GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ezt értem, nálam is beütött Alex Smith sérülése, repül is minden sokat kereső veterán...
somoskovig
erős a csoportunk 😀
braxa88
aza baj h tök8 a madden egy párhuzamos világ Smith ugyan úgy fakelt ász lesz mintha nem lenne 8darabban a térde 😀

Bár nem tudom h hol még, de a maddenbe az irl sérülések nem szoktak jelenlenni.
alatriste
Eddig tetszik az offseason 😀
adam8
2 csapatnál nincs QB - nálam egy első éves 😀

Az egész csoport nevében mondhatom talán, hogy szívesen a csoportgyőzelmet. 😀
alatriste
1. Teddy is our QB!
2. rams és az én védelmemet nem lehet szerintem összehasonlítani,

csoportgyőzelmet nem kell már előre odaadni az LA-nek. 😛
braxa88
Nyilván messze még a keretzárás, de ha egy csoport kezdő irányítói úgy néznek ki, hogy Brees, Darnold, Bridgewater, Brissett akkor a csapatok többi része legyen bármilyen is sokáig nem kellene, hogy kérdés legyen kié a csoport. 😀
Főleg, hogy mögötte se kuka a LAR kerete.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Offer sheetek beérkezése után, de FA megkezdése előtt nem lehetne engedélyezni azoknak a csaptoknak a cutot/waive-et, amelyeknek RFA-jára érkezett offer?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Úgy vélem, kissé elhamarkodott volt az a hétfőn leadott előzetes FA-lista... 😀
vassadi
jó volt az...max érdekesebb lesz a 2. FA kör is 😊
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Úgy vélem, kissé elhamarkodott volt az a hétfőn leadott előzetes FA-lista... 😀
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Ezt értem, nálam is beütött Alex Smith sérülése, repül is minden sokat kereső veterán...
somoskovig
erős a csoportunk 😀
braxa88
aza baj h tök8 a madden egy párhuzamos világ Smith ugyan úgy fakelt ász lesz mintha nem lenne 8darabban a térde 😀

Bár nem tudom h hol még, de a maddenbe az irl sérülések nem szoktak jelenlenni.
alatriste
Eddig tetszik az offseason 😀
adam8
2 csapatnál nincs QB - nálam egy első éves 😀

Az egész csoport nevében mondhatom talán, hogy szívesen a csoportgyőzelmet. 😀
alatriste
1. Teddy is our QB!
2. rams és az én védelmemet nem lehet szerintem összehasonlítani,

csoportgyőzelmet nem kell már előre odaadni az LA-nek. 😛
braxa88
Már én is beszereztem Brissettet, nincs min aggódni 😊

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
1/12 vagy 1/16-al mennék hátrafelé, ha valaki jönne kis kedvencéért..
több mint 5 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 596
Akkor jelenleg hétfő+pár nap amíg még lehet az 5M feletti fizukat is rendes bünti mellett cutolni ugye?
Ezt a lassan közelgő dátumot lehet ki kéne tenni mert biztos nem egy GM-et érint a dolog.
alatriste
Igen, hétfő + pár nap. De nem muszáj megvárni ezekkel a cutokkal az utolsó pillanatot. 😛
vassadi
ljambrik esetében én javasolnám kitolni/eltörölni ezt a határidőt, mivel újonc és csak pár napja vette át a csapatot
kristof
Részemről nincs akadálya 😊
Gergőke
Sziasztok!
Köszönöm a felajánlást és élnék is vele, mivel egy olyan rostert örököltem, amiben kb 37 játékossal ki volt maxolva a cap. Időre van szükségem, hogy trade offereket tegyek, vagy más eszközzel éljek ,ég a szerződések teljesen garantálttá válása előtt. Egy hetet, esetleg szombat estig, de legalább péntek estig kérnék haladékot tőletek.
Nem tudom erről szavazás megy-e és ha igen ennek mia fóruma, kérek tájékoztassatok, hogy megkapom-e ezt az engedményt.
Köszi előre is!
Üdv

Laci

Szerkesztette: ljambrik
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ezt értem, nálam is beütött Alex Smith sérülése, repül is minden sokat kereső veterán...
somoskovig
erős a csoportunk 😀
braxa88
aza baj h tök8 a madden egy párhuzamos világ Smith ugyan úgy fakelt ász lesz mintha nem lenne 8darabban a térde 😀

