GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 289
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nézegettem a roster filet, ki a tököm az a Jalen Davis CB a rosteremen?
somoskovig
Nekem rémlik a neve tavalyról, Utah vagy Utah State talán... ha nem kell, add nekem.
Igor
Arra nem emlékszem, hogy hogyan került hozzám.
somoskovig
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Waiver - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
Nézegettem a roster filet, ki a tököm az a Jalen Davis CB a rosteremen?
somoskovig
Nekem rémlik a neve tavalyról, Utah vagy Utah State talán... ha nem kell, add nekem.
Igor
Arra nem emlékszem, hogy hogyan került hozzám.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 en.wikipedia.org/wiki/Jalen_Davis


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nézegettem a roster filet, ki a tököm az a Jalen Davis CB a rosteremen?
somoskovig
Nekem rémlik a neve tavalyról, Utah vagy Utah State talán... ha nem kell, add nekem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Nem baj, ha Donald kacsa kikerül 3 év múlva a piacra...majd felkapjuk 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 289
Hat igen...mondjuk ha 30 millió van hatra akkor 9 lenne e dm...akkor is meg 21 maradna meg utolsó két évre...de ez a 28 milliós pénz amit nem kell kifizetni, elég ütős...
Klaci79
Tulajdonképpen azért IRL is ilyen jellegű szerződéseket kötnek a legnagyobbak is.

Itteni Donald szerződés - össz szerződés: 73.750.000$, 5 év, 14,75 millió éves átlag
3. év előtti cut esetén megkapott pénzek: 21.600.000$ fizetés + cca. 15,6 milla cut bünti (garantált a játékosnak) = 37,2 milla, 50% garantált tartalom
4. év előtti cut esetén: 33.600.000$ fizetés + kb. 12 milla cut = 45.6 millió, 62%
5. év előtti cut esetén: 53,1 millió fizetés + 6,2 milla cut = 59,3 millió, 80%

IRL Donald szerződés 70%-ra átszámolva:
Total: 94,5 millió, 6 évre, éves átlag: 15,75 millió (kicsit nehéz összehasonlítani, mert Donald esetén extension volt, belekeverték a 2018-as szerződését is, így a signing bonus a 6 évéből csak 4 évet érint, de plusz egy évként a 2018-ast is érintette).
Kifizetések a szerződés vége előtt 3 évvel kiszállva: cca 61 millió fizetés + 5,6 millió dead cap = 66,6 millió, 70% kifizetés
Kifizetések 2 évvel a vége előtt kiszállva: cca. 71 milla fizetés, 0 cap penalty (itt már nincs garantált tartalom), 75%
Kifizetések 1 évvel a vége előtt kiszállva: 84 millió fizu, 0 cap penalty, 89%

A signing bónus eltolása miatt kb. 6%-ot le lehet vonni még a kiszámolt értékekből, így a végső összehasonlítás 3,2,1 évvel a szerződés vége előtti kiszállás esetén:
3 évvel a vége előtt: 50% vs. 64%
2 évvel a vége előtt: 62% vs. 69%
1 évvel a vége előtt: 80% vs. 83%

Ebből az egészből azt akarom kihozni, hogy IRL sincs már igazán garantált tartalma a szerződéseknek, még a legdurvábbaknak sem az utolsó évekre, sőt, Donald IRL szerződéséből az utolsó két év előtt ingyen ki lehet szállni, míg itt akkor is ki kell fizetni a 30%-ot.
somoskovig
Ez igaz, ezt én is néztem....de ott már addigra ugye a jelentős garantált tartalmat ki kellett fizetni.
És ha ugye 15-ös átlagot nézzük, akkor 3 év után a játékos megkap 46 milliót, de ha a 15-ös átlaggal számolnánk akkor 54 milliót kapna.
Persze nem a farnehéz szerződésekkel van gondom, de így szinte egyértelmű a helyzet, hogy 3 évre egy Donald 15-ös átlaggal a legjobb befektetés...aztán kirakod és 31 évesen keressen magának csapatot...valahogy ez nem kosher...😊
Ha Donald teljesítménye nem romlik nagyon akkor ennyi pénzért nagyon megéri megtartania a Rams-nek, itt viszont pont hogy nem.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
na Rodgers beérte Stafford alatti bérrel 😀
braxa88
Nincs itt semmi látnivaló! 😀...This is Beki! 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
Hat igen...mondjuk ha 30 millió van hatra akkor 9 lenne e dm...akkor is meg 21 maradna meg utolsó két évre...de ez a 28 milliós pénz amit nem kell kifizetni, elég ütős...
Klaci79
Tulajdonképpen azért IRL is ilyen jellegű szerződéseket kötnek a legnagyobbak is.

Itteni Donald szerződés - össz szerződés: 73.750.000$, 5 év, 14,75 millió éves átlag
3. év előtti cut esetén megkapott pénzek: 21.600.000$ fizetés + cca. 15,6 milla cut bünti (garantált a játékosnak) = 37,2 milla, 50% garantált tartalom
4. év előtti cut esetén: 33.600.000$ fizetés + kb. 12 milla cut = 45.6 millió, 62%
5. év előtti cut esetén: 53,1 millió fizetés + 6,2 milla cut = 59,3 millió, 80%

IRL Donald szerződés 70%-ra átszámolva:
Total: 94,5 millió, 6 évre, éves átlag: 15,75 millió (kicsit nehéz összehasonlítani, mert Donald esetén extension volt, belekeverték a 2018-as szerződését is, így a signing bonus a 6 évéből csak 4 évet érint, de plusz egy évként a 2018-ast is érintette).
Kifizetések a szerződés vége előtt 3 évvel kiszállva: cca 61 millió fizetés + 5,6 millió dead cap = 66,6 millió, 70% kifizetés
Kifizetések 2 évvel a vége előtt kiszállva: cca. 71 milla fizetés, 0 cap penalty (itt már nincs garantált tartalom), 75%
Kifizetések 1 évvel a vége előtt kiszállva: 84 millió fizu, 0 cap penalty, 89%

A signing bónus eltolása miatt kb. 6%-ot le lehet vonni még a kiszámolt értékekből, így a végső összehasonlítás 3,2,1 évvel a szerződés vége előtti kiszállás esetén:
3 évvel a vége előtt: 50% vs. 64%
2 évvel a vége előtt: 62% vs. 69%
1 évvel a vége előtt: 80% vs. 83%

Ebből az egészből azt akarom kihozni, hogy IRL sincs már igazán garantált tartalma a szerződéseknek, még a legdurvábbaknak sem az utolsó évekre, sőt, Donald IRL szerződéséből az utolsó két év előtt ingyen ki lehet szállni, míg itt akkor is ki kell fizetni a 30%-ot.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na Rodgers beérte Stafford alatti bérrel 😀
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
Nézegettem a roster filet, ki a tököm az a Jalen Davis CB a rosteremen?

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 289
Hat igen...mondjuk ha 30 millió van hatra akkor 9 lenne e dm...akkor is meg 21 maradna meg utolsó két évre...de ez a 28 milliós pénz amit nem kell kifizetni, elég ütős...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
Bármikor vagom ki, kb évi 15 misis a szerződés. Számolj utána 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 289
Tudom, hogy már át volt rágva a téma, de vajon Donald valaha az életben aláírna egy olyan szerződést, ahol az utolsó két évben egy cut esetén 40 millió helyett kb 12 milliót kapna meg...
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
@vassadi
lehet nem lattam, akkor elnezest, de FA piac nyitasa/1. FA kor mikorra varhato? Lassan be kene loni kb a draftig a menetrendet?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
Somos, a táblázattal mit csináljak? Mert csak megtekintés van jelenleg...
Klaci79
mentsd le magadnak és tudod használni

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 289
Somos, a táblázattal mit csináljak? Mert csak megtekintés van jelenleg...
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Frissült a Buccaneers Ke-Ki-je, vegyetek vigyétek.

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
QB-RB párost tudom vinni az első körökben.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
DI-t, EDGE-t vihetem FA-n.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
A telibe 5 milliót kereső játékosok fizuja is garantált lesz FA-nyitáskor vagy csak az 5 millió felettieké?
empty taxi
A pont 5 millió meg nem, ezt én is tisztaztam tavaly.
somoskovig
Mikor indul majd amúgy? Március 2 a resign határ, utána pár nappal?
alatriste
"Az új ligaév nálunk február 6., szerda 20:00-kor indul, akkortól lehet"-
vassadi
Klaci79
Szerintem az alatriste-nek is feltűnt már, hogy az idei ligaév elkezdődött. 😀

Hétfő estig lehet ugyebár tageket és RFA tendereket kiosztani, utána max. pár nap alatt összeállítom a névsort és leosztjuk a posztokat az első FA-körhöz, úgyhogy legkésőbb jövő hétvégén, de talán már valamivel előbb nyitni fog az FA-piac.

Ha már így szóba került, akár már most is lehet jelentkezni a free agency első korlátozott körének adminisztrációjához, ha valaki esetleg már most biztos benne, hogy adott posztra nem akar top FA-t igazolni.
vassadi
Én OL és secondary területen tuti jó vagyok.

több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 571
A telibe 5 milliót kereső játékosok fizuja is garantált lesz FA-nyitáskor vagy csak az 5 millió felettieké?
empty taxi
A pont 5 millió meg nem, ezt én is tisztaztam tavaly.
somoskovig
Mikor indul majd amúgy? Március 2 a resign határ, utána pár nappal?
alatriste
"Az új ligaév nálunk február 6., szerda 20:00-kor indul, akkortól lehet"-
vassadi
Klaci79
Szerintem az alatriste-nek is feltűnt már, hogy az idei ligaév elkezdődött. 😀

Hétfő estig lehet ugyebár tageket és RFA tendereket kiosztani, utána max. pár nap alatt összeállítom a névsort és leosztjuk a posztokat az első FA-körhöz, úgyhogy legkésőbb jövő hétvégén, de talán már valamivel előbb nyitni fog az FA-piac.

Ha már így szóba került, akár már most is lehet jelentkezni a free agency első korlátozott körének adminisztrációjához, ha valaki esetleg már most biztos benne, hogy adott posztra nem akar top FA-t igazolni.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 289
A telibe 5 milliót kereső játékosok fizuja is garantált lesz FA-nyitáskor vagy csak az 5 millió felettieké?
empty taxi
A pont 5 millió meg nem, ezt én is tisztaztam tavaly.
somoskovig
Mikor indul majd amúgy? Március 2 a resign határ, utána pár nappal?
alatriste
"Az új ligaév nálunk február 6., szerda 20:00-kor indul, akkortól lehet"-
vassadi
Klaci79
ezek alapján már rég benne vagyunk... szóval gondolom nem ezt a dátumot kerestük 😀
alatriste
Tényleg...na így jár aki éjjel nem alszik 😊
Kösz, hogy szóltál...majdnem kimaradt a február az életemből...de még van 2 nap 😀
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A telibe 5 milliót kereső játékosok fizuja is garantált lesz FA-nyitáskor vagy csak az 5 millió felettieké?
empty taxi
A pont 5 millió meg nem, ezt én is tisztaztam tavaly.
somoskovig
Mikor indul majd amúgy? Március 2 a resign határ, utána pár nappal?
alatriste
"Az új ligaév nálunk február 6., szerda 20:00-kor indul, akkortól lehet"-
vassadi
Klaci79
ezek alapján már rég benne vagyunk... szóval gondolom nem ezt a dátumot kerestük 😀


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 289
A telibe 5 milliót kereső játékosok fizuja is garantált lesz FA-nyitáskor vagy csak az 5 millió felettieké?
empty taxi
A pont 5 millió meg nem, ezt én is tisztaztam tavaly.
somoskovig
Mikor indul majd amúgy? Március 2 a resign határ, utána pár nappal?
alatriste
"Az új ligaév nálunk február 6., szerda 20:00-kor indul, akkortól lehet"-
vassadi
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A telibe 5 milliót kereső játékosok fizuja is garantált lesz FA-nyitáskor vagy csak az 5 millió felettieké?
empty taxi
A pont 5 millió meg nem, ezt én is tisztaztam tavaly.
somoskovig
Mikor indul majd amúgy? Március 2 a resign határ, utána pár nappal?


Liverpool Fc fan