Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Magyar foci csevegő

35 feliratkozó

több mint 14 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
egál 😀Kalo
Ha harc, hát legyen harc!!!

De hogy legyen értelme is a hozzászólásomnak, kérdezném, hogy van-e valakinek olyan meccsfelvétele az idei idényből, amit megosztana velem (mind edzői, mind játékvezetői szemmel szeretnék minél több meccset megnézni az idei idényből).jvic
van, majd felrakom az ftp-re
több mint 14 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Mindent bele srácok ne hagyjuk elveszni az ötletet!!! Meznek meg jó lesz egy fehér póló és ráírunk valamit 😊 😊 😊 fórumnév minimum 😊

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 14 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Ennek lehet értelme...legyen December, legyen egy jótékony cél karácsonyra, egy MAFSZ-BOWL.hu meccs, egy Zebrák-Edzők meccs egy külföldi-hazai válogatott és egy Kelet-Nyugat gála a végére magas jegyárakkal, amit fel lehet ajánlani, így talán szponzort is lehetne találni a teremhez s talán a média is tapadhatna rá karácsony környékén...és idővel flag foci tornává válhatna, ha a támogatott iskolákat is évről-évre be lehetne vonni...szép ötlet srácok...
beszépálomSpy
hatalmas +1 😊JSanyo
Csatlakozom és persze nagyon szívesen játszanék is, ha összejön.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Én is szívesen játszanék a csapatban, ha bevesztek. 😀
Alapból CB/S vagyok de szívesen játszom DE poszton is meg persze specialbe is! 😛
több mint 14 éve
jvic 115
Ennek lehet értelme...legyen December, legyen egy jótékony cél karácsonyra, egy MAFSZ-BOWL.hu meccs, egy Zebrák-Edzők meccs egy külföldi-hazai válogatott és egy Kelet-Nyugat gála a végére magas jegyárakkal, amit fel lehet ajánlani, így talán szponzort is lehetne találni a teremhez s talán a média is tapadhatna rá karácsony környékén...és idővel flag foci tornává válhatna, ha a támogatott iskolákat is évről-évre be lehetne vonni...szép ötlet srácok...
beszépálomSpy
Ausztriában minden évben megrendezik a Zebra Bowl-t, amikor is a játékvezetők és barátaik (veterán játékosok, juniorok) játszanak egy csapattal, és a bevételt felajánlják jótékony célra.
Ezen volt szerencsénk párunknak résztvenni Magyarországról: http://www.flickr.com/photos/football-austria/sets/72157621788538745/
Ergo a példa él, a lehetőség adott. Már csak egy ember kellene, aki felvállalja az egész megszervezését.
több mint 14 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ennek lehet értelme...legyen December, legyen egy jótékony cél karácsonyra, egy MAFSZ-BOWL.hu meccs, egy Zebrák-Edzők meccs egy külföldi-hazai válogatott és egy Kelet-Nyugat gála a végére magas jegyárakkal, amit fel lehet ajánlani, így talán szponzort is lehetne találni a teremhez s talán a média is tapadhatna rá karácsony környékén...és idővel flag foci tornává válhatna, ha a támogatott iskolákat is évről-évre be lehetne vonni...szép ötlet srácok...
beszépálomSpy
hatalmas +1 😊

több mint 14 éve
arcsike 100
viccelsz? írsz egy hsz-t és kiszorítod kalót! 😀bpcj#97
én is úgy látom 😉 😛
több mint 14 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Ennek lehet értelme...legyen December, legyen egy jótékony cél karácsonyra, egy MAFSZ-BOWL.hu meccs, egy Zebrák-Edzők meccs egy külföldi-hazai válogatott és egy Kelet-Nyugat gála a végére magas jegyárakkal, amit fel lehet ajánlani, így talán szponzort is lehetne találni a teremhez s talán a média is tapadhatna rá karácsony környékén...és idővel flag foci tornává válhatna, ha a támogatott iskolákat is évről-évre be lehetne vonni...szép ötlet srácok...
beszépálom
több mint 14 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
viccelsz? írsz egy hsz-t és kiszorítod kalót! 😀bpcj#97
micsoda position battle-k várhatóak januárig 😀JSanyo
hm..addig még lesz időm edzésre is járni 😛
több mint 14 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
viccelsz? írsz egy hsz-t és kiszorítod kalót! 😀bpcj#97
micsoda position battle-k várhatóak januárig 😀JSanyo
te könnyen beszélsz 😀 1 592 hszszampi#33
szerinted nekem miért van saját posztom? 😉


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 14 éve
pc_x 943 — Red Fist
Jah, mi be vagyunk betonozva Sanyóval 😂


több mint 14 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 359
viccelsz? írsz egy hsz-t és kiszorítod kalót! 😀bpcj#97
micsoda position battle-k várhatóak januárig 😀JSanyo
te könnyen beszélsz 😀 1 592 hsz

több mint 14 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
viccelsz? írsz egy hsz-t és kiszorítod kalót! 😀bpcj#97
micsoda position battle-k várhatóak januárig 😀

több mint 14 éve
bpcj#97 19
viccelsz? írsz egy hsz-t és kiszorítod kalót! 😀

Falcons-addict
több mint 14 éve
arcsike 100
most csak azért írok, h megnézzem hány hsz-em van, hátha vízhordónak beférek én is 😀
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha a hozzászólások száma számít, akkor Döme meg én tuti kezdők vagyunk és még egy ideig ki sem szorulunk onnan. :cool:Bruce
ha ezen múlik, ránézek az ellenfélre, aztán hazamennek.

több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
és hogy nézne ki a mez? 😀
két azonos club mezszámnál a több HSZ dönt?? 😂szampi#33
or 40y 😊Divat
random.org 😉Zorddd
bocs, túl komoly voltam... 😀

|
több mint 14 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
és hogy nézne ki a mez? 😀
két azonos club mezszámnál a több HSZ dönt?? 😂szampi#33
or 40y 😊Divat
random.org 😉


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
és hogy nézne ki a mez? 😀
két azonos club mezszámnál a több HSZ dönt?? 😂szampi#33
or 40y 😊

|
több mint 14 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 359
és hogy nézne ki a mez? 😀
két azonos club mezszámnál a több HSZ dönt?? 😂

több mint 14 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nyomjuk már!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 14 éve
Boti#63 69
ez nagyon komoly 😀 xD
több mint 14 éve
kutya23c 223
jó látni, hogy pörög a topic 😊JSanyo
Sanyo mindenki benne lenne látod, szerintem csináljuk meg!

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 14 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Hűha, köszi, de az igazi OC talán inkább JAX lenne, 5x annyi hozzászólása van, mint nekem, a szakmai tudásról meg nem beszélek (pl. Iron Bowl), mert a "fórumhuszár" csapatnál a hozzászólások számítanak leginkább 😀jvic
hát, szerintem elsőre simán kiröhögne minket 😀

😛 Köszi, ... bár idén talán 2-3 palyt voltam LB, de ha összejön szivesen elmennék az arenára. Addigra belehuzok, és rászolgáloka bizalomra 😊 😀Ricsi56
most néztem meg a rostert, tényleg nem vagy LB, az 56 alapján tippeltem de semmi baj, akkor bedobjuk Bruce-t, te pedig mehetsz a gyilkos secondarybe 😊

több mint 14 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Nyissunk egy számoljunk el végtelenig topikot azok számára akiknek nincs elég hsz-a! 😊 Kelet-Nyugat team nem lesz válogatva? Csak a pesti csapatokat hogy osszuk fel??? 😊 😊 😊

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75