NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Bowl szezon 2013-14

1 feliratkozó

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Becammogott. Peyton Manningesen 😀

Perception is reality.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 869 — Undertaker of the Cleveland graveyard
megint kiütéses győzelem lesz ?

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A Winston beég a döntőben jóslatom eddig túl jól alakul, csak így tovább Jameis! :pNewman
2-3 rossz passzal még nem ég be azért, neki életében ez az első ilyen lelkületű meccse, bel fog rázódni 😊 a társak sem jobbak eddig, nem segítikChargers LT
alakul azért 😊
Winston idén eddig gyökkettő kihívással szembesült, most kiderül, hogy megérdemelte-e azt a mérhetetlen nagy hypeot ami végig kísérte első évét (bár azt egy meccs még akkor se támaszta alá 😊 )

több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Leginkább Benjaminra voltam kíváncsi, remélem azért látunk belőle valamit ma.Bazzani
Láttuk, hogy egyszer mellé, egyszer meg nagyon fölé dobott Winston 😊. Egyszer csak kézen találja már...


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
És Sonka alszik xD

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 602 — Jedi Master
De legalább nem Daltoning-olt 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Köszi a momentumot ParkerChargers LT
Előbb hozzon össze egy first downt az FSU offense, mielőtt momentumról kezdünk beszélni...vassadi
Összehozott. Ja hogy maguknak? 😀

Perception is reality.
több mint 10 éve
CM52 Green Bay Packers 8
Ennyit a momentumról 😊
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Köszi a momentumot ParkerChargers LT
Előbb hozzon össze egy first downt az FSU offense, mielőtt momentumról kezdünk beszélni...vassadi
Akkor most hol is a momentum?
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 282 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ott a momentum 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Köszi a momentumot ParkerChargers LT
Előbb hozzon össze egy first downt az FSU offense, mielőtt momentumról kezdünk beszélni...
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Na végre egy stop. Kellenek a mínusz yardos playek. Ha tudják, hogy passz jön, akkor ez a secondary ennek az O-nak szinte verhetetlen.
És még ki is maradt, jól van, ne legyen sima.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Leginkább Benjaminra voltam kíváncsi, remélem azért látunk belőle valamit ma.

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ennek az Auburnnek mondjuk még így is lehet drukkolni, a korábbi bajnokcsapattól eltérően 😊 jó lett volna/lenne azért, ha odakoppintana valaki az SEC orrára, bár az FSU semmivel sem másabb egy ebből a konfból jövő csapatnál (csak gyengébb, mint most kiderül 😊)baggio
Már odakoppintottak, a Bama kikapott. 😊

Most nem tudom, hogy az Auburn D ennyire jó (az SEC meccsek alapján nem...), vagy az FSU eddig nem találkozott igazi D-vel. Mindenesetre a Noles OL nincs a helyzet magaslatán, és így már Winston se tűnik akkora istennek.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 602 — Jedi Master
Köszi a momentumot Parker

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 602 — Jedi Master
Az Auburn védőkkel van az erő eddig 😀Chargers LT
Nem kis meglepetésre :-8Robilluma
és nagy sajnálatomra

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 602 — Jedi Master
A Winston beég a döntőben jóslatom eddig túl jól alakul, csak így tovább Jameis! :pNewman
2-3 rossz passzal még nem ég be azért, neki életében ez az első ilyen lelkületű meccse, bel fog rázódni 😊 a társak sem jobbak eddig, nem segítik

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Sziasztok! Új olvasó/fórumozó vagyok, örülök hogy végre találtam egy fórumot NFL / NCAA meccsekre 😊 Remélem nem gond ha beszállok a beszélgetésbe ?! WAR EAGLE! 😊CM52
Az Auburnnek drukkolsz? Jöhetsz 😛Jakehomer
Ahogy olvastam sokan szurkolnak a Florida Statenek gondoltam javítok az arányokon! 😊CM52
Sok itt az SEC hater 😊

Winstont máris sikerült elbizonytalanítani?Jakehomer
Ennek az Auburnnek mondjuk még így is lehet drukkolni, a korábbi bajnokcsapattól eltérően 😊 jó lett volna/lenne azért, ha odakoppintana valaki az SEC orrára, bár az FSU semmivel sem másabb egy ebből a konfból jövő csapatnál (csak gyengébb, mint most kiderül 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
CM52 Green Bay Packers 8
Eddig jól muzsikál az Auburn Defense 😊
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Az Auburn védőkkel van az erő eddig 😀Chargers LT
Nem kis meglepetésre :-8


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 602 — Jedi Master
Az Auburn védőkkel van az erő eddig 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A Winston beég a döntőben jóslatom eddig túl jól alakul, csak így tovább Jameis! :p

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Sziasztok! Új olvasó/fórumozó vagyok, örülök hogy végre találtam egy fórumot NFL / NCAA meccsekre 😊 Remélem nem gond ha beszállok a beszélgetésbe ?! WAR EAGLE! 😊CM52
Az Auburnnek drukkolsz? Jöhetsz 😛Jakehomer
Ahogy olvastam sokan szurkolnak a Florida Statenek gondoltam javítok az arányokon! 😊CM52
Sok itt az SEC hater 😊

Winstont máris sikerült elbizonytalanítani?

Perception is reality.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Kicsit túlbiztosították a futást eddig. Tisztára, mint az elején, ugyanúgy nyelték be.
Halihó, ébresztő!


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
De csúnya volt, szerencsétlen safetyre két elkapó jutott

Perception is reality.