NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Összegeztem a szabálymódosításokat a közleményeknél, illetve már a szabálykönyv is frissítve van.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
@Klaci79 marad rózi, @dankodavid pedig új tagként lép be. Így ha @Rajna is marad, akkor meg is van a hét fős bizottság.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
@alatriste is jelentkezett rózinak (a tavalyi után illett is 😀 ), úgyhogy 7-ből 4 tag már megvan, és ketten még nem jelezték a tavalyiak közül, hogy maradnának-e.
vassadi
Ki kérem magamnak!
A mai napig áll a G. Jackson for Lang ajánlatom, ha érdekel! 😀


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
@alatriste is jelentkezett rózinak (a tavalyi után illett is 😀 ), úgyhogy 7-ből 4 tag már megvan, és ketten még nem jelezték a tavalyiak közül, hogy maradnának-e.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
maradok rózi.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Én maradok és adminisztrálok is szívesen

több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Lassacskán az idei Rosenhaus bizottságot is fel kellene állítanunk, immár ugyebár hét taggal.

@Egon nálam már jelentkezett, úgyhogy még hat főre lenne szükség. Aki tavaly is rózi volt, és maradna, az nyilván automatikusan bekerül. Várom a jelentkezőket.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
A vetminek csökkentése miatt értelemszerűen a PS-be tehető játékosok fizetési limitje is csökken 450 ezerre, a váltás első évében viszont én még lehet tennék egy olyan engedményt, hogy akik korábban 525, illetve 600 ezres vetmines fizetést kaptak, azok ebben a szezonban még berakhatók PS-be. Ellenkező esetben lényegében csak újoncok és idén igazolt másod- és harmadéves játékosok lennének PS-jogosultak a mostani idényben. (Azt nem mondom, hogy idén még korlátlanul lehessen 600 ezres fizetésig PS-be tenni bárkit, mert akkor pl. az új vetminek miatt akár hatodik szezonjában járó vetmines játékos is bekerülhetne, ami elég hülyén nézne ki.)
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
vassadi
Én nem fogok újraszavazni az 1. kérdésre.

Egyrészt, ha a B/C-re akartam volna szavazni, akkor egyből arra szavazok alapból... másrészt ha már így lett föltéve a kérdés, szerintem nem korrekt/befolyásolja a szavazást ha a kisebbségnek egy 2. szavazatot adunk.
Igor
Ahogy gondolod, már úgyis eldőlt.

Szerintem egyébként az lett volna inkorrekt, ha azok, akik alapvetően a limitált carryovert támogatják, nem szólhatnak bele abba, hogy az esetleges korlátlan carryoverre való átállás mikor lépjen érvénybe, miközben nyilván mindenki, aki utóbbira szavazott, az alapján választott az idei és a jövő évi bevezetés között, hogy neki személy szerint melyik a kedvezőbb a tavalyról idénre áthozható összeg alapján. (Ha csak 100 ezrem maradt tavaly, akkor inkább vezessük be jövőre és hozok most át csak 80 ezret, nem érdekel az a 20 ezer, amíg más meg mondjuk 5 helyett csak 2,5 millió cap space-szel gazdagodik idén.)
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
vassadi
Én nem fogok újraszavazni az 1. kérdésre.

Egyrészt, ha a B/C-re akartam volna szavazni, akkor egyből arra szavazok alapból... másrészt ha már így lett föltéve a kérdés, szerintem nem korrekt/befolyásolja a szavazást ha a kisebbségnek egy 2. szavazatot adunk.
Igor
Nem hiszel a kétfordulós választási rendszerben? 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
vassadi
Én nem fogok újraszavazni az 1. kérdésre.

Egyrészt, ha a B/C-re akartam volna szavazni, akkor egyből arra szavazok alapból... másrészt ha már így lett föltéve a kérdés, szerintem nem korrekt/befolyásolja a szavazást ha a kisebbségnek egy 2. szavazatot adunk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Bocs nekem most ez az elmúlt pár nap nagyon káosz volt + a mostani hét is (itt vagyok épp LA-ben 😀 ). Megpróbálom átnézni majd a dolgokat.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Ezt én is akartam kérdezni, gondolom akik korábbi vetmines szerződéssel rendelkeznek, akkor is ingyen kivághatoak, ha magasabb mint az új értékek, ugyE?
adam8
Természetesen.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
a vetminek nálunk aszerint vannak kategorizálva, hogy hányadik NFL-szezonjában jár a játékos, míg IRL aszerint, hogy hány évet töltött el eddig a ligában, tehát pl. míg nálunk a játékos negyedik, ötödik és hatodik NFL-szezonjában jár ugyanolyan értékű vetmin, addig IRL az ötödik, hatodik és hetedik szezonban (négy, öt és hat 'accrued year' után), vagy amíg nálunk a 10. szezonjában lévő játékos már a legmagasabb értékű vetmint kapja, addig IRL még nem, az majd csak a 11. szezonban / 10 lehúzott idény után jár.vassadi
Emiatt a somos által javasolt új vetmin értékeket - az azonos csoportba eső évek összegeit átlagolva és ezáltal egyetlen közös számot kreálva - én az alábbiak szerint finomítanám:


Máskülönben - ahogy az a táblázatban is látható - az lesz, hogy míg eddig a 4-6. és 7-9. szezonjukban járó játékosoknak járt azonos értékű vetmin, addig ezután az 5-7. és 8-10. idényükben járóknak lenne egyforma. Szerintem az ebből származó kavarodást mindenki szívesen elkerüli.
vassadi
Ez hogyan befolyasolja a 4ik es alatta levo korokben draftolt jatekosok szerzodeset? Eddig ugyebar 450e volt, ami a vetmin.
Spigo
Újonc évükben legalábbis.

