Week 2

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
streamek ITT:
 forum.wiziwig.eu/threads/91110-2014-NCAA-Football-Week-2-Streaming-amp-Discussion
abc, FOX, NBC:  www.ustvnow.com/ (reg amerikaiként)

teljes mérkőzések felvételről:  noonkick.com/
score center:  www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
szép este volt, az Ole Miss és a BYU is szép eredménnyel zárta ezt a fordulót! 😊Brian
korábban is fórumoztál? csak nem Kroovyhoz van újra szerencsénk? 😊baggio
miből gondolod? 😊 felteszem az Ole Missnek és a BYU-nak rengeteg magyar amcsi focsi drukker szorít 😀 😛Brian
Igazad van, hajrá Rebels 😀

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
szép este volt, az Ole Miss és a BYU is szép eredménnyel zárta ezt a fordulót! 😊Brian
korábban is fórumoztál? csak nem Kroovyhoz van újra szerencsénk? 😊baggio
miből gondolod? 😊 felteszem az Ole Missnek és a BYU-nak rengeteg magyar amcsi focsi drukker szorít 😀 😛Brian
Külön-külön már ismerek párat, de együtt mást nem, a lázadó mormon meglehetősen különleges párosítás 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Brian 70
szép este volt, az Ole Miss és a BYU is szép eredménnyel zárta ezt a fordulót! 😊Brian
korábban is fórumoztál? csak nem Kroovyhoz van újra szerencsénk? 😊baggio
miből gondolod? 😊 felteszem az Ole Missnek és a BYU-nak rengeteg magyar amcsi focsi drukker szorít 😀 😛
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
szép este volt, az Ole Miss és a BYU is szép eredménnyel zárta ezt a fordulót! 😊Brian
korábban is fórumoztál? csak nem Kroovyhoz van újra szerencsénk? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
ahogy nézegettem a BYU menetrendjét, hát nem vagyok elájulva...persze a végén lehet egy szép eredmény, de azért nem lehet elmondani majd, hogy hűha, milyen kemény gyerekek vagyunk. Javítson ki engem, aki jobban vágja, én régi eredményekre alapozok, de azért az ellenfelek között említésre méltó csak a Texas, a BS és a Cal. S ebből még hiányzik a Utah is 😕 régi nagy rangadó, borzasztó. Ezt egy nagyon szép mérleggel kell zárniuk.Brian
A Cal helyett inkább a Central Floridát lehet kiemelni az ellenfelek közül a Boise mellett, de valóban nem túl veretes a Cougars idei menetrendje.
több mint 9 éve
Brian 70
ahogy nézegettem a BYU menetrendjét, hát nem vagyok elájulva...persze a végén lehet egy szép eredmény, de azért nem lehet elmondani majd, hogy hűha, milyen kemény gyerekek vagyunk. Javítson ki engem, aki jobban vágja, én régi eredményekre alapozok, de azért az ellenfelek között említésre méltó csak a Texas, a BS és a Cal. S ebből még hiányzik a Utah is 😕 régi nagy rangadó, borzasztó. Ezt egy nagyon szép mérleggel kell zárniuk.
több mint 9 éve
Brian 70
baggio
a jó isten mentsen meg titeket a BYU-tól (taysom hill-től)Ventura
óriási a csávó, nem? 😊
több mint 9 éve
Brian 70
Éjjel nem tudtam már fennmaradni, így a BYU - Texas 2. félidő kimaradt (6 - 0 volt Cougarsnek) félve néztem meg az eredményt...de wáááá, ez hihetetlen...41 - 7 ... OMG 😀 ezt nem hittem volna. közben megtaláltam a tavalyi meccset, lehet azt megnézem 😊 Go BYU! 😊

szép este volt, az Ole Miss és a BYU is szép eredménnyel zárta ezt a fordulót! 😊
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
a szezon végére mindenki Pitt és Conner fan lesz.... 😀Newman
eddig is mindenki az vót, csak nem tudta eddig felszínre hozni a belső énjét
Pittypang und Nyittani over the world
sweetcaroline 😉

zombienation


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Nem a Big Ten hétvégéje volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
potdom 52
Brewert lehet megkenték a szünetben, mindent elkövet (INT, fumble) hogy kikapjon a csapatapotdom
Meggondolta magát ezek szerint :p

