NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 5 éve
Godfather Seattle Seahawks Ohio State Buckeyes 177
 youtu.be/zJJqJsoSRfg
r.baggio
ez esetleg mashol is megvan, sajnos a yt-rol leszedtek...

O-H-I-O
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
 youtu.be/zJJqJsoSRfg
r.baggio
Nagy meccs volt nagyon 😀
kapitnono
De végeredmény szokás szerint u. n.d.o.r.í.tó. (már mint úgy értem, hogy sikrül szokás szerint hülyeségen elbukni a POt)....
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
 youtu.be/zJJqJsoSRfg
r.baggio
Nagy meccs volt nagyon 😀


több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
 preview.ibb.co/gMa6sU/navy_smu.png

Itt a kepen alulrol a 2. tamado (aki a 2pt conv felirat alatt all) ineligible receiver? mert ahogy nezem, 4 OL + egy TE (balra a faltol), + a ket tamado a kep aljan all a LOS-on (igy jon ki a 7). Es akkor a ket szelso (a TE + a kep aljan levo WR) kaphat el. Tudom h a Pats (tobbek kozott) szokott ezzel jatszani, csak nem volt sehol kiemelve ahol lattam ezt a postot, de nekem nagyon ugy tunik, mint ahogy fent leirtam.


 streamable.com/hqeqh
Borbinho
 www.sbnation.com/college-football/2018/9/22/17890752/lineman-eligible-trick-play-smu-navy-formation-legal

Kicsit NCAA vonatkozása is van, de inkább ide, mint a recruiting topikba:
Aki szombat hajnalban nagyon ráér, és nem feltétlen a USC-WSU pac12 meccset nézné, hajnal fél5től IMG Academy@ Mater Dei. A top2 középsulis csapatról van szó egyébként.
Habi
 youtube.com/watch?v=6ujcfEB2g7c
r.baggio
Mergnéztem.
Kérdéseim lennének. 😊

- High Schoolok csak egy adott államon belül játszanak meccseket, vagy utaznak amerikaszerte mindenhova?
- Mi a HS-ben a Super Bowl, vagy nagydöntő?
- Államonként van egy bajnok, vagy nagyobb/kisebb egységenként?
- Ezt országos tévé adta vagy állami?
- Minden fordulóból közvetít valamilyen HS meccset valamelyik országos/állami/városi tévé?
- Egy HS csapatban akárki játszhat, aki abba a suliba jár? Tehát egy elvileg háromszor bukott 21 éves is? Vagy csak 14-18 év közöttiek?
- HS-ben gyakori, hogy valaki egyszerre futó, elkapó, védő? Vagy már ott is egy ember alapvetően egy poszton játszik, nincs átjárás az O meg a D között?
- Hogy el tudjam képzelni: egy éles meccsen mit játszana egy legjobb HS-csapat egy random NCAA harmadik vonalbéli egyetemi csapattal?
- És a magyar bajnokot megverné?

Valamint recruitoltam az IMG 7-es játékosát (Cain), és a Mater Dei irányítóját (Young), tehetség alapján tuti eljutnak az NFL kapujáig (ha nem lesznek közben tengerbiológusok, drogosok, sérültek., stb.).
Sobri Jóska
- a legtöbb HS csak államon belül játszik, a legnagyobbak a tv miatt gyakran meccselnek azért egymással akár az egész országot is átutazva
- középiskolai szinten nincs olyan, hogy nagydöntő, rájátszás csak államon belül van, bajnokot pár különböző sajtóorgánum hirdet
- az államokon belül több szint van, a 6A-be kerülnek a legtöbb diákkal bíró iskolák, de attól még hogy valamelyik 4A-s nyilván lehet sokkal jobb, mint egy felette álló
- köztévé nem, de az ESPNU-n és hasonló csatornákon minden héten megy valami meccs, a FOX Sports meg pl az összes texasi finálét sugározza
- 4 évre szól a játékengedély, ha buksz, akkor ineligible státuszba kerülsz, tehát amíg az átlagodat nem hozod egy bizonyos szint fölé, addig nem játszhatsz a 4 éven belül sem
- gyakoribb természetesen, de azért az a korszak már véget ért, hogy valaki egyszerre három poszton királykodjon, a három különböző sportban jártasság (+ kosár és baseball többségében) ami elő szokott fordulni
- az összefoglalóban levő két csapat a magyar bajnokot simán megverné, és nagyjából pariban lennének egy random NCAA harmadosztályú gárdával


