Magyar foci csevegő
35 feliratkozó
több mint 14 éve
Nem akarok nagyon negatív lenni, de szerinted mikor jutunk mi állami pénzekhez? Mert szerintem azt a tortát nagyon sokan védik, amiből szeletet akarunk ezzel törni.a szakszövetséggé válás pedig szerintem is most ebben a stádiumban még felesleges, itt még csak gyerekcipőben jár ez a sport, és nem értem, miért siettetni ezt, mikor a csapatok, játékosok nagy része még nincs erre felkészülve szerintem.A szakszövetséggé válás segítené elő, hogy ne csak gyerekcipőben járjon ez a sport, hanem állami pénzekből is lehessen fejleszteni. De nem mindenáron és feltétel nélkül akarnak a csapatok szakszövetséggé válni hanem egy rendesen elkészített és szövegbeli hiányosságoktól mentes alapító okiratot szeretnének. Ez a szakszövetség dolog segítség lenne a csapatoknak, a játékosokat csak közvetlen érinti. Pl. állami pénzből lehetne válogatottat szervezni, ezzel is tudatosítani a közvéleményben, hogy itt évek óta folyamatosan fejlődik egy sportág, és nem akar elsorvadni, hanem képes egy válogatottat kiállítani. (most mindegy milyet csak válogatott legyen, értem ezalatt, hogy junior vagy felnőtt)
hegedusadam
Szóval szerintem ebben az esetben tévedsz.Ferron
több mint 14 éve
Ferron
72
a szakszövetséggé válás pedig szerintem is most ebben a stádiumban még felesleges, itt még csak gyerekcipőben jár ez a sport, és nem értem, miért siettetni ezt, mikor a csapatok, játékosok nagy része még nincs erre felkészülve szerintem.A szakszövetséggé válás segítené elő, hogy ne csak gyerekcipőben járjon ez a sport, hanem állami pénzekből is lehessen fejleszteni. De nem mindenáron és feltétel nélkül akarnak a csapatok szakszövetséggé válni hanem egy rendesen elkészített és szövegbeli hiányosságoktól mentes alapító okiratot szeretnének. Ez a szakszövetség dolog segítség lenne a csapatoknak, a játékosokat csak közvetlen érinti. Pl. állami pénzből lehetne válogatottat szervezni, ezzel is tudatosítani a közvéleményben, hogy itt évek óta folyamatosan fejlődik egy sportág, és nem akar elsorvadni, hanem képes egy válogatottat kiállítani. (most mindegy milyet csak válogatott legyen, értem ezalatt, hogy junior vagy felnőtt)
hegedusadam
Szóval szerintem ebben az esetben tévedsz.
több mint 14 éve
kisember
63
Hó-Hó mi történik, kis titkosban.Mi bementünk az elvesztett elődöntő után a szövbe, és ott kikértünk egy két papírt, és neked nem kell leírjam mit kaptunk abból meg. Leírattuk, és aláírattuk a titkár(nővel)ral, majd mivel a havi nem is tudom hány ezer forintos (10000-15000) számítástechnikai karbantartási díj mellett sem működött egy nyomtató sem, azt kinyomtattatunk. Máig nem érkezett válasz a kérdéseinkre, és az érintett papírokat nem mutatták meg. Azt csinálnak amit akarnak, amíg a csapatok nagy része szarik rá, mi történik vele.
Még szerencse, hogy a csapatok akik elmentek mindent leszavaztak, így nem sikerült megint fű alatt intézni a dolgokat. Szerintem ez nagyon nem fair a szövetségtől, hogy előbb elhalasztja a közgyűlést, majd kiküldi a mo.-i amifoci eddigi legfontosabb szövetségi gyűlésének a meghívóját úgy, hogy aki ismeri a csapatok e-mail olvasási szokásait a holtszezonban az tudja, hogy mekkora szerencse, hogy legalább 10 csapat elment.
EZ NAGYON NEM SZÉP!!!
a meghívó szövege is meglehetősen sürgető:
Kedves Hölgyem, Tisztelt Urak!
Mellékelten küldöm a MAFSZ szakszövetségi alakuló közgyűlési meghívóját, és az alapszabály tervezetet.
Mint a meghívóban is leírtam jogfolytonossághoz kell a sportegyesület bírósági végzése, amelyben a „jellege: sportegyesület” szövegnek, és az indoklás részben annak, hogy a bíró a 2004. évi I. tv. 16 . § (39 bekezdés alapján rendelkezett, hozta meg döntését, stb.
