Week 1

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
streamek ITT:
 forum.wiziwig.eu/threads/91005-2014-NCAA-Football-Week-1-Streaming-amp-Discussion

teljes mérkőzések felvételről:  noonkick.com/
score center:  www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
A UCF ejtőernyőse elhibázta a stadiont xD
 www.sbnation.com/lookit/2014/8/30/6086195/awwww-ucf-skydiver-misses-stadium-entirely


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
Az csodás játék volt 3&goal-ra 😀


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 9 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Urak üdv mindenkinek! Sorry a kicsinykét off kérdés miatt,de...
Használ vki ESPN College Pass-t? En most vettem először ,a PC-n minden ok - most is azon nézem a Penn/UCF - ,de iPad-nál vannak gondok. Csak néha néha üzemel rendesen,belépsz ok,de aztán amikor egy adott meccsre mennél ...NOTHING ! Elő,felvétel mind1. (Ja ,természetesen nem egyszerre akarom PC-n es tabletemet.)
Előre is köszi,ha vki tud segíteni!Ray_bp_Lewis
Szia, én igen, de mást nem tudok sajnos tanácsolni, hogy várd meg az első frissítést... A nyitó héten mindig van valami probléma, aztán általában hamar orvosolják

Amúgy alapból két eszközön is használhatod egyszerre, nyilván egy ip-n. Pc-re kötött tv-vel akár három meccset lehet így nézni egymás mellett, én néha szoktam ezt csinálnibaggio
Köszönöm,akkor még várok "türelemmel" !
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Urak üdv mindenkinek! Sorry a kicsinykét off kérdés miatt,de...
Használ vki ESPN College Pass-t? En most vettem először ,a PC-n minden ok - most is azon nézem a Penn/UCF - ,de iPad-nál vannak gondok. Csak néha néha üzemel rendesen,belépsz ok,de aztán amikor egy adott meccsre mennél ...NOTHING ! Elő,felvétel mind1. (Ja ,természetesen nem egyszerre akarom PC-n es tabletemet.)
Előre is köszi,ha vki tud segíteni!Ray_bp_Lewis
Szia, én igen, de mást nem tudok sajnos tanácsolni, hogy várd meg az első frissítést... A nyitó héten mindig van valami probléma, aztán általában hamar orvosolják

Amúgy alapból két eszközön is használhatod egyszerre, nyilván egy ip-n. Pc-re kötött tv-vel akár három meccset lehet így nézni egymás mellett, én néha szoktam ezt csinálni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Urak üdv mindenkinek! Sorry a kicsinykét off kérdés miatt,de...
Használ vki ESPN College Pass-t? En most vettem először ,a PC-n minden ok - most is azon nézem a Penn/UCF - ,de iPad-nál vannak gondok. Csak néha néha üzemel rendesen,belépsz ok,de aztán amikor egy adott meccsre mennél ...NOTHING ! Elő,felvétel mind1. (Ja ,természetesen nem egyszerre akarom PC-n es tabletemet.)
Előre is köszi,ha vki tud segíteni!
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Jó ez a UCF offense 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Új név a magyaros footballisták kedvelőinek: Luke Vadas WR, Penn State
több mint 9 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
Marha jó ez a lóherés sisak a UCF-nél


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Ott az első Penn State TD egy kétes roughing the punter szabálytalanságnak köszönhetően. Bár a két évvel ezelőtti ír meccset személyesen nézhettem, ez így a tv-ből jobbnak ígérkezik, mert ott nagy volt a különbség a két csapat között, ez meg végig szoros lehet.

Mondjuk most kellene eredménykövetős rekordokat dönteni, magyar idő szerint fél háromkor igen ritkán nézhetünk minőségi amfocit élőben... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Sokan vannak kint a Croke Parkban, nyilván közel sincs telt ház, de örömteli, így a közeljövőben is lehetnek még ilyen meccsek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
COLLEGE FOOTBALL SATURDAY! Nincs ennél szebb nap. Programajánló mára:

Kezdés 14:30-kor a Dublinban rendezett UCF vs Penn State-tel. A 18 órás műsorsávban a UCLA @ Virginiával kezdek, mert azt adja az ESPN (player), de a Redskins pályájára vitt Ohio State vs Navy is pikáns lehet. Közben meg nosztalgiázhatunk az ESPN2-n, a már hét évvel ezelőtti világraszóló upset, az Appalachian State @ Michigan visszavágóján.

