt vettem vagy 8-9 éve)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)