GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
seahawks?
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Eredményhirdetés holnap délelőtt, bocsi mindenkitől.

több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Roziktól mikor kapjuk a válaszokat a hosszabbításokkal kapcsolatban?
Paul43
Ha jól emlékszem holnap estig van határidő a hosszabbítási ajánlatok leadására, szóval szerintem utána.
Gergőke
Ok köszi az infót 👍
Paul43
Nincs mit. Szívesen! 🙂

" class="embed">
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Roziktól mikor kapjuk a válaszokat a hosszabbításokkal kapcsolatban?
Paul43
Ha jól emlékszem holnap estig van határidő a hosszabbítási ajánlatok leadására, szóval szerintem utána.
Gergőke
Ok köszi az infót 👍
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Roziktól mikor kapjuk a válaszokat a hosszabbításokkal kapcsolatban?
Paul43
Ha jól emlékszem holnap estig van határidő a hosszabbítási ajánlatok leadására, szóval szerintem utána.

" class="embed">
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Roziktól mikor kapjuk a válaszokat a hosszabbításokkal kapcsolatban?
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
az updated minimum szerződés feltételeket hol találom ?
Heisman Trophy
A szabálykönyvben.
vassadi
ja okés köszi

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
az updated minimum szerződés feltételeket hol találom ?
Heisman Trophy
A szabálykönyvben.
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
az updated minimum szerződés feltételeket hol találom ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Nem szeretném, ha úgy járnánk, hogy szépen lassan leépülget egy gazdátlan csapat, úgyhogy amíg nem találunk új GM-et a Cowboys élére, addig én fogok minimális "életben tartó" intézkedéseket (ötödik éves opciók lehívása, szerződéshosszabbítások, stb.) tenni a csapatnál.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Xavien Howard megfelelő ajánlat ellenében vihető a sivatagból!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Brandon Scherff (OG) eladó.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
klaci.uw.hu/

ez az?
Spigo
ez
több mint 5 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
klaci.uw.hu/

ez az?
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Tényleg, új szerződéses kalkulátort a megváltozott szabályok szerint nem akar valaki csinálni?
somoskovig
Sajnos én nem értek hozzá, de nekem nagy segítség lenne, ha valaki hozzáértő megcsinálná.
Gergőke
Szívesen segítek bárkinek kalkulátor nélkül is, kicsit matekolni kell a számokkal és rutinnal menni fog 😉
Chargers LT
Szerintem én 5 perc alatt megoldom, csak 2 kérdés/potenciális gond
1) mi a link / hol van a jelenlegi verzió?
2) angol excelem van...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Tényleg, új szerződéses kalkulátort a megváltozott szabályok szerint nem akar valaki csinálni?
somoskovig
Sajnos én nem értek hozzá, de nekem nagy segítség lenne, ha valaki hozzáértő megcsinálná.
Gergőke
Szívesen segítek bárkinek kalkulátor nélkül is, kicsit matekolni kell a számokkal és rutinnal menni fog 😉

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Tényleg, új szerződéses kalkulátort a megváltozott szabályok szerint nem akar valaki csinálni?
somoskovig
Sajnos én nem értek hozzá, de nekem nagy segítség lenne, ha valaki hozzáértő megcsinálná.
Gergőke
Hetvegen valami exceleset osszedobok, ha lesz ra idom, de nem merem megigerni. De jelenleg ugy nez ki, hogy lesz 😀

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Tényleg, új szerződéses kalkulátort a megváltozott szabályok szerint nem akar valaki csinálni?
somoskovig
Sajnos én nem értek hozzá, de nekem nagy segítség lenne, ha valaki hozzáértő megcsinálná.

" class="embed">
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Tényleg, új szerződéses kalkulátort a megváltozott szabályok szerint nem akar valaki csinálni?

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hmm, jól utána kell nézni, milyen ajánlatokat küldjek...mondjuk Lamboval nincs nehéz dolgom, 1 hete írt alá IRL 😀
Chargers LT
Egyszerű a metódus:
- minimum 8 számjegy mindenhova,
- esetleg ha jó a játékos akkor fr tag érték *150%, ha elit akkor fr tag érték*225% (ha ez nagyobb mint a min 10 misis érték)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hmm, jól utána kell nézni, milyen ajánlatokat küldjek...mondjuk Lamboval nincs nehéz dolgom, 1 hete írt alá IRL 😀
Chargers LT
mert itt aztán mindig csak azt követjük 😀
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Hmm, jól utána kell nézni, milyen ajánlatokat küldjek...mondjuk Lamboval nincs nehéz dolgom, 1 hete írt alá IRL 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Azon túl, hogy a szerződéshosszabbításoknál az első ajánlattételi kör határideje hétfő este 8 óra (ezt ugyebár már somos is írta a közleményeknél), már azzal is előre kalkulálhat mindenki, hogy a javított ajánlatokat március 1., péntek 20 óráig küldheti majd az, akinek szüksége/lehetősége lesz rá, illetve ezután még március 4., hétfő 20 óráig lehet majd tageket és RFA tendereket kiosztani.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Somos mondja, hogy már csak egyetlen rózi adós a számokkal, én viszont a 49ers-játékosoknál megállapított igényeket eddig csak két embertől kaptam meg, úgyhogy lassan a többiek is küldhetnék.
vassadi
Somos azt mondta Spigonak kell mailbe küldeni.
En így is tettem
alatriste
Direkt írtam, hogy Spigo csak a rózikat helyettesíti, a Niners adminisztrációját megoldom én, azzal már nem akartam traktálni. 😊

Akkor majd tőle begyűjtöm a számokat, de aki még nem küldte sehova, az hozzám juttassa el.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Somos mondja, hogy már csak egyetlen rózi adós a számokkal, én viszont a 49ers-játékosoknál megállapított igényeket eddig csak két embertől kaptam meg, úgyhogy lassan a többiek is küldhetnék.
vassadi
Somos azt mondta Spigonak kell mailbe küldeni.
En így is tettem


Liverpool Fc fan