Bár nem tudom h hol még, de a maddenbe az irl sérülések nem szoktak jelenlenni.
alatriste
Eddig tetszik az offseason 😀
adam8
2 csapatnál nincs QB - nálam egy első éves 😀

Az egész csoport nevében mondhatom talán, hogy szívesen a csoportgyőzelmet. 😀
alatriste
1. Teddy is our QB!
2. rams és az én védelmemet nem lehet szerintem összehasonlítani,

csoportgyőzelmet nem kell már előre odaadni az LA-nek. 😛

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ezt értem, nálam is beütött Alex Smith sérülése, repül is minden sokat kereső veterán...
somoskovig
erős a csoportunk 😀
braxa88
aza baj h tök8 a madden egy párhuzamos világ Smith ugyan úgy fakelt ász lesz mintha nem lenne 8darabban a térde 😀

Bár nem tudom h hol még, de a maddenbe az irl sérülések nem szoktak jelenlenni.
alatriste
Eddig tetszik az offseason 😀
adam8
2 csapatnál nincs QB - nálam egy első éves 😀

Az egész csoport nevében mondhatom talán, hogy szívesen a csoportgyőzelmet. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ezt értem, nálam is beütött Alex Smith sérülése, repül is minden sokat kereső veterán...
somoskovig
erős a csoportunk 😀
braxa88
aza baj h tök8 a madden egy párhuzamos világ Smith ugyan úgy fakelt ász lesz mintha nem lenne 8darabban a térde 😀

Bár nem tudom h hol még, de a maddenbe az irl sérülések nem szoktak jelenlenni.
alatriste
Eddig tetszik az offseason 😀

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ezt értem, nálam is beütött Alex Smith sérülése, repül is minden sokat kereső veterán...
somoskovig
erős a csoportunk 😀
braxa88
aza baj h tök8 a madden egy párhuzamos világ Smith ugyan úgy fakelt ász lesz mintha nem lenne 8darabban a térde 😀

Bár nem tudom h hol még, de a maddenbe az irl sérülések nem szoktak jelenlenni.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ezt értem, nálam is beütött Alex Smith sérülése, repül is minden sokat kereső veterán...
somoskovig
erős a csoportunk 😀
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ezt értem, nálam is beütött Alex Smith sérülése, repül is minden sokat kereső veterán, de cap büntetést tradelni...
somoskovig
Houston - Cleveland (Osi trade)

Bár Löfli ha jól vettem ki megtartja rosteren, de nyilván egy ilyen drága és hiába jó már nem top C nem ér ennyi fizut.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Ezt értem, nálam is beütött Alex Smith sérülése, repül is minden sokat kereső veterán, de cap büntetést tradelni...

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Stafford - Darnold csere előtt még úgy gondoltam h Sb run szerűségre kapcsolok. És hoztam egy drága C-t aki legalább egész jó is. Mivel Darnolddal még valszeg nem 1 de talán nem is 2 év a reális PO/SB cél, így nem éri meg 2 év alatt 15M-t kiadnom egy C-nek de még a cuttal együtti 5M-t is drágáltam. 😀

Faszság volt megvenni anno most annak a levét szívom h ne nálam egye a capet.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Ez mi a f*sz? 😊

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Előzetes lista az első FA-körhöz:
Quarterback: Eli Manning, Jameis Winston
Running back: Damien Williams, Dion Lewis, Jay Ajayi, Tevin Coleman
Wide receiver: Cole Beasley, Emmanuel Sanders, Josh Gordon, Mohamed Sanu, Tyler Lockett, Tyrell Williams
Tight end: Greg Olsen, Jared Cook
Offensive line: Alejandro Villanueva, Andrus Peat, Jake Matthews, John Sullivan, Josh Sitton, Quinton Spain, Russell Okung, Taylor Lewan, Travis Frederick
Defensive line: Akiem Hicks, Gerald McCoy, Jurrell Casey, Muhammad Wilkerson
Edge: Brandon Graham, Cameron Wake, Clay Matthews, Everson Griffen, Justin Houston, Melvin Ingram, Trey Flowers
Linebacker: Brandon Marshall, Eric Kendricks, Sean Lee, Shaq Thompson, Vontaze Burfict
Cornerback: Aqib Talib, Bryce Callahan, Kareem Jackson, Ronald Darby, Trae Waynes
Safety: Adrian Amos, Malcolm Jenkins, Quandre Diggs, Rodney McLeod, Tashaun Gipson

Módosítási javaslatokat lehet tenni, de aki ilyenre szánja el magát, az lehetőleg érveket is írjon.

Szerintem a legtöbb poszt adminisztrációját tudom vinni az első körben, egyelőre csak az OL az, amit biztosan lepasszolnék. @somoskovig Jelezted, hogy őket tudnád intézni; ha ez még áll, akkor a tiéd.
vassadi
Zach Brown? talán legjobb LB az FAk között.
Eric Weddle, S? még így h IRL cut is elég fasza S.
+ az utóbbi napok cutjai.
végignézve a listákat, bő 1.körlesz, és a 2.kör is durva 😊
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Akkor ez hogy lesz?
Ma lejár a cut határidő és utána lesz egy lista a tier 1-2-3-as játékosokról? Csak, hogy tudjunk tervezni is, hogy kikre akarunk rámenni.
Paul43
ezután is lehet cutolni, csak az 5 millió feleletti fizetések teljes összegben bennragadnak. Az 5 millió alattiakra a szokásos szabály (10% és 20%) érvényes.
Lesz egy első FA kör a megadott játékosokkal, rájuk mehetnek a licitek. Amint vége az első FA körnek, utána Ádi összerakja a második kör játékosait, ahol folytatódik. Amint annak vége, jön a nyílt/3. kör
Habi
Tehát akkor előre nem fogom tudni ki lesz a későbbi körökben?
Paul43
ők az FAk:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Cut - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Kompenzációs pickek - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

+ az a rengeteg játékos (öregek, sérültek, bénák) akik tavaly nem voltak nálunk egyik csapat rosterén se.
innen a legjobbak vannak az 1.részben, következő erősségű játékosok a 2.ban, lehet lesz 3.FA is, aztán egy nyílt licit a maradékra.

amúgy meg, H.) Free agency. ezt olvasd majd át előtte, ha még nem. És más új GM is.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
GM-szabálykönyv - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Akkor ez hogy lesz?
Ma lejár a cut határidő és utána lesz egy lista a tier 1-2-3-as játékosokról? Csak, hogy tudjunk tervezni is, hogy kikre akarunk rámenni.
Paul43
ezután is lehet cutolni, csak az 5 millió feleletti fizetések teljes összegben bennragadnak. Az 5 millió alattiakra a szokásos szabály (10% és 20%) érvényes.
Lesz egy első FA kör a megadott játékosokkal, rájuk mehetnek a licitek. Amint vége az első FA körnek, utána Ádi összerakja a második kör játékosait, ahol folytatódik. Amint annak vége, jön a nyílt/3. kör
Habi
Tehát akkor előre nem fogom tudni ki lesz a későbbi körökben?
több mint 5 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Akkor ez hogy lesz?
Ma lejár a cut határidő és utána lesz egy lista a tier 1-2-3-as játékosokról? Csak, hogy tudjunk tervezni is, hogy kikre akarunk rámenni.
Paul43
ezután is lehet cutolni, csak az 5 millió feleletti fizetések teljes összegben bennragadnak. Az 5 millió alattiakra a szokásos szabály (10% és 20%) érvényes.
Lesz egy első FA kör a megadott játékosokkal, rájuk mehetnek a licitek. Amint vége az első FA körnek, utána Ádi összerakja a második kör játékosait, ahol folytatódik. Amint annak vége, jön a nyílt/3. kör


JT Daniels fan
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Hullik ám a forgács 😊

több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Akkor ez hogy lesz?
Ma lejár a cut határidő és utána lesz egy lista a tier 1-2-3-as játékosokról? Csak, hogy tudjunk tervezni is, hogy kikre akarunk rámenni.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 823 — Keep pounding
fu, nem tudom mikor volt utoljára ennyire jó a szabadügynökpiac, kár, hogy semmi pénzem nincs költeni 😀
kristof
Ma estig még tudsz helyet csinálni 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
fu, nem tudom mikor volt utoljára ennyire jó a szabadügynökpiac, kár, hogy semmi pénzem nincs költeni 😀
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 823 — Keep pounding
Ahhoz képest elég drágán kért 😊
Igazából nekem mindegy, csak furcsálltam, sok nála rosszabb játékos van benn (szubjektív vélemény).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.