Fórum foci

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Igor amugy a DPoM. csinalt 5-6 interceptiont 1000 yard veszteseget n sackbol es meg volt amikor returnolt is v lateralt adott return kozben. nem is ertem h lehet mas. amugy meg fasza meccs volt kosz mindenkinek. ilyen sem volt meg h falba kell tolnom a meccs 80-90 %at. mondjuk ez D oldalon csaloka a rex ryan defense miatt de a front is szokatlan volt kisse bar kurvara elveztem hogy igor mcgloin mutatvanyait nezhettem kozelrol 😊 black mambaz vs white pride visszavagot azert majd kene meg a fallban tolni legkozelebb nincs ekkora makotok h klein nem zuzza be v 3 alkalommal yardokrol. plusz legkozelebb vegig no huddle aztan szevasz 😀
több mint 12 éve
catattack 3 520
kickoffnal igor offside fogado csapatkent touchbakkel felpalyarol akartak jonni 😀Fake
Kicsi vót a pálya!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
kickoffnal igor offside fogado csapatkent touchbakkel felpalyarol akartak jonni 😀Fake
😂 😂 Igen, ez óriási volt. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kickoffnal igor offside fogado csapatkent touchbakkel felpalyarol akartak jonni 😀
több mint 12 éve
catattack 3 520
Nagyon örülök, hogy megismerhettelek Tenorx! 😛
Fasza volt a meccs! Nyert a jobbik csapat! A vállam szétment egy missed tackle után. A torkomnak is odabasztatok!
Nem tudom észrevettétek-e, hogy amikor beálltam centerbe akkor szereztük a TD hegyeket!
Legközelebb stoplisba jövök, mert így nem jött ki annyira a tehetségem!
Köszi Igor, hogy nekem ítélted a Defensive Player of the Year címet!

Szerk.: Örülök, hogy megismerhettelek benneteket, nagyon szimpi volt mindenki!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ja és még vmi: Fake sztem minden idők legjobb HC-ja. Rex kutyafasza hozzá képest.

"Takaroggyá hátra 5 yardot, TE BUNKÓÓÓÓ!" 😂 😂


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Hát Soldi ha nálad volt a Soldi island, akkor nálam egy egész földrész volt 😀 2INT 4PDF 😀FViktor93
Felém dobni se mertek. 😛

Igor: én csak arról tudok beszélni, amíg ott voltam. Addig szinte egyáltalán nem volt sikeres passzotok.Soldados
Miután elmentél rájöttünk hogy melyik az az egy play ami megy és azt erőltettük. Asszem 3 egymás utáni drive-ból csináltunk TD-t ugyanazzal a play-el. 😀 Hiába Igor Dalton clutch QB 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát Soldi ha nálad volt a Soldi island, akkor nálam egy egész földrész volt 😀 2INT 4PDF 😀FViktor93
Felém dobni se mertek. 😛

Igor: én csak arról tudok beszélni, amíg ott voltam. Addig szinte egyáltalán nem volt sikeres passzotok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
rodgersi rontgenszemem mindig megtalalta az ures embert 😀Igor
kár, hogy a rodgersi röntgenszemed az ellenfeled üres embereit találta meg a precíz passzokkal 😀

nagyon jó volt, a Soldi által vezetett sec büszke tagjaként szedtem 2 INT-t, egyedül azt sajnálom, hogy a Farky által dobott fly passzról 2 centivel lemaradtam. ha tenorx is jött volna biztos nyerünk. catattack tacklejét érezem azért rendesen, de a lényeg, hogy jót játszottunk.brk
Tenorx velünk lett volna, kis híján a mérkőzésünkbe került a Franchise NT-nk hiánya!
Kedvenc momentumom volt, mikor átmentem LT-be, és az első snapem rögtön egy ordas nagy Holding 😀 hiába is Eagles drukkerként ez a minimum elvárás.
Annál a fly passznál pedig 5 méteren 5-el maradtam le rólad 😀
Egyébként nagyon jó légkörben zajlott a találkozó, a következő fórumfocin is ott a helyem. 😊 Ha csak addig Igor GM nem cutol, bár szerintem nem fog, mert kell egy megbízható kicker 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát Soldi ha nálad volt a Soldi island, akkor nálam egy egész földrész volt 😀 2INT 4PDF 😀
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
rodgersi rontgenszemem mindig megtalalta az ures embert 😀Igor
kár, hogy a rodgersi röntgenszemed az ellenfeled üres embereit találta meg a precíz passzokkal 😀

nagyon jó volt, a Soldi által vezetett sec büszke tagjaként szedtem 2 INT-t, egyedül azt sajnálom, hogy a Farky által dobott fly passzról 2 centivel lemaradtam. ha tenorx is jött volna biztos nyerünk. catattack tacklejét érezem azért rendesen, de a lényeg, hogy jót játszottunk.brk
Sztem a szigetfocsik legjobb secondaryjét alkottuk. 😊Soldados
Hát, a passrushnak komoly szerepe volt benne.. mert amikor volt időm, mentek a dobások. De mondjuk a snapek nagy részében, ált valaki alatt feküdtem.. 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Az igazat megvallva rosszkor jött a csapatnak a szünet 😀 a végére majdnem több szerzett labdánk lett mint complete passz, ráadásul a játékvezetés is kritikán aluli volt 😀
Egyébként jó volt, különösen a szenzációs D# munka 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
rodgersi rontgenszemem mindig megtalalta az ures embert 😀Igor
kár, hogy a rodgersi röntgenszemed az ellenfeled üres embereit találta meg a precíz passzokkal 😀

nagyon jó volt, a Soldi által vezetett sec büszke tagjaként szedtem 2 INT-t, egyedül azt sajnálom, hogy a Farky által dobott fly passzról 2 centivel lemaradtam. ha tenorx is jött volna biztos nyerünk. catattack tacklejét érezem azért rendesen, de a lényeg, hogy jót játszottunk.brk
Sztem a szigetfocsik legjobb secondaryjét alkottuk. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
rodgersi rontgenszemem mindig megtalalta az ures embert 😀Igor
kár, hogy a rodgersi röntgenszemed az ellenfeled üres embereit találta meg a precíz passzokkal 😀

nagyon jó volt, a Soldi által vezetett sec büszke tagjaként szedtem 2 INT-t, egyedül azt sajnálom, hogy a Farky által dobott fly passzról 2 centivel lemaradtam. ha tenorx is jött volna biztos nyerünk. catattack tacklejét érezem azért rendesen, de a lényeg, hogy jót játszottunk
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
elég rajos volt, még ha úgy is értem haza mint aki a gulágról jött, az orosz télen át.

1 false starttal kezdtem, ami azért centerként nagy mutatvány, de utána felnőttem egysíkú pass rushernek, 2 sack, 2 qb hit, 1 forced fumble, 1 fumble recovery. és bónuszként egy futás 8 yard TD.

a végére fejben elfáradtunk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
na szépen állunk tenorx.elmész csajozni a fórumfoci helyett :/
rád küldöm a dobócsillagos hadosztályt


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A harminckettesek terénél rájönni, hogy neked 2től gyűlésed van nem frankó 😕 Bocsi srácok, majd legközelebb.tenorx
Epic fail is epic.

Egyébként meg te is akkor nem jössz, amikor a snapek 60%-ban én vagyok a blokkoló TE 😛
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Heroikus menetelés után egy TD-vel alulmaradt Gabtsi csapata. Hatalmas küzdelem, turnoverek sorozata (főleg Ork csapata 😛), a Defensünk iszonyat nagyot játszott, nem kevés D stop.
Kösz srácok, jó móka volt. Clutch LB 😉pc_x
Tessék, nélkülem nem sikerült megtartani az előnyt? 😕Soldados
Sajna nem.. Rohogni fogsz, de a pickjeim utan dobtam ket TD-t kb masfel percen belul, ezzel visszajottunk (nem rajtad mulott, rodgersi rontgenszemem mindig megtalalta az ures embert 😀) Utana megint jottek a sackek, es fetrengtunk sokat, meg egy lost fumbli.. De a D nagyon ott volt a topon, a mienk is, rajtam kivul mindenki zuzott.) A vegen egy Tebork rush drive eldontotte a dolgot.. de teljesen ikszszagu volt.
Koszi mindenkinek, jol esett a mai verpezsdites.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Heroikus menetelés után egy TD-vel alulmaradt Gabtsi csapata. Hatalmas küzdelem, turnoverek sorozata (főleg Ork csapata 😛), a Defensünk iszonyat nagyot játszott, nem kevés D stop.
Kösz srácok, jó móka volt. Clutch LB 😉pc_x
Tessék, nélkülem nem sikerült megtartani az előnyt? 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Heroikus menetelés után egy TD-vel alulmaradt Gabtsi csapata. Hatalmas küzdelem, turnoverek sorozata (főleg Ork csapata 😛), a Defensünk iszonyat nagyot játszott, nem kevés D stop.
Kösz srácok, jó móka volt. Clutch LB 😉


több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
WOW!

Sztem qrva jó volt. Amikor eljöttem melózni 3-2-re vezettünk TD-kben. Megvolt a szokásos a pickem. :cool: A sec verhetetlen volt, de persze nem csak miattam. Volt 3 catchem és 1 dropom is, no meg kickoffnál zsneiális touchback rúgó voltam. 😊

Egyszer Ork a 2pontosnál nagyon lezúzott, csillagokat láttam 2 mp-ig, de felálltam, hogy ne mutassak gyengeséget. 😀

Mondjuk most sajog a bal combom (Igor tackle), meg le van fullra horzsolva a jobb térdem. De enélkül nem is szigetfocsi a szigetfocsi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
A harminckettesek terénél rájönni, hogy neked 2től gyűlésed van nem frankó 😕 Bocsi srácok, majd legközelebb.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
lehet én is kinézek majdOrk
Fuck.. lovagi páncélban jövök 😊

Amit írtunk stoplisról/szájvédőről, mindenki felejtse el.. hozzátok, vagy imádkozzatok, hogy Orkkal lesztek 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
lehet én is kinézek majd
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Ne szopassatok! Én az utcáról fogok beesni játszóruhába.catattack
Én is, nyugi 😊