NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 272
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
@vassadi waiver topicban javítsam az összegeket, vagy szimplán töröljem azokat? 😀
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
hova kell leadni a szerődéshosszabbításos listát pontosan? nem találom...
Heisman Trophy
Nekem küldd PM-ben.
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 667 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
hova kell leadni a szerődéshosszabbításos listát pontosan? nem találom...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Egy gyors közérdekű közlemény...

3 éves szerződés
A) 3-évesnél évi max: az éves átlag 130 %-a
B) 3-évesnél évi min: az éves átlag 70 %-a
C) 3-évesnél a két legmagasabb év összege maximum a teljes összeg 70 %-a lehet

A C) pont miatt A)-nál a maximum valójában 120% (0.9X, 0.9X, 1.2X)
A C) pont miatt B)-nél a minimum valójában 90% (0.9X, 1.05X, 1.05X)

Látom megint hasracsapva lettek megállapítva, alapvető egyismeretlenes egyenlet és szélsőértékek ráapplikálása nélkül 😕
| tudom, szóltam volna korábban... fair enough, de nem gondoltam hogy ennyi át lesznek szabva |

A 4 ill 5 éveseknél nincs probléma, bár arányaiban a 4 éves is picit fura (pláne h 3 évesnél min 90% kell, 4 évesnél meg elég a min 65%), de azoknál lehet a szabályoknak megfelelő módon, flexibilisen mutyulni... i mean, szétosztani.
Igor
A C) ponton kell lazítani, és meg van oldva.
vassadi
Kétségkívül..... szerintem C= 75%-kal működne elég jól/flexibilisen. Ez azt is jelenti, hogy B>75%, ami szerintem oké, lásd lentebb

1) 1 max + egyenletes min (0.85X, 0.85X, 1.3X)
2) 1 max + 1 min (0.75X, 0,95X, 1.3X)
3) 1 min + egyenletes max ( 0.75X, 1,125X, 1.125X)


Illetve ha valaki akar csavarni, az A-t is le lehet húzni 125%-ra, hogy szimmetrikus legyen, de igazából ezt nem érzem kritikus problémának.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Azt ne felejtsétek el, hogy a szerződéshosszabbítási listák leadására csak jövő szerdáig van mód, idén nem lesz második esély annak, aki lekési ezt a határidőt.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Egy gyors közérdekű közlemény...

3 éves szerződés
A) 3-évesnél évi max: az éves átlag 130 %-a
B) 3-évesnél évi min: az éves átlag 70 %-a
C) 3-évesnél a két legmagasabb év összege maximum a teljes összeg 70 %-a lehet

A C) pont miatt A)-nál a maximum valójában 120% (0.9X, 0.9X, 1.2X)
A C) pont miatt B)-nél a minimum valójában 90% (0.9X, 1.05X, 1.05X)

Látom megint hasracsapva lettek megállapítva, alapvető egyismeretlenes egyenlet és szélsőértékek ráapplikálása nélkül 😕
| tudom, szóltam volna korábban... fair enough, de nem gondoltam hogy ennyi át lesznek szabva |

A 4 ill 5 éveseknél nincs probléma, bár arányaiban a 4 éves is picit fura (pláne h 3 évesnél min 90% kell, 4 évesnél meg elég a min 65%), de azoknál lehet a szabályoknak megfelelő módon, flexibilisen mutyulni... i mean, szétosztani.
Igor
A C) ponton kell lazítani, és meg van oldva.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igor's Dakota Rankings

1) Johnson
2) North | (az állam, nem a motorversenyző) |
3) (Blue) Richards
4) Fanning
5) South
6) Prescott
7) Közmondások
Igor
Hiányolom North Dakota State és a South Dakota State futballcsapatait a listáról.
iktriad
Nyilvánvalóan benne vannak a 2/5 pontban... máskülönben nehéz lenne South Dakotát bármi fölé rangsorolni, illetve az is meglepő lenne, ND hogyan kerül a dobogóra a két hölgy ellenében.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 049 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igor's Dakota Rankings

1) Johnson
2) North | (az állam, nem a motorversenyző) |
3) (Blue) Richards
4) Fanning
5) South
6) Prescott
7) Közmondások
Igor
Hiányolom North Dakota State és a South Dakota State futballcsapatait a listáról.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igor's Dakota Rankings

1) Johnson
2) North | (az állam, nem a motorversenyző) |
3) (Blue) Richards
4) Fanning
5) South
6) Prescott
7) Közmondások

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 755 — Keep pounding
Prescott az mi?????
Itt most leraktam a láncot 😀 😀 😀 😀 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Egy gyors közérdekű közlemény...

3 éves szerződés
A) 3-évesnél évi max: az éves átlag 130 %-a
B) 3-évesnél évi min: az éves átlag 70 %-a
C) 3-évesnél a két legmagasabb év összege maximum a teljes összeg 70 %-a lehet

A C) pont miatt A)-nál a maximum valójában 120% (0.9X, 0.9X, 1.2X)
A C) pont miatt B)-nél a minimum valójában 90% (0.9X, 1.05X, 1.05X)

Látom megint hasracsapva lettek megállapítva, alapvető egyismeretlenes egyenlet és szélsőértékek ráapplikálása nélkül 😕
| tudom, szóltam volna korábban... fair enough, de nem gondoltam hogy ennyi át lesznek szabva |

A 4 ill 5 éveseknél nincs probléma, bár arányaiban a 4 éves is picit fura (pláne h 3 évesnél min 90% kell, 4 évesnél meg elég a min 65%), de azoknál lehet a szabályoknak megfelelő módon, flexibilisen mutyulni... i mean, szétosztani.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Derek Carr még mindig elérhető. PFF kevesebb, mint 2 ponttal tette lejjebb a 2018-as teljesîtményét, mint Prescottét. Tegnap életbe lépett a 2019-es évre a 19.9 millás fizuja a Raidersnél, így tuti kezdő marad vagy elcserélik kezdőnek (fog játszani és jól is).
A játékban csak 16.8M/év a fizuja a következő 3 évre.
Olcsóbban vihető, mint Prescott 😁 Egy idei első kör és egy második vagy pár hátsóbb körös pick.
Paul43
Egy TAG-elt Matyi úgy se kéne érte neked, pedig egy pillanatig el is gondolkoztam. 😊
alatriste
Ki az a Matyi? De amúgy tényleg nem kellene. Pickek kellenek. Friss GM, nagytakaratítást rendez 😊
Paul43
Matthias MrClutch MrEgyPerEgy MrMindenIntreJutEgyTD Stafford

De így, hogy leirom már nem is akarom eladni! 😀
alatriste
JA nem, öt amúgy Sem 😀
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Derek Carr még mindig elérhető. PFF kevesebb, mint 2 ponttal tette lejjebb a 2018-as teljesîtményét, mint Prescottét. Tegnap életbe lépett a 2019-es évre a 19.9 millás fizuja a Raidersnél, így tuti kezdő marad vagy elcserélik kezdőnek (fog játszani és jól is).
A játékban csak 16.8M/év a fizuja a következő 3 évre.
Olcsóbban vihető, mint Prescott 😁 Egy idei első kör és egy második vagy pár hátsóbb körös pick.
Paul43
Egy TAG-elt Matyi úgy se kéne érte neked, pedig egy pillanatig el is gondolkoztam. 😊
alatriste
Ki az a Matyi? De amúgy tényleg nem kellene. Pickek kellenek. Friss GM, nagytakaratítást rendez 😊
Paul43
Matthias MrClutch MrEgyPerEgy MrMindenIntreJutEgyTD Stafford

De így, hogy leirom már nem is akarom eladni! 😀


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Derek Carr még mindig elérhető. PFF kevesebb, mint 2 ponttal tette lejjebb a 2018-as teljesîtményét, mint Prescottét. Tegnap életbe lépett a 2019-es évre a 19.9 millás fizuja a Raidersnél, így tuti kezdő marad vagy elcserélik kezdőnek (fog játszani és jól is).
A játékban csak 16.8M/év a fizuja a következő 3 évre.
Olcsóbban vihető, mint Prescott 😁 Egy idei első kör és egy második vagy pár hátsóbb körös pick.
Paul43
Egy TAG-elt Matyi úgy se kéne érte neked, pedig egy pillanatig el is gondolkoztam. 😊
alatriste
Ki az a Matyi? De amúgy tényleg nem kellene. Pickek kellenek. Friss GM, nagytakaratítást rendez 😊
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

írtam rendes kekít ha már így pörög a piac.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Derek Carr még mindig elérhető. PFF kevesebb, mint 2 ponttal tette lejjebb a 2018-as teljesîtményét, mint Prescottét. Tegnap életbe lépett a 2019-es évre a 19.9 millás fizuja a Raidersnél, így tuti kezdő marad vagy elcserélik kezdőnek (fog játszani és jól is).
A játékban csak 16.8M/év a fizuja a következő 3 évre.
Olcsóbban vihető, mint Prescott 😁 Egy idei első kör és egy második vagy pár hátsóbb körös pick.
Paul43
Egy TAG-elt Matyi úgy se kéne érte neked, pedig egy pillanatig el is gondolkoztam. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Derek Carr még mindig elérhető. PFF kevesebb, mint 2 ponttal tette lejjebb a 2018-as teljesîtményét, mint Prescottét. Tegnap életbe lépett a 2019-es évre a 19.9 millás fizuja a Raidersnél, így tuti kezdő marad vagy elcserélik kezdőnek (fog játszani és jól is).
A játékban csak 16.8M/év a fizuja a következő 3 évre.
Olcsóbban vihető, mint Prescott 😁 Egy idei első kör és egy második vagy pár hátsóbb körös pick.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Akinek kell egy jó, de drága szerződésű kicker, viheti Hauschka-t 2020-as 7. körért. 😊

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
PMben jöhetnek az ajánlatok:

braxa88
Minden vágyam egy motiválatlan, visszavonulást pedzegető TE 😀
tenorx
ezért akciós
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
PMben jöhetnek az ajánlatok:

braxa88
Minden vágyam egy motiválatlan, visszavonulást pedzegető TE 😀
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 601 — Jedi Master
Ez ugyanaz a Dakota Prescott, aki Dallasban játszik vagy van egy másik is? 😀
Klaci79
Óvatosan a kérdéssel 😀 Ez bizony ugyanaz, akinek a QB ratingje idén jobb volt, mint Rodgersé és Bradyé, igen 😊
Amikor kellett akkor jól játszott Decemberben. Dallasban nem ő a kerékkötő, hanem Garrett.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 272
Ez ugyanaz a Dakota Prescott, aki Dallasban játszik vagy van egy másik is? 😀
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 601 — Jedi Master
Az 1/2-re lehet érdeklődni majd egészen a draftig 😊 Addig úgyis lesz sok playa, akik megtetszenek sokaknak.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Akkor most elindultunk? 😊
Spigo
Este 8-tól majd.
több mint 5 éve
Spigo New England Patriots 1 103 — Patriots GM
Akkor most elindultunk? 😊