Magyar foci csevegő
35 feliratkozó
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Bocsi de a celebek mellé neves válogatott sportolokat kéne meghivni, esetleg ők is flegfociznának egy kicsit, és a közönséget vonzaná a személyükcsovika75Erre én is gondoltam (mármint a celeb flagfocira)...
több mint 14 éve
Ó srácok már csorog a nyálam 😀 😀 😀 Nem bírom ki decemberig 😊
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Bocsi de a celebek mellé neves válogatott sportolokat kéne meghivni, esetleg ők is flegfociznának egy kicsit, és a közönséget vonzaná a személyük
több mint 14 éve
én is úgy gondolom, hogy ha belevágunk akkor, KOMOLYan kell csinálnunk 😀http://www.facebook.com/groups/197799510274931itt hangsúly a KOMOLYon van 😉
itt egy facebook csoport, akit érdekel komolyan a dolog csak az jelöljöncápa77
előmeccsnek egy Kelet-Nyugat junior All Star?Francesco
ez nagy ötlet (junior)

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
http://www.facebook.com/groups/197799510274931itt hangsúly a KOMOLYon van 😉
itt egy facebook csoport, akit érdekel komolyan a dolog csak az jelöljöncápa77
előmeccsnek egy Kelet-Nyugat junior All Star?
több mint 14 éve
igen, közben rájöttem, hogy arénán csak két DL van fenn 😊 meg amúgy véletlenül posztoltam 😀Az előbb még valami D-line volt, tudtam én, hogy ezt nem gondoltad át 😀Nekem az fáj, hogy még mindig nem gondoltál rám 😕 😀Bluemountainkösz, hogy írtál, te lettél volna a titkos fegyver, de most leleplezted magad 😕 😀JSanyo
Hm... Titkos fegyver? Vedd úgy, hogy itt sem voltam 😉 😛Bluemountain
több mint 14 éve
http://www.facebook.com/groups/197799510274931itt egy facebook csoport, akit érdekel komolyan a dolog csak az jelöljön

több mint 14 éve
Mint azt már számos rendezvény igazolta, az Aréna küzdőtere a lelátón található mobil székek betolásával, 8 000 m2-es területté növelhető.Itt ráadásul van műfű a teremfocik miatt.
Lehet egy kicsit túl gondolom, de ha már jótékonysági akkor szóljon nagyot.

több mint 14 éve
Hát. Mi nevetnénk 😀 Úristn, elkezdett a fejemben pörögni a celebkatalógus 😀 Pákó a wr, kiszel tünde és donatella a cheercsapat 😀Egy dopeman-ganxstazoli lb duó, és SP-Fluor halálosztó safetypáros 😀Zordddszerintem egy dopeman-ganxta LB páros és egy SP-Fluor RB tandem viccesebb lenne 😀Francesco
több mint 14 éve
vagy mindenki vegyen fel facebookon, nyitunk egy csoportot 😀nem szabad túl hosszúnak és drágának lennie, mert egész nap csak a fanatikusok maradnak kintEste átküldök egy koncepciót és megvitatjuk 😉
2 meccsnél több nem lehet (szerintem)cápa77
Annak meg utánajárok, hogy mennyire lehet a szövetséget kihagyni a dologból, szerintem nem nagyon, főleg, ha addig szakszövetség lesz... De azt gondolom, ha mindent ügyesen mi leszervezünk, akkor nem lesz gond 😉
Kéne nyitni ennek egy új topicot 😊Francesco
több mint 14 éve
a QB Tabáni Pista lenne, RB meg Pákó... 😀Kéne egy celebválogatott, és az esemény előtt valamelyik kertévé egy hónapig heti egyszer egy órában mutatná a csapatok felkészülését 😀 Egy dopeman-ganxstazoli lb duó, és SP-Fluor halálosztó safetypáros 😀Zordddnem szabad túl hosszúnak és drágának lennie, mert egész nap csak a fanatikusok maradnak kintkivéve ha meccsek között izgalmas családi programok lennénekkristof
2 meccsnél több nem lehet (szerintem)cápa77
|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Egy dopeman-ganxstazoli lb duó, és SP-Fluor halálosztó safetypáros 😀Zordddszerintem egy dopeman-ganxta LB párossal szemben egy SP-Fluor RB tandem viccesebb lenne 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Az előbb még valami D-line volt, tudtam én, hogy ezt nem gondoltad át 😀Nekem az fáj, hogy még mindig nem gondoltál rám 😕 😀Bluemountainkösz, hogy írtál, te lettél volna a titkos fegyver, de most leleplezted magad 😕 😀JSanyo
Hm... Titkos fegyver? Vedd úgy, hogy itt sem voltam 😉 😛
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
nem szabad túl hosszúnak és drágának lennie, mert egész nap csak a fanatikusok maradnak kintEste átküldök egy koncepciót és megvitatjuk 😉
2 meccsnél több nem lehet (szerintem)cápa77
Annak meg utánajárok, hogy mennyire lehet a szövetséget kihagyni a dologból, szerintem nem nagyon, főleg, ha addig szakszövetség lesz... De azt gondolom, ha mindent ügyesen mi leszervezünk, akkor nem lesz gond 😉
Kéne nyitni ennek egy új topicot 😊
több mint 14 éve
Kéne egy celebválogatott, és az esemény előtt valamelyik kertévé egy hónapig heti egyszer egy órában mutatná a csapatok felkészülését 😀 Egy dopeman-ganxstazoli lb duó, és SP-Fluor halálosztó safetypáros 😀nem szabad túl hosszúnak és drágának lennie, mert egész nap csak a fanatikusok maradnak kintkivéve ha meccsek között izgalmas családi programok lennénekkristof
2 meccsnél több nem lehet (szerintem)cápa77
több mint 14 éve
nem szabad túl hosszúnak és drágának lennie, mert egész nap csak a fanatikusok maradnak kintkivéve ha meccsek között izgalmas családi programok lennének
2 meccsnél több nem lehet (szerintem)cápa77
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Nekem az fáj, hogy még mindig nem gondoltál rám 😕 😀Bluemountainkösz, hogy írtál, te lettél volna a titkos fegyver, de most leleplezted magad 😕 😀
több mint 14 éve
nem szabad túl hosszúnak és drágának lennie, mert egész nap csak a fanatikusok maradnak kint2 meccsnél több nem lehet (szerintem)

több mint 14 éve
Nem személyeskedésből, de nagy szerencse, hogy vannak itt a fórumon olyanok, akik a tiédnél kifinomultabb ízléssel rendelkeznek 😊Azért Jsanyó nem gondolta volna hogy ide vezet ez a vicces hsz-e 😀😀ZordddHát jah...amúgy meg ilyen tipusú mez kéne...csak nehogy háloing méretbenXD
Pacman
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nekem az fáj, hogy még mindig nem gondoltál rám 😕 😀Remélem a MIZU lesz a bevonuló zenénk!kisdanifenét 😀 http://www.youtube.com/watch?v=2OxWD85Ngz4
hogy már a meccs előtt is fájjunk mindenkinek 😀JSanyo
Tessék egy-két logo ötlet,hogy szárnyaljon a képzelet😊Az elsőről a Demons jut eszembe 😛
és a trófea:kutya23c
több mint 14 éve
természetesen én is segítek amiben tudokellenfelet meg úgy kell választani, hogy ne legyen átfedés a két csapat között
és ha december akkor terem kell nem kicsi
sportarénába mi már terveztünk celebes arénát a Tihivel http://www.acg.hu/index_hun.html(van aki ismeri)
szerintem ő is segítene
lehetne celebeknek, dobó, rugó meg ilyesmi versenyeket
közben a meccs, tombola, nézői játékok csapatmezért, labdáért
A fő kérdés: Hogy fogjuk kihagyni ebből a szövetséget? Amit eddig ők szerveztek az nézettségben nem volt túl kimagasló.
Szerintem a Laci nem fogja hagyni, hogy nélküle szervezzük, lesz hiszti.

több mint 14 éve
Azért Jsanyó nem gondolta volna hogy ide vezet ez a vicces hsz-e 😀😀ZordddHát jah...amúgy meg ilyen tipusú mez kéne...csak nehogy háloing méretbenXD


See what you hit,and hit what you see
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Azért Jsanyó nem gondolta volna hogy ide vezet ez a vicces hsz-e 😀😀Zordddna az is biztos 😊
több mint 14 éve
Azért Jsanyó nem gondolta volna hogy ide vezet ez a vicces hsz-e 😀😀
több mint 14 éve
Mit Ausztria??? Most már van NFL 😀 😀 😀 Nekünk is kell edzeni valaki ellen 😀
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)




kutya23c