Magyar foci csevegő
35 feliratkozó
több mint 15 éve
ez komoly? 😀Ez nagyon jól hangzik és tényleg gratula, de nem lett volna jobb egy edző inkább?nitroAzért kíváncsi lennék az új Raptors igazolás részleteire. 😊SheviAmennyire tudom, lesz róla részletes beszámoló 😉Bluemountain
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Ez nagyon jól hangzik és tényleg gratula, de nem lett volna jobb egy edző inkább?Azért kíváncsi lennék az új Raptors igazolás részleteire. 😊SheviAmennyire tudom, lesz róla részletes beszámoló 😉Bluemountain
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
nem teljesen értem a kirohanásodat és úgy látom értelmezési problémáid vannak.ötlet:melyik olimpiai sportágat választottad hogy most ilyeneket vársz?? és melyik olimpián indulsz, csak hogy tudjam?? és milyen jogon nézed te le a második, vagy akár a harmadik helyezettet?? nem értem a dolgot, hogy mit vársz el?? és mi a fontos a tudat, hogy te nyertél vmit, vagy a tárgy??? nekem nem kell 24 karátos gyémánt berakásos érem, hogy győztesnek érezzem magam.hegedusadam
szerintem elég gagyi a dózsa györgy úti érem- és kupaboltba vásárolt érmeket osztogatni, mert ez nem egy petanque verseny a sok tucat közül, hanem emberek a testüket teszik kockára, és ha már helyezést érnek, kapjanak olyan érmet, amit nem csak a gravírozott feliratról, de már messziről is meg tud különböztetni a szocialista érában a kerületi távolhugyozó tömegsporteseményen kapottól.
ötletem szerint meg lehetne kérni egy iparművészt, hogy tervezzen és gyártson le érmeket, amik amerikai fociról szólnak, nem pedig előregyártott tömegtermékek. ha kell fiatal tervező, aki remélhetőleg megfizethető, szóljatok.
és itt visszatérnék arra, hogy kit érdekel a második hely? fel lehetne használni a második helyezettnek szánt gagyiérmek pénzét, mert szerintem fontosabb, hogy az első helyezett kapjon normális, szép emléket, mint a második bármitBálint #15
nem tudom hogy jön ide az olimpia, de nem is igazán fontos. nem várok semmit, elmondtam a véleményem valamiről. nem hiszem, hogy akkora összeg lenne, pláne hogy utánanézni, megtudni lehetséges-e amiről beszélek az ingyen van. nekem van magyar bajnoki ezüstöm és például zavar, hogy nem tudom megkülönböztetni a kosárlabdában 92-ben elért országos második helyért kapott érmemtől. nem ettől leszek győztes, vagy bármi, de ha belefér a költségvetésbe, akkor nekem jobb érzés egy olyan érmet nézegetni nyugdíjas éveimben, ami kifejezi, hogy magyar amerikai foci bajnokságban értem el.
az hogy te csak gyémántokra tudsz gondolni, az a te bajod, de én el tudok képzelni kerámiából egy érmet, ami szép, amit ki lehet tenni a polcra és egy idegen számára is látható, hogy amfociról van szó, nem kell odamenni, megforgatni, elolvasni mi van rágravírozva. amennyiben válaszolsz, akkor kérlek, megfelelő stílusban és a tárgyra reagálva tedd. köszönöm
több mint 15 éve
de ha nem, akkor még ráérsz bőven 😊gege#14a felkészülést soha nem lehet elég korán elkezdeni 😊
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
de ha nem, akkor még ráérsz bőven 😊
több mint 15 éve
ez azt jelenti, hogy március elején rajt?bpcj97Márc. 12-vel kezdődnek a meccsek. W2-C2 is lesz az első héten, úgyhogy ha ott érintett vagy irány edzeni 😊

több mint 15 éve
Ferron
72
A kiírás szerint mindenki március 12.-ére készül.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
ez azt jelenti, hogy március elején rajt?
több mint 15 éve
Meglátjuk le tudunk-e bonyolítani ennyi meccset. Remélem igen és hasonlóra lehet majd számítani minden évben. Mondjuk az is kell hozzá, hogy közel egy hónappal előbb kezdődjön a bajnokság, mint eddig megszoktuk.

több mint 15 éve
Sztem a VB alapvető feladata, h mihamarabb elkészítse az ALAPSZAKASZ lebonyolítási tervét.Mit sírtok? Mikor volt utoljára úgy megcsinálva a divíziós beosztás és kiírás meg naptár, h minden csapatnak tetszen?
