NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Fórum foci

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Szerk.: QB én sem akartam lenni, mert úgy dobtam a labdát, mint egy b.zi!catattack
legalább őszinte vagy...bár kicsit erős volt és ezek után félnék a józsuától(mondjuk ez alapból így van)... 😀

|
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
nekem csak a bokám fájt magas snap utáni fumble következményeként, de legközelebb tényleg stoplisat viszek, mert a faleveleken a kitámasztás nem volt vicces.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
de nem is fáj a vállam 😀eaglesmcnabb
Na látod! Pont ezért értek oda Igorhoz, mert a TE nem blokkolt!catattack
én a veled való ütközést érzem, olyan jó play volt, sajnos te leolvastad és így 1 yardot nyertünk vele, de a bal oldalamon nem olyan jó feküdni azóta 😀
több mint 12 éve
catattack 3 520
de nem is fáj a vállam 😀eaglesmcnabb
Na látod! Pont ezért értek oda Igorhoz, mert a TE nem blokkolt! 😛
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Háát... igen! Te is össze lettél hajtogatva párszor! 😂catattack
szerintetek én miért nem akartam C és QB lenni soha? 😂eaglesmcnabb
Mert puha vagy! 😛catattack
de nem is fáj a vállam 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
catattack 3 520
Háát... igen! Te is össze lettél hajtogatva párszor! 😂catattack
szerintetek én miért nem akartam C és QB lenni soha? 😂eaglesmcnabb
Mert puha vagy! 😛
Szerk.: QB én sem akartam lenni, mert úgy dobtam a labdát, mint egy b.zi!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Két napja röhögnek rajtam a munkahelyen ahogy "sétálok" - hát igen, azért adrenalinnal könnyebb volt vasárnap.. 😊Igor
Háát... igen! Te is össze lettél hajtogatva párszor! 😂catattack
szerintetek én miért nem akartam C és QB lenni soha? 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
catattack 3 520
Két napja röhögnek rajtam a munkahelyen ahogy "sétálok" - hát igen, azért adrenalinnal könnyebb volt vasárnap.. 😊Igor
Háát... igen! Te is össze lettél hajtogatva párszor! 😂
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Vasárnap abban a bizonyos esésben úgy szétment a vállam, hogy csak mára tudtam felemelni! 😕catattack
Két napja röhögnek rajtam a munkahelyen ahogy "sétálok" - hát igen, azért adrenalinnal könnyebb volt vasárnap.. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
catattack 3 520
Vasárnap abban a bizonyos esésben úgy szétment a vállam, hogy csak mára tudtam felemelni! 😕
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
sőt alacsonyabbak is 😀Farky
173 centi és 71 kilo vagyok de pro bowler Safety és 3rd down RB 😀nDRo
meg Jimmy Clausen hasonmás

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Sajnos későn olvastam a fociról, de legközelebb én is részt veszek

több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Ezen a héten esetleg nem lesz valami? most tökéletesen ráérnék így ZH hét után 😊

mondjuk egy szombati nap 😊
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
sőt alacsonyabbak is 😀Farky
173 centi és 71 kilo vagyok de pro bowler Safety és 3rd down RB 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha már megy itt a statisztikával való dobálózás... Számtalan TFL, egy INT (egykezes btw), 2-3 FF, 1 FR, több sack, sima tackle-öket már nem is számolom. Offense-ben, clutch tackle+rb+wr+qb. TD-k + 2 pontosok. Special Teamről már ne is beszéljünk 😛pc_x
akkor te csakis mbk lehetsz.
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Ha már megy itt a statisztikával való dobálózás... Számtalan TFL, egy INT (egykezes btw), 2-3 FF, 1 FR, több sack, sima tackle-öket már nem is számolom. Offense-ben, clutch tackle+rb+wr+qb. TD-k + 2 pontosok. Special Teamről már ne is beszéljünk 😛


több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
úgy tűnik kár volt az utolsó két picket Igorra bíznom így mindenki neki tulajdonítja a győzelmet az Owner helyett 😛Ork
nyilván a te érdemed, ISZOYNAT Power Back 😀
Igor TD-aiból meg 2-őt én kaptam el, tehát ha én nem vagyok Igor Olyan 20-as passer ratinggel rendelkezett volna a 6*10^23 pickje után 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
fosonyitek.
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
úgy tűnik kár volt az utolsó két picket Igorra bíznom így mindenki neki tulajdonítja a győzelmet az Owner helyett 😛
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ja vittem laxutot. az fembol van nem fabol 😛Fake
bizonyíték?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ja vittem laxutot. az fembol van nem fabol 😛
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Ajanlom is !Fake
Gondolom bekészítetted a baseball ütőt a GM játékos bumpokért 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ajanlom is !
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
😕 Én is sajnálom, hogy nem tudtam menni, de a következőn 100%, hogy ott leszek.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igor amugy a DPoM. csinalt 5-6 interceptiontFake
1) mirol beszelsz?
2) kabbe 😛

Sok sacket kaptam, de scramble-jeim is voltak...mi az hogy minusz 1000 yard, amikor vagy 30 yard volt a palya. 😛
Lehet hogy szar voltam, de legalabb clutch 😛 nem Tebork kategoria, dehat ugye az senkise lehet.

A no huddle-lel meg az volt a baj, hogy ti hamarabb fogytatok ki szuszbol mint a Defense 😀 amúgy nem volt rossz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)