Alakuló közgyűlés miatt annak napirendjei a Meghívóban leírtak, tehát ez nem éves közgyűlés. Fontos, hogy az is jöjjön el, akinek esetleg problémája van a dokumentumával, (sportegyesületi jogállapotával) mert lehet, hogy nem lesz alapító, de a szakszövetség bírósági bejegyző végzés napján, a közgyűlés után beadott tagfelvételi kérelem alapján azon a napon a többi taggal együtt lesz MAFSZ szakszövetségi tag. Természetesen a tagfelvétel során minden előírt dokumentumot be kell adni az elnökséghez. Erről jövő héten helyben az ügyvéd úr, Dr. Koszoru István ad felvilágosítást.
Az alakuló közgyűlés menete:
17:00 órára kérem a tagság érkezését, hogy az ügyvéd úr a sportegyesületi bírósági végzés dokumentumának a megvizsgálása alapján a jelenléti ívet alapító tagként íratja alá az arra jogosult megjelentekkel.
Ezt követően a meghirdetett napirendi pontok alapján formailag végig csináljuk a tavalyi közgyűlést, azzal a különbséggel, hogy a mellékelten megküldött alapszabályt a fővárosi bíróság bírója már többször átvizsgálta a hiányokat MAFSZ tagsággal a tavalyi közgyűlésen betetette, így azt kell lényegében elfogadni most.
Természetesen lehet az alakuló közgyűlésen az alapszabályt még faragni, de azt gondolom, hogy nem most, mivel az eredendő célunk az, hogy a szakszövetséggé válásunk során az állami támogatási rendszerbe kerüljön a MAFSZ még idén!
Eddig nem vesztettünk semmit, mivel 2010. évi parlamenti választások után az új sporttörvény megalkotása és annak kapcsán a szakszövetségeknek adott támogatási pénzek elosztása miatt minden szakszövetségi ügyek kezelése, új szakszövetségek támogatási szerződésének megkötése felfüggesztésre került, mert a jelenlegi sport tv. alapján az éves támogatásokat Nemzeti Sport Szövetség osztaná el, viszont azt és még 3 köztestületet megszüntetnek.
Ezt a sportágak éves országos konferenciáján 2010-ben az az állami vezetők elmondták az ott megjelent vezetőknek.
Idén már a NEFMI fizette ki a meglévő szakszövetségeknek a támogatásokat, és ősszel kerül a parlament elé az új sporttörvény, amelynek elfogadása után, annak alapján ezt a MOB fogja a jövőben fizetni a NEFMI-vel szerződött szakszövetségeknek
Tehát a lényeg az, hogy most ezen az alakuló szakszövetségi közgyűlésen a lehető leghamarabb essünk túl, és ha a tagság még akar valamit majd azon változtatni, akkor azt már a működő MAFSZ szakszövetségi állapotunkban tegyük.
Nagyon fontos, hogy a mostani jogi folyamatok úgy lettek összehangolva, hogy a bajnokságokat, junior kupát és a MAFSZ működését semmi ne befolyásolja.
Ha bárkinek ezzel kapcsolatosan kérdése van, azt kérem jövő hét hétfőn tegye meg felém az ismert elérhetőségeimen.cápa77
Túl sok az érdek, és kevés a gerincesség.
több mint 14 éve
kisember
63
lesz idén olyan országos edzőtábor mint amilyen tavaly volt a junioroknak?gizmoKarimnál érdeklődj 😉
több mint 14 éve
kisember
63
Egyébként idén nálunk is kiesett 7 kezdő játékos, és mindet a saját rosterünkből pótoltuk, és a formán alul játszó elkapók sem voltak véletlenek, csak a sérülések miatt nem volt csere lehetőségünk.A MECCSET MI VESZTETTÜK EL, ÉS EZ NEM MAGYARÁZKODÁS, csak azt fejti ki, miért ilyen rossz a srácok hangulata.
Bocsánat a hosszú szájtépésért.
több mint 14 éve
kisember
63
Mindig elcsodálkozok hogy mennyire félinformációk alapján ítélkezünk itt a fórumon.No csak hogy tiszta legyen Rebels oldalról a dolog:
Én is olvastam itt azt a hozzászólást, hogy ezek az ukrán srácok már az év eleje óta itt vannak leigazolva, csak nem volt vízum, meg lóvé meg hasonló gondok voltak és ezért csak a végére jöttek.
De ezt valahogy mindig kifelejtik akik ide írnak.Bruce
Az 5 új igazolásból 2 biztos, hogy új volt, a többiek pár éve (1-2-3, nem tudom) már játszottak a Tigrisek színeiben, csak aki egyszer le volt igazolva a MAD-ban, az onnan nem kerül ki, így csak nevezni kellett (ez az amit tavaly nem lehetett még, idén már igen).
Mikor a nevezésükről szóló információt megkaptuk (nem a Tigrisektől), akkor felhívtuk a szövetséget, hogy mire készüljünk, igaz e a hír. A szövetség válasza az volt, hogy ezt nem lehet, és garantálják, hogy nem játszanak ezek a játékosok. Az előzőleg elemzett meccsek alapján folytattuk a felkészülést, mindkét oldal játékában a gyenge posztokat támadva. A szövetség kiadott határozata elméletben biztosított minket, hogy minden így fog történni. Ekkor azonban még nem tudtuk, hogy ez a határozat jogszerűtlen volt, és más divízióban játszó csapatok, már a rájátszásban lejátszott meccsükön új igazolással játszottak, és így az elért eredményük miatt lobbizni kezdtek, és egy elnökségi ülésen, állítólag 3/2 arányban megszavazták a határozat átdátumozását 2012-re. (ez több mint egy héttel a mérkőzés előtt volt) Minket persze nem értesítettek, és az érintett határozatot nem törölték, csak mellé írták, hogy módosított. Rajtunk kívül az összes érintett csapat tudott róla, ha akkor bárkiben van annyi, hogy egy emailt, vagy egy sms-t küldjön, akkor nem így megyünk pályára, felhívjuk a Tigriseket, és megkérdezzük milyen posztra igazoltak, és ahogy ismerem őket, megmondták volna. Idén picit sokat tévedtek a kárunkra, és egyszer már mi is állnánk annak a fxsznak a jó oldalán!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Én inkább azt tartom érdekes kérdésnek, hogy ahogy az elmúlt években a Gorillaz edzői okok miatt nem akart a Sharks-szal egy divízióban játszani, most akkor a kölcsön segítség miatt a Tigers sem fog játszani a jövő évi HFL-ben?Elvégre a Wolves-nak szüksége volt a kölcsönökre, mivel nagyon komoly depth problémák vannak náluk. Viszont ha Jordan stb a Tigersben folytatja, akkor jövőre helyettük kell találnia valakit a Wolvesnak. Tavaly még játszott Récsey Dávid, ő azóta eltűnt.
több mint 14 éve
lesz idén olyan országos edzőtábor mint amilyen tavaly volt a junioroknak?
Miskolc Renegades Quarterback.
több mint 14 éve
Mindig elcsodálkozok hogy mennyire félinformációk alapján ítélkezünk itt a fórumon.Én is olvastam itt azt a hozzászólást, hogy ezek az ukrán srácok már az év eleje óta itt vannak leigazolva, csak nem volt vízum, meg lóvé meg hasonló gondok voltak és ezért csak a végére jöttek.
De ezt valahogy mindig kifelejtik akik ide írnak.
több mint 14 éve
Már írták valahol jóval előttem is csapattársaim hogy az említett ukrán srácok már a szezon elején le voltak igazolva csak éppen vízum problémákkal küszködtek... Igen a wolves a mi játékosainkat már a szezon elején kölcsön kérték... De ha már úgyis megy itt a civákodás említsetek meg azt is hogy william ott állt a pálya szélén velünk az utóbbi pár meccsen...JUNIOR#46Láttam Williamet, de az, hogy egy edző több csapatnál edző egyáltalán nem baj, egészen addig, amíg a két csapat egymástól függetlenül működik.
Szerk.: Ha pedig tényleg így van, és már a bajnokság előtt le voltak igazolva, akkor nem értem a szövetségi határozatot a playoff-igazolásokkal kapcsolatban, illetve megint egy borzalmasan rosszul kommunikált félreértésekkel teli, és amúgy sem szerencsés ügyről van szó. Tényleg jó lenne, ha mindenki jobban odafigyelne, hogy mindennel kapcsolatban egyértelműen fogalmazzon. Az itthoni foci hemzseg a kisebbségi komplexusos emberektől, és tele van régi sérelmekkel, kár ezek mellé újakat is begyűjteni, főleg ha ez még könnyen elkerülhető is. Különben nagyon nehezen fogunk bármiben is közös nevezőre jutni 😊
Ja, és ahogy William ott állt a ti oldalatokon, ha a szemem nem csalt, Hoksári Béla állt a Raptors oldalvonalán. Számomra az ilyesmivel semmi gond nincs az ég adta világon, csak remélem, hogy ha majd úgy adódik, mindenki el tudja dönteni, hogy melyik csapathoz is tartozik valójában 😊
több mint 14 éve
Már írták valahol jóval előttem is csapattársaim hogy az említett ukrán srácok már a szezon elején le voltak igazolva csak éppen vízum problémákkal küszködtek... Igen a wolves a mi játékosainkat már a szezon elején kölcsön kérték... De ha már úgyis megy itt a civákodás említsetek meg azt is hogy william ott állt a pálya szélén velünk az utóbbi pár meccsen...
