CFB követő 2022

5 feliratkozó

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 972 — Kinek mit intézett a kormánya
ó, bazd....
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 892 — No es importante
Whiterspoon sok pénzt keresett ma, így folytatja első körös lesz

VEZET A VANDY A GATORS ELLEN.
zacknorb


a LONG SNAPPER szerezte a TD-t!

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 581 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyelőre a TCU Baylor is szoros, mintha a Skins Eagles meccset nèznèm újra 😡😏

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 965 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kés meg a vaj...
warr_b
Hát az lenne a meglepetés, ha nem két kiütést láthatnánk, úgyhogy ez alapján lője be mindenki az elvárásait
r.baggio
Csak a Yale@Harvardot kellett volna adni 😄
warr_b
Én szóltam 😊
r.baggio
Elkezdtem reménykedni, hogy ebből még lehet szoros meccs...
r.baggio
Pont akartam írni, hogy nincs az a nagy hengerlés


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 892 — No es importante
Kés meg a vaj...
warr_b
Hát az lenne a meglepetés, ha nem két kiütést láthatnánk, úgyhogy ez alapján lője be mindenki az elvárásait
r.baggio
Csak a Yale@Harvardot kellett volna adni 😄
warr_b
Én szóltam 😊
r.baggio
Elkezdtem reménykedni, hogy ebből még lehet szoros meccs...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Ha false tartol a Mich nem szamit a 12 ember a vedelemnel?

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 972 — Kinek mit intézett a kormánya
Egyenlít a UCF a félidő után gyorsan.VEZET A VANDY A GATORS ELLEN.
Továbba a 2-8-as Virginia Tech is vezet a 8-2-es, múlt héten a UConn ellen kikapó Liberty ellen.
Apropó Uconn, hátrány a 3-6-os Army ellen, viszont az Armynak a UConn a UMss és a Navy van hárta, szóval a gigaderby akár a bowl eligible statusról is dönthet.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 972 — Kinek mit intézett a kormánya
A Texas A&M pedig már a UMass ellen is szeved. A mai kis kombimba ajándék volt 1.28-as oddsért a UMass +42,5 (a +35,5-re ilyen 1,6 körüli szorzó volt)
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 892 — No es importante
14-6 a szünetben a Navy-nek, a korai kezdés sejthetően nem fekszik a UCF-nek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 972 — Kinek mit intézett a kormánya
Közben a Navy félidő előtt csinált még egy TD-t, így 6-14. Csapdameccs a UCF-nek, vagy megint beindul a rakéta a második félidőben?
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 892 — No es importante
Kés meg a vaj...
warr_b
Hát az lenne a meglepetés, ha nem két kiütést láthatnánk, úgyhogy ez alapján lője be mindenki az elvárásait
r.baggio
Csak a Yale@Harvardot kellett volna adni 😄
warr_b
Én szóltam 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 965 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kés meg a vaj...
warr_b
Hát az lenne a meglepetés, ha nem két kiütést láthatnánk, úgyhogy ez alapján lője be mindenki az elvárásait
r.baggio
Csak a Yale@Harvardot kellett volna adni 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 892 — No es importante
Kés meg a vaj...
warr_b
Hát az lenne a meglepetés, ha nem két kiütést láthatnánk, úgyhogy ez alapján lője be mindenki az elvárásait


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 965 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kés meg a vaj...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 965 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jó futással kezd a Wolverines 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Hohoo lemaradtam, Michigan meccs az arenan ?! 😊

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 892 — No es importante
 arena4.network4.hu/press/ket-szazszazalekos-csapat-is-kepernyore-kerul-az-ncaa-bol


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 892 — No es importante
Reméljük összeszedi magát az Illini a mai meccsre, de Witherspoon párja sérülések miatt 5. számú CB a depth charton, és a formájuk alapján sem túl biztatóak a jelek.
TCU-Baylor meg a Pitt-Duke izgalmas lehet
dancogo
a futó Chase Brown legalább játszhat, de kissé sajnálom, hogy nem a Harvard-Yale megy majd, az mégis csak magyar tv-történelmi tett lett volna 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 949 — Big Penix Energy
Reméljük összeszedi magát az Illini a mai meccsre, de Witherspoon párja sérülések miatt 5. számú CB a depth charton, és a formájuk alapján sem túl biztatóak a jelek.
TCU-Baylor meg a Pitt-Duke izgalmas lehet

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 892 — No es importante
kivédekezte a 3rd & goalt a Navy, 7-3-ra vezetnek a UCF ellen a második negyed elején

 www.youtube.com/watch?v=nz7ccFVraqo

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 892 — No es importante
már megy minden idők leghidegebb college gameday műsora, majdnem -20 fok (!) van jelenleg Bozeman, Montanában

+

A mai program már 17 órakor elkezdődik (UCF-Navy), mi az Arena4-en 18 órától előbb az Illinois @ Michigant közvetítjük, majd az én szagértésemmel jöhet az Ohio State @ Maryland!

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 892 — No es importante
01:00 #5 Tennessee @ South Carolina - ESPN
01:00 Boise State @ Wyoming - CBSSN
01:30 #22 Oklahoma State @ Oklahoma - abc
02:00 #7 USC @ #16 UCLA - FOX
04:30 #10 Utah @ #12 Oregon - ESPN

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Az SMU több yardot csinált, a Tulane mégis 59-24-re nyert - ennyit számítanak a turnoverek.

Ha minden papírforma szerint alakul (nyer a UCF a Navy, a Cincy a Temple ellen), akkor jövő hét PÉNTEKEN 18 órakor a Tulane @ Cincinnati meccs dönt arról, hogy ki játssza a Knights elleni AAC-konfdöntőt, amit az Arena4 is élőben közvetít majd
r.baggio
azért az a 65+ pontos fogadási lehetőség ajándéknak tűnt 😊
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 581 — Így remélem megfelelek nektek.....
Off

Most néztem meg a "Michigenek" meccs összefoglalóját, továbbra se nagyon értem miért kellett elvinni a Buffalo meccset. Ennél durvább nem nagyon lehet. Anno az Eagles-Detroit SnowBowl is örök élmény maradt. Szóval kár érte..., talán máshol még lesz havas NFL meccs.

On

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 892 — No es importante
Az SMU több yardot csinált, a Tulane mégis 59-24-re nyert - ennyit számítanak a turnoverek.

Ha minden papírforma szerint alakul (nyer a UCF a Navy, a Cincy a Temple ellen), akkor jövő hét PÉNTEKEN 18 órakor a Tulane @ Cincinnati meccs dönt arról, hogy ki játssza a Knights elleni AAC-konfdöntőt, amit az Arena4 is élőben közvetít majd
r.baggio
Az lesz a héten az egyik, vagy egy extra lesz, és lesz 2 meccs a rivalry weekről szombaton?
zacknorb
Nem a Tulane-Cincy lesz, hanem december 3-án 22-kor az AAC-döntő a Big 12 döntő után



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal