GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ork kiszállt, nem?
gabokocka
Az egy dolog, de amíg a GM listában/spreadsheetben is az ő neve van, jobb híján nem tudtam mást írni oda... így legalább látjuk a helyzetet, hol kell új GM-et keresni..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Viszont az új posztminimum, amiket Farky beírt, azt kb senki nem teljesíti.. 10 OL ember szinte sehol nincs rosteren, szóval hacsak nem duplázunk embereket a DC-ben, akkor az egészből nem lesz semmi.

Mondjuk nekem nincs Maddenem, nem értek hozzá, szóval nem tudom korábban, ez hogy lett meg oldva.. de ugye az elmúlt években már csak 8-cal mentünk. Ádi vagy épp aki szimulálta, az megírhatná, hogy oldotta meg, de korábbi években ezzel nem volt gond.
Igor
van olyan mod, ahova elég a 8 OL, azt kell letöltenie annak, aki csinálja a simet. nekem pl le van töltve 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Valaki összefoglalná pár mondatban, hogy milyen munkálatok zajlanak adminisztráció, sim terén, stb.? Igyekszem felzárkózni.
vassadi
A legtöbb dolgot adminisztráltuk (somos vagy jómagam), ált. egy hsz jelzi hogy az adott pontig mi lett bekönyvelve. DC-t is írt a legtöbb csapat, a legtöbb helyen jól állunk (kivéve, ha 10 OL ember kell..)

Ahol szerintem pici elmaradás lehet, az a tradek átvezetése.. ezt megnézem majd még ma, és beírom/megírom hog áll a helyzet, de amit biztosan nem tudtam bekönyvelni az a 18/19-es pickek mozgatása, mert nincs admin jogom hsz-t szerkeszteni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 775 — Keep pounding
Ork kiszállt, nem?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elvileg Igor jelezte, hogy ő ezt megcsinálja, nem tudom azóta mi történt.
gabokocka
Beírtam ide a csapatokat, és jeleztem hogy akinek 1-2 ember hiánya van, az claimelhet/töltheti magának... de szívesen feltöltöm én is, a két lyukas csapatot mindenképp megcsináltam... de vártam arra az 5-6 csapatra, akik aktívabbak voltak.

Itt a lista még egyszer, 24 órát adok még a többieknek, ha nem, holnap este beírom hogy melyik csapatba ki került még be.

Hiányos rosterek - létszámok és posztminimumok alapján
(2 QB, 3 HB, 4 WR, 2 TE, 8 OL, 4 DE, 3 DT, 6 LB, 4 CB, 4 S, 1 K, 1 P, 1 LS)

@sevarafa
Bills - 2 HB, 3 LB, 1 LS (ezzel 53) + min 2 flex player (55)

@Klaci89
Steelers - 1 DT

@Ork
Bengals - 1 S (ha 2 RB + 1 FB elég, akkor megvan a 3 HB)

@vassadi
Texans - 1 QB, 1 S, 1 K

@gabtsi
Eagles - 1 QB, 1 WR, 1 TE, 1 LB, 2 S, 1 P, 1 LS (ezzel 50) + min 5 flex player (55)

@DeSean
Packers - 1 LS

@MarioAna
Lions - 1 S

@adam8
Rams - 1 G, 2 S

Viszont az új posztminimum, amiket Farky beírt, azt kb senki nem teljesíti.. 10 OL ember szinte sehol nincs rosteren, szóval hacsak nem duplázunk embereket a DC-ben, akkor az egészből nem lesz semmi.