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

több mint 14 éve
Walky
4
Ehhez a kétpontos kísérlethez még annyit fűznék hozzá, hogy ha jól emlékszem a TD után büntetést kapott a vukovi, így az extránál nem is 3 yardról jött a wovlves hanem megfelezték a távot.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
/OFFén most ülök a padon és tanulok a jobbtól. aki valószínűleg visszavonulásáig Rebel lesz. de azt nem tudnám, nem is tudtam sosem elviselni, ha kijelentik, hogy na figyelj nekünk fontosabb a győzelem, az arany, mint a SAJÁT játékosaink, ezért most hozok a helyedre egy más valakit, aki jobb. én azért edzek, hogy ne legyen nálam jobb. innentől én lezártam a témát.
/ON
szép lett volna egy CEFL győzelem a Wolvesnak, ezzel nagyon fel tudta volna hívni a figyelmet a magyar amerikai focira, bár nem kétlem azt sem, hogy így is sikerült hírverést csinálniuk.
a szakszövetséggé válás pedig szerintem is most ebben a stádiumban még felesleges, itt még csak gyerekcipőben jár ez a sport, és nem értem, miért siettetni ezt, mikor a csapatok, játékosok nagy része még nincs erre felkészülve szerintem.
ce-nek: a szurkolókra sajnos nem tudok mit mondani, előfordul az ilyen is. azt viszont biztosra veheted, hogy fogunk játszani a legfelsőbb osztályban, legyen annak akármi a neve 😊 bocs, ha egy kicsit temperamentumos voltam az előző válaszomnál.
több mint 14 éve
kutya23c
223
A tegnapi döntőben a Wolves kétpontos döntését én megértem, mivel nyerni akartak nagyon-azzal nyertek is volna szerintem-Maga a két pontos kísérlet meg meg is lett volna mert Jordan futotta volna meg és a fal megnyitotta az utat csak szegény elcsúszott a vizes talajon, na ez a pech. Egyébként nagyon király meccs volt le a kalappal a Wolves előtt!
"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."
több mint 14 éve
+1+1Zordddha van nálad jobb, oké, ha nincs, hozol egyet a szomszédból 2 hétre, hogy nyerjen neked egy aranyat?Nekem a nemzetiséges dologgal semmi gondom sincsen, szerintem a külföldiek nagy többsége emeli a bajnokság színvonalát, és a magyar amerikai futball külföldi népszerűsítésében is nagy részt vállalnak... Az hogy valaki egy-egy hétvége erejéig kölcsönjátékosként játszik át más csapatba, az a nemzetiségétől függetlenül unfair dolog...Tred
egyébként igen, csak a jobbtól lehet igazán tanulni, és gondolom, akkor most mindenki megtanult mindent, mert majdnem volt rá idő, jövőre már nincs is szükség rájuk...PERSZE!Harminch37

több mint 14 éve
+1Nekem a nemzetiséges dologgal semmi gondom sincsen, szerintem a külföldiek nagy többsége emeli a bajnokság színvonalát, és a magyar amerikai futball külföldi népszerűsítésében is nagy részt vállalnak... Az hogy valaki egy-egy hétvége erejéig kölcsönjátékosként játszik át más csapatba, az a nemzetiségétől függetlenül unfair dolog...TredNem tudom ti hogy vagytok vele inkább ülők a padon és elfogadom hogy van nálam jobb játékos így legalább van kitől TANULNOM!!!ha van nálad jobb, oké, ha nincs, hozol egyet a szomszédból 2 hétre, hogy nyerjen neked egy aranyat?
