Bowl-szezon 2018/19

1 feliratkozó

több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 wiz1.net/channel1
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, FG fakeből TD. Szép volt EWU!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végre a Bison területéről indul az EWU drveja, erre Barriere eladja...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kliemanék nagyon szeretnék, hogy Stick draft pozíciói javuljanak. A 2. futott TD-je is összejött ma.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
16/16 - Alcobendas mehetne a Tampába vagy a Chargersbe rúgónak. 😊

Van itt amúgy valaki rajtam kívül vagy csak magamban beszélek? 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még jó, hogy az EWU vezet gyors támadásokat, a Bison meg öli az órát. Kb 1 perc alatt ment végéig a Nison. Az EWU ha nem lőné lábon magát a szabálytalanságokkal, akkor még esélyük is lenne.

Easton Stick meg szereintem draftolva lesz áprilisban.

A Barriere - Webster kombó szerencsére ma is működik az Eaglesnél.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az EWU D szépen helytállt azzal hogy nem lett TD annak ellenére, hogy a Bison eljutott a redzoneig.. Lássuk mire képesek Barriereék az NDSU D ellen.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Stream az FCS döntőhöz
 sports24.fun/watch?id=ch4
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az NFL Playofff meccsek elé megint lesz egy már-már szokásos felvezetés a másodosztály döntőjének képében. És amennyiben a North Dakota State nyer, akkor sporttörténelmet látunk - még senkinek sem sikerült 7-szer megnyerni az FCS-t. És ha összejön a győzelem, akkor az NDSU QB-ja, Easton Stick lesz a másodosztály történetének legtöbb mérkőzést megnyerő kezdőirányítója. Jelenleg neki, és az NDSU-val szintén 3 bajnoki címet nyerő Brock Jensennek 48-48 győzelme van.

Aki nem ismerné a feleket, vagy nem sokat jár az FCS topikba, annak itt egy kis gyorstalpaló

FCS döntő beharangozó

North Dakota State (14-0) - Eastern Washington (12-2) 2019. január 5. 18:00 Frisco, Texas ESPN 2


Az edzők összehasonlítása:


A 2 irányító összehasonlítása


A támadósorok


És a védelmek összevetése

1-1 kulcsjátékos a
futók

elkapók

linebackerek

és a secondary tagjai közül.


Játékosok akire figyeljünk:
Eastern Washington:
QB Eric Barriere (286/177, 2,252 yard, 24 TD, 7 INTs; 90 futás, 603 yard, 7 TD),
RB Sam McPherson (186 futás, 1,352 yard, 12 TD; 22 elkapás, 178 yard, 1 TD),
WR/PR Nsimba Webster (80 elkapás, 1,287 yard, 11 TD),
LB Ketner Kupp (104 szerelés, 5.5 TFL, 1 INT, 3 PBU),
PK/P Roldan Alcobendas (15 of 15 FGs, 68 of 69 PATs; 44.9-yard punting average);


North Dakota State:
QB Easton Stick (262/162, 2,554 yard, 26 TD, 5 INT; 99 futás, 556 yard, 14 TD),
RB Bruce Anderson (124 futás, 924 yard, 9 TD),
WR/PR Darrius Shepherd (57 elkapás, 940 yard, 7 TD; 15.6-yard punt return átlagban),
LB Jabril Cox (88 szerelés 9.5 TFL, 4 sack, 4 INT),
SS Robbie Grimsley (78 szerelés, 6 INT, 5 PBU)
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
Szóval ezt a Georgiát elénk rakta a végső rangsoroláskor a CFP Commitee? Mindent értek
Gondolom ez is ugyanolyan átgondolt döntés volt, mint a 3. és 4. csapat kijelölése...


több mint 5 éve
Godfather Seattle Seahawks Ohio State Buckeyes 177
Valaki tud esetleg a buckeye meccshez nem skycam YouTube streamet?

O-H-I-O
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szépítettünk rajta de csak sikerült elbukni, kár érte simán hozni lehetett volna.... 😕 Kiváncsi vagyok Franklinnak, hogyan sikerül újra építeni a programot. Ha pedig egy Hackenberg esélyt kapott McShorleynak is jár prototípus méretek ide vagy oda...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez csúny búcsúra sikerül....
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Banyek a rúgónk inkább ne jöjjön haza..... Igazi védelmi csta vagy a bénázó Ok, nehéz eldönteni. Mondjuk két driveot is a zebrák állítottak meg mikor 3rd down után rossz helyre rakták le a labdát....
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ma jön TmcS búcsú meccse, reméljük győzelemmel. Aztán hajrá az NFL felé, hátha lát benne vki fantáziàt s jó kezekbe kerülve lehet belőle vki.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
De jó kis meccs ez a Mizzou-Ok State.

