Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Magyar foci csevegő

35 feliratkozó

több mint 15 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 549 — Steelers fan
Azért kíváncsi lennék az új Raptors igazolás részleteire. 😊Shevi
Amennyire tudom, lesz róla részletes beszámoló 😉Bluemountain
Ez nagyon jól hangzik és tényleg gratula, de nem lett volna jobb egy edző inkább?nitro
ez komoly? 😀
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Azért kíváncsi lennék az új Raptors igazolás részleteire. 😊Shevi
Amennyire tudom, lesz róla részletes beszámoló 😉Bluemountain
Ez nagyon jól hangzik és tényleg gratula, de nem lett volna jobb egy edző inkább?
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
ötlet:
szerintem elég gagyi a dózsa györgy úti érem- és kupaboltba vásárolt érmeket osztogatni, mert ez nem egy petanque verseny a sok tucat közül, hanem emberek a testüket teszik kockára, és ha már helyezést érnek, kapjanak olyan érmet, amit nem csak a gravírozott feliratról, de már messziről is meg tud különböztetni a szocialista érában a kerületi távolhugyozó tömegsporteseményen kapottól.

ötletem szerint meg lehetne kérni egy iparművészt, hogy tervezzen és gyártson le érmeket, amik amerikai fociról szólnak, nem pedig előregyártott tömegtermékek. ha kell fiatal tervező, aki remélhetőleg megfizethető, szóljatok.
és itt visszatérnék arra, hogy kit érdekel a második hely? fel lehetne használni a második helyezettnek szánt gagyiérmek pénzét, mert szerintem fontosabb, hogy az első helyezett kapjon normális, szép emléket, mint a második bármitBálint #15
melyik olimpiai sportágat választottad hogy most ilyeneket vársz?? és melyik olimpián indulsz, csak hogy tudjam?? és milyen jogon nézed te le a második, vagy akár a harmadik helyezettet?? nem értem a dolgot, hogy mit vársz el?? és mi a fontos a tudat, hogy te nyertél vmit, vagy a tárgy??? nekem nem kell 24 karátos gyémánt berakásos érem, hogy győztesnek érezzem magam.hegedusadam
nem teljesen értem a kirohanásodat és úgy látom értelmezési problémáid vannak.

nem tudom hogy jön ide az olimpia, de nem is igazán fontos. nem várok semmit, elmondtam a véleményem valamiről. nem hiszem, hogy akkora összeg lenne, pláne hogy utánanézni, megtudni lehetséges-e amiről beszélek az ingyen van. nekem van magyar bajnoki ezüstöm és például zavar, hogy nem tudom megkülönböztetni a kosárlabdában 92-ben elért országos második helyért kapott érmemtől. nem ettől leszek győztes, vagy bármi, de ha belefér a költségvetésbe, akkor nekem jobb érzés egy olyan érmet nézegetni nyugdíjas éveimben, ami kifejezi, hogy magyar amerikai foci bajnokságban értem el.

az hogy te csak gyémántokra tudsz gondolni, az a te bajod, de én el tudok képzelni kerámiából egy érmet, ami szép, amit ki lehet tenni a polcra és egy idegen számára is látható, hogy amfociról van szó, nem kell odamenni, megforgatni, elolvasni mi van rágravírozva. amennyiben válaszolsz, akkor kérlek, megfelelő stílusban és a tárgyra reagálva tedd. köszönöm
több mint 15 éve
Farky Indianapolis Colts 8 516 — ℧
de ha nem, akkor még ráérsz bőven 😊gege#14
a felkészülést soha nem lehet elég korán elkezdeni 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
de ha nem, akkor még ráérsz bőven 😊
több mint 15 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
ez azt jelenti, hogy március elején rajt?bpcj97
Márc. 12-vel kezdődnek a meccsek. W2-C2 is lesz az első héten, úgyhogy ha ott érintett vagy irány edzeni 😊


több mint 15 éve
Ferron 72
A kiírás szerint mindenki március 12.-ére készül.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
ez azt jelenti, hogy március elején rajt?
több mint 15 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Meglátjuk le tudunk-e bonyolítani ennyi meccset. Remélem igen és hasonlóra lehet majd számítani minden évben. Mondjuk az is kell hozzá, hogy közel egy hónappal előbb kezdődjön a bajnokság, mint eddig megszoktuk.


több mint 15 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Sztem a VB alapvető feladata, h mihamarabb elkészítse az ALAPSZAKASZ lebonyolítási tervét.

Mit sírtok? Mikor volt utoljára úgy megcsinálva a divíziós beosztás és kiírás meg naptár, h minden csapatnak tetszen?

A miskolciak a maguk részéről elégedettek evvel a sorsolással. Ja igen:

GRATULA a VB-nek ezért a lebonyolítási rendszerért, bárcsak megmaradna még 2 évig. Mehetnék a szponzorokhoz megfelelő jövőképpel, és nem azzal a fal dumával, hogy: "Minden év elején megkapjuk a beosztást és a versenykiírást, és majd abból tudok okos lenni, hogy győzelem esetén hová jutunk fel, és vereség esetén hová esünk ki..."

Hosszútáv, gyerekek. Muszáj elkezdeni a jövőben gondolkodni.

Ps.: Gratula a Raptoroknak!

Ps.: Utánozás majomszokás...😀

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 15 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Tony Simmons"He left Wisconsin as the leading fastest 200m Outdoor times (20.44) and 3rd 100m Outdoor times (10.29)." Akár atlétika szakosztályt is alapíthatnának a raptorok 😀Tred

Azért én nem féltelek téged sem!!! De hízhatnál még kicsit!!! 😂

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
A rájátszásban szerintem simán belefér és benne van a pakliba!

Ennyi erővel a DIV 1-ben is lehetne panaszkodni.
Békéscsaba-Zalaegerszeg 800km
Nyíregyháza-Zalaegerszeg 900km

Ezt vállalják a nevezéssel a csapatok.barbárJW
Helytállóak azok a feltételezések miszerint utóbbi végül megvalósult??? :/ ZP-Tigers opcióban
Kori, please cáfold meg 😀 😉Bluemountain
Nem vagyok Kori, de én is megcáfolhatom!

Raptors-Heroes-Soldiers-Wolverines-Gorillaz-ZP-Wildfires-Titans-Rebels-Steelers-Tigers

Így hát a ZP, Veszprémbe és kétszer Budapestre utazik! 😉Bruce
Köszi 😊

Csak ezt olvastam ZP részről
"Idegenben: Titans; Rebeles; Steelers vagy Tigers?"

Wildfirest meg sehol, nehezen akaródzott elhinni, azért is kérdeztem rá 😛
több mint 15 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
A rájátszásban szerintem simán belefér és benne van a pakliba!

Ennyi erővel a DIV 1-ben is lehetne panaszkodni.
Békéscsaba-Zalaegerszeg 800km
Nyíregyháza-Zalaegerszeg 900km

Ezt vállalják a nevezéssel a csapatok.barbárJW
Helytállóak azok a feltételezések miszerint utóbbi végül megvalósult??? :/ ZP-Tigers opcióban
Kori, please cáfold meg 😀 😉Bluemountain
Nem vagyok Kori, de én is megcáfolhatom!

Raptors-Heroes-Soldiers-Wolverines-Gorillaz-ZP-Wildfires-Titans-Rebels-Steelers-Tigers

Így hát a ZP, Veszprémbe és kétszer Budapestre utazik! 😉
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Azért kíváncsi lennék az új Raptors igazolás részleteire. 😊Shevi
Amennyire tudom, lesz róla részletes beszámoló 😉
több mint 15 éve
Shevi San Francisco 49ers 52 — Mustangs fan
Azért kíváncsi lennék az új Raptors igazolás részleteire. 😊

Mustangs #17
2006-
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
A rájátszásban szerintem simán belefér és benne van a pakliba!

Ennyi erővel a DIV 1-ben is lehetne panaszkodni.
Békéscsaba-Zalaegerszeg 800km
Nyíregyháza-Zalaegerszeg 900km

Ezt vállalják a nevezéssel a csapatok.barbárJW
Helytállóak azok a feltételezések miszerint utóbbi végül megvalósult??? :/ ZP-Tigers opcióban
Kori, please cáfold meg 😀 😉
több mint 15 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Tony Simmons"He left Wisconsin as the leading fastest 200m Outdoor times (20.44) and 3rd 100m Outdoor times (10.29)." Akár atlétika szakosztályt is alapíthatnának a raptorok 😀Tred
A youtube-on van pár videó is róla ,hát nem semmi ,hogy Békéscsabának sikerült ide hozni!GRATULA


Wolverines #79 C
több mint 15 éve
HTW 118 — Eagles fan

több mint 15 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
több mint 15 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Tony Simmons"He left Wisconsin as the leading fastest 200m Outdoor times (20.44) and 3rd 100m Outdoor times (10.29)." Akár atlétika szakosztályt is alapíthatnának a raptorok 😀

M. Vikings
Always open!
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Zsír!
Remélem sikerül is itt tartanotok Magyarországon!
több mint 15 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 784 — Sworn to the Black
Akkor asszem már nem titok. Csütörtökön érkezik Magyarországra.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5081/egy_expatriot_bekescsaban
több mint 15 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
http://europlayers.com/News.aspx?NewsId=222fokhagyma
Az igen, grat nekik, hogy ilyen nagy nevű játékost/edzőt sikerült szerezni! 😉
több mint 15 éve
fokhagyma New Orleans Saints 40
http://europlayers.com/News.aspx?NewsId=222

Butchers
Debrecen Gladiators
ZooBoszlo underground