Magyar foci csevegő
35 feliratkozó
több mint 15 éve
tibibá
54
Amit meg tudtam jegyezni 😊 MVP Def Tata Mustangs Pápai Róbert #21A résztvevő csapatoktól kérem,hogy a csapatok logóit jpg.bmp. formátumban küldjétek el a fenti email címre,a mérkőzések utómunkáihoz lenne rá szükségem. Köszi
Profootball magazin különdíja Tata Mustangs Nagy Tamás Shevi #17
Győr csapatából kapta valaki az Of MVP t
Más .Felvétel készült az összes mérkőzésről,csapatonként az aktuális mérkőzést meg lehet vásárolni az utómunkák végeztével.(feliratozás,logók stb..)Minden mérkőzés külön DVD lemezen tokban borítóval.
Rendelés : matraitibi@gmail.com
Go Mustangs!!tibibá
több mint 15 éve
Jamie
28
Úgy van ahogy Tibibá írja, a Győrből a Schwarcz Ferenc kapta az offense MVP díjat.1. Sharks
2. Mustangs
3. Bats
4. Wildfires
a végleges sorrend 😉
Köszi a meccseket mindenkinek!
,,Hit it like you mean it!"

2007-2009: Pécs Gringos #83
2010- : Tata Mustangs #47
több mint 15 éve
tibibá
54
Amit meg tudtam jegyezni 😊 MVP Def Tata Mustangs Pápai Róbert #21 Profootball magazin különdíja Tata Mustangs Nagy Tamás Shevi #17
Győr csapatából kapta valaki az Of MVP t
Más .Felvétel készült az összes mérkőzésről,csapatonként az aktuális mérkőzést meg lehet vásárolni az utómunkák végeztével.(feliratozás,logók stb..)Minden mérkőzés külön DVD lemezen tokban borítóval.
Rendelés : matraitibi@gmail.com
Go Mustangs!!
több mint 15 éve
Vége, nyert a GYőr
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Annak ellenére, hogy itt most nagyjából a nagy csapatokról volt szó, szeretném kiemelni a Wolves 2. csapatát, akik szintén rendkívül nagy meglepetéseket okoztak. Gratula nekik, keményen küzdöttek és rengeteg tehetség van köztük!
több mint 15 éve
tudu28
152
már vége kell legyen 😕😂Ott van az a PFM-en, csak nincs kivastagítva 😊Bruce:rolleyes: mi lenne velem nélküled 😛 😂KoriTE
Megy már a döntő?
Mennék már SB-t lesni, de ezt még meg akarom várni 😀Bruce
több mint 15 éve
😂Ott van az a PFM-en, csak nincs kivastagítva 😊Bruce:rolleyes: mi lenne velem nélküled 😛 😂KoriTE
Megy már a döntő?
Mennék már SB-t lesni, de ezt még meg akarom várni 😀
több mint 15 éve
Ott van az a PFM-en, csak nincs kivastagítva 😊Bruce:rolleyes: mi lenne velem nélküled 😛 😂

több mint 15 éve
Ott van az a PFM-en, csak nincs kivastagítva 😊
több mint 15 éve
Na az kemény! Ezek szerint a profootballról lemaradt, azért nem értettem a dolgot.20-2 lett a végeredmény!BruceMost akkor Sharks-Mustangs döntő lesz? Hová lett a Zala?KoriTEZalát a Tata búcsuztattatudu28

több mint 15 éve
20-2 lett a végeredmény!Most akkor Sharks-Mustangs döntő lesz? Hová lett a Zala?KoriTEZalát a Tata búcsuztattatudu28
több mint 15 éve
tudu28
152
Most akkor Sharks-Mustangs döntő lesz? Hová lett a Zala?KoriTEZalát a Tata búcsuztatta
több mint 15 éve
Wolves kiesett a Zala még benn van ennyi. A többivel felesleges szerintem foglalkozni mert csak rossz vért szül.A helyszínen nekem így jött le. A valóban kérdéses horse collar ítélet után túlpörögtek kicsit a srácok.
Mindenki tudja, hogy a hazai pálya mindig előnyösebb. A ZP-s srác meg szerintem is elszámolta nem feltételezeném róla hogy sportszerűtlenkedne szándékosan.kutya23c

több mint 15 éve
kutya23c
223
Wolves kiesett a Zala még benn van ennyi. A többivel felesleges szerintem foglalkozni mert csak rossz vért szül.Hát mert a Wolves ellen volt, és mert mi csináltuk (éljen a szarkazmus). Mondjuk csak 1 meccsre állították ki, de akkor is...Mondjuk én is úgy láttam, hogy szándékosan átlépett és idegből levert egyet a QB-nak. Nálam is kiállítás lett volna. Ezzel együtt szurkoltam a ZP-nek és örülök hogy nyertek, jól játszottak.KoriTE
Attól függetlenül nem volt szép dolog amit csinált, de az előtte levő érdekes Collar Tackle büntetés megalapozta a hangulatot, és lehet, hogy a bírók is jobban ugrottak rá.
Amúgy volt több érdekes bíró döntés szinte minden meccsen. De hát ahogy fentebb is írták, vannak az egyenlők között is vannak egyenlőbbek. Nem tudom a bíróink mikor tudják végre kinőni ezt.Natloz
Mindenki tudja, hogy a hazai pálya mindig előnyösebb. A ZP-s srác meg szerintem is elszámolta nem feltételezném róla hogy sportszerűtlenkedne szándékosan.
"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."
több mint 15 éve
Hát mert a Wolves ellen volt, és mert mi csináltuk (éljen a szarkazmus). Mondjuk csak 1 meccsre állították ki, de akkor is...Mondjuk én is úgy láttam, hogy szándékosan átlépett és idegből levert egyet a QB-nak. Nálam is kiállítás lett volna. Ezzel együtt szurkoltam a ZP-nek és örülök hogy nyertek, jól játszottak.
Attól függetlenül nem volt szép dolog amit csinált, de az előtte levő érdekes Collar Tackle büntetés megalapozta a hangulatot, és lehet, hogy a bírók is jobban ugrottak rá.
Amúgy volt több érdekes bíró döntés szinte minden meccsen. De hát ahogy fentebb is írták, vannak az egyenlők között is vannak egyenlőbbek. Nem tudom a bíróink mikor tudják végre kinőni ezt.Natloz

több mint 15 éve
Hát mert a Wolves ellen volt, és mert mi csináltuk (éljen a szarkazmus). Mondjuk csak 1 meccsre állították ki, de akkor is...én semcápa77rosszul időzített ennyiDe nem értem ezért miért kell kiállítani valakitJUNIOR#46
biztos látta troyt, mert nagyon hasonlított rá, csak a wolves nem indította el a támadástcápa77
Attól függetlenül nem volt szép dolog amit csinált, de az előtte levő érdekes Collar Tackle büntetés megalapozta a hangulatot, és lehet, hogy a bírók is jobban ugrottak rá.
Amúgy volt több érdekes bíró döntés szinte minden meccsen. De hát ahogy fentebb is írták, vannak az egyenlők között is vannak egyenlőbbek. Nem tudom a bíróink mikor tudják végre kinőni ezt.
Just a simple Lineman... ZP#76
több mint 15 éve
Nem hiszem, hogy meg tudják állítani bármelyiket.AZt meg nézném én is meg a Wolves, Sharks, Gorillaz, Rebels kevert Off, Def falat is!!!! 😀ez a legizgalmasabb meccs eddig wolves vs sharks!!!!1 magyar válogatottba mit művelnének 😀tudu28
A Schwarz meg a CSepi beszarás mit művelnek!!!kutya23c
A Tata akkor lesz érdekes ha egy Sharksal vagy Zalával fog meccselni, már alig várom!kutya23c

több mint 15 éve
THX 😊Na most mi az állás? Ki merre és meddig? 😊BruceA profootball magazin az előrébb tart mint a stream!Szerintem ezt pörgesd át és képbe kerülsz.
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5461/arena_2011kutya23c
több mint 15 éve
kutya23c
223
Na most mi az állás? Ki merre és meddig? 😊BruceA profootball magazin az előrébb tart mint a stream!Szerintem ezt pörgesd át és képbe kerülsz.
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5461/arena_2011
"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."
több mint 15 éve
Na most mi az állás? Ki merre és meddig? 😊
több mint 15 éve
kutya23c
223
AZt meg nézném én is meg a Wolves, Sharks, Gorillaz, Rebels kevert Off, Def falat is!!!! 😀ez a legizgalmasabb meccs eddig wolves vs sharks!!!!1 magyar válogatottba mit művelnének 😀tudu28
A Schwarz meg a CSepi beszarás mit művelnek!!!kutya23c
A Tata akkor lesz érdekes ha egy Sharksal vagy Zalával fog meccselni, már alig várom!
"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."
több mint 15 éve
tudu28
152
ez a legizgalmasabb meccs eddig wolves vs sharks!!!!1 magyar válogatottba mit művelnének 😀
A Schwarz meg a CSepi beszarás mit művelnek!!!kutya23c