Drámai végjáték az sdsu-unc meccsen!baggio
hát még egy INT túl gyanús lett volna, és nem mondhatja senki hogy nem tett meg mindent hogy kikapjanak 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Ez az aztecs qb az egyik legrosszabb irányító, akit valaha láttam, hogy ez az INT is mi volt, az megmagyarázhatatlan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Brewert lehet megkenték a szünetben, mindent elkövet (INT, fumble) hogy kikapjon a csapatapotdom
Meggondolta magát ezek szerint :p

Drámai végjáték az sdsu-unc meccsen!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
potdom 52
Brewert lehet megkenték a szünetben, mindent elkövet (INT, fumble) hogy kikapjon a csapata
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Egy másik sorozat is megszakadt: a Michigant 1984 óta először nullázták le, 376 meccs után. 31-0 lett az ND-nek, mert az Irish utolsó másodperces pick sixét elvették late hit miatt...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
fos offense. ez így nagyon durva lesz. folyamatos 3&out.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
potdom 52
az Ohio State stadionjában most több mint 107 ezren vannak (school record)
több mint 9 éve
potdom 52
nice, Ohio State a következőket hozta össze eddig az ellenfél területén: 1 TD, 2 missed FG, punt, INT
több mint 9 éve
potdom 52
találtam egy olyan streamet a Virginia Tech-Ohion Statehez ahol pálya feletti kamerából mutatják az eseményeket, viszont nincsenek kommentátorokpotdom
Espn playeren is elérhető, minden héten egy kiemelt meccsbaggio
akkor biztos onnan szedték, de pofázással és visszajátszással sokkal jobb 😀potdom
Mondjuk megoszthatnád. 😊 Belenéznék felülről.Greengo
 gofirstrow.eu/watch/280440/2/watch-virginia-tech-vs-8-ohio-state.html
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
találtam egy olyan streamet a Virginia Tech-Ohion Statehez ahol pálya feletti kamerából mutatják az eseményeket, viszont nincsenek kommentátorokpotdom
Espn playeren is elérhető, minden héten egy kiemelt meccsbaggio
akkor biztos onnan szedték, de pofázással és visszajátszással sokkal jobb 😀potdom
Mondjuk megoszthatnád. 😊 Belenéznék felülről.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
potdom 52
találtam egy olyan streamet a Virginia Tech-Ohion Statehez ahol pálya feletti kamerából mutatják az eseményeket, viszont nincsenek kommentátorokpotdom
Espn playeren is elérhető, minden héten egy kiemelt meccsbaggio
akkor biztos onnan szedték, de pofázással és visszajátszással sokkal jobb 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
találtam egy olyan streamet a Virginia Tech-Ohion Statehez ahol pálya feletti kamerából mutatják az eseményeket, viszont nincsenek kommentátorokpotdom
Espn playeren is elérhető, minden héten egy kiemelt meccs


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
potdom 52
találtam egy olyan streamet a Virginia Tech-Ohion Statehez ahol pálya feletti kamerából mutatják az eseményeket, viszont nincsenek kommentátorok
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Innen a B1G Po helye kezd necces lenni, mert én nem látok veretlen kaliberű csapatot. Robilluma
21-7-re vezet közben a Virginia Tech az OSU otthonábanbaggio
mi folyik Gyöngyösön, vagyis Ohioban?potdom
A második félidőt nézem majd, az elsőt nem láttam, így lövésem nincs. De ami lejött a Navy ellen, hogy az új qb elég bizonytalan a vörös zónában, a védelem meg egyszerűen nem tud szerelni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
első texas TD a harmadik negyed vége előtt 30 másodpercel.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------