Fórum foci

23 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Stoplist v sima cipőt vigyek?Farky
Stoplissal jobban fáj a rúgás 😀tenorx
remélem nem tapostok agyon, tegnap rátartottak a lábamra, és elveszítettem a körmöt a nagylábujjamról. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
catattack 3 520
Ne szopassatok! Én az utcáról fogok beesni játszóruhába.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
Stoplist v sima cipőt vigyek?Farky
Stoplissal jobban fáj a rúgás 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Stoplist v sima cipőt vigyek?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
catattack 3 520
A biztonság kedvéért, aki tuti ott lesz küldjön már nekem egy telószámot PM-ben! Vidékről jövök, bármi gikszer bejöhet késés fronton (bár időben elindulok).

Szerk.: Köszi a számokat!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sztem kinézek én is, ha fel bírok kelni ilyen korán.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
mondjuk inkább úgy, hogy mindenki speedster
in that case ha QB leszek én tenorx-et használom TE-nek, esélytelen a tackle 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mindenki hozzon egy fekete és egy fehér "mezt" is, just sayin' 😊pc_x
bolcs otlet tamogatom mert sok ember nem ismeri egymast
annyira nem kezenfekvo a jatek heveben h ki kicsoda es kivel van.
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Mindenki hozzon egy fekete és egy fehér "mezt" is, just sayin' 😊


több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
én leszek a mega legbesztebb falember
http://www.youtube.com/watch?v=8axeHGEicM4&list=LL-bcidytun61uop-W0JDaNQ&index=4&feature=plpp_video


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
amugy sztem kb mindenki ekkora nagyjabol tehat vicces lesz h ki fog olinet jatszani tenyleg 😀Fake
Ha Rivers tud O-line nélkül játszani, szerintem mi is megoldjuk 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
amugy sztem kb mindenki ekkora nagyjabol tehat vicces lesz h ki fog olinet jatszani tenyleg 😀
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
sőt alacsonyabbak is 😀Farky
És vékonyabbak is. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
sőt alacsonyabbak is 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
183 cm vagyok és kemény 70 kg, remélem lesznek még hasonló fizikumú playák 😀eaglesmcnabb
lesznek 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
183 cm vagyok és kemény 70 kg, remélem lesznek még hasonló fizikumú playák 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Franc, lehet én is mentem volna, csak haza kellett jönnöm. Mindegy, a jövőben biztos/lehet elnézek egy ilyenre. 😊 Jah, paraméterek: 192cm 81 kg 😂Vrijbloed
Ez nagyon veszélyes paraméter.. ez már tuti OL méret szigetfocsin általéban 😊Igor
amugy pont ezen filoztam h kb az osszes olineman alkatu ember aki szokott jonni most nem lesz.
joci lesz a lead blockerem aztan back in the mud 😀 http://youtu.be/6dZlR9z7Dm4Fake
megy majd a nagy dudududududududu 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
Franc, lehet én is mentem volna, csak haza kellett jönnöm. Mindegy, a jövőben biztos/lehet elnézek egy ilyenre. 😊 Jah, paraméterek: 192cm 81 kg 😂Vrijbloed
Ez nagyon veszélyes paraméter.. ez már tuti OL méret szigetfocsin általéban 😊Igor
amugy pont ezen filoztam h kb az osszes olineman alkatu ember aki szokott jonni most nem lesz.
joci lesz a lead blockerem aztan back in the mud 😀 http://youtu.be/6dZlR9z7Dm4Fake
Én leszek az egyedüli OL (és DL egyszerre).
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, nem miattad hoztuk előre.. hmmm.

Amúgy én ezt amolyan semi-tackle focinak hívnom.. 😊 (pláne ha nincs Ork ugye)Igor
De.

Lehet vmit félreértettem? A margitszigeti buszmegállóban van a találkozó vagy még a Nyugatinál? (Én utóbbit értettem, ezért írtam, hogy 13-ra Margitszigeten vagyok) De ha 12:30-kor már a Margitszigeten van a találka, akkor természetesen ott leszek akkorra.Soldados
te papa direkt nem olvasod el amit irok ?

soldi amugy 12:30kor a szigeten van a talalka csak nem ott ahol regebben jatszottunk hanem a nagyretnel a hoteleknel levo buszmegalloban. tehat gyere csak oda batran idore mert azzal kar kalkulalnod h nekunk ugyis kell v 30 perc mire odaerunk a nyugatibol. nem ertem ezt h olvashattad felre de azert gondoltam leirom a felreertes tisztazasa vegett.Fake
fviktor meg mindenki aki nem jaratos arrafele :
Szállodák (Hotels) a megallo neve. amint befordul a szigetre a nyugati felol erkezo busz a 6. megallo a szigeten a bejaron levo megallot beszamitva. meg annyi h ilyenkor telen eleg ritkan jar az a szar tehat inkabb szolok h 12:05kor es 12:20kor indul a nyugatibol vasarnap.Fake
Sorry, melóban vagyok, ezen a HSZ-en úgy tűnik, véletlenül átsiklottam.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Franc, lehet én is mentem volna, csak haza kellett jönnöm. Mindegy, a jövőben biztos/lehet elnézek egy ilyenre. 😊 Jah, paraméterek: 192cm 81 kg 😂Vrijbloed
Ez nagyon veszélyes paraméter.. ez már tuti OL méret szigetfocsin általéban 😊Igor
amugy pont ezen filoztam h kb az osszes olineman alkatu ember aki szokott jonni most nem lesz.
joci lesz a lead blockerem aztan back in the mud 😀 http://youtu.be/6dZlR9z7Dm4
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Franc, lehet én is mentem volna, csak haza kellett jönnöm. Mindegy, a jövőben biztos/lehet elnézek egy ilyenre. 😊 Jah, paraméterek: 192cm 81 kg 😂Vrijbloed
Ez nagyon veszélyes paraméter.. ez már tuti OL méret szigetfocsin általéban 😊Igor
😀 Egen? Felőlem... 😂

Ha már Margitsziget: Ma 9:30-kor Margit híd, Budai Hídfő - Ravenszes sapkájú srác. Esetleg fórumról valaki? 😂
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Franc, lehet én is mentem volna, csak haza kellett jönnöm. Mindegy, a jövőben biztos/lehet elnézek egy ilyenre. 😊 Jah, paraméterek: 192cm 81 kg 😂Vrijbloed
Ez nagyon veszélyes paraméter.. ez már tuti OL méret szigetfocsin általéban 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Franc, lehet én is mentem volna, csak haza kellett jönnöm. Mindegy, a jövőben biztos/lehet elnézek egy ilyenre. 😊 Jah, paraméterek: 192cm 81 kg 😂
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
itt altalaban lebasszuk a foldre a masikat csak akkor nem ha latvanyosan feladja mar a playt.Fake
jó lesz :cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
itt altalaban lebasszuk a foldre a masikat csak akkor nem ha latvanyosan feladja mar a playt.