Magyar foci csevegő
35 feliratkozó
több mint 15 éve
DII: Mégsincsenek csoportok, hanem egyfajta körképzés folyt itt is. Vidékiek kettőt utaznak, míg a bp-iek 3-at (de abból nyilván egy út városon belül van, szóval igazából nincs is). Ez azért fontos, mert itt is a két legjobb alapszakasz eredményű csapat pihen, és a 3.-6., 4.-5. párosítás játszik az elődöntőért. Mindkét osztályban az alapszakasz győztese az alapszakaszban lejjebb végző wildcard győztessel játszik (tehát ha a 3.-6. csatát a 6. nyeri, akkor vele játszik az 1., ellenkező esetben a 4.-5. győztesével).
Hazai Vendég
Glad Hur
Glad Tata
Glad Újpest
Fvár Eagles
Fvár Glad
Fvár Hur
Cru Fvár
Cru C2
Cru Eagles
Pécs Cru
Pécs C2
Pécs W2
Tata Újpest
Tata W2
Tata Pécs
Eagles Glad
Eagles Hur
C2 Fvár
C2 Eagles
W2 C2
W2 Cru
Újpest W2
Újpest Pécs
Hur Tata
Hur Újpest

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Rebels:Meg megkaptuk az esélyt a visszavágásra Veszprémben! 😀
Hazai: Titans, Predators, Wildfires
Idegenbeli: Tigers, Raptors, Steelers
szintén nem sorrendben.deacon75
😛
több mint 15 éve
Div I.:Raptors-Heroes-Soldiers-Wolverines-Gorillaz-ZP-Wildfires-Titans-Rebels-Steelers-Tigers
Jobbra utazol 3-at, balról jönnek hozzád 3-an.
Létrejött a hőn áhított ZP-Wolverines 😊

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Rebels:Hazai: Titans, Predators, Wildfires
Idegenbeli: Tigers, Raptors, Steelers
szintén nem sorrendben.
több mint 15 éve
istvankovacs
53
W2:idegenben:
Pécs Gringos
Tata Mustangs
Újpest Bulldogs
otthon:
Szombathely Crushers
Cowboys 2
nem ebben a sorrendben, az ellenfelek már megvannak, versenynaptár még nincs.
üdv
istván
több mint 15 éve
Köszönöm, azt már megkaptam hírekben..😀Velünk biztos, hogy játszotok.
Ti lesztek otthon.
Segítséget kérhetnék - Eagles - meccsek iránt érdeklődnék ...cápa77
Köszönöm
HTW
több mint 15 éve
Köszi szépen! De jövőre tüntetni fogok hogy élőadásban menjen 😀
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

több mint 15 éve
Velünk biztos, hogy játszotok.Ti lesztek otthon.
Segítséget kérhetnék - Eagles - meccsek iránt érdeklődnék ...
Köszönöm
HTW

több mint 15 éve
Akkor a többiek honnan tudják?JUNIOR#46Biztos jól tájékozottak 😊
Türelem, ezen a pár napon már nem múlik semmi, az ellenfelek meg szerintem nektek így néz ki:
Rebels (o)
Titans (o)
Steelers (o)
Raptors (i)
Soldiers (i)
Heroes (i)
Ha tényleg ez a kör logika volt az alap!
több mint 15 éve
vagy inkább napok kérdése??? :cool:Honnan lehet leszedni hogy ki mikor játszik??? Vagy hol lehet megnézni???JUNIOR#46szerintem még sehonnan, de gondolom órák kérdése és fenn lesz a mafsz honlapjánFarky
Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Lezajlott az esemény, aki ott volt most már tudja az ellenfeleit, a többiek meg jövőre eljönnek 😀KoriTEMiccccccsoda cliffhanger. 😀 😀
több mint 15 éve
Segítséget kérhetnék - Eagles - meccsek iránt érdeklődnék ...Köszönöm
Lezajlott az esemény, aki ott volt most már tudja az ellenfeleit, a többiek meg jövőre eljönnek 😀KoriTE
több mint 15 éve
Lezajlott az esemény, aki ott volt most már tudja az ellenfeleit, a többiek meg jövőre eljönnek 😀

több mint 15 éve
A miskolci étlap a következő:Otthon:
Újbuda Rebels
Budapest Titans
Veszprém Wildfires
Idegenben:
Nyíregyháza Tigers
Békéscsaba Raptors
Eger Heroes
A sorrend nem ez.
A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 15 éve
Mér nem lehetett ez élőben lenyomni a TV-ben??? 😀
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

több mint 15 éve
Akkor a többiek honnan tudják?JUNIOR#46gondolom ott voltak a sorsolásnál vagy megkérdezték egy illetékestől 😊
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 15 éve
Akkor a többiek honnan tudják?
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

több mint 15 éve
Gátwéder
52
Ha a közzétételig valaki rakosgatni akarja a puzzlet:A Bulldogs kisorsolt meccsei:
- Debrecen (idegenben)
- Tata (idegenben)
- Hurricans (idegenben)
- W2 (otthon)
- Pécs (otthon)
több mint 15 éve
Honnan lehet leszedni hogy ki mikor játszik??? Vagy hol lehet megnézni???JUNIOR#46szerintem még sehonnan, de gondolom órák kérdése és fenn lesz a mafsz honlapján
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 15 éve
Honnan lehet leszedni hogy ki mikor játszik??? Vagy hol lehet megnézni???
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
http://hurricanes.blog.hu/2011/01/13/az_elso_hely_es_a_bye_week_a_celhttp://titansmeccsek.freeblog.hu/archives/2011/01/13/breaking_news/
valami kis részletek
több mint 15 éve
http://hurricanes.blog.hu/2011/01/13/az_elso_hely_es_a_bye_week_a_celHmm
"Az előzetes információkkal ellentétben mégsem osztották két csoportra a mezőnyt, így a rájátszásba a végső tabella legjobb hat csapata kerül majd be."
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 15 éve
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ akkor még sokat kell aludni 😀
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Na mi a helyzet már a versenykiírással???Nagyjából december közepén közzétették 😉
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :oJUNIOR#46
Amennyiben a versenynaptárra gondolsz, azzal kapcsolatban Kori (majd később JSanyjo is) már közölte:
"A héten elkészül, egyeztetünk utána a JB-vel megfelelő-e, aztán jövő hét elején akár kint is lehet. "
Azaz kb. még négy napig nincs mit "számon kérni" 😉
több mint 15 éve
Na mi a helyzet már a versenykiírással???:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