Most miért zavar ez ennyire mindenkit??? Zászló,ukránok... Ha más nyert volna akkor őket is ennyire furkálnátok???JUNIOR#46
egyébként igen, csak a jobbtól lehet igazán tanulni, és gondolom, akkor most mindenki megtanult mindent, mert majdnem volt rá idő, jövőre már nincs is szükség rájuk...PERSZE!Harminch37
több mint 14 éve
Nekem a nemzetiséges dologgal semmi gondom sincsen, szerintem a külföldiek nagy többsége emeli a bajnokságok színvonalát, és a magyar amerikai futball külföldi népszerűsítésében is nagy részt vállalnak... Az meg hogy valaki egy-egy hétvége erejéig kölcsönjátékosként játszik át más csapatba, az a nemzetiségétől függetlenül unfair dolog...Nem tudom ti hogy vagytok vele inkább ülők a padon és elfogadom hogy van nálam jobb játékos így legalább van kitől TANULNOM!!!ha van nálad jobb, oké, ha nincs, hozol egyet a szomszédból 2 hétre, hogy nyerjen neked egy aranyat?
Most miért zavar ez ennyire mindenkit??? Zászló,ukránok... Ha más nyert volna akkor őket is ennyire furkálnátok???JUNIOR#46
egyébként igen, csak a jobbtól lehet igazán tanulni, és gondolom, akkor most mindenki megtanult mindent, mert majdnem volt rá idő, jövőre már nincs is szükség rájuk...PERSZE!Harminch37
több mint 14 éve
Nem tudom ti hogy vagytok vele inkább ülők a padon és elfogadom hogy van nálam jobb játékos így legalább van kitől TANULNOM!!!ha van nálad jobb, oké, ha nincs, hozol egyet a szomszédból 2 hétre, hogy nyerjen neked egy aranyat?
Most miért zavar ez ennyire mindenkit??? Zászló,ukránok... Ha más nyert volna akkor őket is ennyire furkálnátok???JUNIOR#46
egyébként igen, csak a jobbtól lehet igazán tanulni, és gondolom, akkor most mindenki megtanult mindent, mert majdnem volt rá idő, jövőre már nincs is szükség rájuk...PERSZE!

több mint 14 éve
Fura, hogy egy ilyen színvonalú tegnapi meccs, egy ennyire döntő fontosságú "fél-közgyűlés" és egyéb érdekességek után még mindig az acsarkodás megy inkább.. Ezért nehéz bármire jó megoldást találni, mert a legtöbben nem azt keresik hol lehetne javítani, hanem hogy kibe lehet belekötni.A félközgyűlés témájáról például azért nem vitatkozom, mert halvány fogalmam sincs, hogy miről szólt. Olvastam a Cápa által bemásolt meghívót, de nem ismerem a helyzetet, mert nem vagyok benne. Laikusként annyi a véleményem, hogy nem értem miért ennyire sietni a szakszövetséggé váláshoz. Úgy érzem, hogy ennek több hátránya, mint előnye lenne, hiszen ha őszinték akarunk lenni, a magyar amerikaifutball 80%-ban egyszerűen komolytalan és nevetséges.
A pénteki nap történései szerintem az egész itthoni amerikaifoci életet befolyásolják már rövid távon is, és a Farkasok meccse is sok beszélgetésre adhatna okot. Például egyszerűen nem értem azt a döntést, hogy 1 pontos minuszban miért 2 pontra mentek, miért nem az extrára..
Ezzel együtt le a kalappal a Farkasok előtt, nagy meccset játszottak, a meccs nagy részében jól használták ki, hogy a Vukovi védelem és special team önmagához képest elég gyengén játszott. Kár a végéért, jó lett volna egy újabb nemzetközi siker.
KaloKalo
A Wolves-meccset sajnos nem tudtam követni, mert nem voltam épp gépközelben, meglepő, hogy a kétpontost választották, de szerintem meg lehet érteni. Hazai pályán, mikor ekkora a tét, és tényleg sokaknak ez "élete meccse", jogos gondolat, hogy 3 yardot tudnak haladni a labdával. Szép lett volna, ha sikerül, én így sem érzem rossz döntésnek.