Mondjuk nekem nincs Maddenem, nem értek hozzá, szóval nem tudom korábban, ez hogy lett meg oldva.. de ugye az elmúlt években már csak 8-cal mentünk. Ádi vagy épp aki szimulálta, az megírhatná, hogy oldotta meg, de korábbi években ezzel nem volt gond.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
alatriste, ez a defense ez mi?! 😀
szépmunka, grat!
braxa88
De úgy érzem jól halad a fejlődés.
alatriste
Szerintem Staffordra semmi szükség...
Péterember bizonyította idén, hogy tud complete passzt adni. Elit!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 775 — Keep pounding
Elvileg Igor jelezte, hogy ő ezt megcsinálja, nem tudom azóta mi történt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
egyelőre van 2-3 csapat ahol a min. játékos sincs meg a roster xls-ben. Utána meg kéne nézni, hogy a madden posztminimumoknak megfelel-e minden csapat (tuti nem) és utána megcsinálom a rostert.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Valaki összefoglalná pár mondatban, hogy milyen munkálatok zajlanak adminisztráció, sim terén, stb.? Igyekszem felzárkózni.
több mint 6 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
Nem tudom hogy állnak a rosterek és a sim, de ha tudok segíteni valamiben szóljatok nyugodtan, segítek szívesen!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
alatriste, ez a defense ez mi?! 😀
szépmunka, grat!
braxa88
1 jol eltalált felcsere Lattimore-ert, egy FA Guy, Peppers a tobbiek mar itt voltak tavaly is.
Az öreg Julius helyére kéne még valami fiatal, és szavam se lenne. 😄
A CB sor szívügyem volt. Szántam is rá picket, szerencsére bejönni látszanak.
A futó rész lehetne erősebb illetve valamint valami TE most már kell.

De úgy érzem jól halad a fejlődés.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
alatriste, ez a defense ez mi?! 😀
szépmunka, grat!
több mint 6 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
holnap összerakom a DC-t és a Ryan fizus dolgot, amúgy sztem megvagyok mindennel


JT Daniels fan
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Hali!

Sikerült (megint) huzamosabb időre eltűnnöm, de szeretném jelezni, hogy szándékomban áll folytatni a játékot, számolhattok velem a következő GM szezonban is. Viszont mivel még egy államvizsga is vár rám és utána se hiszem, hogy túl sok szabadidőm lesz, a commish posztot a továbbiakban nem tudom vállalni, erre új embert kell keríteni. Természetesen segítek amiben csak tudok, de jobbnak látom, ha olyasvalaki lesz a comissioner, aki rendszeresen tud foglalkozni ezekkel a teendőkkel.
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Sztem ahol van PS, ott első körben onnan pótoljunk a Maddenhez azon csapatoknál, akiknél amúgy minden rendben. Amúgy mindenben egyetértek Igorral.
gabokocka
Alapvetően ez sem lesz tragikus mennyiség.. inkább az a gond szerintem h sok rookie/hátsó körös ember nem lesz Madden rosteren (ha jól értettem Farky/Löfli problémáját)

De akkor átnézem az OL posztokat még egyszer - illetve a trade pickeket nem tudom adminisztrálni, mert zárt hsz és nincs szerkesztői jogom, azt valaki másnak kéne majd megtenni.
Igor
plusz akkor már most ki kéne találni h jövőre h akarjuk a simet vagy a sorrendet

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Sztem ahol van PS, ott első körben onnan pótoljunk a Maddenhez azon csapatoknál, akiknél amúgy minden rendben. Amúgy mindenben egyetértek Igorral.
gabokocka
Alapvetően ez sem lesz tragikus mennyiség.. inkább az a gond szerintem h sok rookie/hátsó körös ember nem lesz Madden rosteren (ha jól értettem Farky/Löfli problémáját)

De akkor átnézem az OL posztokat még egyszer - illetve a trade pickeket nem tudom adminisztrálni, mert zárt hsz és nincs szerkesztői jogom, azt valaki másnak kéne majd megtenni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 775 — Keep pounding
Sztem ahol van PS, ott első körben onnan pótoljunk a Maddenhez azon csapatoknál, akiknél amúgy minden rendben. Amúgy mindenben egyetértek Igorral.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Ez a madden minimum (45 fő és 55 a max.)
2 QB, 1 FB, 3 HB, 4 WR, 2 TE, 4 OT, 2 C, 4 OG, 4 DE, 3 DT, 4 OLB, 2 ILB, 4 CB, 2 FS, 2 SS, 1 K, 1 P

LS megy majd TE-k közé
Farky
Jó, na de akkor ezzel elég sok helyen gond lesz, mert az OL-t 8 főre szűkítettük már néhány éve szerintem... azt leszámítva kb ugyanaz (egy-két helyen kell FB-t deklarálni)
Igor
bizony, mert ezek nélkül le sem fut a sim

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez a madden minimum (45 fő és 55 a max.)
2 QB, 1 FB, 3 HB, 4 WR, 2 TE, 4 OT, 2 C, 4 OG, 4 DE, 3 DT, 4 OLB, 2 ILB, 4 CB, 2 FS, 2 SS, 1 K, 1 P

LS megy majd TE-k közé
Farky
Jó, na de akkor ezzel elég sok helyen gond lesz, mert az OL-t 8 főre szűkítettük már néhány éve szerintem... azt leszámítva kb ugyanaz (egy-két helyen kell FB-t deklarálni)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Ez a madden minimum (45 fő és 55 a max.)
2 QB, 1 FB, 3 HB, 4 WR, 2 TE, 4 OT, 2 C, 4 OG, 4 DE, 3 DT, 4 OLB, 2 ILB, 4 CB, 2 FS, 2 SS, 1 K, 1 P

LS megy majd TE-k közé

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
@Farky
azt megerősítenéd, hogy az alábbi posztminimumszámok jók? És akkor 55-ös roster elég lesz (a 2 inaktív csapatra gondolok főleg)

Hiányos rosterek - létszámok és posztminimumok alapján
(2 QB, 3 HB, 4 WR, 2 TE, 8 OL, 4 DE, 3 DT, 6 LB, 4 CB, 4 S, 1 K, 1 P, 1 LS)


Bills - 2 HB, 3 LB, 1 LS (ezzel 53) + min 2 flex player (55)

Steelers - 1 DT
Bengals - 1 S (ha 2 RB + 1 FB elég, akkor megvan a 3 HB)

Texans - 1 QB, 1 S, 1 K

Eagles - 1 QB, 1 WR, 1 TE, 1 LB, 2 S, 1 P, 1 LS (ezzel 50) + min 5 flex player (55)

Packers - 1 LS
Lions - 1 S

Rams - 1 G, 2 S

A hiányzó posztok helyére az aktív csapatok claimelhetnek.. az inaktívokat pedig feltöltöm, de csak 1 éves vetmin igazolással érkezzenek olyan játékosok, akik azért használhatók (hogy a Madden kreálásnál ne legyen gond), de értelemszerűen csak 1 évre, és utána visszamennek az FA-piacra?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Este, ha lesz időm átnézem a dolgokat és akkor meglátjuk mi merre, utána aki tud segíthet.
gabokocka
Átveszem/megcsinálom... nekem most van időm.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Még azt kell majd összenézni, hogy a DC-k stimmeljenek a roster fájllal.
Illetve hogy ahol problémák vannak az abból adódik-e, hogy tényleg gáz van, vagy az utolsó tranzakciókkal, igazolásokkal nem lett frissítve a roster fájl.
gabokocka
Most sikerült otthon új netet beüzemelnem, ma este/holnap reggel ennek most nekiesek.. mert adminisztrációval is elmaradtam kicsit ugye.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Az akkor nem olyan vészes, 3 csapat, ebből kettő gázos.
Bills, Eagles majd kap valami töltelékeket, oszt jónapot 😊

A Redskins amúgy rendben van, 63 lesz az, csak jó ideje nem volt frissítve a roster. Több csapat is lehet így, de ez totál részletkérdés, 1-2 PS emberről van szó.
Chargers LT
madden max 55 fős rostert kezel, így a ps nem fog kelleni (csak adminisztrációba), a posztminimum viszont még bajos lesz pár csapatnál az xls szerint
Farky
Ja igaz is, 55 fő a max, ez kiment a fejemből. Akkor pláne nem gáz madden szempontból. Ha nem lesz ideje (gyanítom nem lesz) a gm-eknek átnézni a posztminimumokat, akkor (gondolom cserékről van szó max) majd ügyeskedni kell a maddenben, és ha pl. sok a LB, kevés a S, át kell vinni valakit, stb. Más megoldás nem nagyon van... pedig volt rá fél év.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Az akkor nem olyan vészes, 3 csapat, ebből kettő gázos.
Bills, Eagles majd kap valami töltelékeket, oszt jónapot 😊

A Redskins amúgy rendben van, 63 lesz az, csak jó ideje nem volt frissítve a roster. Több csapat is lehet így, de ez totál részletkérdés, 1-2 PS emberről van szó.
Chargers LT
madden max 55 fős rostert kezel, így a ps nem fog kelleni (csak adminisztrációba), a posztminimum viszont még bajos lesz pár csapatnál az xls szerint

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning