Fórum foci

23 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
akkor keressünk egy időpontot és csapassuk 😊Farky
több ember kell
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
akkor keressünk egy időpontot és csapassuk 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Talán én is elnézek, bár 1,5 éve szakadt a térdszalagom és azóta csak rehab volt, de kb. egy éve nem nagyon sportoltam. 😀
Csúnya lenne, ha egy ilyen mókafoci alkalmával szakadna el emgint. 😀

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
mindenképp adom. úgyis most megyek vissza pestre szal csapassuk
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Elvileg nekem is okés, de oda kell figyelnem, lassan itt az őszi szezon 😛

Jah, augusztus 6 előtt jó csakpc_x
az őszi kupa előtt én sem akarom összetörni magam, de már kéne egy ilyen kis móka megintFarky
amugy mi kemeny h ti ketten hfles csapatok kezdoi vagytok, azt megis mar telen is itt sipoltatok a serulesveszely miatt egy elbaszott semicontact funmeccsel kapcsolatban 😀 nem edzetek eleget ? : DDD
teszem hozza en is feltenem a borom a helyetekben meg feltem is mert torna van szeptember vegen de csatlakoznek ha volna legalabb 12-14 playa.Fake
Inkább amiatt mondtam, mert bármikor megtörténhet a baj, és elég gáz lenne pont egy fórum focin 😛 Meg persze amatőrök ellen könnyebb megsérülni, de ezt neked is tudnod kell 😛


több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Elvileg nekem is okés, de oda kell figyelnem, lassan itt az őszi szezon 😛

Jah, augusztus 6 előtt jó csakpc_x
az őszi kupa előtt én sem akarom összetörni magam, de már kéne egy ilyen kis móka megintFarky
amugy mi kemeny h ti ketten hfles csapatok kezdoi vagytok, azt megis mar telen is itt sipoltatok a serulesveszely miatt egy elbaszott semicontact funmeccsel kapcsolatban 😀 nem edzetek eleget ? : DDD
teszem hozza en is feltenem a borom a helyetekben meg feltem is mert torna van szeptember vegen de csatlakoznek ha volna legalabb 12-14 playa.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
nem érek rá de megyek ha lesz 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
catattack 3 520
Töltelék embernek én is megyek.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Elvileg nekem is okés, de oda kell figyelnem, lassan itt az őszi szezon 😛

Jah, augusztus 6 előtt jó csakpc_x
az őszi kupa előtt én sem akarom összetörni magam, de már kéne egy ilyen kis móka megint

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Elvileg nekem is okés, de oda kell figyelnem, lassan itt az őszi szezon 😛

Jah, augusztus 6 előtt jó csak


több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
pont ezért lenne jó 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
lassan kéne egyet csinálni nem? 😊Farky
nyár van, ráérek, mindenki ráér, erre mennék 😀
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
lassan kéne egyet csinálni nem? 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
na ne punciskodjunk már, legyen ebből valami.brk
pedig hot egyertelmu h nem lesz 😕
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
na ne punciskodjunk már, legyen ebből valami
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
kár, hogy nem akkor lesz, amikor fent vagyok Pesten, pedig most egész hétvégén ott leszek.
nademajdjövőre... 😛shawnka
fel lehet jönni, catattack is feljött múltkor 😊
utána még valami sörözést is adnék én.brk
nincs az az isten, hogy back-to-back hétvégéket legyek a fővárosban 😀 elég lesz most nekem a mostani is 😀
viszont a sörözésben szombat este is benne vagyok, nem csak a sugárban 24 órával később 😛
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
kár, hogy nem akkor lesz, amikor fent vagyok Pesten, pedig most egész hétvégén ott leszek.
nademajdjövőre... 😛shawnka
fel lehet jönni, catattack is feljött múltkor 😊
utána még valami sörözést is adnék én
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
nekem is igencsak közel a szezonkezdet, de azért lehet h talánFarky
magyar bajnokság fél lábbal is 😉 😀


több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
kár, hogy nem akkor lesz, amikor fent vagyok Pesten, pedig most egész hétvégén ott leszek.
nademajdjövőre... 😛
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
nekem is igencsak közel a szezonkezdet, de azért lehet h talán

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
elég rajos volt, még ha úgy is értem haza mint aki a gulágról jött, az orosz télen át.
gabtsi
itt a remek alkalom az elkovetkezendo kb par hetben h mindannyian igy terhessunk haza a remek idojaras miatt.
egy igazi fallbowlnak adhatnank egy black mambaz vs white pride visszavagot foleg ha meg a ho is leesne 😊 mondjuk ahogy nezem most hetvegen igen jo smashmouth idojaras lesz de gondolom az a szuk idokorlat miatt nem lenne kivitelezheto 😕Fake
most hétvége amúgy is az aréna jegyében zajlik, de az azutánira nekiállhatnánk szervezni egyet.
remélem neked is megfelelne az, mert akkor már
Fake, brk eaglesmcnabb.brk
Szebasztián Csabikovszki készen áll a "kikof"okra. Ha már másra alkalmatlan vagyok 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
elég rajos volt, még ha úgy is értem haza mint aki a gulágról jött, az orosz télen át.
gabtsi
itt a remek alkalom az elkovetkezendo kb par hetben h mindannyian igy terhessunk haza a remek idojaras miatt.
egy igazi fallbowlnak adhatnank egy black mambaz vs white pride visszavagot foleg ha meg a ho is leesne 😊 mondjuk ahogy nezem most hetvegen igen jo smashmouth idojaras lesz de gondolom az a szuk idokorlat miatt nem lenne kivitelezheto 😕Fake
most hétvége amúgy is az aréna jegyében zajlik, de az azutánira nekiállhatnánk szervezni egyet.
remélem neked is megfelelne az, mert akkor már
Fake, brk.brk
sajnos már túl közel a tavaszi szezon, ez kimarad...


több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
elég rajos volt, még ha úgy is értem haza mint aki a gulágról jött, az orosz télen át.
gabtsi
itt a remek alkalom az elkovetkezendo kb par hetben h mindannyian igy terhessunk haza a remek idojaras miatt.
egy igazi fallbowlnak adhatnank egy black mambaz vs white pride visszavagot foleg ha meg a ho is leesne 😊 mondjuk ahogy nezem most hetvegen igen jo smashmouth idojaras lesz de gondolom az a szuk idokorlat miatt nem lenne kivitelezheto 😕Fake
most hétvége amúgy is az aréna jegyében zajlik, de az azutánira nekiállhatnánk szervezni egyet.
remélem neked is megfelelne az, mert akkor már
Fake, brk
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
elég rajos volt, még ha úgy is értem haza mint aki a gulágról jött, az orosz télen át.
gabtsi
itt a remek alkalom az elkovetkezendo kb par hetben h mindannyian igy terhessunk haza a remek idojaras miatt.
egy igazi fallbowlnak adhatnank egy black mambaz vs white pride visszavagot foleg ha meg a ho is leesne 😊 mondjuk ahogy nezem most hetvegen igen jo smashmouth idojaras lesz de gondolom az a szuk idokorlat miatt nem lenne kivitelezheto 😕
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
sőt alacsonyabbak is 😀Farky
173 centi és 71 kilo vagyok de pro bowler Safety és 3rd down RB 😀nDRo
meg Jimmy Clausen hasonmásJSanyo
nem tudom miről beszélsz 😀