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Itt a kepen alulrol a 2. tamado (aki a 2pt conv felirat alatt all) ineligible receiver? mert ahogy nezem, 4 OL + egy TE (balra a faltol), + a ket tamado a kep aljan all a LOS-on (igy jon ki a 7). Es akkor a ket szelso (a TE + a kep aljan levo WR) kaphat el. Tudom h a Pats (tobbek kozott) szokott ezzel jatszani, csak nem volt sehol kiemelve ahol lattam ezt a postot, de nekem nagyon ugy tunik, mint ahogy fent leirtam.



"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tuanigamanuolepola "Tua" Tagovailoa uj kedvenc playam. Oke h megnyerte a 2.felidoben a tavalyi dontot, meg h feka ES balkezes QB, de a neve az igazan nyero.
Egesz konnyu kimondani a keresztnevet ha tagolod:
Tua Niga Manu Ole Pola. De nekem o mar csak Tua "My Niga" Tagovailoa lesz 😀


Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok uj lennék az oldalon és segítséget szeretnék kérni NCAA linket hol találok ?? ( NFL redditen nagyon jól nézhető de sajnos fősulis linkek nincsenek egyáltalán vagy is én nem találtam ) Segítséget előre is köszönöm !!!!
Bundi1986
https://www.reddit.com/r/CFBStreams/
vassadi
Köszönöm a segítséget
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 579
Sziasztok uj lennék az oldalon és segítséget szeretnék kérni NCAA linket hol találok ?? ( NFL redditen nagyon jól nézhető de sajnos fősulis linkek nincsenek egyáltalán vagy is én nem találtam ) Segítséget előre is köszönöm !!!!
Bundi1986
https://www.reddit.com/r/CFBStreams/

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 750 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Valaki tud új olyan youtubeos csatornák ahol felkerülnek a teljes meccsek, az ev fed-et kilőtték

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Kicsit NCAA vonatkozása is van, de inkább ide, mint a recruiting topikba:
Aki szombat hajnalban nagyon ráér, és nem feltétlen a USC-WSU pac12 meccset nézné, hajnal fél5től IMG Academy@ Mater Dei. A top2 középsulis csapatról van szó egyébként.
Habi
 youtube.com/watch?v=6ujcfEB2g7c
r.baggio
Mergnéztem.
Kérdéseim lennének. 😊

- High Schoolok csak egy adott államon belül játszanak meccseket, vagy utaznak amerikaszerte mindenhova?
- Mi a HS-ben a Super Bowl, vagy nagydöntő?
- Államonként van egy bajnok, vagy nagyobb/kisebb egységenként?
- Ezt országos tévé adta vagy állami?
- Minden fordulóból közvetít valamilyen HS meccset valamelyik országos/állami/városi tévé?
- Egy HS csapatban akárki játszhat, aki abba a suliba jár? Tehát egy elvileg háromszor bukott 21 éves is? Vagy csak 14-18 év közöttiek?
- HS-ben gyakori, hogy valaki egyszerre futó, elkapó, védő? Vagy már ott is egy ember alapvetően egy poszton játszik, nincs átjárás az O meg a D között?
- Hogy el tudjam képzelni: egy éles meccsen mit játszana egy legjobb HS-csapat egy random NCAA harmadik vonalbéli egyetemi csapattal?
- És a magyar bajnokot megverné?

Valamint recruitoltam az IMG 7-es játékosát (Cain), és a Mater Dei irányítóját (Young), tehetség alapján tuti eljutnak az NFL kapujáig (ha nem lesznek közben tengerbiológusok, drogosok, sérültek., stb.).

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Kicsit NCAA vonatkozása is van, de inkább ide, mint a recruiting topikba:
Aki szombat hajnalban nagyon ráér, és nem feltétlen a USC-WSU pac12 meccset nézné, hajnal fél5től IMG Academy@ Mater Dei. A top2 középsulis csapatról van szó egyébként.
Habi
 youtube.com/watch?v=6ujcfEB2g7c


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Köszi a választ !
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Sziasztok uj lennék az oldalon és segítséget szeretnék kérni NCAA linket hol találok ?? ( NFL redditen nagyon jól nézhető de sajnos fősulis linkek nincsenek egyáltalán vagy is én nem találtam ) Segítséget előre is köszönöm !!!!
Bundi1986
Twitteren kövesd be grandma streams-t, minden nagyobb meccshez találsz nála youtube-os linket

De ha eredménykövetőben kérsz specifikusan, valaki biztos arra is reagál majd

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok uj lennék az oldalon és segítséget szeretnék kérni NCAA linket hol találok ?? ( NFL redditen nagyon jól nézhető de sajnos fősulis linkek nincsenek egyáltalán vagy is én nem találtam ) Segítséget előre is köszönöm !!!!
több mint 5 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Kicsit NCAA vonatkozása is van, de inkább ide, mint a recruiting topikba:
Aki szombat hajnalban nagyon ráér, és nem feltétlen a USC-WSU pac12 meccset nézné, hajnal fél5től IMG Academy@ Mater Dei. A top2 középsulis csapatról van szó egyébként.


JT Daniels fan
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
week 3!

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
 twitter.com/MattRHinton/status/1041205134875873281


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante






---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
kemény, hogy egy konferencia (jelen esetben az ACC) hivatalos csatornája pakolja fel az esti meccs összevágott változatát alig pár órával a lefújás után - nem is volt rossz meccs!

 www.youtube.com/watch?v=4Gb-_xaLhx0
r.baggio
De a legkeményebb, hogy a borítóképen egyből ott az eredmény!

Az orosz úriember a teljes meccsekkel legalább már odafigyel erre.
Tudom, hogy az odavezető út a fontos, de így már nem lesz olyan élmény. Péntektől keddig nem is nézek az ESPN közelébe, míg meg nem néztem minden számomra érdekes meccset.
bmg
ja a youtube csatorna, ahova fel szokott még kerülni pár condensed game néha ugyanezt benézi, ez van


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
kemény, hogy egy konferencia (jelen esetben az ACC) hivatalos csatornája pakolja fel az esti meccs összevágott változatát alig pár órával a lefújás után - nem is volt rossz meccs!

 www.youtube.com/watch?v=4Gb-_xaLhx0
r.baggio
De a legkeményebb, hogy a borítóképen egyből ott az eredmény!

Az orosz úriember a teljes meccsekkel legalább már odafigyel erre.
Tudom, hogy az odavezető út a fontos, de így már nem lesz olyan élmény. Péntektől keddig nem is nézek az ESPN közelébe, míg meg nem néztem minden számomra érdekes meccset.

Szerkesztette: bmg
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
kemény, hogy egy konferencia (jelen esetben az ACC) hivatalos csatornája pakolja fel az esti meccs összevágott változatát alig pár órával a lefújás után - nem is volt rossz meccs!



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Remélem ez minden héten lesz 😀 😀

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
hihetetlen, hogy már minden évben van ilyen és egyre rosszabb a helyzet
 www.sbnation.com/college-football/2018/9/10/17843716/hurricane-florence-college-football-weather-schedule

a West Virginia @ NC State pedig nagyon jó kis meccs lehetett volna, apró pozitívum viszont, hogy a csütörtök esti meccs így két órával előbb kezdődik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal