Week 11

2 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 939 — No es importante
ÉRDEKESEBB PÁROSÍTÁSOK

streamek
 forum.wiziwig.eu/threads/92125-2014-NCAA-Football-Week-11-Streaming-amp-Discussion
abc, CBS, CW, FOX, NBC:  www.ustvnow.com/
Big Ten Network:  xrxs.net/video/live-btn-1240.m3u8
Pac-12 Network (National):  xrxs.net/video/live-p12netw-2328.m3u8 -> további Pac12-es linkek:  xrxs.net/
(utóbbi háromnál: VLC Player -> eszközök -> beállítások -> beállítások megtekintése: mind -> bemenet/kodekek -> hálózati gyorsítótárazás: 5000 ms // Link másolása a böngészőben -> VLC-ben ctrl+v és lejátszás)

friss eredmények:  www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard
teljes mérkőzések felvételről:  noonkick.se/
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
A War Eagle-Aggies meccsen targeting flag, hát nem tudom, nálam ez teljesen jó tackle, a vállával vezette a tackle-t

Perception is reality.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
tökös védelem és tökös futójáték!
ez kell a jó focihoz

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Csak nem lesz pont az első félidőben a NW-Mich meccsen, kár is lett volna elrontani ezt a jó kis derbit 😊

Perception is reality.
több mint 9 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
na megreccsintjük a west virginia-t.Ventura
pass interference?? a futás viszont tényleg mukodik😊

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 612 — Így remélem megfelelek nektek.....
En ismerek nem egy olyat is aki NFL-t alig nez, az NCAAt meg imadja.Delonso_
Mutasd be őket Baggionak hadd gyógyuljon a lelke 😀

A Texas A&M védelme meg még tart egy kicsit, akkor ez a meccs is gyorsan eldőlhet.
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
jelenleg 23-3 az állás a west virginia ellen, aki multkor majdnem legyőzte a 7. TCU-t 😊

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Johnny megunta, hogy nem játszik és visszaugrott a TAMU-ba?

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
wow hány broken tackle volt ott 😀

több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
En ismerek nem egy olyat is aki NFL-t alig nez, az NCAAt meg imadja.
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
megindult a futójátzék 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
ejnye baggio, nagyon simák a mai top25-ös meccsek, nem ezt ígérted 😕Dexxter Tailor
még csak az egyharmadnál tartunk :pbaggio
haggyon már dexter. utálom hogy ugy tekintenek az ncaa-ra, mint az nfl riválisára.Ventura
viccelt csak 😊 én azt utálom, hogy egy amfocis oldalon is még szinte győzködni kell az embereket, hogy ugyan vegyék már a fáradtságot és nézzenek bele egy meccsbe ahol épp 80-100e szurkoló van kint... 😕 😊baggio
ja, oké 😊 csak botrány volt olvasni amit egy két ember levágott a multkor az ncaa csevegő topikban.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 939 — No es importante
haggyon már dexter. utálom hogy ugy tekintenek az ncaa-ra, mint az nfl riválisára.Ventura
viccelt csak 😊 én azt utálom, hogy egy amfocis oldalon is még szinte győzködni kell az embereket, hogy ugyan vegyék már a fáradtságot és nézzenek bele egy meccsbe ahol épp 80-100e szurkoló van kint... 😕 😊baggio
Kényszerít téged bárki is rá, hogy győzködd az embereket 😉 :p? aki hüle....... a többi meg nem számítdande
kérdezd Venturát őt mennyit kellett pl. noszogatni :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 612 — Így remélem megfelelek nektek.....
ejnye baggio, nagyon simák a mai top25-ös meccsek, nem ezt ígérted 😕Dexxter Tailor
még csak az egyharmadnál tartunk :pbaggio
haggyon már dexter. utálom hogy ugy tekintenek az ncaa-ra, mint az nfl riválisára.Ventura
viccelt csak 😊 én azt utálom, hogy egy amfocis oldalon is még szinte győzködni kell az embereket, hogy ugyan vegyék már a fáradtságot és nézzenek bele egy meccsbe ahol épp 80-100e szurkoló van kint... 😕 😊baggio
Kényszerít téged bárki is rá, hogy győzködd az embereket 😉 :p? aki hüle....... a többi meg nem számít
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
És wazz tényleg az Auburn-Texas A&M-t kell néznibaggio
Latod ? 😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 939 — No es importante
ejnye baggio, nagyon simák a mai top25-ös meccsek, nem ezt ígérted 😕Dexxter Tailor
még csak az egyharmadnál tartunk :pbaggio
haggyon már dexter. utálom hogy ugy tekintenek az ncaa-ra, mint az nfl riválisára.Ventura
viccelt csak 😊 én azt utálom, hogy egy amfocis oldalon is még szinte győzködni kell az embereket, hogy ugyan vegyék már a fáradtságot és nézzenek bele egy meccsbe ahol épp 80-100e szurkoló van kint... 😕 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
ejnye baggio, nagyon simák a mai top25-ös meccsek, nem ezt ígérted 😕Dexxter Tailor
még csak az egyharmadnál tartunk :pbaggio
haggyon már dexter. utálom hogy ugy tekintenek az ncaa-ra, mint az nfl riválisára.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
nem tetszenek a playhívások.Ventura
jó lesz az

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 939 — No es importante
ejnye baggio, nagyon simák a mai top25-ös meccsek, nem ezt ígérted 😕Dexxter Tailor
még csak az egyharmadnál tartunk :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
mészárlás ?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 939 — No es importante
És wazz tényleg az Auburn-Texas A&M-t kell nézni, mert úgy tűnik helyére kerül a Notre Dame is 😊
talán a Pac-12 is megkapja végre a neki kijáró elismerést, mint a legerősebb konf


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 612 — Így remélem megfelelek nektek.....
A ND meccs csak szerintem dőlt el? 😀
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ejnye baggio, nagyon simák a mai top25-ös meccsek, nem ezt ígérted 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Allen azert szepen inditja a karrierjet, ezt el kell ismernem.
Remelhetoleg idegileg erosebb elsz mint az elodje.
Vezet az Aggies.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 939 — No es importante
Golson megirigyelte Dalton csütörtöki produkcióját


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ééééés pick6... hát nem ezt vártam az Irishtól