Az 5-7. körösök változatlanul négy év vetmint kapnak, tehát ha a fenti értékek lépnek érvénybe, akkor 350e-400e-450e-540e a szerződésük, ami 435 ezres átlagot jelent.

A 4. körösök - ahogy azt a közleményeknél a szabálymódosításos postban írtam - mostantól az 5-7. körösök vetmines átlagának és a 3. körösök átlagfizetésének átlagát kapják. Az idei 3. körösök átlagbére 1,08 millió, tehát a 4. körösök ebben a szezonban 757.500-as átlagú szerződést kapnak.
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
a vetminek nálunk aszerint vannak kategorizálva, hogy hányadik NFL-szezonjában jár a játékos, míg IRL aszerint, hogy hány évet töltött el eddig a ligában, tehát pl. míg nálunk a játékos negyedik, ötödik és hatodik NFL-szezonjában jár ugyanolyan értékű vetmin, addig IRL az ötödik, hatodik és hetedik szezonban (négy, öt és hat 'accrued year' után), vagy amíg nálunk a 10. szezonjában lévő játékos már a legmagasabb értékű vetmint kapja, addig IRL még nem, az majd csak a 11. szezonban / 10 lehúzott idény után jár.vassadi
Emiatt a somos által javasolt új vetmin értékeket - az azonos csoportba eső évek összegeit átlagolva és ezáltal egyetlen közös számot kreálva - én az alábbiak szerint finomítanám:


Máskülönben - ahogy az a táblázatban is látható - az lesz, hogy míg eddig a 4-6. és 7-9. szezonjukban járó játékosoknak járt azonos értékű vetmin, addig ezután az 5-7. és 8-10. idényükben járóknak lenne egyforma. Szerintem az ebből származó kavarodást mindenki szívesen elkerüli.
vassadi
Ez hogyan befolyasolja a 4ik es alatta levo korokben draftolt jatekosok szerzodeset? Eddig ugyebar 450e volt, ami a vetmin.
Spigo
Ezt én is akartam kérdezni, gondolom akik korábbi vetmines szerződéssel rendelkeznek, akkor is ingyen kivághatoak, ha magasabb mint az új értékek, ugyE?

több mint 5 éve
Spigo New England Patriots 1 103 — Patriots GM
a vetminek nálunk aszerint vannak kategorizálva, hogy hányadik NFL-szezonjában jár a játékos, míg IRL aszerint, hogy hány évet töltött el eddig a ligában, tehát pl. míg nálunk a játékos negyedik, ötödik és hatodik NFL-szezonjában jár ugyanolyan értékű vetmin, addig IRL az ötödik, hatodik és hetedik szezonban (négy, öt és hat 'accrued year' után), vagy amíg nálunk a 10. szezonjában lévő játékos már a legmagasabb értékű vetmint kapja, addig IRL még nem, az majd csak a 11. szezonban / 10 lehúzott idény után jár.vassadi
Emiatt a somos által javasolt új vetmin értékeket - az azonos csoportba eső évek összegeit átlagolva és ezáltal egyetlen közös számot kreálva - én az alábbiak szerint finomítanám:


Máskülönben - ahogy az a táblázatban is látható - az lesz, hogy míg eddig a 4-6. és 7-9. szezonjukban járó játékosoknak járt azonos értékű vetmin, addig ezután az 5-7. és 8-10. idényükben járóknak lenne egyforma. Szerintem az ebből származó kavarodást mindenki szívesen elkerüli.
vassadi
Ez hogyan befolyasolja a 4ik es alatta levo korokben draftolt jatekosok szerzodeset? Eddig ugyebar 450e volt, ami a vetmin.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Eldőlt az is, hogy az éves szerződéshosszabbítási lehetőségek száma ötre lesz csökkentve.

A három, még kérdéses pontnál is nagyon valószínű a végkimenetel: kb. biztos, hogy maradnak a többéves vetmines szerződések (a maradék nyolc GM közül elég egynek erre az alternatívára szavaznia, és eldőlt), illetve sanszos, hogy kettőre lesz emelve az éves átstrukturálási lehetőségek száma, valamint hogy a teljes megmaradt cap space-t tovább lehet majd görgetni, de csak a következő szezontól (ezek szerint többségben voltak azok, akik tavalyról csak minimális összeget tudtak volna áthozni 😛 ).
vassadi
😀
Pedig ügyesen tetted fel a kérdést és próbáltad megosztani a cap space áthozatala mellett szavazókat a két lehetőséggel is 😛
Klaci79
Muszáj volt mindkét lehetőséget felkínálni, mert ha csak egyik vagy másik lett volna opció, azzal egyértelműen vagy azoknak kedvezek, akiknek sok cap space-ük maradt tavaly, vagy azoknak, akiknek kevés. Viszont így utólag belegondolva, okosabb lett volna úgy csinálni, hogy első körben tényleg csak arról szavazni, hogy a jelenlegi szabályok maradjanak vagy áthozható legyen a teljes cap space, és második körben arról, hogy ha a korlátlan carryover bevezetésre kerül, akkor az mikortól lépjen érvénybe. Így tehát aki alapvetően a limitált carryover mellett voksolna, annak is lenne beleszólása, hogy ha a korlátlan nyer, az mikortól legyen bevezetve.

De még nem késő korrigálni ezt a kis malőrt...
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
a vetminek nálunk aszerint vannak kategorizálva, hogy hányadik NFL-szezonjában jár a játékos, míg IRL aszerint, hogy hány évet töltött el eddig a ligában, tehát pl. míg nálunk a játékos negyedik, ötödik és hatodik NFL-szezonjában jár ugyanolyan értékű vetmin, addig IRL az ötödik, hatodik és hetedik szezonban (négy, öt és hat 'accrued year' után), vagy amíg nálunk a 10. szezonjában lévő játékos már a legmagasabb értékű vetmint kapja, addig IRL még nem, az majd csak a 11. szezonban / 10 lehúzott idény után jár.vassadi
Emiatt a somos által javasolt új vetmin értékeket - az azonos csoportba eső évek összegeit átlagolva és ezáltal egyetlen közös számot kreálva - én az alábbiak szerint finomítanám:


Máskülönben - ahogy az a táblázatban is látható - az lesz, hogy míg eddig a 4-6. és 7-9. szezonjukban járó játékosoknak járt azonos értékű vetmin, addig ezután az 5-7. és 8-10. idényükben járóknak lenne egyforma. Szerintem az ebből származó kavarodást mindenki szívesen elkerüli.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Eldőlt az is, hogy az éves szerződéshosszabbítási lehetőségek száma ötre lesz csökkentve.

A három, még kérdéses pontnál is nagyon valószínű a végkimenetel: kb. biztos, hogy maradnak a többéves vetmines szerződések (a maradék nyolc GM közül elég egynek erre az alternatívára szavaznia, és eldőlt), illetve sanszos, hogy kettőre lesz emelve az éves átstrukturálási lehetőségek száma, valamint hogy a teljes megmaradt cap space-t tovább lehet majd görgetni, de csak a következő szezontól (ezek szerint többségben voltak azok, akik tavalyról csak minimális összeget tudtak volna áthozni 😛 ).
vassadi
😀
Pedig ügyesen tetted fel a kérdést és próbáltad megosztani a cap space áthozatala mellett szavazókat a két lehetőséggel is 😛
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Eldőlt az is, hogy az éves szerződéshosszabbítási lehetőségek száma ötre lesz csökkentve.

A három, még kérdéses pontnál is nagyon valószínű a végkimenetel: kb. biztos, hogy maradnak a többéves vetmines szerződések (a maradék nyolc GM közül elég egynek erre az alternatívára szavaznia, és eldőlt), illetve sanszos, hogy kettőre lesz emelve az éves átstrukturálási lehetőségek száma, valamint hogy a teljes megmaradt cap space-t tovább lehet majd görgetni, de csak a következő szezontól (ezek szerint többségben voltak azok, akik tavalyról csak minimális összeget tudtak volna áthozni 😛 ).
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Korrektül haladunk a szabálymódosításos szavazással, rajtam kívül még nyolc GM nem adta le a szavazatát - @tenorx, @Habi, @Göbi, @Rajna, @Heisman Trophy, @DeSean, @dawe092, @gabokocka, hétvégén majd szánjatok rá pár percet. Köszi.

Az már egyébként eldőlt, hogy maradnak a jelenlegi cuthatárok, és módosulnak a vetminek.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
A rosteremben Sherman miért nararancssárga? jelent ez vmit?
braxa88
Azt, hogy az aktuális szerződése egyszer már át lett strukturálva, tehát többször már nem lehet. De miután Sherman UFA, ennek az ő esetében nyilván nincs jelentősége.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A rosteremben Sherman miért nararancssárga? jelent ez vmit?
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Én is kiraktam pár nevet kekibe:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Bár Prescott és Massie elkelt már, de Dotson, Poole még vihető, és lehet érdeklődni továbbra is bárkiért.
Chargers LT
"birom" mikor még nem kezdődött el a játék, de már a fél franchise elkelt 😀
braxa88
Nálam az 5 kínált emberből 4 csere, bár IRL meg 4en is kezdenek. Simán csak nincs rájuk nagy szükségem. Prescott más tészta persze 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