Magyar foci csevegő
35 feliratkozó
több mint 14 éve
van, majd felrakom az ftp-reegál 😀KaloHa harc, hát legyen harc!!!
De hogy legyen értelme is a hozzászólásomnak, kérdezném, hogy van-e valakinek olyan meccsfelvétele az idei idényből, amit megosztana velem (mind edzői, mind játékvezetői szemmel szeretnék minél több meccset megnézni az idei idényből).jvic
több mint 14 éve
Mindent bele srácok ne hagyjuk elveszni az ötletet!!! Meznek meg jó lesz egy fehér póló és ráírunk valamit 😊 😊 😊 fórumnév minimum 😊
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

több mint 14 éve
Csatlakozom és persze nagyon szívesen játszanék is, ha összejön.Ennek lehet értelme...legyen December, legyen egy jótékony cél karácsonyra, egy MAFSZ-BOWL.hu meccs, egy Zebrák-Edzők meccs egy külföldi-hazai válogatott és egy Kelet-Nyugat gála a végére magas jegyárakkal, amit fel lehet ajánlani, így talán szponzort is lehetne találni a teremhez s talán a média is tapadhatna rá karácsony környékén...és idővel flag foci tornává válhatna, ha a támogatott iskolákat is évről-évre be lehetne vonni...szép ötlet srácok...hatalmas +1 😊JSanyo
beszépálomSpy
A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Én is szívesen játszanék a csapatban, ha bevesztek. 😀Alapból CB/S vagyok de szívesen játszom DE poszton is meg persze specialbe is! 😛
több mint 14 éve
jvic
115
Ennek lehet értelme...legyen December, legyen egy jótékony cél karácsonyra, egy MAFSZ-BOWL.hu meccs, egy Zebrák-Edzők meccs egy külföldi-hazai válogatott és egy Kelet-Nyugat gála a végére magas jegyárakkal, amit fel lehet ajánlani, így talán szponzort is lehetne találni a teremhez s talán a média is tapadhatna rá karácsony környékén...és idővel flag foci tornává válhatna, ha a támogatott iskolákat is évről-évre be lehetne vonni...szép ötlet srácok...Ausztriában minden évben megrendezik a Zebra Bowl-t, amikor is a játékvezetők és barátaik (veterán játékosok, juniorok) játszanak egy csapattal, és a bevételt felajánlják jótékony célra.
beszépálomSpy
Ezen volt szerencsénk párunknak résztvenni Magyarországról: http://www.flickr.com/photos/football-austria/sets/72157621788538745/
Ergo a példa él, a lehetőség adott. Már csak egy ember kellene, aki felvállalja az egész megszervezését.
több mint 14 éve
Ennek lehet értelme...legyen December, legyen egy jótékony cél karácsonyra, egy MAFSZ-BOWL.hu meccs, egy Zebrák-Edzők meccs egy külföldi-hazai válogatott és egy Kelet-Nyugat gála a végére magas jegyárakkal, amit fel lehet ajánlani, így talán szponzort is lehetne találni a teremhez s talán a média is tapadhatna rá karácsony környékén...és idővel flag foci tornává válhatna, ha a támogatott iskolákat is évről-évre be lehetne vonni...szép ötlet srácok...hatalmas +1 😊
beszépálomSpy
több mint 14 éve
arcsike
100
viccelsz? írsz egy hsz-t és kiszorítod kalót! 😀bpcj#97én is úgy látom 😉 😛
több mint 14 éve
Ennek lehet értelme...legyen December, legyen egy jótékony cél karácsonyra, egy MAFSZ-BOWL.hu meccs, egy Zebrák-Edzők meccs egy külföldi-hazai válogatott és egy Kelet-Nyugat gála a végére magas jegyárakkal, amit fel lehet ajánlani, így talán szponzort is lehetne találni a teremhez s talán a média is tapadhatna rá karácsony környékén...és idővel flag foci tornává válhatna, ha a támogatott iskolákat is évről-évre be lehetne vonni...szép ötlet srácok...beszépálom
több mint 14 éve
hm..addig még lesz időm edzésre is járni 😛viccelsz? írsz egy hsz-t és kiszorítod kalót! 😀bpcj#97micsoda position battle-k várhatóak januárig 😀JSanyo
több mint 14 éve
szerinted nekem miért van saját posztom? 😉te könnyen beszélsz 😀 1 592 hszszampi#33viccelsz? írsz egy hsz-t és kiszorítod kalót! 😀bpcj#97micsoda position battle-k várhatóak januárig 😀JSanyo
több mint 14 éve
te könnyen beszélsz 😀 1 592 hszviccelsz? írsz egy hsz-t és kiszorítod kalót! 😀bpcj#97micsoda position battle-k várhatóak januárig 😀JSanyo
több mint 14 éve
viccelsz? írsz egy hsz-t és kiszorítod kalót! 😀bpcj#97micsoda position battle-k várhatóak januárig 😀
több mint 14 éve
arcsike
100
most csak azért írok, h megnézzem hány hsz-em van, hátha vízhordónak beférek én is 😀
több mint 14 éve
Ha a hozzászólások száma számít, akkor Döme meg én tuti kezdők vagyunk és még egy ideig ki sem szorulunk onnan. :cool:Bruceha ezen múlik, ránézek az ellenfélre, aztán hazamennek.
több mint 14 éve
bocs, túl komoly voltam... 😀random.org 😉Zordddés hogy nézne ki a mez? 😀or 40y 😊Divat
két azonos club mezszámnál a több HSZ dönt?? 😂szampi#33
|
több mint 14 éve
random.org 😉és hogy nézne ki a mez? 😀or 40y 😊Divat
két azonos club mezszámnál a több HSZ dönt?? 😂szampi#33
több mint 14 éve
és hogy nézne ki a mez? 😀or 40y 😊
két azonos club mezszámnál a több HSZ dönt?? 😂szampi#33
|
több mint 14 éve
és hogy nézne ki a mez? 😀 két azonos club mezszámnál a több HSZ dönt?? 😂
több mint 14 éve
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nyomjuk már!
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

több mint 14 éve
Boti#63
69
ez nagyon komoly 😀 xD
több mint 14 éve
kutya23c
223
jó látni, hogy pörög a topic 😊JSanyoSanyo mindenki benne lenne látod, szerintem csináljuk meg!
"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."
több mint 14 éve
Hűha, köszi, de az igazi OC talán inkább JAX lenne, 5x annyi hozzászólása van, mint nekem, a szakmai tudásról meg nem beszélek (pl. Iron Bowl), mert a "fórumhuszár" csapatnál a hozzászólások számítanak leginkább 😀jvichát, szerintem elsőre simán kiröhögne minket 😀
😛 Köszi, ... bár idén talán 2-3 palyt voltam LB, de ha összejön szivesen elmennék az arenára. Addigra belehuzok, és rászolgáloka bizalomra 😊 😀Ricsi56most néztem meg a rostert, tényleg nem vagy LB, az 56 alapján tippeltem de semmi baj, akkor bedobjuk Bruce-t, te pedig mehetsz a gyilkos secondarybe 😊
több mint 14 éve
Nyissunk egy számoljunk el végtelenig topikot azok számára akiknek nincs elég hsz-a! 😊 Kelet-Nyugat team nem lesz válogatva? Csak a pesti csapatokat hogy osszuk fel??? 😊 😊 😊
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)