21:30-tól a Georgia Dome-ban Alabama vs West Virginia, bár ettől sokat nem várok, inkább a California @ Northwestern érdekel, na meg az SEC Networkös Arkansas @ Auburn 22 órától. 23:30-tól becsatlakozik a Clemson @ Georgia, bár ez szerintem simább lesz a vártnál a hazaiak javára.

Sajnos rengeteg a töltelékmeccs, szóval utóbbinál bízni kell benne, hogy mégse történik így, mert nehezen húzzuk ki 02:00-ig, mikor kezd a blowoutnak ígérkező Florida State vs Oklahoma State Arlingtonból. Hajnali háromig mondjuk biztos nem dől el végleg, mikor kapcsolhatunk át a houstoni LSU vs Wisconsin összecsapásra, a reggelbe nyúló éjszakázást szokásosan a szigeteken zárva, a Washington @ Hawaii-jal.baggio
Csatlakozom. Kb ezt terveztem én is a Navy és a Bama meccset kivéve..
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
baggio
Fresno Statenek nem adsz esélyt az USC ellen?norbisillo
a bowlon Carr se volt elég


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
baggio
Fresno Statenek nem adsz esélyt az USC ellen?


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
COLLEGE FOOTBALL SATURDAY! Nincs ennél szebb nap. Programajánló mára:

Kezdés 14:30-kor a Dublinban rendezett UCF vs Penn State-tel. A 18 órás műsorsávban a UCLA @ Virginiával kezdek, mert azt adja az ESPN (player), de a Ravens pályájára vitt Ohio State vs Navy is pikáns lehet. Közben meg nosztalgiázhatunk az ESPN2-n, a már hét évvel ezelőtti világraszóló upset, az Appalachian State @ Michigan visszavágóján.

21:30-tól a Georgia Dome-ban Alabama vs West Virginia, bár ettől sokat nem várok, inkább a California @ Northwestern érdekel, na meg az SEC Networkös Arkansas @ Auburn 22 órától. 23:30-tól becsatlakozik a Clemson @ Georgia, bár ez szerintem simább lesz a vártnál a hazaiak javára.

Sajnos rengeteg a töltelékmeccs, szóval utóbbinál bízni kell benne, hogy mégse történik így, mert nehezen húzzuk ki 02:00-ig, mikor kezd a blowoutnak ígérkező Florida State vs Oklahoma State Arlingtonból. Hajnali háromig mondjuk biztos nem dől el végleg, mikor kapcsolhatunk át a houstoni LSU vs Wisconsin összecsapásra, a reggelbe nyúló éjszakázást szokásosan a szigeteken zárva, a Washington @ Hawaii-jal.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mit össze nem chockerkedett a Villanova, te jó ég. 25 yardról(!!!) kihagyni a meccsnyertesnek szánt FGt. Megjegyzem Terrel Hunt szép sallert osztott ki a meccs alatt, nem csoda, hogy kizárták. És a villanova ezt se tudta kihasználni. Francba. 😕
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Sajnos nem volt épp izgalmas egyik meccs sem. BYU meccs félidejében eltettem magam a mai meccs maratonra. Kár, hogy ahová én fizettem stream oldal, épp a Syracuse mecset nem adta.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
3 td előnyben a byu és a western kentucky (a bowling green ellen), a Michigan State ötöt vitt be fcs-es kihívottjának, csak a Syracuse szenved. Nyugodtan lehet átváltani a houstoni stadionavatóra és a állami derbire Coloradoban

ez a más által már említett streamgyűjtő link bekerülhetne mondjuk egy kiemelt kommentbe
 forum.wiziwig.eu/threads/91005-2014-NCAA-Football-Week-1-Streaming-amp-Discussion

a  noonkick.com/ oldallal, a menetrenddel:  espn.go.com/college-football/schedule és egy score centerrel együtt
 www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Három helyett mondhatni fél kettőre eldőlt 😊 jövő héten BYU @ Texas, elég nehéz lesz a Hornsnak így a visszavágás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
A BYU-UConnra volt fasza jegyem, de a labor day weekend miatt nem kaphattunk mára szabadnapot... Pedig itt van egy köpésre a Huskies otthona.shawnka
Ki tudsz még menni majd valahova?baggio
Előfordulhat, hogy 13-án belefér az Arkansas state @ Miami.

Meg ugye jövő vasárnap a kiváló Jets-Raiders 😀shawnka
mejcsinász te ott kint? :o

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
A nyitó drive-nál szépen végigmasírozott a pályán a BYU, újonc LT-vel és egy sikeres 4. kísérlettel. Hill bombajónak tűnik, kíváncsi leszek mit tud kihozni ebből az idényből, a mai meccsnek nyilván háromra már el kell dőlnie


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
A BYU-UConnra volt fasza jegyem, de a labor day weekend miatt nem kaphattunk mára szabadnapot... Pedig itt van egy köpésre a Huskies otthona.shawnka
Ki tudsz még menni majd valahova?baggio
Előfordulhat, hogy 13-án belefér az Arkansas state @ Miami.
Meg ugye jövő vasárnap a kiváló Jets-Raiders 😀shawnka
Mindjárt megsajnállak! :[]

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Nézzek neked valami high school meccset, hogy szurkolást is megtapasztalj? :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
tetszik a mai program, 1 órától BYU @ UConn az ESPN-en, háromra szerintem épp eldől az a meccs a Cougars javára, hogy lehessen nézni a coloradói rangadót, illetve a Houston stadionavatóját a 2-deepben 32 végzős játékost felvonultató (ez vélhetően NCAA-rekord) UTSA ellen. Levezetésként mehet a 4:30-as UNLV @ Arizona, de csak mértékkel, mert szombat 14:30-kor már indul az aznapi dömping, az írországi UCF vs Penn State-tel 😊

ha esetleg valakinek kimaradt:  ncaahu.wordpress.com/2014/08/28/college-football-2014-fbs-beharangozo/baggio
A BYU-UConnra volt fasza jegyem, de a labor day weekend miatt nem kaphattunk mára szabadnapot... Pedig itt van egy köpésre a Huskies otthona.shawnka
Ki tudsz még menni majd valahova?baggio
Előfordulhat, hogy 13-án belefér az Arkansas state @ Miami.

Meg ugye jövő vasárnap a kiváló Jets-Raiders 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
tetszik a mai program, 1 órától BYU @ UConn az ESPN-en, háromra szerintem épp eldől az a meccs a Cougars javára, hogy lehessen nézni a coloradói rangadót, illetve a Houston stadionavatóját a 2-deepben 32 végzős játékost felvonultató (ez vélhetően NCAA-rekord) UTSA ellen. Levezetésként mehet a 4:30-as UNLV @ Arizona, de csak mértékkel, mert szombat 14:30-kor már indul az aznapi dömping, az írországi UCF vs Penn State-tel 😊

ha esetleg valakinek kimaradt:  ncaahu.wordpress.com/2014/08/28/college-football-2014-fbs-beharangozo/baggio
A BYU-UConnra volt fasza jegyem, de a labor day weekend miatt nem kaphattunk mára szabadnapot... Pedig itt van egy köpésre a Huskies otthona.shawnka
Ki tudsz még menni majd valahova?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
tetszik a mai program, 1 órától BYU @ UConn az ESPN-en, háromra szerintem épp eldől az a meccs a Cougars javára, hogy lehessen nézni a coloradói rangadót, illetve a Houston stadionavatóját a 2-deepben 32 végzős játékost felvonultató (ez vélhetően NCAA-rekord) UTSA ellen. Levezetésként mehet a 4:30-as UNLV @ Arizona, de csak mértékkel, mert szombat 14:30-kor már indul az aznapi dömping, az írországi UCF vs Penn State-tel 😊

ha esetleg valakinek kimaradt:  ncaahu.wordpress.com/2014/08/28/college-football-2014-fbs-beharangozo/baggio
A BYU-UConnra volt fasza jegyem, de a labor day weekend miatt nem kaphattunk mára szabadnapot... Pedig itt van egy köpésre a Huskies otthona.