GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Lehet nekem nem esett ke valami a szabálykönyvet olvasva, de csodálkozom, hogy ilyen kevés UFA van csak.
Vagy lesz majd következő kör, ahol bejönnek még jàtékosok?
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Gondolom RFA ajánlattétel esetén idén is az lesz, hogy aki egyáltalán kap ajánlatot, azt beárazza a Rózi-bizottság, ugye?

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Jöhet az OL

több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Előzetes lista az első FA-körhöz:
Quarterback: Eli Manning, Jameis Winston
Running back: Damien Williams, Dion Lewis, Jay Ajayi, Tevin Coleman
Wide receiver: Cole Beasley, Emmanuel Sanders, Josh Gordon, Mohamed Sanu, Tyler Lockett, Tyrell Williams
Tight end: Greg Olsen, Jared Cook
Offensive line: Alejandro Villanueva, Andrus Peat, Jake Matthews, John Sullivan, Josh Sitton, Quinton Spain, Russell Okung, Taylor Lewan, Travis Frederick
Defensive line: Akiem Hicks, Gerald McCoy, Jurrell Casey, Muhammad Wilkerson
Edge: Brandon Graham, Cameron Wake, Clay Matthews, Everson Griffen, Justin Houston, Melvin Ingram, Trey Flowers
Linebacker: Brandon Marshall, Eric Kendricks, Sean Lee, Shaq Thompson, Vontaze Burfict
Cornerback: Aqib Talib, Bryce Callahan, Kareem Jackson, Ronald Darby, Trae Waynes
Safety: Adrian Amos, Malcolm Jenkins, Quandre Diggs, Rodney McLeod, Tashaun Gipson

Módosítási javaslatokat lehet tenni, de aki ilyenre szánja el magát, az lehetőleg érveket is írjon.

Szerintem a legtöbb poszt adminisztrációját tudom vinni az első körben, egyelőre csak az OL az, amit biztosan lepasszolnék. @somoskovig Jelezted, hogy őket tudnád intézni; ha ez még áll, akkor a tiéd.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
Így a nagy FA előtt-közben, 1/12 - 2/8 közötti picket keresnék 😊 1/6 bevonásával simán akár.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Frissített arizonai kekiben eladó az 1/20, Solomon Thomas vagy Vonn Bell is.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Van a szabálykönyvben egy olyan rész, hogy akivel strukturáltunk annak ebben a szerződésében többet már nem lehet.

Ez vonatkozik az előrestruktúrálásra is? Végülis ez minden évben csak jó a játékosnak és biztos nem vitatkozna ellene.
alatriste
Az előre strukturálásokra is ugyanúgy vonatkozik ez a szabály.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Van a szabálykönyvben egy olyan rész, hogy akivel strukturáltunk annak ebben a szerződésében többet már nem lehet.

Ez vonatkozik az előrestruktúrálásra is? Végülis ez minden évben csak jó a játékosnak és biztos nem vitatkozna ellene.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Akkor jelenleg hétfő+pár nap amíg még lehet az 5M feletti fizukat is rendes bünti mellett cutolni ugye?
Ezt a lassan közelgő dátumot lehet ki kéne tenni mert biztos nem egy GM-et érint a dolog.
alatriste
Igen, hétfő + pár nap. De nem muszáj megvárni ezekkel a cutokkal az utolsó pillanatot. 😛
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Holnap kihirdetem a maradék 2. körös ajánlat eredményét.

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Akkor jelenleg hétfő+pár nap amíg még lehet az 5M feletti fizukat is rendes bünti mellett cutolni ugye?
Ezt a lassan közelgő dátumot lehet ki kéne tenni mert biztos nem egy GM-et érint a dolog.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Frissítettem egyet a kekin:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Gordonnal jobban jártál Laci 😉 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Olyat lehet, hogy egy most trade keretei között megszerzett játékosnak küldök hosszabbítási ajánlatot még?
Gergőke
nope, csak a tag+trade keretében cserélt játékosokra
kristof
Okés, csak egy kérdés volt 😊

" class="embed">
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Olyat lehet, hogy egy most trade keretei között megszerzett játékosnak küldök hosszabbítási ajánlatot még?
Gergőke
nope, csak a tag+trade keretében cserélt játékosokra
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Olyat lehet, hogy egy most trade keretei között megszerzett játékosnak küldök hosszabbítási ajánlatot még?

" class="embed">
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Tampa Bay Buccaneers adja:
1/12 + Derek Carr, QB + Taylor Lewan, OT

Pittsburgh Steelers adja:
1/3 + 2/4
Paul43
A Steelers ehhez még dobjon valamit, mert elég aránytalanra sikeredett az újonccal kötött trade.
@Klaci79
vassadi
Steelers adja pluszba:

3/20
Paul43
Ott bukik meg a mutatvány, hogy Lewan tavaly ötödik éves opció alatt játszott, tehát nem tradelhető. Úgyhogy gondoljátok újra ezt a cserét.
vassadi
Hát ez azért érdekes, mert a trade előtt direkt megnéztem a tavalyi listát ahol azok a játékosok voltak felsorolva akik érintettek lehetnek az idei 5. éves opcióra.
Újra megnéztem most. Az ötödik éves opciók topic második oldalának legalján van, több mint egy évvel ezelőttről egy bejegyzés tőled.

Lewan neve nincs sehol, a Tampánál meg csak Scherff, Ways és Gordon neve van, akik közül Scherff és Gordon megkapták az opciót.
Paul43
Az ötödik éves opciókat mindig egy évvel az opciós év előtt kell lehívni. Tehát Lewan tavalyi opciója tavalyelőtt lett lehívva.

Itt van:
https://bowl.hu/forum/manager-jatek/otodik-eves-opcio/1615754
vassadi
Alapvetően - ne haragudj - amit írtál eredetileg nem volt helyes.
Lewan tradelhető lenne, mert most már új év van, nem az opciós év.

Egy sor van a szabálykönyvben, amit idevágólag találtam, hogy opciós év után nem lehet senkit tagelni. És emiatt bukik a dolog. Megbeszélem Lacival mi legyen.

De mondjuk, ha korábban itt úgyis felzúdulás volt, hogy aránytalan a trade és volt aki szerint a 3/20 nem sokat javított rajta, akkor a 3/20 és Lewan nélkül mehetne a trade.

De természetesen ezt én nem tartanám fairnek Lacival szemben. Megbeszéljük és átalakítjuk a megállapodást.
Paul43
Igen, pontatlanul írtam. Lewan tavaly opciós évben volt, ezért most nem tagelhető, ezért nem tudod tradelni.

Lényeg a lényeg, állapodjatok meg Lacival, hogy most mi legyen.
vassadi
Oks már azon vagyunk 😊
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Tampa Bay Buccaneers adja:
1/12 + Derek Carr, QB + Taylor Lewan, OT

Pittsburgh Steelers adja:
1/3 + 2/4
Paul43
A Steelers ehhez még dobjon valamit, mert elég aránytalanra sikeredett az újonccal kötött trade.
@Klaci79
vassadi
Steelers adja pluszba:

3/20
Paul43
Ott bukik meg a mutatvány, hogy Lewan tavaly ötödik éves opció alatt játszott, tehát nem tradelhető. Úgyhogy gondoljátok újra ezt a cserét.
vassadi
Hát ez azért érdekes, mert a trade előtt direkt megnéztem a tavalyi listát ahol azok a játékosok voltak felsorolva akik érintettek lehetnek az idei 5. éves opcióra.
Újra megnéztem most. Az ötödik éves opciók topic második oldalának legalján van, több mint egy évvel ezelőttről egy bejegyzés tőled.

Lewan neve nincs sehol, a Tampánál meg csak Scherff, Ways és Gordon neve van, akik közül Scherff és Gordon megkapták az opciót.
Paul43
Az ötödik éves opciókat mindig egy évvel az opciós év előtt kell lehívni. Tehát Lewan tavalyi opciója tavalyelőtt lett lehívva.

Itt van:
https://bowl.hu/forum/manager-jatek/otodik-eves-opcio/1615754
vassadi
Alapvetően - ne haragudj - amit írtál eredetileg nem volt helyes.
Lewan tradelhető lenne, mert most már új év van, nem az opciós év.

Egy sor van a szabálykönyvben, amit idevágólag találtam, hogy opciós év után nem lehet senkit tagelni. És emiatt bukik a dolog. Megbeszélem Lacival mi legyen.

De mondjuk, ha korábban itt úgyis felzúdulás volt, hogy aránytalan a trade és volt aki szerint a 3/20 nem sokat javított rajta, akkor a 3/20 és Lewan nélkül mehetne a trade.

De természetesen ezt én nem tartanám fairnek Lacival szemben. Megbeszéljük és átalakítjuk a megállapodást.
Paul43
Igen, pontatlanul írtam. Lewan tavaly opciós évben volt, ezért most nem tagelhető, ezért nem tudod tradelni.

Lényeg a lényeg, állapodjatok meg Lacival, hogy most mi legyen.
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Tampa Bay Buccaneers adja:
1/12 + Derek Carr, QB + Taylor Lewan, OT

Pittsburgh Steelers adja:
1/3 + 2/4
Paul43
A Steelers ehhez még dobjon valamit, mert elég aránytalanra sikeredett az újonccal kötött trade.
@Klaci79
vassadi
Steelers adja pluszba:

3/20
Paul43
Ott bukik meg a mutatvány, hogy Lewan tavaly ötödik éves opció alatt játszott, tehát nem tradelhető. Úgyhogy gondoljátok újra ezt a cserét.
vassadi
Hát ez azért érdekes, mert a trade előtt direkt megnéztem a tavalyi listát ahol azok a játékosok voltak felsorolva akik érintettek lehetnek az idei 5. éves opcióra.
Újra megnéztem most. Az ötödik éves opciók topic második oldalának legalján van, több mint egy évvel ezelőttről egy bejegyzés tőled.

Lewan neve nincs sehol, a Tampánál meg csak Scherff, Ways és Gordon neve van, akik közül Scherff és Gordon megkapták az opciót.
Paul43
Az ötödik éves opciókat mindig egy évvel az opciós év előtt kell lehívni. Tehát Lewan tavalyi opciója tavalyelőtt lett lehívva.

Itt van:
https://bowl.hu/forum/manager-jatek/otodik-eves-opcio/1615754
vassadi
Tampa Bay Buccaneers adja:
1/12 + Derek Carr, QB + Taylor Lewan, OT

Pittsburgh Steelers adja:
1/3 + 2/4
Paul43
A Steelers ehhez még dobjon valamit, mert elég aránytalanra sikeredett az újonccal kötött trade.
@Klaci79
vassadi
Steelers adja pluszba:

3/20
Paul43
Ott bukik meg a mutatvány, hogy Lewan tavaly ötödik éves opció alatt játszott, tehát nem tradelhető. Úgyhogy gondoljátok újra ezt a cserét.
vassadi
Hát ez azért érdekes, mert a trade előtt direkt megnéztem a tavalyi listát ahol azok a játékosok voltak felsorolva akik érintettek lehetnek az idei 5. éves opcióra.
Újra megnéztem most. Az ötödik éves opciók topic második oldalának legalján van, több mint egy évvel ezelőttről egy bejegyzés tőled.

Lewan neve nincs sehol, a Tampánál meg csak Scherff, Ways és Gordon neve van, akik közül Scherff és Gordon megkapták az opciót.
Paul43
Az ötödik éves opciókat mindig egy évvel az opciós év előtt kell lehívni. Tehát Lewan tavalyi opciója tavalyelőtt lett lehívva.

Itt van:
https://bowl.hu/forum/manager-jatek/otodik-eves-opcio/1615754
vassadi
Alapvetően - ne haragudj - amit írtál eredetileg nem volt helyes.
Lewan tradelhető lenne, mert most már új év van, nem az opciós év.

Egy sor van a szabálykönyvben, amit idevágólag találtam, hogy opciós év után nem lehet senkit tagelni. És emiatt bukik a dolog. Megbeszélem Lacival mi legyen.

De mondjuk, ha korábban itt úgyis felzúdulás volt, hogy aránytalan a trade és volt aki szerint a 3/20 nem sokat javított rajta, akkor a 3/20 és Lewan nélkül mehetne a trade.

De természetesen ezt én nem tartanám fairnek Lacival szemben. Megbeszéljük és átalakítjuk a megállapodást.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Tampa Bay Buccaneers adja:
1/12 + Derek Carr, QB + Taylor Lewan, OT

Pittsburgh Steelers adja:
1/3 + 2/4
Paul43
A Steelers ehhez még dobjon valamit, mert elég aránytalanra sikeredett az újonccal kötött trade.
@Klaci79
vassadi
Steelers adja pluszba:

3/20
Paul43
Ott bukik meg a mutatvány, hogy Lewan tavaly ötödik éves opció alatt játszott, tehát nem tradelhető. Úgyhogy gondoljátok újra ezt a cserét.
vassadi
Hát ez azért érdekes, mert a trade előtt direkt megnéztem a tavalyi listát ahol azok a játékosok voltak felsorolva akik érintettek lehetnek az idei 5. éves opcióra.
Újra megnéztem most. Az ötödik éves opciók topic második oldalának legalján van, több mint egy évvel ezelőttről egy bejegyzés tőled.

Lewan neve nincs sehol, a Tampánál meg csak Scherff, Ways és Gordon neve van, akik közül Scherff és Gordon megkapták az opciót.
Paul43
Az ötödik éves opciókat mindig egy évvel az opciós év előtt kell lehívni. Tehát Lewan tavalyi opciója tavalyelőtt lett lehívva.

Itt van:
https://bowl.hu/forum/manager-jatek/otodik-eves-opcio/1615754
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
tampa miért ad még egy 1/12t? 😀
braxa88
Én is tudom, hogy Carr olcsó volt. Láttam kint a kekiben és gondoltam, hogy mennek rá ajánlatok, de nyilván első kört valamiért senki nem akart adni. Én sem, csak a különbség az volt, hogy nem első körös ajánlattal nem akartam bombázni. A Tampa úgy gondolja, hogy nem vele képzeli el a jövőt megértem, de nyilván valamit azért szeretne kapni érte ami jó (és nem csak a kritikát 😊 )
Voltam már hasonló helyzetben, hogy van egy NFL kezdő QB-m de mindenkitől csak azt hallom, hogy ilyen meg olyan szar, csak hogy olcsó legyen. Mert nyilván csak ezért megy, hiszen mindenki érti, hogy nem azért keresed meg a Tampát, hogy Carrt leültesd a padra, de olcsón kell.
3 napja még rohadtul nem gondoltam volna, hogy draft előtt lesz QB-m, bevallom.
Aztán jött egy ajánlat: 1/3+2/4---Carr+1/12 ami nagyon tetszett, de az első ajánlatból nyilván alkudni fog az ember. Én is, mint gondolom sokan mások akik nem feltétlen vagyunk tisztában két érték közötti különbséggel, megnéztem, hogy ez kb 1000 pont vagyis egy 1/16-os ellenérték, amihez inkább csak 3. kört adtam volna.
Paulnak viszont 2/4 kellett, aztán így jutottunk el Lewanig, akiért amúgy 2. kört ajánlott neki valaki. Ráadásul vele sietni is kellett!
1/7-ről visszamentünk 1/12-ig, ami szintén egy 2. körös értéknek felel meg a pick value alapján.
De ne gondold, hogy bár a liga egyik legjobb LT-je, de tolongtak volna érte...hiszen nem így volt.

Nos ez a teljes story...sokan gondolkozhatunk úgy, hogy Carr is maradhatott volna, vagy Lewan is sok pénzért, de most szerencsém volt, hogy magas pickjeim voltak és Paulnak pont ezek kellettek...
Mindenki szűrje le a tanulságokat, akinek erre szüksége van, de szerintem háborogni teljesen felesleges. A góré plusz pickért cserébe jóváhagyta a tradet, nekem így is megérte és remélem Paul jól használja fel.
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
A trade-emmel kapcsolatban a következőt szeretném mindenki figyelmébe ajánlani.
Számomra a trade rendben van, köszi a plusz 3/20-as picket, amit most megkaptam.

Viszont ha a trade tárgyalások alapvetően normális kerékvágásban mennének és nem akart volna minden Carr iránt érdeklődő meggyőzni, hogy Carr szar és nincs jövője és első kört sem ér (ami ugye bullshit), akkor most nem kellene elégedetlenkedni sem.

Nem kritika, csak észrevétel, mert szerintem innen indulna minden.
Én igyekszem fair lenni, de sokszor röhejes ellenajánlatok jönnek és ez nem rajtam múlik.

Még egyszer persze köszönöm a plusz 3/20-as picket amit extrába kaptam 😁
Paul43
én is bejelentkeztem Carrért, de nem akartam érte sokat adni, tök oké hogy elutasítottál.

1/3ról ment hátra 9 helyet a steelers, és még adott egy 2.kört. és ezért kapott egy QBt és a liga egyik legjobb OTját. ez a + 3.kör se javít semmit
DE! ha neked ok, akkor nem szóltam.
braxa88
Én azzal a ligaelit OT-vel nem tudtam hosszabbítani, így én azon semmit nem vesztettem. Felmentem 9 helyet, kaptam egy kvázi első kör végi picket pluszban és túladtam évi 17 millán. Én innen nézem.
De megértem, ha más más veleményen van. Ezzel semmi bajom sincs 😁
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A trade-emmel kapcsolatban a következőt szeretném mindenki figyelmébe ajánlani.
Számomra a trade rendben van, köszi a plusz 3/20-as picket, amit most megkaptam.

Viszont ha a trade tárgyalások alapvetően normális kerékvágásban mennének és nem akart volna minden Carr iránt érdeklődő meggyőzni, hogy Carr szar és nincs jövője és első kört sem ér (ami ugye bullshit), akkor most nem kellene elégedetlenkedni sem.

Nem kritika, csak észrevétel, mert szerintem innen indulna minden.
Én igyekszem fair lenni, de sokszor röhejes ellenajánlatok jönnek és ez nem rajtam múlik.

Még egyszer persze köszönöm a plusz 3/20-as picket amit extrába kaptam 😁
Paul43
én is bejelentkeztem Carrért, de nem akartam érte sokat adni, tök oké hogy elutasítottál.

1/3ról ment hátra 9 helyet a steelers, és még adott egy 2.kört. és ezért kapott egy QBt és a liga egyik legjobb OTját. ez a + 3.kör se javít semmit
DE! ha neked ok, akkor nem szóltam.
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
A trade-emmel kapcsolatban a következőt szeretném mindenki figyelmébe ajánlani.
Számomra a trade rendben van, köszi a plusz 3/20-as picket, amit most megkaptam.

Viszont ha a trade tárgyalások alapvetően normális kerékvágásban mennének és nem akart volna minden Carr iránt érdeklődő meggyőzni, hogy Carr szar és nincs jövője és első kört sem ér (ami ugye bullshit), akkor most nem kellene elégedetlenkedni sem.

Nem kritika, csak észrevétel, mert szerintem innen indulna minden.
Én igyekszem fair lenni, de sokszor röhejes ellenajánlatok jönnek és ez nem rajtam múlik.

Még egyszer persze köszönöm a plusz 3/20-as picket amit extrába kaptam 😁
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shao Iktriad rábólint a Somos tradere.