Magyar foci csevegő
35 feliratkozó
több mint 15 éve
És öntouchdown!!!! (izé öngól, vagy mi) 😀KoriTE = VB tag!Akár egyet is érthetnék azzal, hogy ők csak kihasználják a szabályok adta lehetőségeket. A gond csak az, hogy ezek a szabályok nem az égből potyogtak, azért írták ilyenre őket, hogy ezeket a „kiskapukat” kihasználva a Sharks játékosai egész évben játszhassanak. Azért kell a HFL és az őszi szezon, hogy ne legyen átfedés a bajnokságok között, és így azon a 8 talán sosem játszó játékoson kívül akit a Vili benevez a HFL csapatba, mindenki oda mehet ahová akar. Azért jó lenne, ha olyanok, akik ezeket a szabályokat írogatják, vagy javaslatokat tesznek a módosításokra azok nem bujkálnának mögé, mondván, hogy én csak kihasználom a lehetőségeket.ZebrafanEhhez nem tudok mit hozzáfűzni, nem tudom hogy kik, hogyan alkották meg ezeket a szabályokat.VT
A VB hatáskörében vannak ezek a dolgok! Tőle kell kérdezni erről!Bruce
A kölcsönadási/átigazolási szabályok ÉVEK ÓTA változatlanok kedves barátaim (emlékszik még valaki a Debrecen-Tigers féle kölcsönadásra?). A szabályokhoz semmi közünk nem volt, nézd meg kikből állt akkoriban a VB, vagy az elnökség, vagy mit tudom én, amikor készült a szabályozás, nem fogsz benne találni Sharks-Gorillaz "tagot". Szóval amit írsz, az baromság. :rolleyes:
Bruce, van az a típus aki nem akar kérdezni, mert beszólogatni szeret, nem értelmesen beszélgetni dolgokról. Azt készséggel vállalom, hogy nem erőltetem a szabályok változtatását, de hogy azért lennének ilyenek, mert a csúnya összeesküvők direkt ilyeneket alkottak "maguknak", mondjuk úgy nem állja meg a helyét. Igazából még abban sem vagyok biztos, hogy a törvény engedi az átigazolás/kölcsönadás "korlátozását", hogy mi a törvényi szabályozás, bevallom nem néztem utána. De a mostani szabályokat úgy alkották, hogy összhangban legyenek a magyar sportban elvárt gyakorlattal.
Itt egyetlen igazi újdonság van, hogy van 3 csapat, amelyik nagy mértékben hajlandó együttműködni egymással. Ez sok macerával és bizonyos esetekben lemondással jár, de talán jobb lesz tőle az általunk játszott foci, és nekünk ez a lényeg.

több mint 15 éve
No comment!!! :rolleyes:KoriTE = VB tag!Akár egyet is érthetnék azzal, hogy ők csak kihasználják a szabályok adta lehetőségeket. A gond csak az, hogy ezek a szabályok nem az égből potyogtak, azért írták ilyenre őket, hogy ezeket a „kiskapukat” kihasználva a Sharks játékosai egész évben játszhassanak. Azért kell a HFL és az őszi szezon, hogy ne legyen átfedés a bajnokságok között, és így azon a 8 talán sosem játszó játékoson kívül akit a Vili benevez a HFL csapatba, mindenki oda mehet ahová akar. Azért jó lenne, ha olyanok, akik ezeket a szabályokat írogatják, vagy javaslatokat tesznek a módosításokra azok nem bujkálnának mögé, mondván, hogy én csak kihasználom a lehetőségeket.ZebrafanEhhez nem tudok mit hozzáfűzni, nem tudom hogy kik, hogyan alkották meg ezeket a szabályokat.VT
A VB hatáskörében vannak ezek a dolgok! Tőle kell kérdezni erről!Bruce
Élni és visszaélni nem ugyanaz emberek. 😛
Szabályokat alkotok, majd ki tudom használni, nem akkora nagy szám! 😂
több mint 15 éve
KoriTE = VB tag!Akár egyet is érthetnék azzal, hogy ők csak kihasználják a szabályok adta lehetőségeket. A gond csak az, hogy ezek a szabályok nem az égből potyogtak, azért írták ilyenre őket, hogy ezeket a „kiskapukat” kihasználva a Sharks játékosai egész évben játszhassanak. Azért kell a HFL és az őszi szezon, hogy ne legyen átfedés a bajnokságok között, és így azon a 8 talán sosem játszó játékoson kívül akit a Vili benevez a HFL csapatba, mindenki oda mehet ahová akar. Azért jó lenne, ha olyanok, akik ezeket a szabályokat írogatják, vagy javaslatokat tesznek a módosításokra azok nem bujkálnának mögé, mondván, hogy én csak kihasználom a lehetőségeket.ZebrafanEhhez nem tudok mit hozzáfűzni, nem tudom hogy kik, hogyan alkották meg ezeket a szabályokat.VT
A VB hatáskörében vannak ezek a dolgok! Tőle kell kérdezni erről!
több mint 15 éve
kove
12
nem csak 8 játékost nevez és ha megnéznél egy Sharks meccset akár tavalyról is, láthatod, hogy az "idegen légiósok" mennyit játszanak. 😊Nekem az a véleményem, és rögtön le is szögezném, hogy ebben a témában senkinek a pártján nem állok, hogy a Dunaújváros-Győr-Szombathely közös munkának vannak pro és kontra érvei is.Akár egyet is érthetnék azzal, hogy ők csak kihasználják a szabályok adta lehetőségeket. A gond csak az, hogy ezek a szabályok nem az égből potyogtak, azért írták ilyenre őket, hogy ezeket a „kiskapukat” kihasználva a Sharks játékosai egész évben játszhassanak. Azért kell a HFL és az őszi szezon, hogy ne legyen átfedés a bajnokságok között, és így azon a 8 talán sosem játszó játékoson kívül akit a Vili benevez a HFL csapatba, mindenki oda mehet ahová akar. Azért jó lenne, ha olyanok, akik ezeket a szabályokat írogatják, vagy javaslatokat tesznek a módosításokra azok nem bujkálnának mögé, mondván, hogy én csak kihasználom a lehetőségeket.Zebrafan
Mellette szól minden, amit Vili a sportmedián olvasható interjúban adott, és ezek a dolgok nem csak a Sharksnak kedvezőek, hanem a magyar futball európai megítélésén is nagyon sokat lendíthetnek.
Amivel nem értek egyet (és ezzel ugye nem vagyok egyedül), az a HFL-es játékosok div I-ben és div II-ben játszatása, mert így sok játékos nem a saját szintjét képviselő ellenféllel találkozik a pályán, és ez eléggé hervasztó lehet, ne adj' isten komoly sérülésekhez is vezethet..
Viszont azt gondolom, hogy ez végső soron nem a három fenti csapat hibája, ugyanis nekik a jelenlegi szabályok ezt MEGENGEDIK, ők csak kihasználják ezt a lehetőséget. (nem is igazán értem, hogy ha a bajnokságban három szinten játszatja a csapatokat a szövetség, hogyan lehet, hogy nincs korlátozás az osztályok közötti le- és feljátszásra..)
Vagyis a lényeg, hogy tök mindegy, ki mennyit tiltakozik ez ellen bármilyen formában, ez van. Az egyetlen amit mindenki tehet, hogy megpróbál belőle plusz motivációt meríteni edzésekre, és meccsnapokra.
Szerintem.VT
több mint 15 éve
VT
123
Akár egyet is érthetnék azzal, hogy ők csak kihasználják a szabályok adta lehetőségeket. A gond csak az, hogy ezek a szabályok nem az égből potyogtak, azért írták ilyenre őket, hogy ezeket a „kiskapukat” kihasználva a Sharks játékosai egész évben játszhassanak. Azért kell a HFL és az őszi szezon, hogy ne legyen átfedés a bajnokságok között, és így azon a 8 talán sosem játszó játékoson kívül akit a Vili benevez a HFL csapatba, mindenki oda mehet ahová akar. Azért jó lenne, ha olyanok, akik ezeket a szabályokat írogatják, vagy javaslatokat tesznek a módosításokra azok nem bujkálnának mögé, mondván, hogy én csak kihasználom a lehetőségeket.ZebrafanEhhez nem tudok mit hozzáfűzni, nem tudom hogy kik, hogyan alkották meg ezeket a szabályokat.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Nekem az a véleményem, és rögtön le is szögezném, hogy ebben a témában senkinek a pártján nem állok, hogy a Dunaújváros-Győr-Szombathely közös munkának vannak pro és kontra érvei is.Akár egyet is érthetnék azzal, hogy ők csak kihasználják a szabályok adta lehetőségeket. A gond csak az, hogy ezek a szabályok nem az égből potyogtak, azért írták ilyenre őket, hogy ezeket a „kiskapukat” kihasználva a Sharks játékosai egész évben játszhassanak. Azért kell a HFL és az őszi szezon, hogy ne legyen átfedés a bajnokságok között, és így azon a 8 talán sosem játszó játékoson kívül akit a Vili benevez a HFL csapatba, mindenki oda mehet ahová akar. Azért jó lenne, ha olyanok, akik ezeket a szabályokat írogatják, vagy javaslatokat tesznek a módosításokra azok nem bujkálnának mögé, mondván, hogy én csak kihasználom a lehetőségeket.
Mellette szól minden, amit Vili a sportmedián olvasható interjúban adott, és ezek a dolgok nem csak a Sharksnak kedvezőek, hanem a magyar futball európai megítélésén is nagyon sokat lendíthetnek.
Amivel nem értek egyet (és ezzel ugye nem vagyok egyedül), az a HFL-es játékosok div I-ben és div II-ben játszatása, mert így sok játékos nem a saját szintjét képviselő ellenféllel találkozik a pályán, és ez eléggé hervasztó lehet, ne adj' isten komoly sérülésekhez is vezethet..
Viszont azt gondolom, hogy ez végső soron nem a három fenti csapat hibája, ugyanis nekik a jelenlegi szabályok ezt MEGENGEDIK, ők csak kihasználják ezt a lehetőséget. (nem is igazán értem, hogy ha a bajnokságban három szinten játszatja a csapatokat a szövetség, hogyan lehet, hogy nincs korlátozás az osztályok közötti le- és feljátszásra..)
Vagyis a lényeg, hogy tök mindegy, ki mennyit tiltakozik ez ellen bármilyen formában, ez van. Az egyetlen amit mindenki tehet, hogy megpróbál belőle plusz motivációt meríteni edzésekre, és meccsnapokra.
Szerintem.VT
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
De szerintem itt többen ugyanerről próbáltak/tunk beszélni. Maximum nem így "jött át" 😛
...
Erre mindenképp be kellene valamilyen szabályozást vezetni, hogy esetleg még egy osztállyal lejjebb mondjuk 3-5, de kettővel ez alatt meg maximum 2 HFL-es spíler lehetne, mert ha div 2-be menne 5 vagy több, azok már meccset képesek eldönteni irreálisan. Ausztriában CSAK a második csapatban léphet pályára az a játékos, aki nem kapott bizonyíthatóan (statisztikából) játéklehetőséget az AFL meccsen! A pályán/rosteren lévő profi (A-osztályú) játékosok száma is korlátozott, és a sisakon ezt jelölni is kell!
A plusz motivációt/technikát inkább edzéseken kellene a játékosoknak megszerezni, hogy majd a meccseiken tudjanak belőle valamilyen pluszt meríteni mondjuk harmadik és x.-nél... és nem "sorcserét" csinálni, hogy azt majd a másik csapat emberei megcsinálják... (de innen már csak a VT-t idézném)kutya76
Szerintem a Schwarz meg a Csepi földönkívüli, mondhattok bármit. 😀 kutya23c
A Ferit aláírom Köve írtaIlletve erről 😊 Hiszen ezen a szinten ő/k ha nem is eldöntik, de nagyban meghatározzák egy meccs kimenetelét
Mindettől függetlenül kedves TSD81 a "MINDENKI tudta" az egészen biztosan költői túlzás 😊
Nah mindegy :rolleyes:
Más... Bruce, sikerült valamit alternatívát találni tippjátékra? 25 nap még 😉
több mint 15 éve
kutya23c
223
Kutya,egy LB nem gondol/mond ilyet 😊gege#14Gege ismersz a Respect az respect. A pályán úgyis bemegyek lábra 😀, anélkül még az UFO-k se futnak.