És ha már hsz-t írok, pedig nem szándékoztam, Junior #46-nak is válaszolnék, a Wolves-ban játszó Tigers sisakosokkal kapcsolatban: Nem tartom szép dolognak, ha valaki bármilyen bajnokságban is, más csapatok játékosaival egészíti ki a saját keretét, főleg, hogy nem hiszem, hogy a Wolvesnak létszámproblémái lennének. De ezzel együtt a Wolves (ha jól tudom) ugyanazzal a kerettel játszotta végig a CEFL minden meccsét, amivel benevezett oda. Ezzel szemben (és ez a nem szép dolog szerintem a Nyíregyháza kék sisakos srácaival kapcsolatban) a Tigers az elődöntőre és a döntőre igazolt máshonnan srácokat, ráadásul úgy, hogy ezt előre senkivel sem közölték, és ott volt az a kétes szövetségi határozat is arról, hogy akkor most szabad-e igazolni a rájátszásban új arcokat, vagy sem. A sérülés egy sajnálatos dolog, de benne van a pakliban mindig. Mi például idén volt, hogy 19 emberrel léptünk pályára, meg volt, hogy egyik meccsről a másikra 6 poszton változott a kezdő védelem kényszerű okokból. És mégsem mondtunk le meccset, és nem hoztunk "féltitokban" 10 balkáni vérfarkast, csak azért hogy nagyobb eséllyel nyerjünk. És mindez nem azért van, mert mi aztán a sportszerűség mintapéldányai vagyunk, vagy mert ekkora faszagyerekek lennénk, hanem mert tudomásul vettük a szezon elején, hogy ha el akarunk indulni a bajnokságban, akkor valószínűleg lesznek ilyen gondjaink. Hogy egy másik példát is említsek, a Hurricanesben a pár hsz-szel feljebb említett, hódolatunk tárgyát képező ( 😛 ) Jsanyó DT posztja ellenére be kellett állnia centernek is, mert megsérült az egy szem centerük (javítsatok ki,ha tévednék).
több mint 14 éve
...ja, és ha már zászló: a Wolves is összevarrt magyar-ukrán-amerikai zászlóval futott ki tegnap, nekem nincs ezzel semmi bajom, számomra ez egy tisztelgés azok előtt, akik ugyanúgy vért-verejtéket nem sajnálva küzdenek a CSAPAT győzelméért..KaloHát igen a Wolves vezeti a listát a külföldi játékosok és edzők versenyében 😊
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

több mint 14 éve
Például egyszerűen nem értem azt a döntést, hogy 1 pontos minuszban miért 2 pontra mentek, miért nem az extrára..Kalobíztak a specben és vezetni/győzni akartak? persze ehhez jó lenne ismerni a konkrét meccs szitut is és az eredmény alakulását is...ha bejön nagy királyok, így "csak" sokak számára érthetetlen kérdés.
|
több mint 14 éve
Kalo
137
...ja, és ha már zászló: a Wolves is összevarrt magyar-ukrán-amerikai zászlóval futott ki tegnap, nekem nincs ezzel semmi bajom, számomra ez egy tisztelgés azok előtt, akik ugyanúgy vért-verejtéket nem sajnálva küzdenek a CSAPAT győzelméért..
több mint 14 éve
Kalo
137
Fura, hogy egy ilyen színvonalú tegnapi meccs, egy ennyire döntő fontosságú "fél-közgyűlés" és egyéb érdekességek után még mindig az acsarkodás megy inkább.. Ezért nehéz bármire jó megoldást találni, mert a legtöbben nem azt keresik hol lehetne javítani, hanem hogy kibe lehet belekötni.A pénteki nap történései szerintem az egész itthoni amerikaifoci életet befolyásolják már rövid távon is, és a Farkasok meccse is sok beszélgetésre adhatna okot. Például egyszerűen nem értem azt a döntést, hogy 1 pontos minuszban miért 2 pontra mentek, miért nem az extrára..
Ezzel együtt le a kalappal a Farkasok előtt, nagy meccset játszottak, a meccs nagy részében jól használták ki, hogy a Vukovi védelem és special team önmagához képest elég gyengén játszott. Kár a végéért, jó lett volna egy újabb nemzetközi siker.
Kalo
több mint 14 éve
Mi meg nem is indultunk, muhahahahahaha lol lolLehetett volna "BOWL.HU fantasy team" néven egy fórum válogatottat indítani, amiből Pacman, Zordd, JSanyo, Bruce, Cápa, JUNIOR#46 és még sok más nagy név sem hiányozhatna 😀 (Ja bocs Pacman más csapattal ver rommá mindenkit, úgyhogy ő kiesett... 😕 )Tred
(pc te nagyképű paraszt... 😕 )pc_x
köszönöm a megtiszteltetést a válogatotti behívásra de szerintem nekem még ahhoz kevés hsz-em van! 😀 😀 😀
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

több mint 14 éve
Facebook-on van egy kép egy Tigers sisakos Wolves-os mezben álló ukrán úriemberről aki a CEFL döntőn van... Erről mikor lesz vita? 😊 😊 😊
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