Eh, korán szóltam, itt meg nem adott TD, ott megadott, kvázi eldőlt.

[két pickkel később]
Hehe, mondtam én, hogy jó meccs ez 😊

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
Akkor ennél a meccsnél is megállja a helyét, hogy jól döntött a bizottság a top 4 összeállításakor... Ha ez UGA és OSU akkor lett volna két meccs... vagy ha legalább a bizottság által mindig lesajnált UCF-et beteszik a négybe, ezt ők is hozzák...
Foldesi26
A bizottság jól döntött, az Oklahoma jobb, mint az Ohio State (szerintem), a Georgia-t berakni meg általános lázadás lett volna, bár szerintem vernék mond a Soonerst és az OSU-t is. A UCF-et meg felejtsük már el, az egy teljesen más liga ahol vannak, ott toronymagasan a legjobbak már 2 éve, de ezt messze nem produkálnák egyik nagy konferenciában sem. Tavaly is azt mondtam, ha fel akarnak érni oda ahova gondolják magukat, akkor váltsanak konferenciát és ott hozzák ezt a mérleget, akkor tuti a PO nekik. Az ACC-be területileg beleillenek Orlandoi székhellyel.
Alabama Niners
Szerintem meg nem, támadósor ugyanazon a szinten van kb, viszont az OU védelme ligautolsó, az OSU é meg elég jó. Hogy lehetne már egy szint?
kapitnono
...úgy, hogy az Oklahoma támadósora jobb, mint az OSU támadósora.
Alabama Niners
Osu-nak sokkal jobb a passing offense, és pontokban alig van az OU mögött, a védelem meg fényévekkel jobb.


több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A konfváltás a legkevésbé se rajtuk múlik, ők mentek volna mar a big12-be is, nem kellettek
r.baggio
miert nem? Tul jok? Vagy ..?
gabistar
terület, pénz, stb...
Alabama Niners
Ha jol emlekszem az alabama eddzoje (nick saban ha jol irom emlekszem..) volt nfl ben is igy fejbol. Az hogy lehet hogy nfl ben megegette magat, aztan ha jol tudom vissza ncaa es megint isteni?

Nem tudta kezelni a nagyobb egokat es nagyobb sztarokat, akiket mar nem lehetett mondjuk a leultetlek es nem draftolnak, vagy nem tudom mivel hat az egyetemi sztarokra.

Valaki tud erre valamit mondani?
gabistar
Pont az történt, amit írtál, control freaksége a profiknál már túl sok volt, kicsinálták a játékosai

Plusz nagyon benézte, hogy nem bízott meg a sérülésből lábadozó Brees-ben, és inkább Culpeppert szerződtette helyette
r.baggio
hat azt biztos benezte brees mostani teljesitmenyet latva. De szerintem a charges is benezte azt redesen. Mert eddig meg ok sem nyertek tul sok mindent rivers el. Bar most van eselyuk.

Koszi az infot.

Azert egy ev viszont nem keves igy viszonyitani. Marmint nyilvan lattak hogy mas a kornyezet emberek. Meg nyilvan o is. De az fura, hogy egy ilyen eddzo aki igy tud dominalni, nem tud nfl ben is jo lenni. Azt gondolna az ember hogy igen. Es akkor igy a kerdes, hogy honnan jojjenek a jo eddzok, ha nem mar kiprobalt ncaa bol.

Neha tomlin vehetne tole par control freakseget. Haha
gabistar
Teljesen más az egyetemi edzősködés és az NFL, rengeteg okból kifolyólag. Alapból nem a pro style a fő irány az egyetemen, míg az NFL-ben szinte kizárólag ez működik. Aztán meg felsorolhatatlan sok apró különbség.
Amennyiben adna valaki egy Saban kaliberű edzőnek időt a csapat építésre, előbb-utóbb sikeres lenne az NFL-ben is. Lásd a Raidersnél Chuky is végtelen hatalmat és időt kapott a csapat építésre...most káosz látszik csak, de építi a saját csapatát, aztán majd kiderül sikeres e az általa kitalált koncepció.
Amit meg sokan nem tudnak és nehezen is hisznek el, az az, hogy egyetemi edzőnek lenni egy nagy tradíciójú egyetemi élcsapatnál magasabb szint sok esetben, mint NFL főedző PO csapatnál. Mindez fizetésben és elismertségben is azonos vagy jobb. A TOP 10 egyetemi csapatnak az átlag nézőszáma évtizedekre visszamenőleg 80-100 ezer fős telt ház. OSU, Oklahoma, Michigan, Texas, Alabama, LSU, Texas A&M, Nebraska, Notre Dame, Clemson, Penn State, Georga, Florida, Florida State, USC, Miami, Oregon. Ezeknél a csapatoknál fő edzőnek lenni egyenlő egy NFL HC állással. Pár csapatot még ki is hagyhattam a sorból.
Az egyetem bár a játékosok szempontjából előszobája az NFL-nek, viszont nem alsóbbrendű semmi képen sem!
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Akkor ennél a meccsnél is megállja a helyét, hogy jól döntött a bizottság a top 4 összeállításakor... Ha ez UGA és OSU akkor lett volna két meccs... vagy ha legalább a bizottság által mindig lesajnált UCF-et beteszik a négybe, ezt ők is hozzák...
Foldesi26
A bizottság jól döntött, az Oklahoma jobb, mint az Ohio State (szerintem), a Georgia-t berakni meg általános lázadás lett volna, bár szerintem vernék mond a Soonerst és az OSU-t is. A UCF-et meg felejtsük már el, az egy teljesen más liga ahol vannak, ott toronymagasan a legjobbak már 2 éve, de ezt messze nem produkálnák egyik nagy konferenciában sem. Tavaly is azt mondtam, ha fel akarnak érni oda ahova gondolják magukat, akkor váltsanak konferenciát és ott hozzák ezt a mérleget, akkor tuti a PO nekik. Az ACC-be területileg beleillenek Orlandoi székhellyel.
Alabama Niners
Szerintem meg nem, támadósor ugyanazon a szinten van kb, viszont az OU védelme ligautolsó, az OSU é meg elég jó. Hogy lehetne már egy szint?
kapitnono
...úgy, hogy az Oklahoma támadósora jobb, mint az OSU támadósora.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
Akkor ennél a meccsnél is megállja a helyét, hogy jól döntött a bizottság a top 4 összeállításakor... Ha ez UGA és OSU akkor lett volna két meccs... vagy ha legalább a bizottság által mindig lesajnált UCF-et beteszik a négybe, ezt ők is hozzák...
Foldesi26
A bizottság jól döntött, az Oklahoma jobb, mint az Ohio State (szerintem), a Georgia-t berakni meg általános lázadás lett volna, bár szerintem vernék mond a Soonerst és az OSU-t is. A UCF-et meg felejtsük már el, az egy teljesen más liga ahol vannak, ott toronymagasan a legjobbak már 2 éve, de ezt messze nem produkálnák egyik nagy konferenciában sem. Tavaly is azt mondtam, ha fel akarnak érni oda ahova gondolják magukat, akkor váltsanak konferenciát és ott hozzák ezt a mérleget, akkor tuti a PO nekik. Az ACC-be területileg beleillenek Orlandoi székhellyel.
Alabama Niners
Szerintem meg nem, támadósor ugyanazon a szinten van kb, viszont az OU védelme ligautolsó, az OSU é meg elég jó. Hogy lehetne már egy szint?


több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
A konfváltás a legkevésbé se rajtuk múlik, ők mentek volna mar a big12-be is, nem kellettek
r.baggio
miert nem? Tul jok? Vagy ..?
gabistar
terület, pénz, stb...
Alabama Niners
Ha jol emlekszem az alabama eddzoje (nick saban ha jol irom emlekszem..) volt nfl ben is igy fejbol. Az hogy lehet hogy nfl ben megegette magat, aztan ha jol tudom vissza ncaa es megint isteni?

Nem tudta kezelni a nagyobb egokat es nagyobb sztarokat, akiket mar nem lehetett mondjuk a leultetlek es nem draftolnak, vagy nem tudom mivel hat az egyetemi sztarokra.

Valaki tud erre valamit mondani?
gabistar
Pont az történt, amit írtál, control freaksége a profiknál már túl sok volt, kicsinálták a játékosai

Plusz nagyon benézte, hogy nem bízott meg a sérülésből lábadozó Brees-ben, és inkább Culpeppert szerződtette helyette
r.baggio
hat azt biztos benezte brees mostani teljesitmenyet latva. De szerintem a charges is benezte azt redesen. Mert eddig meg ok sem nyertek tul sok mindent rivers el. Bar most van eselyuk.

Koszi az infot.

Azert egy ev viszont nem keves igy viszonyitani. Marmint nyilvan lattak hogy mas a kornyezet emberek. Meg nyilvan o is. De az fura, hogy egy ilyen eddzo aki igy tud dominalni, nem tud nfl ben is jo lenni. Azt gondolna az ember hogy igen. Es akkor igy a kerdes, hogy honnan jojjenek a jo eddzok, ha nem mar kiprobalt ncaa bol.

Neha tomlin vehetne tole par control freakseget. Haha

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
A konfváltás a legkevésbé se rajtuk múlik, ők mentek volna mar a big12-be is, nem kellettek
r.baggio
miert nem? Tul jok? Vagy ..?
gabistar
terület, pénz, stb...
Alabama Niners
Ha jol emlekszem az alabama eddzoje (nick saban ha jol irom emlekszem..) volt nfl ben is igy fejbol. Az hogy lehet hogy nfl ben megegette magat, aztan ha jol tudom vissza ncaa es megint isteni?

Nem tudta kezelni a nagyobb egokat es nagyobb sztarokat, akiket mar nem lehetett mondjuk a leultetlek es nem draftolnak, vagy nem tudom mivel hat az egyetemi sztarokra.

Valaki tud erre valamit mondani?
gabistar
Pont az történt, amit írtál, control freaksége a profiknál már túl sok volt, kicsinálták a játékosai

Plusz nagyon benézte, hogy nem bízott meg a sérülésből lábadozó Brees-ben, és inkább Culpeppert szerződtette helyette


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A konfváltás a legkevésbé se rajtuk múlik, ők mentek volna mar a big12-be is, nem kellettek
r.baggio
miert nem? Tul jok? Vagy ..?
gabistar
terület, pénz, stb...
Alabama Niners
Ha jol emlekszem az alabama eddzoje (nick saban ha jol irom emlekszem..) volt nfl ben is igy fejbol. Az hogy lehet hogy nfl ben megegette magat, aztan ha jol tudom vissza ncaa es megint isteni?

Nem tudta kezelni a nagyobb egokat es nagyobb sztarokat, akiket mar nem lehetett mondjuk a leultetlek es nem draftolnak, vagy nem tudom mivel hat az egyetemi sztarokra.

Valaki tud erre valamit mondani?
gabistar
2 szezont volt Miamiban, 9-7 és 6-10 volt a mérlege, persze ennél mindenki többet remélt.
Akkora nagy égés nem volt, de biztosan sikertelen kiruccanás volt.
Saban edzői karaktere a saját bevallása szerint is jobban illik az egyetemi focihoz. Ő egy tanár és apa figura jellegű edző, ami működik az egyetemi fociban, ahol 18-22 éves srácokat kell edzeni.
Szakmailag az NFL edzői kar nagy részét meghaladó tudással rendelkezik.
Saban előtte is sikeres volt egyetemi szinten, LSU-val bajnoki címet szerzett.
Biztos, hogy másabb felfogás kell edzőként az egyeteme, mint NFL-ben, illetve fordítva is igaz.
Mások az elvárások, mások az igények.
Egyetemi szinten meg minden évben gyakorlatilag újra építkezés van, a játékosok nagy része 1-3 évet játszik csak a csapatban kezdőként, van olyan szezon amikor, akár 10-15 kezdő is végez vagy megy draftra.
Ráadásul jellemzően a pozíciós edzők is sűrűbben cserélődnek.
És még millió más, amiről mi nem is tudunk......
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Masik kerdes, ebben az evben tudja valaki, hogy van e boven jo ilb nfl szinten kezdo es playmaker kepes.
Valamint rb aki jo lehet nfl ben.

Es mondjuk qb aki lehet jo, de mondjuk csuszik mert van valami rumor vagy apro serulese stb?

Koszonom. Steelersbe kellene jo ilb, s, de tudom ha bell nem jon vissza huznak majd rbt valoszinuleg es ha lecsuszna talan egy igazi fr qbt pedig en.

De ez a qb nem lesz persze. De kivancsi vagyok lenne e meg egy big ben szeru csuszasra valoszinuseg.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
A konfváltás a legkevésbé se rajtuk múlik, ők mentek volna mar a big12-be is, nem kellettek
r.baggio
miert nem? Tul jok? Vagy ..?
gabistar
terület, pénz, stb...
Alabama Niners
Ha jol emlekszem az alabama eddzoje (nick saban ha jol irom emlekszem..) volt nfl ben is igy fejbol. Az hogy lehet hogy nfl ben megegette magat, aztan ha jol tudom vissza ncaa es megint isteni?

Nem tudta kezelni a nagyobb egokat es nagyobb sztarokat, akiket mar nem lehetett mondjuk a leultetlek es nem draftolnak, vagy nem tudom mivel hat az egyetemi sztarokra.

Valaki tud erre valamit mondani?
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A konfváltás a legkevésbé se rajtuk múlik, ők mentek volna mar a big12-be is, nem kellettek
r.baggio
miert nem? Tul jok? Vagy ..?
gabistar
terület, pénz, stb...