A miskolciak a maguk részéről elégedettek evvel a sorsolással. Ja igen:
GRATULA a VB-nek ezért a lebonyolítási rendszerért, bárcsak megmaradna még 2 évig. Mehetnék a szponzorokhoz megfelelő jövőképpel, és nem azzal a fal dumával, hogy: "Minden év elején megkapjuk a beosztást és a versenykiírást, és majd abból tudok okos lenni, hogy győzelem esetén hová jutunk fel, és vereség esetén hová esünk ki..."
Hosszútáv, gyerekek. Muszáj elkezdeni a jövőben gondolkodni.
Ps.: Gratula a Raptoroknak!
Ps.: Utánozás majomszokás...😀
A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 15 éve
Tony Simmons"He left Wisconsin as the leading fastest 200m Outdoor times (20.44) and 3rd 100m Outdoor times (10.29)." Akár atlétika szakosztályt is alapíthatnának a raptorok 😀Tred
Azért én nem féltelek téged sem!!! De hízhatnál még kicsit!!! 😂
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Köszi 😊Nem vagyok Kori, de én is megcáfolhatom!A rájátszásban szerintem simán belefér és benne van a pakliba!Helytállóak azok a feltételezések miszerint utóbbi végül megvalósult??? :/ ZP-Tigers opcióban
Ennyi erővel a DIV 1-ben is lehetne panaszkodni.
Békéscsaba-Zalaegerszeg 800km
Nyíregyháza-Zalaegerszeg 900km
Ezt vállalják a nevezéssel a csapatok.barbárJW
Kori, please cáfold meg 😀 😉Bluemountain
Raptors-Heroes-Soldiers-Wolverines-Gorillaz-ZP-Wildfires-Titans-Rebels-Steelers-Tigers
Így hát a ZP, Veszprémbe és kétszer Budapestre utazik! 😉Bruce
Csak ezt olvastam ZP részről
"Idegenben: Titans; Rebeles; Steelers vagy Tigers?"
Wildfirest meg sehol, nehezen akaródzott elhinni, azért is kérdeztem rá 😛
több mint 15 éve
Nem vagyok Kori, de én is megcáfolhatom!A rájátszásban szerintem simán belefér és benne van a pakliba!Helytállóak azok a feltételezések miszerint utóbbi végül megvalósult??? :/ ZP-Tigers opcióban
Ennyi erővel a DIV 1-ben is lehetne panaszkodni.
Békéscsaba-Zalaegerszeg 800km
Nyíregyháza-Zalaegerszeg 900km
Ezt vállalják a nevezéssel a csapatok.barbárJW
Kori, please cáfold meg 😀 😉Bluemountain
Raptors-Heroes-Soldiers-Wolverines-Gorillaz-ZP-Wildfires-Titans-Rebels-Steelers-Tigers
Így hát a ZP, Veszprémbe és kétszer Budapestre utazik! 😉
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Azért kíváncsi lennék az új Raptors igazolás részleteire. 😊SheviAmennyire tudom, lesz róla részletes beszámoló 😉
több mint 15 éve
Azért kíváncsi lennék az új Raptors igazolás részleteire. 😊
Mustangs #17
2006-
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
A rájátszásban szerintem simán belefér és benne van a pakliba!Helytállóak azok a feltételezések miszerint utóbbi végül megvalósult??? :/ ZP-Tigers opcióban
Ennyi erővel a DIV 1-ben is lehetne panaszkodni.
Békéscsaba-Zalaegerszeg 800km
Nyíregyháza-Zalaegerszeg 900km
Ezt vállalják a nevezéssel a csapatok.barbárJW
Kori, please cáfold meg 😀 😉
több mint 15 éve
Tony Simmons"He left Wisconsin as the leading fastest 200m Outdoor times (20.44) and 3rd 100m Outdoor times (10.29)." Akár atlétika szakosztályt is alapíthatnának a raptorok 😀TredA youtube-on van pár videó is róla ,hát nem semmi ,hogy Békéscsabának sikerült ide hozni!GRATULA
több mint 15 éve
Tony Simmons"He left Wisconsin as the leading fastest 200m Outdoor times (20.44) and 3rd 100m Outdoor times (10.29)." Akár atlétika szakosztályt is alapíthatnának a raptorok 😀
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Zsír!Remélem sikerül is itt tartanotok Magyarországon!
több mint 15 éve
Akkor asszem már nem titok. Csütörtökön érkezik Magyarországra.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5081/egy_expatriot_bekescsaban
több mint 15 éve
http://europlayers.com/News.aspx?NewsId=222fokhagymaAz igen, grat nekik, hogy ilyen nagy nevű játékost/edzőt sikerült szerezni! 😉