"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Kutya,egy LB nem gondol/mond ilyet 😊
több mint 15 éve
kove
12
Szerintem a Schwarz meg a Csepi földönkívüli, mondhattok bármit. 😀 😛kutya23cA Ferit aláírom 😊
több mint 15 éve
kutya23c
223
Szerintem a Schwarz meg a Csepi földönkívüli, mondhattok bármit. 😀 😛
"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."
több mint 15 éve
kove
12
Én győri játékosként semmivel sem érzem magam erősebbnek, böszmébbnek vagy akár tehetségesebbnek, mint egy dunaújvárosi, vagy egy szombathelyi játékos... SŐT! Játszottam Tatán is, mégsem én vittem a hátamon a csapatot, hanem azok, aki OTT játszanak, akik együtt tudnak MINDIG edzeni, akik ismerik egymást és ismerik azt, aki mellettük áll. A kölcsönadásról meg annyit, hogy az megy kölcsön, akire szükség van. Ha én CB vagyok, de az van a másik csapatban, akkor nem is az, hogy nem megyek, hanem nem HÍVNAK, mert nincs rám szükség. Ne úgy nézzetek a győriekre, mint valami földönkívüli megatehetséges profi sztárokra. Csak azért ilyen jó a csapat, mert kiváló felkészítést kap és kiváló a taktika, amivel a pályára lép. Ezt leszámítva ugyan olyan játékosok, mint bárki más.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Én is sok dologban egyetértek VT-vel!Amíg a szabályok engedik mindenki előtt ott a lehetőség, hogy igazoljon!
A DIV2-es csapatoknak az fáj, hogy SZC-ben, a DIV1-eseknek pedig, hogy a DG-ben
játszanak győri játékosok! A szabályzat engedi, tehát ez van ezt kell szeretni!
Most teljesen mind1, hogy hány játékos játszhatna le 1 vagy 2 osztállyal lejjebb mert mindenhol
van kiskapu. Akkor az alacsonyabb osztályba lesz leigazolva és majd ők adják kölcsön a HFL-be.
Mondjuk ennél a három csapatnál a közös érdekek a legfontosabbak, hiszen a HFL-be is fognak
SZC és DG játékosok is játszani és kíváncsi leszek, hogy ezzel fog e a BC vagy a BW példálozni!
Gondolom nem! 😀 😀
több mint 15 éve
Itt már sokan említik a lefele játszást, de az ellenkező irányt, hogy a div1-2-es játékosok felfele játszanának (a maréknyi szombathelyin kívül) senki sem említi. Vannak-e tehát olyan játékosok még akik a saját csapatuk mellett magasabb osztályban is játszanak? Nekem ami Arénán szembetűnt, hogy a szegedi falemberek eléggé törve, vagy sehogy sem beszéltek magyarul. Gondolom Ők szerbek lehettek, de mivel nem EFAF tagok ezért mindkét bajnokságban játszhatnak. Ezt majd a Döme úgyis megerősíti. 😊 Gondolom akkor a Bats is látogatni fogja a Klek/Novi Sad (elvileg azok vannak a legközelebb nekik, és nem tudom honnan jöhettek az új emberek) edzésit, meccseit...Erre mindenképp be kellene valamilyen szabályozást vezetni, hogy esetleg még egy osztállyal lejjebb mondjuk 3-5, de kettővel ez alatt meg maximum 2 HFL-es spíler lehetne, mert ha div 2-be menne 5 vagy több, azok már meccset képesek eldönteni irreálisan. Ausztriában CSAK a második csapatban léphet pályára az a játékos, aki nem kapott bizonyíthatóan (statisztikából) játéklehetőséget az AFL meccsen! A pályán/rosteren lévő profi (A-osztályú) játékosok száma is korlátozott, és a sisakon ezt jelölni is kell!
A plusz motivációt/technikát inkább edzéseken kellene a játékosoknak megszerezni, hogy majd a meccseiken tudjanak belőle valamilyen pluszt meríteni mondjuk harmadik és x.-nél... és nem "sorcserét" csinálni, hogy azt majd a másik csapat emberei megcsinálják... (de innen már csak a VT-t idézném)
Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 15 éve
VT
123
Nekem az a véleményem, és rögtön le is szögezném, hogy ebben a témában senkinek a pártján nem állok, hogy a Dunaújváros-Győr-Szombathely közös munkának vannak pro és kontra érvei is.Mellette szól minden, amit Vili a sportmedián olvasható interjúban adott, és ezek a dolgok nem csak a Sharksnak kedvezőek, hanem a magyar futball európai megítélésén is nagyon sokat lendíthetnek.
Amivel nem értek egyet (és ezzel ugye nem vagyok egyedül), az a HFL-es játékosok div I-ben és div II-ben játszatása, mert így sok játékos nem a saját szintjét képviselő ellenféllel találkozik a pályán, és ez eléggé hervasztó lehet, ne adj' isten komoly sérülésekhez is vezethet..
Viszont azt gondolom, hogy ez végső soron nem a három fenti csapat hibája, ugyanis nekik a jelenlegi szabályok ezt MEGENGEDIK, ők csak kihasználják ezt a lehetőséget. (nem is igazán értem, hogy ha a bajnokságban három szinten játszatja a csapatokat a szövetség, hogyan lehet, hogy nincs korlátozás az osztályok közötti le- és feljátszásra..)
Vagyis a lényeg, hogy tök mindegy, ki mennyit tiltakozik ez ellen bármilyen formában, ez van. Az egyetlen amit mindenki tehet, hogy megpróbál belőle plusz motivációt meríteni edzésekre, és meccsnapokra.
Szerintem.
több mint 15 éve
Azért nem szúrja senkinek a szemét, mert a Pécs és a Kaposvár pl. nem tudna egyedül kiállni, illetve amúgy sincs igazi különbség a játéktudás között. És szerintem akkor se nagyon hőzöngtek, mikor Dunaújvárosba mentek Győriek. Viszont a Crushers és a Győri játékosok között zongorázni lehet a különbséget (nem megbántva senkit), és az már tényleg böki az ember szemét. Mert ez, számomra legalábbis, úgy hatott, mintha én ráraknék 5-6 Wolves játékosra Goldenfox mezt, és csodák csodájára megverném a Tatát például (továbbra is nem megbántva senkit).Sajnos ez a siránkozás tipikus Magyar házzáállás!Hát Zalaegerszegen elég sokan meglepődtek. És nem arról van szó, hogy ki nyer, és ki nem. Hanem hogy nem érzem szépnek, hogy a győri játékosok nyerték meg a meccset, és szombathelyiek verték a mellüket hogy megverték végre a Predatorst.Zordddén értem amit mondasz.de egy fecske nem csinál nyarat.nem a győri játékosok nyerték meg a meccseket, hanem az egész csapat együtt.TSD81
Az miért nem szúrja senkinek a szemét , hogy a raptors összeállt a szegeddel , vagy a Pécs a Kaposvárral?
Itt csupán csak arról van szó hogy mindenki irigykedik hogy a Szombathely illetve a Dunaújváros tudott erősíteni Győri játékosokkal,ameddig a legtöbb csapat csak abból gazdálkodik amiből tud!zsolti_23
több mint 15 éve
Boti63
40
szerintem nem ugyan az a 2, mert a szeged-békéscsaba vagy a pécs-kaposvár külön nem tudna indulni, de a Dunaújváros és a Szhely is tudna a Győriek nélkül! Engem most már annyira nem zavar , mert így is meg kell verni ők, ez ilyen egyszerű 😛
több mint 15 éve
zsolti_23
66
Sajnos ez a siránkozás tipikus Magyar házzáállás!én értem amit mondasz.de egy fecske nem csinál nyarat.nem a győri játékosok nyerték meg a meccseket, hanem az egész csapat együtt.TSD81komolyan még mindig az afa cupáról van szó???2011 van.jézusom.a kupa előtt mindenki, mondom MINDENKI tudta h kik megyünk Győrből és mennyien.mindenki , mondom MINDENKI beleegyezett.ez a téma már kurvára TKB ( túlkombinálás ).Hát Zalaegerszegen elég sokan meglepődtek. És nem arról van szó, hogy ki nyer, és ki nem. Hanem hogy nem érzem szépnek, hogy a győri játékosok nyerték meg a meccset, és szombathelyiek verték a mellüket hogy megverték végre a Predatorst.Zorddd
az pedig miért zavar akárkit is, h páran játszunk más csapatoknál is???nem a kifogásokat kell keresni, hanem játszani.
erősen kétlem, hogy valaha (2004 óta) akár egy cápa tagot is hallottatok volna picsogni.elfogadtuk h kikaptunk.magunkban kerestük a hibát, nem másokra fogtuk.
lépjetek már túl ezeken pajtásaim és focizzunk.TSD81
Az miért nem szúrja senkinek a szemét , hogy a raptors összeállt a szegeddel , vagy a Pécs a Kaposvárral?
Itt csupán csak arról van szó hogy mindenki irigykedik hogy a Szombathely illetve a Dunaújváros tudott erősíteni Győri játékosokkal,ameddig a legtöbb csapat csak abból gazdálkodik amiből tud!
több mint 15 éve
Boti63
40
benem az maradt meg arról a meccsről, amikor vége lett pacsi minden után elordította magát egy sima szhelyi játékos (arra gondolok h nem kék sisakos) : Kikapott a köcsög ZTE ! nemtudom hogy mi bármit is beszólogattunk vna nekik az előző gyözelmeink után , ő/ők pedig egyszer nyernek , nem a saját erejükből és egyből ilyennek kell kezdeni...
több mint 15 éve
TSD81
33
én értem amit mondasz.de egy fecske nem csinál nyarat.nem a győri játékosok nyerték meg a meccseket, hanem az egész csapat együtt.komolyan még mindig az afa cupáról van szó???2011 van.jézusom.a kupa előtt mindenki, mondom MINDENKI tudta h kik megyünk Győrből és mennyien.mindenki , mondom MINDENKI beleegyezett.ez a téma már kurvára TKB ( túlkombinálás ).Hát Zalaegerszegen elég sokan meglepődtek. És nem arról van szó, hogy ki nyer, és ki nem. Hanem hogy nem érzem szépnek, hogy a győri játékosok nyerték meg a meccset, és szombathelyiek verték a mellüket hogy megverték végre a Predatorst.Zorddd
az pedig miért zavar akárkit is, h páran játszunk más csapatoknál is???nem a kifogásokat kell keresni, hanem játszani.
erősen kétlem, hogy valaha (2004 óta) akár egy cápa tagot is hallottatok volna picsogni.elfogadtuk h kikaptunk.magunkban kerestük a hibát, nem másokra fogtuk.
lépjetek már túl ezeken pajtásaim és focizzunk.TSD81
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Budapest Bears AFC folyamatosan tagfelvételt hirdet, bővebb infó:http://hu-hu.facebook.com/pages/Budapest-Bears-American-Football-Team/168683396503762
és itt: http://bpbearsfootball.blog.hu/
több mint 15 éve
komolyan még mindig az afa cupáról van szó???2011 van.jézusom.a kupa előtt mindenki, mondom MINDENKI tudta h kik megyünk Győrből és mennyien.mindenki , mondom MINDENKI beleegyezett.ez a téma már kurvára TKB ( túlkombinálás ).Hát Zalaegerszegen elég sokan meglepődtek. És nem arról van szó, hogy ki nyer, és ki nem. Hanem hogy nem érzem szépnek, hogy a győri játékosok nyerték meg a meccset, és szombathelyiek verték a mellüket hogy megverték végre a Predatorst.
az pedig miért zavar akárkit is, h páran játszunk más csapatoknál is???nem a kifogásokat kell keresni, hanem játszani.
erősen kétlem, hogy valaha (2004 óta) akár egy cápa tagot is hallottatok volna picsogni.elfogadtuk h kikaptunk.magunkban kerestük a hibát, nem másokra fogtuk.
lépjetek már túl ezeken pajtásaim és focizzunk.TSD81
több mint 15 éve
TSD81
33
komolyan még mindig az afa cupáról van szó???2011 van.jézusom.a kupa előtt mindenki, mondom MINDENKI tudta h kik megyünk Győrből és mennyien.mindenki , mondom MINDENKI beleegyezett.ez a téma már kurvára TKB ( túlkombinálás ).az pedig miért zavar akárkit is, h páran játszunk más csapatoknál is???nem a kifogásokat kell keresni, hanem játszani.
erősen kétlem, hogy valaha (2004 óta) akár egy cápa tagot is hallottatok volna picsogni.elfogadtuk h kikaptunk.magunkban kerestük a hibát, nem másokra fogtuk.
lépjetek már túl ezeken pajtásaim és focizzunk.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Köszönet ISMÉT a cikkirónak a ferditésért....Nincs mit, bár ferdítést nem érzek azóta sem a címben.
Ricsi56
