Fórum foci

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ehh... Olimpia miatt nekem meló van, így ezt most tuti kihagyom. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Elméletileg nekem is jó. Remélem Fucu is így gondolja.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
WR vagy CB posztra szívesen mennékBer
király

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Ber 9
WR vagy CB posztra szívesen mennék
több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Nem mondom 100%-ra hogy ott leszek, de szeretnék.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha itthon leszek jövök én is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
"Nem lesz mély passz"

Lehet hogy erre én is el tudok nézni, egyelőre Q.. igazi 50/50, nem BB-féle 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 417 — TODDHERREMANS79
egy full contact beöltözős verzióról van szó , vagy inkább egy "fogócska" jellegű örömjátékról akár teljes amatőröknek is?
ha az előbbi , akkor nézőnek mindenképp megpróbálnék menni , ha utóbbi , akkor szívesen tündökölnék corner vagy wr szerepekben is... 😊yooker
a kedvenc posztom legutóbb a DT illetve az LT volt. pedig a paramétereim igen csak szegényesek
azt hiszem megválaszoltam a kérdésed 😀
igen csak sajnálom hogy most nem tudok menni, nagyon jó móka. és minél többen írjátok hogy mentek, annál szarabbul érzem magam hogy nem tudok menni 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
egy full contact beöltözős verzióról van szó , vagy inkább egy "fogócska" jellegű örömjátékról akár teljes amatőröknek is?
ha az előbbi , akkor nézőnek mindenképp megpróbálnék menni , ha utóbbi , akkor szívesen tündökölnék corner vagy wr szerepekben is... 😊yooker
cucc nélküli móka

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
egy full contact beöltözős verzióról van szó , vagy inkább egy "fogócska" jellegű örömjátékról akár teljes amatőröknek is?
ha az előbbi , akkor nézőnek mindenképp megpróbálnék menni , ha utóbbi , akkor szívesen tündökölnék corner vagy wr szerepekben is... 😊
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 807 — No es importante
még a naptárba is bekerült a jeles esemény


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Jövök én is.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
vki adminnak nincs kedve rövid hírekhez betolni ezt az eseményt? kevesen olvassák ezt a topicot, biztos jönnének még olyanok akik nem tudnak róla
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Augusztus 4 Margitsziget Grande Ret 14 ora (mondjuk)
brk., pcx, fék (+tesom oldskool forumfocis arc. lehet o is jon), jocigeci vagy megolomFake
király

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
catattack 3 520
A 4 nem fasza nekem. Sorry.catattack
pedig rajtad lenne miért revansot vennem, ezért gyúrtam egész évben 😀😀😀.brk
Nagyon hízelgő, de én sem a babérjaimon ültem! 😛
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
A 4 nem fasza nekem. Sorry.catattack
pedig rajtad lenne miért revansot vennem, ezért gyúrtam egész évben 😀😀😀
több mint 11 éve
catattack 3 520
A 4 nem fasza nekem. Sorry.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Soldit mint shotdown-corner páromat azért kaparjuk még elő 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
faszom nem leszek itthon, na mindegy majd legközelebb, úgy se zavartam sok vizet 😀eaglesmcnabb
Pedig Te voltál a kedvenc tackle-öm... amikor LB voltam 😀pc_x
teljesen mindegy volt ki jatszott falat. mindegyiket megalaztuk 😀
gabtsi + pc + en = menekulj az eletedert utd
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 417 — TODDHERREMANS79
faszom nem leszek itthon, na mindegy majd legközelebb, úgy se zavartam sok vizet 😀eaglesmcnabb
Pedig Te voltál a kedvenc tackle-öm... amikor LB voltam 😀pc_x
de gondolom éppen ezért :" úgyse zavartam sok vizet 😀"

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
faszom nem leszek itthon, na mindegy majd legközelebb, úgy se zavartam sok vizet 😀eaglesmcnabb
Pedig Te voltál a kedvenc tackle-öm... amikor LB voltam 😀


több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 417 — TODDHERREMANS79
faszom nem leszek itthon, na mindegy majd legközelebb, úgy se zavartam sok vizet 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Augusztus 4 Margitsziget Grande Ret 14 ora (mondjuk)
brk., pcx, fék (+tesom oldskool forumfocis arc. lehet o is jon), jocigeci vagy megolom
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
augusztus 4?
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
akkor keressünk egy időpontot és csapassuk 😊Farky
több ember kellshawnka
tudom, csak legalább valami kb időpontot jó lenne, h mindenki tudjon előre tervezni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning