Magyar foci csevegő
35 feliratkozó
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Egy észrevétel azonban a CEFL DÖNTŐRŐL. Nem szeretném bántani a szervezőt, de egész biztos találhattak volna olyan pályát BP.-en (vagy az országban akár délebbre) ahol a pálya mérete 100 yard. És akkor talán nem megy ki minden rúgás a pálya végén.Én szerettem régebben is ezt a pályát, amikor még Sviatkó Gabi a kickoffokat a két villa közé rúgta 😊
Illetve nem kell a középső 20 yardot 5-re zsugorítani. 😕
A meccs ettől jó volt.Frankie72
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Hát ilyet, két napig nem vagyok és mi van itt 😊Azért én is beszállok a vitába 😛
1. Zászló: teljesen korrekt szerintem, ha egy csapat megköszöni a játékosainak a munkát és tiszteleg a nemzetiségük előtt.
2. Ukránok: Nem tudom, hogy tényleg igazolva voltak-e az elejétől fogva, de ez nem is érdekes, ez így nagyon rosszul jött ki. Erre a messzi Ausztriában van egy nagyon jó szabályozás: csak az léphet pályára a playoffban, aki az alapszakasz meccsek több, mint 50%-án résztvesz (játszik, de legalábbis be van öltözve a face checknél). Lehet követni a példát.
3. Jordan a Wovles-ban: örülök, hogy Mo. top csapata nem irányító nélkül tolta végig a CEFL-t és kapott ki minden meccsen 50 ponttal, és hogy így haza tudtak hozni még egy nemzetközi döntőt.
4. Wolves vs Vukovi: na igen, erről kéne beszélni inkább. Én nem tudtam ott lenni, de állítólag nagyon jó kis rendezvényt dobtak össze és a meccs pedig igazi thriller volt. Kár, hogy megint nem sikerült...
5. Szövetség: jó lenne, ha kapnánk infót, mert megint az van, hogy ami rendelkezésre áll, az alapján nem örül senki...
6. Pacman: "hejezettes"? Komolyan?
Asszem ennyi 😊 JSanyó, köszi, hogy beválogattál 😀
több mint 14 éve
Vki csináljon már egy ilyen SIG-et ennek a fórumválogatottnak, hogy a seggemre tetováltathassam...Mekkora meccs előtti videókat tudnánk csinálni...
Btw, "It's an honor to be the part of this family."
A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 14 éve
másrészt ez még csak nem is annyira szokatlan, pl a Graz Giantsnek (AFL) is jóval rövidebb a pályájaEgy észrevétel azonban a CEFL DÖNTŐRŐL. Nem szeretném bántani a szervezőt, de egész biztos találhattak volna olyan pályát BP.-en (vagy az országban akár délebbre) ahol a pálya mérete 100 yard. És akkor talán nem megy ki minden rúgás a pálya végén.Nem biztos, hogy a Wolves rosszul járt a rövid pályával, így 20-nál közelebbről nem indulhattak a belgrádiak.cápa77
Illetve nem kell a középső 20 yardot 5-re zsugorítani. 😕
A meccs ettől jó volt.Frankie72
több mint 14 éve
azért a dumákra kíváncsi lennék a meccsek előttmár el is felejtettem, hogy annyira versatile vagyok, hogy saját posztom van 😀😀😀ZordddLehetett volna "BOWL.HU fantasy team" néven egy fórum válogatottat indítani, amiből Pacman, Zordd, JSanyo, Bruce, Cápa, JUNIOR#46 és még sok más nagy név sem hiányozhatna 😀 (Ja bocs Pacman más csapattal ver rommá mindenkit, úgyhogy ő kiesett... 😕 )TredBowl.hu Flame Warriors ARENA TEAM
QB: Lecso4, maximilien, Shevi
RB: Harminch37, kisember, PaTyOmKiN
WR: Kalo, pc_x, Szobi22, Tred
OL: e52m62, 69, kisdani, Natloz, racsy
DL: Boti63, Bruce, JSanyo, vadibandi
LB: JUNIOR#46, kutya23c, Ricsi56(?)
DB: Döme, Farky, Joci, Pacman, szampi#33
Zorddd: Zorddd
TE-t direkt nem írtam, de ha kéne, akkor Kopasz98 és Kori.
LB-t még írjatok, mert most hirtelen több nem jut az eszembe.
Mint ahogy az ebben a topikban megjelenő listák nagy része, ez is teljesen fikcionális és szubjektív, kivéve, ha jövőre mégis elindulunk ezzel a kerettel 😊 Akit kihagytam, ne vegye sértésnek, mert vagy kifelejtettem, vagy pedig simán halvány fingom sincs arról, hogy takar a nick 😊JSanyo
igazi trashtalk menne

több mint 14 éve
Kopasz98
93
Pacmannel egy csapatba? nem tudnék a játékra figyelni, csak őt nézném és csodálnám 😀 <3 xD
több mint 14 éve
Egy észrevétel azonban a CEFL DÖNTŐRŐL. Nem szeretném bántani a szervezőt, de egész biztos találhattak volna olyan pályát BP.-en (vagy az országban akár délebbre) ahol a pálya mérete 100 yard. És akkor talán nem megy ki minden rúgás a pálya végén.Nem biztos, hogy a Wolves rosszul járt a rövid pályával, így 20-nál közelebbről nem indulhattak a belgrádiak.
Illetve nem kell a középső 20 yardot 5-re zsugorítani. 😕
A meccs ettől jó volt.Frankie72

több mint 14 éve
A kolléga valószínűleg pályát tévesztett, mert pontos 😊Egy észrevétel azonban a CEFL DÖNTŐRŐL. Nem szeretném bántani a szervezőt, de egész biztos találhattak volna olyan pályát BP.-en (vagy az országban akár délebbre) ahol a pálya mérete 100 yard. És akkor talán nem megy ki minden rúgás a pálya végén.Az építők pálya azt hiszem szabvány. tévedek?szampi#33
Illetve nem kell a középső 20 yardot 5-re zsugorítani. 😕
A meccs ettől jó volt.Frankie72
több mint 14 éve
Egy észrevétel azonban a CEFL DÖNTŐRŐL. Nem szeretném bántani a szervezőt, de egész biztos találhattak volna olyan pályát BP.-en (vagy az országban akár délebbre) ahol a pálya mérete 100 yard. És akkor talán nem megy ki minden rúgás a pálya végén.Az építők pálya azt hiszem szabvány. tévedek?
Illetve nem kell a középső 20 yardot 5-re zsugorítani. 😕
A meccs ettől jó volt.Frankie72
több mint 14 éve
DB: Döme, Farky, Joci, Pacman, szampi#33JSanyoNekem is megtiszteltetés ,de én sem érdemlem ki hogy Pacmannal egy csapatba legyek 😀 😀
több mint 14 éve
Csak lehet, hogy az esély mellett a nyakunkba veszünk több olyan kötelezettséget is, amire közel sem vagyunk felkészülve.Nem akarok nagyon negatív lenni, de szerinted mikor jutunk mi állami pénzekhez? Mert szerintem azt a tortát nagyon sokan védik, amiből szeletet akarunk ezzel törni.ZordddHa nem vagyunk szakszövetség akkor esélyünk sincs. Így legalább az esély meg van/lesz.Ferron
több mint 14 éve
Ferron
72
Nem akarok nagyon negatív lenni, de szerinted mikor jutunk mi állami pénzekhez? Mert szerintem azt a tortát nagyon sokan védik, amiből szeletet akarunk ezzel törni.ZordddHa nem vagyunk szakszövetség akkor esélyünk sincs. Így legalább az esély meg van/lesz.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Egy észrevétel azonban a CEFL DÖNTŐRŐL. Nem szeretném bántani a szervezőt, de egész biztos találhattak volna olyan pályát BP.-en (vagy az országban akár délebbre) ahol a pálya mérete 100 yard. És akkor talán nem megy ki minden rúgás a pálya végén.Illetve nem kell a középső 20 yardot 5-re zsugorítani. 😕
A meccs ettől jó volt.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nem azzal kapcsolatban...Üdv Mindenkinek!Miért, volt nagy flame a kupával kapcs? 😀Zahó
Nem tudom miért ez a nagy flame... Frankie72
Egy-két résztvevővel kapcsolatos támadásokról beszéltem.
A lényeg, hogy mindenki megértette amit jelentett a mondanivalóm.
😊
több mint 14 éve
jvic
115
Tavaly még játszott Récsey Dávid, ő azóta eltűnt.deacon75Javítsanak ki a Farkasokhoz közelebb állók, de úgy tudom, hogy a térdszalagja sérült volt már az ellenetek levő elődöntő előtt is, ott még rásérült, azóta abból gyógyul. Tegnap is ott volt a pálya mellett.
A kétpontos előtt tényleg volt egy bünti a Vukovi ellen a TD után, így felezték a távot. Talán, ha nem jobbra indul Jordan, hanem balra, akkor megvan a kétpontos, pont ugyanúgy, ahogy, ha nem csúszik meg, akkor lehet, hogy sikerül az irányváltás. Sajnos ebben a sportban nincs (sincs) talán, meg ha. A snap után kattintottam egyet a fényképezőgéppel, mielőtt a lasztit elkapta volna Jordan: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1859411016277&set=a.1859397935950.2089710.1570969947&type=1
Mindenképpen gratulálok a Wolvesnak, hatalmas meccs volt.
több mint 14 éve
Amúgy ez még csak nem is volna egy rossz csapat, legalábbis azok alapján akiket láttam játszani ezek közül. 😀
több mint 14 éve
Micsoda megtiszteltetés, bár nem is érdemlem meg, h egy sorban legyek Pacman-nel.bakker tényleg, de hülye vagyok 😀
De a Coach-ot meg kihagytad. 😀Farky
több mint 14 éve
már el is felejtettem, hogy annyira versatile vagyok, hogy saját posztom van 😀😀😀Lehetett volna "BOWL.HU fantasy team" néven egy fórum válogatottat indítani, amiből Pacman, Zordd, JSanyo, Bruce, Cápa, JUNIOR#46 és még sok más nagy név sem hiányozhatna 😀 (Ja bocs Pacman más csapattal ver rommá mindenkit, úgyhogy ő kiesett... 😕 )TredBowl.hu Flame Warriors ARENA TEAM
QB: Lecso4, maximilien, Shevi
RB: Harminch37, kisember, PaTyOmKiN
WR: Kalo, pc_x, Szobi22, Tred
OL: e52m62, 69, kisdani, Natloz, racsy
DL: Boti63, Bruce, JSanyo, vadibandi
LB: JUNIOR#46, kutya23c, Ricsi56(?)
DB: Döme, Farky, Joci, Pacman, szampi#33
Zorddd: Zorddd
TE-t direkt nem írtam, de ha kéne, akkor Kopasz98 és Kori.
LB-t még írjatok, mert most hirtelen több nem jut az eszembe.
Mint ahogy az ebben a topikban megjelenő listák nagy része, ez is teljesen fikcionális és szubjektív, kivéve, ha jövőre mégis elindulunk ezzel a kerettel 😊 Akit kihagytam, ne vegye sértésnek, mert vagy kifelejtettem, vagy pedig simán halvány fingom sincs arról, hogy takar a nick 😊JSanyo
több mint 14 éve
Micsoda megtiszteltetés, bár nem is érdemlem meg, h egy sorban legyek Pacman-nel.De a Coach-ot meg kihagytad. 😀
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
Lehetett volna "BOWL.HU fantasy team" néven egy fórum válogatottat indítani, amiből Pacman, Zordd, JSanyo, Bruce, Cápa, JUNIOR#46 és még sok más nagy név sem hiányozhatna 😀 (Ja bocs Pacman más csapattal ver rommá mindenkit, úgyhogy ő kiesett... 😕 )TredBowl.hu Flame Warriors ARENA TEAM
QB: Lecso4, maximilien, Shevi
RB: Harminch37, kisember, PaTyOmKiN
WR: Kalo, pc_x, Szobi22, Tred
OL: e52m62, 69, kisdani, Natloz, racsy
DL: Boti63, Bruce, JSanyo, vadibandi
LB: JUNIOR#46, kutya23c, Ricsi56(?)
DB: Döme, Farky, Joci, Pacman, szampi#33
Zorddd: Zorddd
Coaching staff:
OC: jvic, illetve istvankovacs is, ha jól tudom
DCs, mert defense wins championships, és addig meg sem állunk: deacon75, Francesco
Lineman: cápa77
Special team, mert nekünk olyanunk is lesz: Höri
TE-t direkt nem írtam, de ha kéne, akkor Kopasz98 és Kori.
LB-t még írjatok, mert most hirtelen több fórumarc nem jut az eszembe.
MEGJEGYZÉS: Mint ahogy az ebben a topikban megjelenő listák nagy része, ez is teljesen fikcionális és szubjektív, kivéve, ha jövőre mégis elindulunk ezzel a kerettel 😊 A fő válogatási szempont a fórum aktivitás és stílus, illetve aki az eszembe jutott. Akit kihagytam, ne vegye sértésnek, mert vagy kifelejtettem, vagy pedig simán halvány fingom sincs arról, hogy kit takar a nickje és milyen poszton játszik 😊 Aki esetleg lemondaná a szereplést, ne tegye, mert a csapatkép ultimate hsz lenne a 'Vállald a fejed!' topikban 😊
A coaching staffot utólag tettem tettem hozzá, kösz Farky 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Üdv Mindenkinek!Miért, volt nagy flame a kupával kapcs? 😀
Nem tudom miért ez a nagy flame... Frankie72
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Üdv Mindenkinek!Nem tudom miért ez a nagy flame... Istike kitett ide egy felhívást a szervezendő kupánkról. Azt gondolom mindenkinek lehetősége van részt venni egy klassz fun játékon. NEM MINDEN magyar csapatnak van szponzora és lehetősége sem DIV I.-ben sem DIV 2-ben indulni, (akkor sem ha vannak itteni szinten klasszis játékosai)
Ez a kupa lehetőséget ad minden (lehetőség szerint kis csapatnak) ahhoz, hogy meccsélménye legyen.
Természetesen senki nem gondolja a csapatok vezetői közül sem, hogy ilyen kicsinyes eszközökhöz kell folyamodniuk. Egyeztettem mindegyikükkel (Pl.: TIGERS), minden nagy csapatnak is vannak olyan játékosai akiket szeretnének itt játszatni. ÉS nem gondolom egyikükről sem, hogy unfair eszközökhöz nyúlnának. (Gyula sokkal korrektebben áll a dologhoz)
A tegnapi meccs nagyon jó volt, gratulálok a farkasoknak... Mindkettőnek!
Jó meccs volt. Sajnos nem az a farkas győzött akinek szurkoltam.
ÜDV mindenkinek: jó hetet.
Frankie Bad Bones AFC
több mint 14 éve
Én inkább azt tartom érdekes kérdésnek, hogy ahogy az elmúlt években a Gorillaz edzői okok miatt nem akart a Sharks-szal egy divízióban játszani, most akkor a kölcsön segítség miatt a Tigers sem fog játszani a jövő évi HFL-ben?Csak a CEFL miatt kérték őket kölcsön...
Elvégre a Wolves-nak szüksége volt a kölcsönökre, mivel nagyon komoly depth problémák vannak náluk. Viszont ha Jordan stb a Tigersben folytatja, akkor jövőre helyettük kell találnia valakit a Wolvesnak. Tavaly még játszott Récsey Dávid, ő azóta eltűnt.deacon75
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

több mint 14 éve
kisember
63
Ezért mondtam, hogy Karimnál érdeklődjön, mert az nem központi ugyan, de lehet a srácnak megfelel.vagy esetleg nálam. központilag szervezett sajnos a nyár folyamán biztos nem lesz már.istvankovacslesz idén olyan országos edzőtábor mint amilyen tavaly volt a junioroknak?gizmoKarimnál érdeklődj 😉kisember
több mint 14 éve
istvankovacs
53
vagy esetleg nálam. központilag szervezett sajnos a nyár folyamán biztos nem lesz már.lesz idén olyan országos edzőtábor mint amilyen tavaly volt a junioroknak?gizmoKarimnál érdeklődj 😉kisember
