Fórum foci
23 feliratkozó
több mint 9 éve
Kár érte,jó bulinak hangzott.Na, mi lesz,megyünk 16.-án?mivel kb 3-an lennénk így esélytelen sajnos :S de vasárnap kimehetnénk dobálni páran ha van aki ráér
Pont aznap jövök haza melóból,szóval 100%,hogy ott tudok lenni.
Nelson87
Farky
Ami a sziget-focit illeti,nagyon régen voltunk utoljára.Itt lenne az ideje egy kis törés-zúzásnak. 😊
Most vasárnapra össze tudunk szedni annyi embert? (Az sem baj,ha 24. lesz belőle,csak 31. ne legyen.) 😀
Szerkesztette: Nelson87
több mint 9 éve
Na, mi lesz,megyünk 16.-án?mivel kb 3-an lennénk így esélytelen sajnos :S de vasárnap kimehetnénk dobálni páran ha van aki ráér
Pont aznap jövök haza melóból,szóval 100%,hogy ott tudok lenni.
Nelson87
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 9 éve
Na, mi lesz,megyünk 16.-án?Nekem azon a hétvégén egyik nap sem jó speciel
Pont aznap jövök haza melóból,szóval 100%,hogy ott tudok lenni.
Nelson87

több mint 9 éve
Na, mi lesz,megyünk 16.-án?Pont aznap jövök haza melóból,szóval 100%,hogy ott tudok lenni.
több mint 9 éve
na alakul ez, de jó lenne minél hamarabb letisztázni, hogy meg tudjuk érdeklődni a részleteket.
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 9 éve
Lehet hogy nekem is adja.... bár a non contact nem illik az imidzsembe 😀
több mint 9 éve
Min. 5 ember kéne, ha érdekel minket és ezt jó lenne minél előbb letisztázni h megérdeklődjük a részleteket, plusz legalább 1 "edzést" be tudjunk iktatni 😀
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 9 éve
Foci előtti bemelegítésnek jó lesz.Ha leszünk elegen,akkor én is beszállok.
több mint 9 éve
én adom, simán jó buli lehet 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 9 éve
Flag, meg noncontact? Ezeket a szavakat nem ismerem 😀bulinak jó lenne, nyilván a FOCIT nem helyettesíti 😀
Wyatt
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 9 éve
Srácok, lenne egy ilyen, min. 5 embert nem szedünk össze rá? 😀@MAFSZ:
A gyerekek tegnap lejátszották az utolsó flag kupát, most a felnőtteknek lesz lehetősége kipróbálni a non contact verziót. 2016.07.16-án az Építők pályán beach flag kupanap kerül megrendezésre. 8 csapatot várnak a szervezők, 16 éves kortól lehet indulni a csapatoknak.
Aki jelentkezne az július 13-ig küldjön emailt a nevezes.epitok@gmail.com email címre, egy csapatnév megjelöléssel. További információkért érdeklődni lehet a +36707045565 Gecser Máté szervezőnél. Flagre fel 😉
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 9 éve
17.-én fasza lenne, nyomassuk!
több mint 9 éve
Az a hét nekem sem biztos, hogy pöpec, de ne ezen múljon, legfeljebb valahogy megoldom

több mint 9 éve
legyen csontdaráló két hét múlva? nem tűnik aktívnak a társaság 😀persze hadd menjen, úgyse leszek itthon :d
Löfli
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
legyen csontdaráló két hét múlva? nem tűnik aktívnak a társaság 😀valami mehetne lassan
Löfli
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 9 éve
legyen csontdaráló két hét múlva? nem tűnik aktívnak a társaság 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 10 éve
tehát 6'0" magas
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
ezúttal lehet én is mennék egy haverommal, aki nem irogat ide, de megvan olyan magas usa mértékegységben, amennyi sört meg tud inni és ahányszor fogott labdát a kezében életében.
több mint 10 éve
új dudlidoodle.com/poll/yp39bv82449t2rc7#table
Szerkesztette: Löfli

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 10 éve
ááá dehogy :o)) azok voltak igazán hurkák, akik csak beklikkelték magukat aznapra és el sem jöttek...A tobbiek voltak hurkak, hogy olyan hamar feladtak 😀jóvanna, én legalább odaértem... :o))De Cardinalisszal meglettünk volna, ha várunk még egy órát 😂Akarunk majd a nyárra szervezni olyat, amire 8-nál többen is leszünk? (:Nem is voltunk 8-an 😀
Wyatt
silent7939
Wyatt
Cardinalis
Wyatt
több mint 10 éve
A tobbiek voltak hurkak, hogy olyan hamar feladtak 😀jóvanna, én legalább odaértem... :o))De Cardinalisszal meglettünk volna, ha várunk még egy órát 😂Akarunk majd a nyárra szervezni olyat, amire 8-nál többen is leszünk? (:Nem is voltunk 8-an 😀
Wyatt
silent7939
Wyatt
Cardinalis

több mint 10 éve
jóvanna, én legalább odaértem... :o))De Cardinalisszal meglettünk volna, ha várunk még egy órát 😂Akarunk majd a nyárra szervezni olyat, amire 8-nál többen is leszünk? (:Nem is voltunk 8-an 😀
Wyatt
silent7939
Wyatt
több mint 10 éve
De Cardinalisszal meglettünk volna, ha várunk még egy órát 😂Akarunk majd a nyárra szervezni olyat, amire 8-nál többen is leszünk? (:Nem is voltunk 8-an 😀
Wyatt
silent7939
júl 24 után jó, mert addig meg tour vanLol
eaglesmcnabb
